Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161612 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19960 dnia: Grudnia 19, 2006, 12:29:51 am »
No to piszmy :P xD

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19961 dnia: Grudnia 19, 2006, 12:34:21 am »
+1
Ofkoz wiadomo, że każdy, oprócz mnie, kto osiągnie 1000 stronę dostaje bana...

D'oh! W poprzednim poście chodziło mi nie o posta 10 000 tylko stronę 1000 ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2006, 12:35:04 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19962 dnia: Grudnia 19, 2006, 12:41:28 am »
Nie zakładamy nowego TO.. nie jest potrzebne, bo faktycznie, wszystko się szybko ładuje... przynajmniej będziemy mieli jeden, naprawde duży temat hehe..

BTW. zapraszam do KF, umieściłem tam moją dawną rozmowe na GG ze "chrześcijanką" hehe.. ale to dla zainteresowanych, bo to dużo tekstu jest...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2006, 12:42:23 am wysłana przez Tantalus »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19963 dnia: Grudnia 19, 2006, 01:05:39 am »
Ma ktos może przypadkiem zapisane jakieś moje avy czy sigi ? ;/ Zresztą i tak zabije brata kurde.
Miesiącami zbierałem to co miałem na twardym dysku a ten debil wszystko mi zniszczył. UUUhhh ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19964 dnia: Grudnia 19, 2006, 07:02:55 am »
Chyba wszyscy maja. A ci ktorzy nie maja i tak oficjalnie utrzymuja, ze jednak maja ;]

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19965 dnia: Grudnia 19, 2006, 10:41:20 am »
Cytuj
efekt skręconego kolana i nieruszania się przez 3 miechy z domu
pic na wode ja ciagle siedze i mam malo ruchu a zamiast tyc to moja waga sie nie zmienia od okolo 7 lat, ani nie chudne ani nie przybieram na wadze
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2006, 10:50:43 am wysłana przez MarvelliX »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19966 dnia: Grudnia 19, 2006, 10:48:01 am »
To tylko 41 postów... lol
A do 1000 strony zostało 14 postów. Czy są dozwolone double??
I'm in Space!

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19967 dnia: Grudnia 19, 2006, 11:03:21 am »
Cytat: MarvelliX
moja waga sie nie zmienia od okolo 7 lat, ani nie chudne ani nie przybieram na wadze
Ale mięśnie wiotczeją i wpływa to na ogólną sylwetkę, luźna w tym miejscu skóra może "przywodzić" na myśl tłuszczyk co niektórym. Trzeba samemu trochę ćwiczyć, choćby po 15-20 minut dziennie. Ja to w ogóle fenomen jestem, mam słabe ręce, ale od noszenia siat tak mi się ładnie biceps wyrzeźbił, że miło popatrzeć ;p

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19968 dnia: Grudnia 19, 2006, 11:13:33 am »
Heh ja z tym nie mam problemu, urządziłem sobie małe dojo i moge na zajefajnym stoliku ćwiczyć sobie  mieśnie grzbietu, tyłek, brzuszki. Do tego jeszcze mam drążek, ławkę, spory worek treningowy kumpla i zawsze jeszcze przysiady tez robię na desce to zajebiscie mi wchodzi w łydki i tyłek też heh. Ale ostatnio przez ta prace rzadziej tam zagladam. ;/ Ale nie widac wcale abym coś przytył czy tłuszcz mi sie odkładał.
Btw. Jak by ktos przypadkiem podesłał jakiegos mojego ava poprzedniego to byłbym wdzięczny.
A no i listy nie mam w gg. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19969 dnia: Grudnia 19, 2006, 11:15:29 am »
Hah...naprawdę macie problemy...ja mam 10kg nadwagi i osobiście mam to (metaforycznie) głęboko w dupie. A na basen na szczęście nie mogę chodzić, bo się zaczynam dusić jak wchodzę do wody.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19970 dnia: Grudnia 19, 2006, 11:53:19 am »
Heh własnie podczas sprzątania odnalazłem kopie zapasowe Saga Frontier 2 i FFVIII nagrywane z prędkoscią 4x więc zaraz sprawdzimy czy zadziałają heh. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19971 dnia: Grudnia 19, 2006, 12:04:27 pm »
Masz ósemkę w wersji pecetowej? ;p zawsze byłam ciekawa jak to wygląda...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19972 dnia: Grudnia 19, 2006, 12:13:02 pm »
Masz ósemkę w wersji pecetowej? ;p zawsze byłam ciekawa jak to wygląda...
Tak samo wygląda. No...tekstury są nieco ostrzejsze jedynie (typowo pecetowe). I muzyka jest w MIDI. Filmiki są też w gorszej jakości trochę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19973 dnia: Grudnia 19, 2006, 12:27:54 pm »
Gra takze lubi sobie wychodzić sama do windowsa.....i ma problemy z nowszymi GeForce (ja na 6600 nie potrafie odpalic)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19974 dnia: Grudnia 19, 2006, 12:59:03 pm »
Mam na PSa wersje, grałem kiedyś w demo na PC tylko. A no i na tej płytce filmik na poczatku gry zacina się dalej. Ale przynajmniej SaGa Frontier 2 ruszyła jakoś, na razie nie zauważyłem tam żadnych FMV na początku, czy wie ktos czy są tam jakiekolwiek FMV w grze ? Bo sama gra chodzi raczej płynnie, a nic nie ładuje się strasznie wolno jakoś z płytki i na razie jest ok, ale dopiero na FMV się okaże czy jest dobrze nagrane. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19975 dnia: Grudnia 19, 2006, 01:37:16 pm »
Mam na PSa wersje, grałem kiedyś w demo na PC tylko. A no i na tej płytce filmik na poczatku gry zacina się dalej. Ale przynajmniej SaGa Frontier 2 ruszyła jakoś, na razie nie zauważyłem tam żadnych FMV na początku, czy wie ktos czy są tam jakiekolwiek FMV w grze ? Bo sama gra chodzi raczej płynnie, a nic nie ładuje się strasznie wolno jakoś z płytki i na razie jest ok, ale dopiero na FMV się okaże czy jest dobrze nagrane. ;]
Nie ma FMV ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19976 dnia: Grudnia 19, 2006, 01:44:05 pm »
Nie ma FMV ;]
Yeah ! Marzyłem o tym ! ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19977 dnia: Grudnia 19, 2006, 01:46:56 pm »
po porstu łał.

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19978 dnia: Grudnia 19, 2006, 03:04:58 pm »
Fajnie zajalem 3 miejsce w konkursie o mitach.Widze że dużo pisaliście jak mnie nie było.
Moj tata nie może pokonać Dhoulmagusa...teraz pakuje postacie(DQVIII)

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #19979 dnia: Grudnia 19, 2006, 03:06:55 pm »
a ja grałem w ff8 na pc i nie narzekam sobie :F a w ChocoWorld to nałogowo nawet sobie pogrywałem :P niestety midowa muza to naprawdę niefajna sprawa ;/ ale tak po za tym to się bardzo miło grało
Kame Hame Ha