Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170245 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9920 dnia: Listopada 18, 2005, 03:51:38 pm »
try to give you warning but everyone ignores me, don't you ever think loud and clear but noooobody's listening, talked to you so clearly but you don't want to hear me, don't you ever think loud and clear but noooobooody's listening ;]

łach zaniedługo na trening a coś mi sie nic niechce dziś nic ;] sie trzeba zmobilizować ;]
a soth park jest ciągle genialny ;] "stan idź już spać! -ale tato tom cruise zamknał się w szafie i niechce wyjść" ;] "tom cruise, john travolta and R kelly are still in the closet" ;] absurd zabija ;]

craaaab people craaaaab people craaaaab people ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9921 dnia: Listopada 18, 2005, 04:04:49 pm »
trening? a coz Ty waść trenujesz? ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9922 dnia: Listopada 18, 2005, 05:17:53 pm »
walki w kisielu :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9923 dnia: Listopada 18, 2005, 05:38:27 pm »
Teakwondo?

Ja teraz zaczynam dopiero dziewięcetke oglądać bo już ywszło dużo odcinków, narazie 3 widziałem i to co wiem na pewno to to że chce byc delfinem ;D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9924 dnia: Listopada 18, 2005, 05:41:21 pm »
a ja powiem ze butters jako dziewczynka jest bardzo seksi :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9925 dnia: Listopada 18, 2005, 06:18:18 pm »
Cytuj
Teakwondo?
 
raczej technwondo ;]
po 2 wie koze ktos czemu odcinki megatokyo sie tylko 3 razy w tygodniu pokazuja ?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9926 dnia: Listopada 18, 2005, 06:38:28 pm »
Cytuj
Jak dostaniesz emaila pt "Biblia Zakonnikow" obojetnie od kogo nie otwieraj go. Jest to 100% wirus, który kasuje caly dysk twardy . Podaj to dalej swoim znajowmym! PILNE
Uwaga! Informujemy ze NIE ZAMIERZAMY wprowadzac oplat za korzystanie z Gadu-Gadu, a informacje o koniecznosci wyslania SMSa na numer 79XX sa NIEPRAWDZIWE. Zespól Gadu-Gadu! wyslij to do 20osób a pojawia sie sliczne emotikonki w twoim gg oraz dwie fajowe skóry

Ja nie chcę żadnych emotów, ani żadnych skór, więc nikomu tego nie wysyłam, tylko wstawiam tutaj.. przeczytajcie, wyciągnijcie wnioski i piszcie dalej tak, jakby tego posta nie było... dziękuje za brak uwagi.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9927 dnia: Listopada 18, 2005, 06:45:12 pm »
Cytuj
Cytuj
Jak dostaniesz emaila pt "Biblia Zakonnikow" obojetnie od kogo nie otwieraj go. Jest to 100% wirus, który kasuje caly dysk twardy . Podaj to dalej swoim znajowmym! PILNE
Uwaga! Informujemy ze NIE ZAMIERZAMY wprowadzac oplat za korzystanie z Gadu-Gadu, a informacje o koniecznosci wyslania SMSa na numer 79XX sa NIEPRAWDZIWE. Zespól Gadu-Gadu! wyslij to do 20osób a pojawia sie sliczne emotikonki w twoim gg oraz dwie fajowe skóry

Ja nie chcę żadnych emotów, ani żadnych skór, więc nikomu tego nie wysyłam, tylko wstawiam tutaj.. przeczytajcie, wyciągnijcie wnioski i piszcie dalej tak, jakby tego posta nie było... dziękuje za brak uwagi.
nie rozsyłasz tego dalej? ah ty spryciażu grasz takiego cwaniaka a teraz przeczyta to tak z 20 osób i emoty będą twoje


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9928 dnia: Listopada 18, 2005, 07:17:58 pm »
Cytuj
teraz przeczyta to tak z 20 osób i emoty będą twoje

Ale nikt nikomu nie powie przecież... no wiecie... jeszcze wyjdzie na jaw, że ja łańcuszkami się dziele z ludźmi, to mora reputacja mrocznego bishonena legnie w gruzach i nikt mnie nie będzie lubić....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9929 dnia: Listopada 18, 2005, 07:32:43 pm »
Cytuj
nikt mnie nie będzie lubić....
a teraz ktos cie lubi?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9930 dnia: Listopada 18, 2005, 07:35:12 pm »
jej nove skurki do gg ^_^ ( stukanie w klawe ) gotowe :D
a i ja kce moje 40% warna te 60% jest glupie ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2005, 07:37:15 pm wysłana przez Glenn »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9931 dnia: Listopada 18, 2005, 08:12:17 pm »
Cytuj
Cytuj
Teakwondo?
 
po 2 wie koze ktos czemu odcinki megatokyo sie tylko 3 razy w tygodniu pokazuja ?
pewnie z tego samego powodu z którego Tant robi ISOGa co kilka tygodni...


Cytuj
a i ja kce moje 40% warna te 60% jest glupie ;]
ja chce rodziców;/
postaraj się jakoś tam pisać w miare normalnie to pewnie ci ściągną ci co ci dali warna... ja nie rozumiem czemu ty tak dziwnie piszesz, jakieś bezsensowne literówki których nawet ja nie robie, dziwna pisownia, dziwny szyk zdania, podoba ci się taki styl pisania czy ty tak poprostu mówisz?


yeah, i know were cool... ye-yeah
Time allways kill the pain
we have changed but we're still the same, after all we been through... i know we're cool,  i know we're cool ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2005, 08:16:04 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9932 dnia: Listopada 18, 2005, 08:20:56 pm »
Cytuj
to jeszcze jakieś sesje WFRP dojdą
Ciekawe kiedy zamierzasz je zrobić Tant....i czy ja w końcu się doczekam sesji naszego teamu....heh....

Niech to dziś spadł śnieg,a ja nieprzygotowana wcale,jeszcze w atkach sobie chodze.O mało jak szłam do pracy się nie zabiłam po drodze...a było tak blisko....
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2005, 08:24:56 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9933 dnia: Listopada 18, 2005, 08:45:07 pm »
Cytuj
a teraz ktos cie lubi?

Teraz to mnie wszyscy kochają...

Cytuj
a i ja kce moje 40% warna te 60% jest glupie ;]

Póki co masz jednego warna od Mola i dwa od His.. ich musisz błagać o przebaczenie..

Cytuj
pewnie z tego samego powodu z którego Tant robi ISOGa co kilka tygodni...

eeee.... tygodni? Ostatni rozdział chyba we wrześniu napisałem....wybaczcie mi, ale ja stawiam na jakość, nie na częstotliwość wydania... póki nie napiszę tego rozdziału w sposób zadowalający, nie zobaczycie go na stronie...

Cytuj
Ciekawe kiedy zamierzasz je zrobić Tant....

Ja jestem skłonny wam je robić, tylko niech się wszyscy zbiorą...


EDIT::

Dobra ludzie... Hisoka mi ciągle wypomina, że mój monitor jest ciemny, i że nic na nim nie widać... ja jej na to odpowiadałem, że to ona poprostu ma plazmówke z saturation'em ustawionym na maksa, przez co wszystko co nie wali po oczach jest dla niej ciemne.... ale dzisiaj uruchomiłem FFVII na kompie i przyznaje... myliłem się, a Hisoka miała racje... mój komputer jest mroczny i to w tym niefajnym znaczeniu... chyba sobie skocze w poniedziałek po szkole do media i se kupie jakiś nowy...
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2005, 08:51:56 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9934 dnia: Listopada 18, 2005, 10:03:10 pm »
jeden od his mam za jej humory :[  reszte rozumiem bo gdy misze na szybko to mysli mi tak szybko przelatuja i hjest ich tyle ze nie wyrabiam sie z sensem pisania i później musze poprawiac o czym czensto zapominam :/ a o błędy ortograficzne to sie mnie nie czepiajcie :P
a i niedajboze bym zapomnial yuz narysuj cos bo tak smutno i pusto w fan arcie ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2005, 10:04:27 pm wysłana przez Glenn »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9935 dnia: Listopada 18, 2005, 10:39:24 pm »
Cytuj
trening? a coz Ty waść trenujesz? ;]
Karate Kyokushin ;f

ha King bruce lee karate mistrz ;]
a megatokyo ma normalną częstotliwośc ukazywania się, co ty myślałeś Glenn że on by się wyrabiał z jednym komiksem dzienie?  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9936 dnia: Listopada 18, 2005, 11:52:33 pm »
ja wiem ze Oni sie w 1 dzien nie wyrobia , ale chcialbym  zeby sie wyrobili ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9937 dnia: Listopada 19, 2005, 01:24:07 am »
Cytuj
Cytuj
a teraz ktos cie lubi?

Teraz to mnie wszyscy kochają...
 
ja sie nie dziwie ze ty takie fajne fiki piszesz... bogata masz wyobraznie chlopcze
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9938 dnia: Listopada 19, 2005, 02:17:56 am »
Cytuj
Cytuj
trening? a coz Ty waść trenujesz? ;]
Karate Kyokushin ;f
Seryjnie? Ja se ostatnio od ponad tygodnia myśle żeby iść na Teakwondo ale żal mi kasy ;/ 50 złotycj miesięcznie ot jestteraz dla mnie całkiem duży wydatek. a kurcze jak patrze na Hworanga w Tekkenie to aż mi się chce tam lecieć na sale więc już nie męcze nawet Tekkena ;]

Na karate kyokushin nie poszedłbym nigdy bo moja dobra kumpela w moim wieku jest mistrzynią śląska i by mnie raczej w chu* lała po pysku alo poprostu naśmiewała ze mnie że czegoś tam nie umiem ;] zresztą i tak teakwondo jakoś mi się bardziej podoba ;]

Dżizaz śniegu napadało u mnie w Gliwicach tyle w nocy teraz że niechciejcie... jets jak na świetach albo slwestra... sam nie wiem czy to dobrze... raczej nie bo rano pewnie będzie ciapa ;/

ahahahahahahha no i mam Bujingaia ;] pierwsza gra nagrana przeze mnie na PS2 i właśnie ide go pomęczyć ;] Gaaaackto-des!!
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2005, 02:19:06 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #9939 dnia: Listopada 19, 2005, 08:37:56 am »
Co do treningów i sztuk walki to ja ostatnio sie też zapisałem jna Judo.Trenuje już 3 miechy :) .W grudniu zdaje na biały pas  :D  :D  :D  :D