Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170291 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9880 dnia: Listopada 13, 2005, 07:28:54 pm »
Cytuj
A ja jestem wkurzony, bo mam ściągnięte Radiata Stories, ale mam dyski w systemie FAT32 i nie mogę obrazu rozpakować, bo jest większy od 4GB... DAMN!!! Do tego nie mam żadnego dysku, który mógłbym sformatować do NFTS (czy jak ten skrót szedł), bo mam wszystkie zawalone.... ARGH!!! Jestem zły.... może Hisoka będzie tak miła i mi to wypali....
wydziel Partition Magiciem partycję i zrób ją na NTFS - nie powinno uszkodzić dysku i nie wymaga formatowania przed robieniem partycji/zmienianiem systemu plików

mimo wszystko zawsze jest ryzyko i nie wiem czy dla jednej gry warto tak ryzykować (no, chyba ze to byłby hmm.. chociaz juz teraz dla zadnej gry bym się tak nie poświęcił)
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2005, 07:29:42 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9881 dnia: Listopada 13, 2005, 07:31:39 pm »
Przed takim manewrem poproszę Hisokę... zgram spakowane RS na DVD, dam jej drugą, czystą płytkę i ona u siebie albo u ojca w pracy zgra mi obraz, bo tam XPki są... znaczy... chyba, że będzie megawredna... ale nie powinna być.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9882 dnia: Listopada 13, 2005, 09:59:18 pm »
Artystyczna refleksja na dziś:
Rysowanie kawałków lodu ołówkiem jest bardzo, bardzo niemiłą sprawą....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9883 dnia: Listopada 14, 2005, 03:42:38 pm »
ale kiedy mowisz domnie słonce, traktuje to, nieco opacznie, ty jestes jednym a ja drugim koncem, daleko nam do siebeis trasznie nanana

Happysad znowu daje rade nową płyta ;]

I niechodzi mi o spokoj nieto ze trzeszcza ci brwi kiedy wszystko wokol spi, nieto ze twe mysli dalekie od mych rak, jak iskra nieboza posrod zakurzonych ksiag... no ale kiedy mowisz do mnie slonce nanana ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9884 dnia: Listopada 14, 2005, 05:37:11 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9885 dnia: Listopada 14, 2005, 06:42:08 pm »
No masz... Hisoce udało się zepsuć mi humor... po pierwsze tym, że mi nie wypali Radiata Stories, z powodów technicznych (u ojca nie ma nagrywarki DVD, a u siebie miejsca na dysku)... po drugie tym, że po raz kolejny skończyła zajęcia wcześniej i się z nią nie widziałem... CURSE MY LUCK... muszę się na czymś wyrzyć!!.... O!! Ciasteczko........
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2005, 06:42:22 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9886 dnia: Listopada 14, 2005, 07:05:04 pm »
No cóz, nikt nie mówił, że bedzie łatwo. Tant, nie zapominaj, że zycie jest takie a nie inne , bo w koszt wliczona jest podróż po orbicie dookoła słońca i takie tam. Nie zapominaj o takiej mądrej maksymie - "zawsze mogło by gorzej"
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9887 dnia: Listopada 14, 2005, 07:56:01 pm »
Cytuj
No cóz, nikt nie mówił, że bedzie łatwo.
Ta... poprostu nikt mi nigdy niczenie nie mówi (cztery zaprzeczenia w jednym zdaniu... język polski to dopiero porypana sprawa heh)...

Cytuj
Tant, nie zapominaj, że zycie jest takie a nie inne , bo w koszt wliczona jest podróż po orbicie dookoła słońca i takie tam

Cholerne ukryte koszty...

Cytuj
Nie zapominaj o takiej mądrej maksymie - "zawsze mogło by gorzej"

To, że zawsze może być gorzej, to jedna z cech tego świata... ale jakoś mi się humor od tego specjalnie nie poprawił...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9888 dnia: Listopada 14, 2005, 08:21:55 pm »
Cytuj
Nie zapominaj o takiej mądrej maksymie - "zawsze mogło by gorzej"
nie zapominaj tez o tej: "masz zły dzień? nieprzejmuj sie jutro bedzie jeszcze gozej" :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9889 dnia: Listopada 14, 2005, 08:26:18 pm »
Nim dłużej znam Hisoke, tym więcej jej ukrytych talentów poznaje.... okazuje się, że nikt tak jak ona nie potrafi mi spaprać relatywnie dobrego humoru... damn her i jej studia też...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9890 dnia: Listopada 14, 2005, 08:57:29 pm »
rzuc ją ha! ... jak zauwazyłem jest wielu na twoje stanowisko :F

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9891 dnia: Listopada 14, 2005, 09:04:47 pm »
Tant, jak sama nazwa wskazuje ma niesamowity talent do utrudniania  sobie życia..... No i po co ma zrywać z Hisoką? Jeszcze by mu się zbyt przyjemnie żyło, a Tant mógłby nie znieść takiego nadmiaru szczęścia :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9892 dnia: Listopada 14, 2005, 09:20:29 pm »
Właśnie dobrze W_W mówi, piwa mu dać.... :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9893 dnia: Listopada 14, 2005, 09:41:44 pm »
cause there's a monster, living under my bed, whispering in my ear.... and there's an angel with a hand on my head, she said i've got nothing to fear... she said... uuu lalalalala shine like a star....
damn Santana na gitarce zarządza totalnie a i ten gośc głos ma nieprzeciętny ;] normalnie piosenka że aż pałka staje =p ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2005, 09:45:22 pm wysłana przez Morchol »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9894 dnia: Listopada 15, 2005, 03:37:57 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9895 dnia: Listopada 15, 2005, 10:59:36 pm »
No Zell poprawił mi humor.....bo jetsem jakos zajebiscie zly ... aczkolwiek mysle ze wypowidzi były glębokie i lekki gdz nikt niewie z jakiej religij sie wywodzą a najlepiej zastanowić sie nad tym można na klopie.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9896 dnia: Listopada 15, 2005, 11:05:56 pm »
Cytuj
No Zell poprawił mi humor
ozesz... najwyrazniej nawet ja moge sie do czegos przydac :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9897 dnia: Listopada 15, 2005, 11:22:17 pm »
hehehe niektóre teksty miażdzyły ;]


yayayaya dadadada gagagaga wowowowo

booooooooooooooooooooooold eeeeeeeeeeeendd deeeeeeliszjaaaaas
Ayumi chyba ocip*ała o>O


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9898 dnia: Listopada 16, 2005, 05:13:19 pm »
chodzenie w marznącym deszczu jest bardzo mało fajne...zaczynam sobie przypominać z przyjemnością i tęsknotą te czasy, gdy podeszwy przywierały do chodnika :F

Heh...w sumie długo mnienie było...rodzica imprezów [i panika z porządkami domowymi spowodowana obecnością koleżanki mamy -pedantki,która wytropi każde ziarnko kurzu] i 3 koła w poniedziałek skutecznie odebrały mi chęć na przyjście do biura...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9899 dnia: Listopada 16, 2005, 05:16:49 pm »
Cytuj
rodzica imprezów

lol... masz dajniego fałna hehehehe... ciężki tydzień, co?

Cytuj
zaczynam sobie przypominać z przyjemnością i tęsknotą te czasy, gdy podeszwy przywierały do chodnika

A ty nie możesz w normalnym obuwiu chodzić? Masochistka...
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2005, 05:18:30 pm wysłana przez Tantalus »