Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170525 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9780 dnia: Listopada 08, 2005, 09:56:17 pm »
Cytuj
ja lubie brunetki o ciemnych oczach. Najlepiej śniade. Wysokie [czyt. wyższe ode mnie o co w sumie nie tak trudno]. Figura wysportowana z nie za dużym biustem...rysy twarzy niesłodkie.  :lol:
Ale ze jak?? Proszę o wybaczenie pytania niewtajemniczonego, ale... du bist eine Frau, ja?  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9781 dnia: Listopada 08, 2005, 10:04:05 pm »
Doitsu-go wa muzukashiku te, tsumaranai go kara, boku wa nihon-go o yonen kara mae ni benkyou shimashita.

nie napinajta mi się tu dojczem.. brzydzę się tym językiem.. brr...

Cytuj
Ale ze jak?? Proszę o wybaczenie pytania niewtajemniczonego, ale... du bist eine Frau, ja?

Trudne pytanie =_=
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2005, 10:05:49 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9782 dnia: Listopada 08, 2005, 10:07:17 pm »
Cytuj
Doitsu-go wa muzukashiku te, tsumaranai go kara, boku wa nihon-go o yonen kara mae ni benkyou shimashita.

nie napinajta mi się tu dojczem.. brzydzę się tym językiem.. brr...

Cytuj
Ale ze jak?? Proszę o wybaczenie pytania niewtajemniczonego, ale... du bist eine Frau, ja?

Trudne pytanie =_=
Alez bracie, niemiecki ani trudny ani nudny :) Wann und wo, halt ihr das amfetamin ab?
Und diese Frage, warum ist das so trudne?
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2005, 10:08:10 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9783 dnia: Listopada 08, 2005, 10:10:15 pm »
Cytuj
Alez bracie, niemiecki ani trudny ani nudny

Hora hora.... Chiifu Roberutsu-san ga nihon-go o chotto wakau yo... tanoshii....

Cytuj
Wann und wo, halt ihr das amfetamin ab?

Amfetamine? to rozumiem.. to chyba coś o serku wiejskim, jawol?
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2005, 10:10:30 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9784 dnia: Listopada 08, 2005, 10:17:32 pm »
Cytuj
Cytuj
Alez bracie, niemiecki ani trudny ani nudny

Hora hora.... Chiifu Roberutsu-san ga nihon-go o chotto wakau yo... tanoshii....
hmm.. ja bym powiedział ORAORAORAORAORAORAORAORA :D Bo z "Hora" się nie spotkałem. Zresztą, kwestia zapisu.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9785 dnia: Listopada 08, 2005, 10:23:07 pm »
Cytuj
hmm.. ja bym powiedział ORAORAORAORAORAORAORAORA  Bo z "Hora" się nie spotkałem. Zresztą, kwestia zapisu.

Nawet specjalnie w słowniku sprawiłem heh... jest "Hora", tłumaczone jako "Zobacz!"... a co do kwesti zapisu to nie koniecznie, bo hora będzie tak "ほら", a ora tak "おら"... ale co za różnica.. ważne, że wiadomo o co chodzi....

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9786 dnia: Listopada 08, 2005, 10:30:22 pm »
No, mogę się mylić, bo mój japoński zdobyłem na podstawie słuchania i usiłowania zrozumienia :) Gdyby nie ta przeklęta pisownia i miliardy kanji.. Planowali reformy, ale stronnictwa konserwatywne, jak zwykle dały się popisać. A angielskiego tez nasi zółci bracia nie rozumieją.. W sumie taki offtop straszny, ale ten temat chyba ma podobny tytuł, desu ne?:D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9787 dnia: Listopada 08, 2005, 10:43:28 pm »
Cytuj
W sumie taki offtop straszny, ale ten temat chyba ma podobny tytuł, desu ne?

desu yo... hehehe...

Cytuj
No, mogę się mylić, bo mój japoński zdobyłem na podstawie słuchania i usiłowania zrozumienia

Dobry sposób heh... ogladanie anime w wersji RAW to się nazywa szkoła japońskiego... ja się uczę prywatnie, ale anime też pomaga...

Cytuj
Gdyby nie ta przeklęta pisownia

No co ty gadasz.. hiragana i katakana jest prościutka wbrew pozorom.. tydzień nauki i piszesz jak japończyk... no dobra.. jak japoński czterolatek, który ani jednego kanji nie zna heh...

Cytuj
miliardy kanji

e tam miliardy.. ja słyszałem, że tylko 42 tysiące hehehe... ale wbrew pozorom, bez kanji strasznie upierdliwie by się czytało to co japońce piszą. Oni nie używają spacji, więc głównie dzięki kanji można się pokumać gdzie się zaczyna, a gdzie kończy zdanie.

Cytuj
A angielskiego tez nasi zółci bracia nie rozumieją...

Czytać i słuchać to umieją, a jakże..... ale z gadaniem to jest faktycznie koszmar.... jak mojej nauczycielce zabraknie słów z języka polskiego i próbuje mi coś po angielsku wytłumaczyć, to mam niezłe kalambury, żeby jej bełkot na artykułowaną mowę przetłumaczyć... japończycy poprostu nie umieją powiedzieć współgłoski bez samogłoski po niej (oprócz "n")... to troche utrudnia gadanie po angielsku heh...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9788 dnia: Listopada 08, 2005, 10:44:30 pm »
eee...miało być o kobitach.....:P
Mi się podobają ze tak 160 cm, średni, jędrny biust, nie za duża pupa, brunetki z niebieskimi oczyma.....(czyżbym opisał Gipsiego? XD)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9789 dnia: Listopada 08, 2005, 10:49:45 pm »
Cytuj
eee...miało być o kobitach.....

Ja lubie wysokie brunetki o ciemnej karnacji, dużej objętości płuc i szerokiej miednicy. Do tego miło usposobione, kobiece, czułe i wrażliwe na piękno......... ehehehehehe... dobra nie piszę więcej, bo mi ktoś jeszcze dupe skopie...

A tak naprawde, to wejdźcie sobie w "Zdjęcia Użytkowników" i kliknijcie dowolny link odnoszący się do zdjęcia Hisoki... takie dziewczyny mi się podobają.. a właściwie to konkretnie ta dziewczyna/ten bishonen (niepotrzebne skreślić).

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9790 dnia: Listopada 08, 2005, 10:58:51 pm »
Cytuj
No co ty gadasz.. hiragana i katakana jest prościutka wbrew pozorom.. tydzień nauki i piszesz jak japończyk... no dobra.. jak japoński czterolatek, który ani jednego kanji nie zna heh...
Moze niekoniecznie chodziłomi o te dwa alfabety, tylko o sposób w jaki je zapisują :) Np. o ile jeszcze zrozumienie, wspomnianego przez ciebie rawa idzie jako tako- to czytanie tego co jest napisane, jest mordęgą. Oni te znaczki piszą takie malutkie. Ale to jeszcze nic, spróbuj sobie włączyć jakiś film japoński- tam to dosłownie z mikroskopem trzeba chyba przy telewizorze. A co do kanji to naprawdę jest to, wybaczcie mi wyrazenie, poj***ne.
Cytuj
e tam miliardy.. ja słyszałem, że tylko 42 tysiące hehehe... ale wbrew pozorom, bez kanji strasznie upierdliwie by się czytało to co japońce piszą. Oni nie używają spacji, więc głównie dzięki kanji można się pokumać gdzie się zaczyna, a gdzie kończy zdanie.
A idź pan w cholere z tą ich pisownią. Ostatnio chciałem coś rozszyfrować z pewnego zdjęcia i nawet słownik kanji wziąłem ale nic nie wyszło. Zapomniałem, ze u nich jest  z prawej do lewej :grin:
Cytuj
Czytać i słuchać to umieją, a jakże..... ale z gadaniem to jest faktycznie koszmar.... jak mojej nauczycielce zabraknie słów z języka polskiego i próbuje mi coś po angielsku wytłumaczyć, to mam niezłe kalambury, żeby jej bełkot na artykułowaną mowę przetłumaczyć... japończycy poprostu nie umieją powiedzieć współgłoski bez samogłoski po niej (oprócz "n")... to troche utrudnia gadanie po angielsku heh...
A i z czytaniem i słuchaniem jest naprawdę róznie. Ostatnio sięgnąłem po bardzo ciekawą ksiązkę pani bodajze rubach-kustrzewskiej "Życie po japońsku". Opisuje tam właśnie jak do niej uczennice podbiegały i starały się rozmawiać po angielsku.
Z akcentem na "starały" ;)  

Cytuj
a właściwie to konkretnie ta dziewczyna/ten bishonen
Oro? '
Cytuj
A tak naprawde, to wejdźcie sobie w "Zdjęcia Użytkowników" i kliknijcie dowolny link odnoszący się do zdjęcia Hisoki... takie dziewczyny mi się podobają..
No, więc dlaczego ta pięknooka pani nazywana jest biszonenem? Gdziez jej do biszonena, bardziej jakiś koneko-ćian(nekokoneko). ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2005, 10:59:13 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9791 dnia: Listopada 08, 2005, 11:11:12 pm »
Cytuj
Cytuj
a właściwie to konkretnie ta dziewczyna/ten bishonen
Oro? '
Cytuj
A tak naprawde, to wejdźcie sobie w "Zdjęcia Użytkowników" i kliknijcie dowolny link odnoszący się do zdjęcia Hisoki... takie dziewczyny mi się podobają..
No, więc dlaczego ta pięknooka pani nazywana jest biszonenem? Gdziez jej do biszonena, bardziej jakiś koneko-ćian(nekokoneko).

Damn... jakby ci to... hmm... powiedzmy, że pod tą miłą dla oka twarzyczką tkwi dość poważnie zryta psychika hehehehe... Hisoka jest samozwańczym bishonenem, choć płeć* jej teoretycznie na to nie pozwala... ale jeśli się czegoś bardzo chce....

PS. Gdyby nie fakt, że jej nie będzie na necie pewnie do piątku albo soboty, to odpowiedziałaby mi, że to wszystko spekulacje i ona naprawde jest facetem.... taka już jest

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9792 dnia: Listopada 08, 2005, 11:14:02 pm »
Cytuj
Damn... jakby ci to... hmm... powiedzmy, że pod tą miłą dla oka twarzyczką tkwi dość poważnie zryta psychika hehehehe... Hisoka jest samozwańczym bishonenem, choć płeć* jej teoretycznie na to nie pozwala... ale jeśli się czegoś bardzo chce....

PS. Gdyby nie fakt, że jej nie będzie na necie pewnie do piątku albo soboty, to odpowiedziałaby mi, że to wszystko spekulacje i ona naprawde jest facetem.... taka już jest
Aha, czyli bishonen zaklęty w ciele nekokoneko :devil: Ale fakt faktem, słodziuchny strasznie ten nekokoneko ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9793 dnia: Listopada 08, 2005, 11:18:27 pm »
Cytuj
Aha, czyli bishonen zaklęty w ciele nekokoneko  Ale fakt faktem, słodziuchny strasznie ten nekokoneko

Ano... szkoda, że ona cosplay'ów nie lubi, bo by ją wtedy to już by ludzie odruchowo do niej "kyaaaaa" wołali... heh...

apropo cosplay'ów.... obczaj TO Zell i cała reszto wyznawców Kozy!... naprawde poważnie zastanawiam się, czy dla jaj w tym nie wystartować... zrobiłbym się na Martiniego heh...

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #9794 dnia: Listopada 09, 2005, 01:49:55 am »
Bamboleja..... fiu fiu....

Dziś znalazlem pod fotelem 2 zł :D. Ale szczęscie.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9795 dnia: Listopada 09, 2005, 01:53:17 am »
damn....welcome back ot SZ :D witam Cie chlebem i solą(znaczy się wódką i ogórkiem:P) ....co cię skusiło by tu zajrzeć??

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #9796 dnia: Listopada 09, 2005, 02:04:49 am »
kłiax ofc. ;]

 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9797 dnia: Listopada 09, 2005, 02:08:10 am »
na ile zostajesz??

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #9798 dnia: Listopada 09, 2005, 02:09:25 am »
hmmm właśnie wracam do konsoli.... ":F" ... Cziało Czikity... bambolejja
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2005, 02:09:47 am wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9799 dnia: Listopada 09, 2005, 06:26:18 pm »
Damn! Będą mnie tu do kobiet porównywać! Wy feministyczne szuje ;( ... zostałem nazwany

Cytuj
słodziuchny

i

Cytuj
nekokoneko

idę szykować sznur...