Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170747 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9500 dnia: Października 27, 2005, 08:35:28 pm »
Cytuj
to jeszcze dziś znów nie było sesji,na którą tak długo czekałam

Musisz poważnie pogadać z Devilem....

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9501 dnia: Października 27, 2005, 08:41:15 pm »
potrzebny jest patch....ale i tak życie to najlepsza gra...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9502 dnia: Października 27, 2005, 08:44:37 pm »
Życie to najlepsza gra? ... Chyba dlatego, że nie masz mozliwości zagrania w coś innego.
Ja nienawidzę wstawać, gdy jestem zmęczony. Nieażne, czy dzień, czy środek nocy. Ale ciemność, ach, to co lubię najbardziej - cisza, spokój, sam na sam z kubkiem kawy i własnymi, chorymi myslami.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9503 dnia: Października 27, 2005, 08:47:15 pm »
heh...interaktywna grafika, zróżnicowana inteligencja NPC, bardzo zróżnicowana ścieżka dzwiękowa....różne zakończenia... =P

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9504 dnia: Października 27, 2005, 08:53:56 pm »
Gram dla przyjemności.
A żyję, bo muszę.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9505 dnia: Października 27, 2005, 09:03:45 pm »
Ja akurat żyje, wyznając zasadę: "żyj by zrobić na złość innym"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9506 dnia: Października 27, 2005, 09:11:00 pm »
Ciekawe, co na to zakłady pogrzebowe. Jak umrzesz, ktoś cię będzie musiał pochować, a wtedy, cóz - radość niezmierna, w końcu to trochę kosztuje.

EDIT!! by qiax:
Rany, co ja za brednie wypisuje... Ech... Czytanie ze zrozumieniem coś u mnie ostatnio podupada.

Może nieco inczej... <wdech, wydech, wdech, wydech --> to do mnie, tak zapobiegawczo sobie pisze>... Jeśli żyjesz na złość innym, to gdy się zakochasz, to będziesz swojej dziewczynie na złosć robil? Nie sądze. Co wtedy?
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2005, 09:15:06 pm wysłana przez qiax »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9507 dnia: Października 27, 2005, 09:16:24 pm »
do zycia jest wiele roznych patchy (patchow?) znacznie je ulepszajacych. Najlpesze firmy roboiace ow patche to funt, dolar i euro :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9508 dnia: Października 27, 2005, 09:22:28 pm »
qiax....masz rację, ale narazie żyję taką zasadą, co później?? to sie zobaczy jak się zakocha :P
S&S - nie zapomnij, że funt jest najlepszy..
Co do życia....nie zapominajmy, że możemy przeżyć te uczucia, które wielokrotnie przyżywaliśmy przy grach..(vide Aerith w Forgotten Capital) lub Rinoa & Squall, to tylko wybiórcze przykłady...zresztą dobierzcie sami, to wtedy zrozumicie

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9509 dnia: Października 27, 2005, 09:23:45 pm »
damn...czasem jak tak gram lub czytam cos przedstawiajace nbaprawde zajebisty siwat i zajebiste sytuacje to marze by byc kiedys bohaterem czegos takiego...damn....czemu to jest atk wp***u nierealne ;/

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9510 dnia: Października 27, 2005, 09:32:21 pm »
Cytuj
do zycia jest wiele roznych patchy (patchow?) znacznie je ulepszajacych. Najlpesze firmy roboiace ow patche to funt, dolar i euro

Patchy? Raczej waluta, taka sama, jak w innych grach. Nie, patch to raczej wtedy, gdy np: nagle dostajesz od życia 10% więcej <heh, genialna reklama - "zwykly chłopak z Podlasia">, albo budzisz się i jesteś przypakowany. Wogóle, to życie to tak naprawdę nie ma patchy - dlatego jest tyle betatesterów.

Cytuj
Co do życia....nie zapominajmy, że możemy przeżyć te uczucia, które wielokrotnie przyżywaliśmy przy grach..(vide Aerith w Forgotten Capital) lub Rinoa & Squall, to tylko wybiórcze przykłady...zresztą dobierzcie sami, to wtedy zrozumicie

.. polemizowałbym... Uczucia, być moze, ale trochę ciężko by było mi sobie wyobrazić, przeżyć to co czuli np: Serge, gdy zakończyła się historia w Chrono Cross. Naprawdę, dla mnie, to jest niemożliwe. Nie wytrzymałbym wtedy tego psychicznie... Poza tym, uczucia, ech... Z nimia zawsze są problemy. Tu się zgodzę, bo w grach są one właśnie uwypuklone w taki sposob, którego na próźno szukać w codziennym życiu. I własnie dlatego gram. Marzenia, sny, robisz to, co naprawdę chcesz. W koncu np: kupujesz takiego Chrono Crossa i walczysz z potworami, władasz magią, przyzywasz potężne stwory. A gdybyś to nagle praaktykował w życiu? Do domu wariatów, jak nic. I najwazniejsze - ty wybierasz grę. Ty, decydujesz, co chcesz w niej robić. A w życiu? Po prostu się rodzisz, nie masz wyboru do tego gdzie, a potem żyjesz, wykonując te same, monotonne czynności. To jak z ubraniami w grach, a w realu - tam każda z postaci ubiera się, jak chce, charakterystycznie i nikt jej niczego nie zarzuca. A u nas? Wyjdź w nocy na ulice, a "przeżyjesz" o czym piszę.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9511 dnia: Października 27, 2005, 09:36:44 pm »
Cytuj
Nie, patch to raczej wtedy, gdy np: nagle dostajesz od życia 10% więcej <heh, genialna reklama - "zwykly chłopak z Podlasia">, albo budzisz się i jesteś przypakowany. Wogóle, to życie to tak naprawdę nie ma patchy - dlatego jest tyle betatesterów.

Jak jest tyle betatesterów, to by któryś mógł jakąś solucje napisać heh...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9512 dnia: Października 27, 2005, 09:39:07 pm »
Miałem na myśli te miłe uczucia...ale ok..ktoś kto przeżyłby takie coś jak Cloud(pozwól, że będę się opierać na FF 7) to nie wytrzymałby psychicznie..a grach...heh..gry są po to, by moglibyśmy robić to co nie możliwe w normalnym życiu..hmm...w nocy na ulice...chadzam czasami..i wiem jak to jest, gdy "metal" przechodzi obok grupki "dresów".

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9513 dnia: Października 27, 2005, 09:49:54 pm »
Cytuj
Jak jest tyle betatesterów, to by któryś mógł jakąś solucje napisać heh...

Soulację... Bio<gra>fie? A tak mniej dosadne - porady do zawodów <książki typu: jak być dobrym sprzedawcą">.

Cytuj
Miałem na myśli te miłe uczucia...

Życie, to nie czerń i biel, jedynie odcień szarości. Zresztą... Wiedząc, czym jest tragedia, wiesz, czym jest prawdziwe szczęście.

Cytuj
heh..gry są po to, by moglibyśmy robić to co nie możliwe w normalnym życiu..

Cytuj
Gram dla przyjemności.
A żyję, bo muszę.

Ot, podsumowanie.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9514 dnia: Października 27, 2005, 09:55:30 pm »
I tak o to tym optymistycznym cytatem zakończyliśmy polemnikę...ale czy aby na pewno ??

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9515 dnia: Października 27, 2005, 10:12:04 pm »
oby nie bo wreszcie jakas ciekawa dyskusja ;]

Cytuj

Jak jest tyle betatesterów, to by któryś mógł jakąś solucje napisać heh...
ale to rodzice "funduja zycie na urodziny" a ze sie znaja to kazdy ma inna wesrej. Totez uniwersalenj solucji nie ma ;]

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9516 dnia: Października 27, 2005, 11:00:28 pm »
Cytuj
ale to rodzice "funduja zycie na urodziny" a ze sie znaja to kazdy ma inna wesrej. Totez uniwersalenj solucji nie ma ;]

Są za to uniwersalne prawdy życiowe. Moja ulubiona: wszyscy kiedyś umrzemy. Nie wiem jak was, ale mnie to pociesza.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9517 dnia: Października 27, 2005, 11:04:57 pm »
najczestsza przczyna smierci jest zycie...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9518 dnia: Października 27, 2005, 11:14:21 pm »
Hmm... Nie wiem czemu, ale przypomniał mi się tekst pewnej pani <bardzo gupiej pani>:

"Ciąża, to choroboa weneryczna"

Gupie? Ta. Śmieszne? Tia.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9519 dnia: Października 28, 2005, 04:29:34 pm »
yeah. Return of the His XD

Ostattnie dni spoko. Wczoraj cały dzień siedziałam przy kompie, bo strwierdziłam,że miła pani od historii powszechnej na pewno zadała mało,a materiał jest prosty,bo to przecież starożytność. Ok.22-23 postanowiłam zajrzeć ile i co tam jest...od tak,żeby sobie przypomnieć. Veni, Vidi, panika! kupa skomplikowanych staromezopotamskich terminów, pełno fachowych greckich nazw, rój łaciny i wogle tragedia. I tego wszystkiego z 70 stron...wyszło na to,że sobie to przeczytałam do ok 3.00 w nocy,a wstać musiałam 0 5.30,bo lekcje miałam na 7.00. I co się okazało? Że pani profesor spóźniła się godzibę i stwierdziła,że jako zadość uczynienie nie będzie nas pytać. W sumie dobrze,bo tylko to przeczytałam i chyba niewiele umiem.

Za to dziś zaxzyna się dla mnie weekend do środy [bo babka z angielsiego jest typową humanistką i stwierdziła,że nic się niestanie jak sobie dłuższy długi weekend zrobimy,a prawo rzymsie mam co II tydzień i akurat nie ten XD ]

Co do avów,to niech Marv,albo Glenn wyślą mi tego Glennowego ava na skrzynkę-już wyczyściłam.