Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170745 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9480 dnia: Października 25, 2005, 10:00:03 pm »
ty nie krakersa, tylko ava rób!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9481 dnia: Października 25, 2005, 10:19:09 pm »
robiem robiem ale za kazdym razem jest do pupy :/ nie wychodzi mi cos a brzydkiego to nie dam postaram sie na jutro

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9482 dnia: Października 25, 2005, 10:43:56 pm »
Cytuj
Co za kretyn każe przeczytać 200 stron na następne zajęcia [na prawie przeczytać znaczy wykuć się]?! Potem pyta z czegoś zupełnie ionnego =_= Beznadzieja
witamy na studiach :F


ejjj His rzuc mi swoje hasło lub pozwolenie na włam wrazie jakbys nie mogla do neta dojść albo przeslij mi wszystkie avy poprostu :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9483 dnia: Października 26, 2005, 04:54:40 pm »
łah ludzie.. laboratoria z chemii żondzom... ja VS fiolka z różowym płynem, którego składniki mam zanalizować, używając do tego palnika i dowolnych substancji chemicznych, w które mieliśmy zaopatrzony barek hehehe.... najpierw się okazało, że z pośród trzech substancji (konkretnie to kationów srebra, ołowiu i rtęci) w mojej zlewce nie ma ani jednej... heh.. więc z pomocą pani prowadzącej zacząłem realizować to, co ma być na następnej lekcji, czyli wykrywanie kolejnych zabawnych rzeczy... damn... najpierw otrzymałem coś, co śmierdziało zgniłymi jajami, potem coś, co waliło amoniakiem tak, że kumpel prawie przytomność stracił, a na końcu jakąś białą zawiesinę, która wyglądała bardzo dwuznacznie... a na końcu, jak mieliśmy szkła umyć, to z kumplem zaczęliśmy mieszać po cichu losowe substancje hehehe... wyszło nam coś, co wpierw było pomarańczowe, potem różowe, potem brunatne, a na końcu wyglądało jak herbata.... łah.. coraz zabawniej jest na tych moich studiach...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9484 dnia: Października 26, 2005, 05:20:37 pm »
tylko niezrob gazu musztardowego albo nitrogliceryny :F ... hmmm z 2giej strony zrób XD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9485 dnia: Października 26, 2005, 06:05:08 pm »
nitrogliceryne to ja w domu muglbym zrobic ale potrzebowalbym kfasuf siarkowego i azotowego V taaant zalatw mi tego troche

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9486 dnia: Października 26, 2005, 08:36:41 pm »
a babcia mogla by byc dziadkiem tylko potrzebuje fąsuf...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9487 dnia: Października 26, 2005, 10:24:14 pm »
wisz jak mozna z: saletry (75%), węgiel drzewny (15%), siarka (10%) proch szczelniczy zrobic to czmu by nitrogliceryny ni? :F
a do nitrogliceryny czeba stężonego kwasu azotowego i gliceryny (dostępna w kazdej aptece :P i nie tylko - z kwasem gozej <_< )
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2005, 10:25:23 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9488 dnia: Października 27, 2005, 04:56:27 pm »
Mam takie pytanko... nie ma ktoś namiarów na DVD "The Black Mages Live DVD" ?? oddam wszystko....nawet duszę za tę płytę...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9489 dnia: Października 27, 2005, 05:04:57 pm »
jakbys kogos znalazl musiol co to ma, to daj mi cynk... oddam tez swoja :P
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2005, 05:05:45 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9490 dnia: Października 27, 2005, 06:19:20 pm »
You gently nourish my dry skin, a drop of color saves me from the fate I'm facing everyday... sobiem nucem z włączoną stronka z lyricsami... patrze a obok reklama yahoo <z tych coto sie dopasowuja do tresci stronki ogladanej> jakies kremy na sucha skóre ;] sprytny mechanizm strasznie tylko czemu z calej piosenki sie akurat mojej biednej skory czepil =p

a tak BTW... wszyscy juz avki oddali? ;\

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9491 dnia: Października 27, 2005, 06:26:04 pm »
chyba jeszcze Glenn i "Biały Mag"...ale moge się mylić

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9492 dnia: Października 27, 2005, 07:47:01 pm »
Ach, jaki dzisiaj mam dobry humor <nie wiedziałem, że można bletki energetyczne przedawkować... niby mini, malinowy smak, ale i tak jest faza>. Ciekawe ostatnio sny mniewam, takie kolorowe, szczegółowe w detale i bardzo, ech, senne. Wogóle, ten temat to już nie Total Offtopic, a Other Topic Offtopic. Sprawa z avatarami przeniosla się tutaj, jakby w jeden temat to za mało. Ave!
A tak z innej beczki, to... Jaką macie pogodę? Bo u mnie rano cieplo, popołudniu jeszcze cieplej, w nocy zimniej, zachmurzone niebo itd. Ale nic to, ważne, że ciemno.

Wolalbym ciało - te ponoc coś warte.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9493 dnia: Października 27, 2005, 07:58:24 pm »
qiax....jesteś bogiem....jeżeli ten torrent będzie działał....będę pamiętał to...nie wiem jak sięodwdzięcze...ciało będzie twoje. Co do pogody to non stop słonecznie koło 17'C, wieczory ciepłe.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9494 dnia: Października 27, 2005, 07:59:42 pm »
Cytuj
qiax....jesteś bogiem
nie przypominaj mu bo zacznie filozofowac :F

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9495 dnia: Października 27, 2005, 08:05:19 pm »
Ach, torrent raczej wątpię by działal - lepiej na eMule posiedzieć.

Cytuj
czasami nawet jest na tyle bezczelny, że nazywa siebie samego bogiem-

No cóż, nie tylko wy tak uwazacie. hEH.
Ba, ja nawet udowodniłem, że jestem Alphą i Omegą <... i Chama?> w jednym z tematów Priston Tale. Ech, i tam była polemika z tym, no... Nieważne z kim, ważne, że miałem niezłego brechta, piszac ją - i ktoś to skasowal. Nie darady tego odzyskać?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9496 dnia: Października 27, 2005, 08:07:10 pm »
errr ale co to było

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9497 dnia: Października 27, 2005, 08:10:18 pm »
Nie chce mi się wysilać umysłu na przypomnienie sobie nicka tego... W każdym razie, wielbłąd i papierosy to dobre skojażenie. No, jak jeden klanowicz coś tam, bo coś tam i ja go cytowałem, a on jedynie bla bla bla. No, takie tam. Nic nowego.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9498 dnia: Października 27, 2005, 08:23:12 pm »
U mnie pogoda w kratkę,raz ciepło,raz zimno albo pada...najgożej jest z samego rana...
A ja mam dziś spaprany humor...nie dość,że muszę chodzić do pracy na rano kiedy jest strasznie zimno,chce mi się spać i się nie mogę wyspać,jutro przyjeżdzają moje siostry,brakuje mi czasu na cokolwiek,jestem zmęczona...to jeszcze dziś znów nie było sesji,na którą tak długo czekałam...przez co odłożyłam wszystkie dzisiejsze plany....damn,życie jest podłe...T.T

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9499 dnia: Października 27, 2005, 08:25:22 pm »
po tym nie calym tygodniu stwierdzam ze zycie ma bugi ;]