Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170856 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9380 dnia: Października 20, 2005, 09:37:23 pm »
Te, wiecie... Nie, żebym coś suegorwał, czy cuś... Ale.. Aż boję się to napisac... Brrr... Tak zimno, tak cholernie zimno...

Jest tak dużo artykułów na stronie, recenzji gier, a wy tylko na tym Forum siedzicie i siedzicie i się nudzicie, nudzicie. Miło by bylo, jakby ktoś po przeczytaniu recenzji, artykuły, skomentował - czy warto zagłębiać w ten temat, albo ocenił, jak autor napisał recenzję. No bo... Skąd mamy wiedzieć, my, skromne redakczyny, że piszemy dobrze i ciekawie, jak nikt z gości tego ie komentuje? Jak tu SquareZone ma swój poziom podwyższyć?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9381 dnia: Października 20, 2005, 09:42:30 pm »
hmmm qiax a ty znowu o tym, ale masz rację..trzeba komentować, ja jak narazie skomentowałem 2 artykuły..co jest zdecydowanie za mało, jak będę miał więcej czasu to postaram się skomentować więcej artykułów, ale chcąc niechcąc muszę przebywać dużo na mainie..przecież jestem newsmanem ;)
 

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9382 dnia: Października 20, 2005, 09:43:51 pm »
Ta, ale jak sam napisaleś, po prostu siedzicie na Forum i nic nie piszecie. Więc w oczekiwaniu na nowego posta, napisanego przez kogoś innego, można by się zapoznać z artykułami. Ot, dla zabicia czasu.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9383 dnia: Października 20, 2005, 09:49:49 pm »
ehh....takie nudne to wasze gadanie ze ide sobie zaczc Fahrenheita od poczatku :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9384 dnia: Października 20, 2005, 09:55:52 pm »
to nie jest regułą, że nic wtedy nie robimy, ale i tu jest po troszku racji...poprostu klikamy odśwież (przynajmniej niekiedy ja, niewiem jak inni).
qiax, wiem, że oczekujesz m.in. oceniania twoich artykółów, są świetne, ale czy muszę w każdym z nich pisać to?? bo błędy napewno też się znajdą, poprostu jakoś tak nie komentowałem. Oceniałem owszem..ale nie komentowałem, sam nie wiem dlaczego..może nie miałem nic sensownego do napisania?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9385 dnia: Października 20, 2005, 10:00:47 pm »
Ale mi nie chodzi o to, by każdy nie wiem, chwalił je bla bla bla. Bo to dla mnie znaczy tyle, co zeszłoroczny śnieg. Mnie bardziej chodzi o te wady - literówki, błędy stylistyczne, no, co was w tekście zniesmaczyło, znudziło, zaciekawiło. Takie tam.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9386 dnia: Października 20, 2005, 10:14:45 pm »
Ja raczej na forum jestem z 20 razy bardziej poważny niż w życiu...

w realu jestem jak to mówią "luźnym kolesiem" biegam sobie gdzie mi się podoba i ciesze morde, molestuje niewinne koleżanki i śpiewam sobie co chwila jakieśchińskie tracki albo organizuje karaoke, dre morde we wszystkie strony, a jak kicham to maxymalnie głóśno i robie układ rąk jakbym był bohaterem Dragon Bala, w klasie jestem molestowany przez nie jednego, nie dwóch nie trzynastu chłopaków, sam molestuje ich prawie tyle co molestuje dziewczyn, na lekcjach udaje idiote i jak nauczyciele mnie sięcoś pytają odpowiadam jakieś totalne bzdury nie na temat. (ot choćby i byle jakie pytanie za da facetka z Gery dzie leży coś tam to odpowiadam "Na poczcie?" i niby nie jest to śmieszne laej ak siętotalne bezsensowne rzeczy odpowiada to dobre jołki są. Codziennie raczej bujamy się ze Smolikiem i Harym do cukierni po jakieś pączki i drożdżówki, wcześniej ofkoz prosząc o 4 baterie i 3 kg ziemniaków, ale jakoś nigdy ich nie ma w cukierni ;/ po za tym chyba denerwujemy kolesiówe sprzedawczynie jak kładziemy jej na ladzie 2 kasztany i pytamy się ile drożdżówek dostaneza te 2 okazy ;/
Lubie sobie pochodzić po mieście i wołać koło przypadkowo przechadzających koło mnie niewiast teksty w stylu "mmmmhmmmm cycuszki, cycuszki, kocham twoje cycuszki... sex! Sex!! ruchać ruchać! chce twoich kudłów" ale to ofkoz tylko jak ide z kumplami obok, jak jestem sam to orbie takie akcje tylko do moich koleżanek (biedna moja hip hopófka), koleżanki to wogóle lipnie mają przy mnie bo kobita się cośkoło mnie montuje i gada ze mną i mi coś opowiada a mnie jak to nudzi to zaczynam na nią patrzec z pożadaniem chwytam jej ręke i gładze nią moje sutki,
mój motyw na podrywanie nieznajomych dziewczyn w szkole to śpiewanie piosekni do danej niewiasty, kiedyś zawsze śpiewałem "You're in my eyes, horizons rise tarararariii" no ale jakośnie bardzo to na nie działąło i tylko się uśmiechały, i tylko pani z WF chyba była chętna na mnie, no ale moralnośćjej pewnie nie pozwala namyknięcie mnie w szatni ;/
Teraz za to jest nowy hit i śpiewam "spaaadaaająca gwiazda spełnia sny, pierwszym mym życzeniem jestes ty, spadajaca gwiazda spelnia sny, w ktorych główna role grasz ty! " no i dupeczki sie ciesza i maja ze mnie polewke ale pozniej przynajmniej elegancko kontakt mozna nawiazac.

Poza tym mam wiele zartow na temat mojej twarzy i ogolnie prój sobie bardzo czesto majty, w takim samym stopniu proje sobie majty jak i innym i tak nie raz nie 2 nie 35 razy smieje sie z garba mojego kolegi "Pac Mana" i jego wodoglowia i wolnego myslenia, ale rownie wele razy smieje sie zm ojej twarzy i mojego taty ktory z panem mietkiem okrada sasiadom piwnice z kartofli, ogolnie to zadko kiedy gdam o jakichs powaznych sprawach a na forum czesto pisze o jakich pierdolach ze kocham 38 letnie mężczyzne rodem z japonii, ze jestem zajebiscie uczuciowy i tam inne popierdółki, a na zywo owszem mowie ze jestem uczuciowy w chu*... po czym wlasnie orientuje sie ze mam wkladane do uszu palce ktos zuca mnie na ziemie i czuje cos sztywnego dotykajacego mojej głowy przez spodnie jakiegos lucjana ktory wlasnie mnie molestuje ;]

ogolnie to w szkole mam olewkowe zycie na maxa ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9387 dnia: Października 21, 2005, 09:24:24 am »
Cytuj
kładziemy jej na ladzie 2 kasztany i pytamy się ile drożdżówek dostaneza te 2 okazy ;/
:lol: zabilo mnie to
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2005, 09:24:39 am wysłana przez S&S »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Total offtopic
« Odpowiedź #9388 dnia: Października 21, 2005, 12:06:02 pm »
Cytuj
Mnie bardziej chodzi o te wady - literówki, błędy stylistyczne, no, co was w tekście zniesmaczyło, znudziło, zaciekawiło. Takie tam.
Jakoś wyleciało mi z głowy to komentowanie, ale jeśli już coś to z szukaniem wad może być problem, bo jakby już coś mnie przypadkiem znudziło to nie doczytałabym do końca i nie mogłabym się wypowiedzieć :P
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2005, 12:07:16 pm wysłana przez Tamaya »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9389 dnia: Października 21, 2005, 01:41:33 pm »
O ja niegodny... Potępiony archanioł Lucyfer, pan piekieł odezwał się do mnie na GG.. po raz kolejny... o ja niegodny.....

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9390 dnia: Października 21, 2005, 02:40:48 pm »
Cytuj
Mnie bardziej chodzi o te wady - literówki, błędy stylistyczne, no, co was w tekście zniesmaczyło, znudziło, zaciekawiło.

Cytuj
Jakoś wyleciało mi z głowy to komentowanie, ale jeśli już coś to z szukaniem wad może być problem, bo jakby już coś mnie przypadkiem znudziło to nie doczytałabym do końca i nie mogłabym się wypowiedzieć

Komentarz: Tekst tak nudny, że nawet nie doczytałem/am do końca.
Rozwinięcie: w którym momencie już się przestało czytać, czemu był nudny, bla bla bla.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9391 dnia: Października 21, 2005, 03:59:55 pm »
nie znoszę iść do dużego sklepu z mamą,żeby kupić tylko artykuły sporzywcze  :angry:  Traci się pare godzin....

Co do waszych nudów,to nie rozumiem was...jak was czyueś teksty nudzą to możecie ich nie czytać....ja np. też mam paru takich wybrańców,na których posty tylko spojrzę,albo zacznę czytać i oece dalej :shifty:  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9392 dnia: Października 21, 2005, 05:13:14 pm »
ja mialbym jednego...gdybyu nie to ze nie moge sie powstrzymac od tego zeby przczytac...bo z postow Glenna sie mozna przez tydzien smiac*

*nie dla tego ze sa smieszne ofkoz :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9393 dnia: Października 21, 2005, 05:15:57 pm »
mam nadzieję His, że nie jestem to ja ;) :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9394 dnia: Października 21, 2005, 05:19:29 pm »
a ja cztam tylko swoje posty

a taj na serio to tylko posty templar'a bo sąnajciekawsze


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9395 dnia: Października 21, 2005, 05:34:17 pm »
no to masz lekture na dluuugi dlugi czas  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9396 dnia: Października 21, 2005, 06:11:11 pm »
emmm kto to jest templar jakby? damn znów nie w temacie cos jestem... wielka czarna kropka i zapętlony temat... wielka czarna kropka...
dobra spadam na kontrolną chmurke co was tu zanudzać będe/co tak będe sam na korytarzu stał ;\

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9397 dnia: Października 21, 2005, 06:14:17 pm »
templar to jakis ciec co ma 0 postow ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9398 dnia: Października 21, 2005, 07:28:42 pm »
damn!!!!!! Przekroczyłam transwer na ten miesiąc o pół giga i net mi chodzi gorej od ślimaka, , którego  w wakacje wystawiałam do zawodów z innym ślimakiem =_=

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9399 dnia: Października 21, 2005, 11:11:06 pm »
a ja byłem u Mlecznego i drań mnie spił.... 2 litry wódy na sześciu poszło...... kurcze.. jednak mam słaby łeb...