Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170855 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9360 dnia: Października 19, 2005, 11:30:24 pm »
Nie zamierzona aluzja, ale trafna, choć np. ty jak coś napiszesz to ma to 2 dno, jest ciekawe i długo się czyta. Co do newsów to dzięki staram się, masz rację nikogo nie zmuszamy do logowania się na forum, co do odświerzenia starszych tematów do proszę do "starszyzny" SZ jak ich zwię.

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9361 dnia: Października 19, 2005, 11:36:28 pm »
Heh, jesteś raczej najświeższy chyba na tym Forum, więc czyń honory.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9362 dnia: Października 19, 2005, 11:39:40 pm »
Staram się odświerzać starsze tematy, jednak sam cudów nie uczynię.

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9363 dnia: Października 19, 2005, 11:47:54 pm »
ODświeżysz dwa, trzy tematy, w których coś tam napiszesz, a gdy ktoś się nie zgodzi, lub coś innego, to jakaś polemika się pewnie wywiąże.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9364 dnia: Października 19, 2005, 11:51:35 pm »
No masz rację, ale trzeba czekać, jednak wypowiadać sięmuszę w tematach w których się chociaż trochę orientuję, mam rację? Co do świeżości userów, ja też staram się tu koleżankę wprowadzić..

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9365 dnia: Października 20, 2005, 08:37:44 am »
<głos z oddali> hłehłehłe ale stype robicie, aż trupem czuć =p
niema to jak astralne zbiegi okoliczności które z widniejących w planie ośmiu godzin robią nagle 3 luźne lekcje ;] <śpiew z oddali> you gonna be gonna be... be a hot dancer </śpiew z oddali> </głos z oddali>

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9366 dnia: Października 20, 2005, 10:05:46 am »
Jestem po półtorej godziny siłowni. Było super. Najpierw jakieś lamerskie ćwiczenia rozciągające itp i już myślałam,że zostanę z niedoborem sportu  Ale potem doszły narzędzia tortur i czuję się jak nowo narodzona [nie ma tu ani odrobiny ironii].

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9367 dnia: Października 20, 2005, 04:38:06 pm »
Cytuj
Jestem po półtorej godziny siłowni. Było super. Najpierw jakieś lamerskie ćwiczenia rozciągające itp i już myślałam,że zostanę z niedoborem sportu Ale potem doszły narzędzia tortur i czuję się jak nowo narodzona [nie ma tu ani odrobiny ironii].

Kurcze.. a ja nie ćwiczę od pewnego czasu i zauważyłem spadek formy u siebie... będę musiał zacząć ćwiczyć, żeby nie wyjść na całkowitego mięczaka... no i się porozciągać, to może kiedyś zrobię ten szpagat poprzeczny (niewiele mi brakuje.. serio)...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9368 dnia: Października 20, 2005, 05:05:45 pm »
Zaciało mi się grać w herosów....teraz jest chwila przerwy XD

jak się cię do ziemi dociśnie,to może i niewiele...zresztą jak wykręcisz protezy,to nie musisz nawet szpagatu robić

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9369 dnia: Października 20, 2005, 06:09:17 pm »
Musiolik jak kiedyś byłę na SZ to coś przeczytałem o tym kiedy mozna mnie znalezdz na GG...

odpowiedz jest taka ze czasami.
Dostepnym nie uswiadczysz mnie raczej nigdy, ukryty jestem czasami, a teraz to juz wogolem nie raczej nie ma bo brat wrocil z londynu, jesli cos do mnie pisales a ci nie odpisalem to znaczy to tyle ze nie mam cie na liscie gg i do mnie nie doszlo, wiec dodam cie do listy i najwyzej jak bedziesz hcial kiedys tam ze mna pogadac czy zapytac sie o nagie foty moje to juz do mnie bedzie dohodzilo.


Cos tam mowiliscie o jakims shylku SZ czy atam innyh obrazaniah Tanta... jakies irytacje czy cos...

ja wam powiem dlazego mnie juz SZ nie bawi:
Czytanie w co 2 poscie ze ktos ma dalna nie jest fajne...
czytanie w co 3 poscie ze ktos zuca nuzka tudziez tej nozki nie ma tez nie jest fajne
czytanie w co 5 poscie jacy to wy jestescie poryci i nienormalni i w sumie pewnie tez 4fun tez nie jest wcale takie fajne...
czytanie jak "SZ" przemienia się w "TH" mnie znudzilo juz jakis czas temu, choc nie uważam tego za cos mega złego, ot normalna kolej rzeczy

ofkoz do niekogo nei mam nic za zle, poprostu mnie bawilo mowienie ze ktos ma dalna albo ze nie mam nozki jak pisalem to raz na jakis czas, a wy teraz walicie wszystkim w kazdym poscie ze jest to tak ciekawe ze az wogole...
Ja tam wolalem z umiarem zawsze pisac jakies bzdury i danyh tekstow nie naduzuywac, teraz jest inaczej i mnie to nudzi, ale na SZ zawsze tak bylo ze jak cos sie zrobilo nawet wporzo to szybko stalo sie to mocno "skomercjalizowane" ot chocby i Dark eMowe ";F" ktore pozniej czytalem srednio z 7 razy w kazdym poscie.


ale po za tym wszystko jest okey i to chyba normalne ze cos kogos nudzi po pewnym czasie... mnie jakas gra nudzi po pewnym czasie, na SZ siedze juz straszne dlugo i pewnie nadal bede siedzial, choc chyba otwarcie moge juz powiedziec ze z Nałogu juz wyszedlem.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2005, 06:10:42 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9370 dnia: Października 20, 2005, 06:16:14 pm »
Widze, że nie tylko mnie nie bawi "dałnowanie"...poprostu monotonne się zrobiło...ale jak chcecie, proszę bardzo, ja wam nie bronie, bo nawet prawa nie mam ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9371 dnia: Października 20, 2005, 06:27:13 pm »
Właśnie dlatego wam dałam foty wodogłowia...ale chyba wtedy Musiol nie zrozumiałeś,że to nie jest śmieszne...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9372 dnia: Października 20, 2005, 06:30:47 pm »
Nie His, właśnie wtedy zrozumiałem...nie mówię, że mamy być sztywniakami..ale można ograniczyć kikuty, protezy i inne, ale jak chcecie to wszystko jest moja opinia..możecie się z nią nie zgadzać, ale chyba mam prawo ponarzekać raz za parę miesięcy..

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9373 dnia: Października 20, 2005, 09:03:37 pm »
Sztywniacy... Ludzie, co wy macie do sztywniaków? Niektórzy z nich to naprawdę fajni ludzie, którzy po prostu widzieli w swoim życiu tak wiele/tak mało, że nie widzą sensu w wygłupach i innych takich abnormalnych zachowań. Zresztą, ich wypowiedzi są bardziej zabawne, bo oni nie próbują być zabawni <"Moją protezę mi ukradli!" ... "Ta, tragedia...">.

A co do wczorajszej dysputy... Moze się mylę, sle SquareZone to takie miejsce, gdzie każdy lubi po prostu przebywać. Nie pisać postów, rozmawiać z ludźmi, ale po prostu sobie wejść i tak się szewndać po nawet i parę godzin dziennie. Tak sobie, bez konkretnego powodu.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9374 dnia: Października 20, 2005, 09:20:52 pm »
Cytuj
"Moją protezę mi ukradli!" ... "Ta, tragedia..."
lol ciekawe zasmiałem sie dopiero przy drugim :P

hum hum wiecie jakbyscie mnie widzieli w realu to też bym był uwazany za sztywniaka... bo kto by se pomyslał że taki ja potrafi siedzieć w milczeniu bez wiekszych ruchów przez kilka godzin :F ... albo cały dzien nie rozmawiajac z nikim, a ja tak na codzien żyje XD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9375 dnia: Października 20, 2005, 09:24:35 pm »
to jest nas 2 tylko ze ja jestem mlodszy ;]

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9376 dnia: Października 20, 2005, 09:26:00 pm »
Dwóch... Heh Jeszcze się okaże, że większość ze stałych użytkowników, to tacy sztywniacy. Po prostu tutaj sobie lud pozwala na odrobinę luzu.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9377 dnia: Października 20, 2005, 09:27:33 pm »
wszyscy tutaj luz a ty staruszku qiax tylko taki sztywny ^_^

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9378 dnia: Października 20, 2005, 09:29:26 pm »
ja nie jestem tyle sztywniakiem ( bo taki to jest flegmatykiem) co pomniejszym introwertykiem (az tak bardzo zamkniety w sobie nie jestem... wrecz przeciwnie lubie o sobie mowic :] i o tematach o ktorych wiem duzo)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9379 dnia: Października 20, 2005, 09:33:11 pm »
Nie mówię, że sztywniactwo jest złe, wręcz przeciwnie, chłodne spojrzenie na sprawę jest potrzebne, jednak tu mogą sobie dać luz. Ja też nie jestem taki jak na forum, dużo czasu spędzam w domu, słuchając muzyki i siedząc na SZ i tu się zgadzam z tobą qiax, samo przebywanie na SZ bez pisania postów też jest fajne ;)