Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170901 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9340 dnia: Października 19, 2005, 10:12:23 pm »
yeeey Fast saved the world today!...but it wasn fast :P

Musiolik...damn...."balem sie" to powiedziec...ale fakt ze nasze forum umiera...masz racje ze nie ma zadnych dyskusji i klotni...NIC sie nie dzieje. Tylko od czasu do czasu ktos napisze cos glupiego w TO lub Glenn osmieszy sie kolejnym debilnym postem...thats all...maybe its time to say goodbye?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9341 dnia: Października 19, 2005, 10:15:41 pm »
Serge może my coś zrobimy?? zaczniemy jakąś dyskusje albo coś?? pozatym widzę, że nie tylko ja tak uważam..
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2005, 10:17:30 pm wysłana przez Musiolik »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9342 dnia: Października 19, 2005, 10:18:17 pm »
Kółko Filozoficzne... Hę?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9343 dnia: Października 19, 2005, 10:21:46 pm »
damn....zapomniałem...qiax..zobaczy się co da się tam napisać...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9344 dnia: Października 19, 2005, 10:24:32 pm »
Trochę ci to zajmie.
A tak wogóle, to o co masz pretensje? W topicu o Advent Children, sam żeś zakończył polemikę, starym, dobrym: każdy ma własne zdanie. Ech, o gustach się nie dyskutuje, nie?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9345 dnia: Października 19, 2005, 10:27:44 pm »
No fakt...może to był błąd, ale...pomijając kółko filozoficzne i topic o AC, to ostatnio posucha, faktem jest także, że jak ktoś chciałby kontunuować tam polemnikę to by to zrobił..

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9346 dnia: Października 19, 2005, 10:30:41 pm »
Nie, no co ty... Zazwyczaj, jak ktoś upomni <zwlaszcza tutaj, na tym forum> to coś tu nie gra. Po prostu nie często się to zdarza.
A co do posuchy... Nie no, jak ciągle się siedzi w Total Offtopic, to heh.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9347 dnia: Października 19, 2005, 10:37:13 pm »
to moze szybciutka czysteczka?  :devil: <w oddali zagrzmiało, zaszczekał pies>

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9348 dnia: Października 19, 2005, 10:37:27 pm »
hmm fakt siedze dużo w TO, jednak staram się wypowiadać w innych tematach, wiem, że mało, ale wolę poczekać niż pisać głupoty..

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9349 dnia: Października 19, 2005, 10:45:00 pm »
Cytuj
to moze szybciutka czysteczka?

Wspomnień czar, piwa mocny smak...

Cytuj
hmm fakt siedze dużo w TO,
bla bla bla

Wiesz, a tutaj nie są pisane głupoty? W każdym razie, większość, to nie są głupoty? Tak tylko pytam.
Ech, lubię to: po co coś samemu zrobić <założyć temat, poszukać ciekawych tematów na forum>, lepiej poczekać. A nóż, któryś coś powie, a jak mi się zechce, to coś napiszę. A potem się tylko dziwić, czemu 5 osób ciągle na Forum siedzi i brak nowych, wartościowych postów. Heh.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9350 dnia: Października 19, 2005, 10:47:46 pm »
te źą a my sie reklamujemy wogole gdzies? bo cos nie widac zadnej swiezej krwi... albo po prostu uciekaja na widok postow hisoki i tanta :P mamy jakies banery na innych stronach o tej tematyce czy cos? cokolwiek?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9351 dnia: Października 19, 2005, 10:48:19 pm »
nie chodzi o to żeby czekać aż ktoś coś napisze, wolę poczekać i przemyśleć post, pozatym jak narazie założyłem 2 tematy, które nie cieszą/cieszyły się dużą popularnością. Tak w TO są pisane ogółem głupoty, ale ten temat jest chyba od tego?

Edit Zell trafił prawie, że w sedno sprawy..brak "świeżej krwi" przecież to nowi użytkownicy wszystko napędzają?? myle się ?
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2005, 10:51:05 pm wysłana przez Musiolik »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9352 dnia: Października 19, 2005, 10:55:30 pm »
Myślac nad postem, dochodzisz do jakiś postów. Chcąc, czy nie chcąc. A to, że się z nikim na ten temat nie dzielisz, to już twoja prywatna, indywidualna sprawa.
A co do reklam - dużo osób odwiedza SquareZone, a że nikomu ie chce się pisać... Nie tylko my mamy ten problem, ale czy ja wiem, że to aż taki problem... Przynajmniej się pamięta userów, którzy coś wnieśli swoją obecnością na Forum, miło się wspomina dyskusje z takimi osobami. Już wolę to, iż jeden post, polemika na trzy, cztery i heja.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9353 dnia: Października 19, 2005, 10:57:17 pm »
tak... tylko trzeba znalezc rownowage miedzy tlokiem nowych userow a zamknieta grupka 10 userow... a sz poki co zmierza w kierunku tego drugiego...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9354 dnia: Października 19, 2005, 11:00:49 pm »
chcąc nie chcąc (a raczej tego niechcemy) stajemy się zamkniętą społecznością, mnie to martwi..was może nie, może wywyższam ten problem?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9355 dnia: Października 19, 2005, 11:04:03 pm »
Dzięki tej małej grupie osób, na Forum panuje tzw: klimat. Tego nie darady zaprzeczyć...
Mnie to nie martwi - strona na razie i tak otrzepuje się z kurzu, który <co tu kryć> panowal przez parę miesięcy. Trochę czasu i aktualizacji musi być, żeby było głośno o stronie na <ten wyraz zawsze wywołuje na mej mordce naprawdę wredny uśmiech> scenie <heh>.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9356 dnia: Października 19, 2005, 11:07:42 pm »
Cytuj
Dzięki tej małej grupie osób, na Forum panuje tzw: klimat. Tego nie darady zaprzeczyć...
ano nie da rady... tylko co z tego jesli jedynym tematem w ktorym jakos jeszcze ida te posty jest total offtopic? majac swieza krew nie mam na mysli jakiegos tabunu ludzi... 2-3 osoby, ktore sie dobrze wkreca w ten tzw klimat, wniosa troche swiezosci i cos sie ruszy moze
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9357 dnia: Października 19, 2005, 11:10:05 pm »
fakt, klimat panuje, nie można temu zaprzeczyć, ale może warto poszerzyć "naszą grupę" o 2/3 osoby?? to tylko moje zdanie, może troche na wyrost? aktualizacje są potrzebne, ale za to odpowiadają redaktorzy, ja jak narazie dbam o newsy.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9358 dnia: Października 19, 2005, 11:14:53 pm »
Na dniach ma się tu zalogować moja i Hisoki koleżanka.... będzie jakaś świeża krew....  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9359 dnia: Października 19, 2005, 11:17:36 pm »
Te, to była aluzja, nie? Heh, całkiem trawna zresztą. A co do newsów - tak trzymać. Nawet, jak tekstów będzie rzadko przybywało, to dobry serwis z newsami też jest dużo wart.

Te 2/3 osoby... Ja nie mówię, by ich nie wpuszczać. Ja po prostu twierdzę, że jak ktoś chce przyjść na Forum i zaczać pisać, to zacznie i nie ma sensu nad tym debatować. W końcu siłą nikogo nie zmusisz, a nawet jeśli, to nie byłoby to samo.

A swoja drogą - jak każdy udziela się w tym temacie, bo nie ma nowych, ewentualnie, nikt nie przegląda starych. Ciężko mi dać wiarę, że się wam poglady nie zmieniły, albo nie macie niczego nowego do dodania w starych tematach, ewentualnie, pomyslu, czego potrzeba, by zachęcić nowych do pisania. Ogłoszenia na Stronie Głównej? To od razu polecam linki w nim umieścić co do ciekawszych tematów. W końcu goście, jak to goście, leniwi są.