Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3171854 razy)

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9040 dnia: Października 10, 2005, 09:02:59 pm »
Heciak jest biedny :F a ty Tant tez jestes biedny dobrze ze mi nic nie jest :F

Jutro spr. z Histy -_- poprostu super >_>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9041 dnia: Października 10, 2005, 09:03:19 pm »
Cytuj
jego mam ja...zabrudone zaschłą krwią...to czyje masz ty musiol ?

Cholera... typowe... porzycz komuś sprzęt do zabaw SM na jedną sesje, a potem ci kurcze nie oddają... to kto ma moje kajdaki w końcu?

Cytuj
Poza tym nie zapomnij Tant o dywanikun z gwoźdźi,bo po zabawie nie będziesz miał na czym spać

True... idę go naostrzyć.... i jeszcze muszę do sklepu polecieć po cytryny i sól, żebyś miała co sypać i lać na moje krwawiące rany...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9042 dnia: Października 10, 2005, 09:06:23 pm »
a każdego gwoźdźika wysmaruj jodyną ...

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9043 dnia: Października 10, 2005, 09:08:09 pm »
łah... nie moge sie doczekac co tu sie bedzie dzialo :F  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9044 dnia: Października 10, 2005, 09:10:11 pm »
Dobra... i jeżeli mogę coś zasugerować, to nie lej na mnie kwasu siarkowego, bo ciągle go rozlewasz po bokach i potem mi się sprzęt rozpuszcza i jest do wyrzucenia... zamiast tego proponuję rozpuszczalnik (bo jest łatwopalny).

Zauwżyliście, że Goha sobie od nas poszła jakiś czas temu i od tamtej pory jej nie widać? Mam nadzieję, że wróci...

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9045 dnia: Października 10, 2005, 09:11:53 pm »
Cytuj
Zauwżyliście, że Goha sobie od nas poszła jakiś czas temu i od tamtej pory jej nie widać? Mam nadzieję, że wróci...
Racja dawno jej nie widzialem :/ moze wroci....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9046 dnia: Października 10, 2005, 09:13:13 pm »
coś się obraziła....choć niezbyt miała za co

a kwas jest lepszy...bo nie muszę z zapałkami kombinować i jest mozliwość ,że ci dywan zniszczę,co powinno spotęgować twoje cierpienia

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9047 dnia: Października 10, 2005, 09:22:02 pm »
No raczej nie miala ale miejmy nadzieje ze wroci a ja tera siedze i slucham SOADu z plytki ktora mi przyslal KAkas  

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9048 dnia: Października 10, 2005, 09:24:40 pm »
a ja siedze i trzese sie z zimna... ehh jak doprze pojdzie jutro od rana gram w FFX i zdobywam stforki na MA ;F



Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9049 dnia: Października 10, 2005, 09:32:45 pm »
<wyslizguje sie z kieszeni His i odturlikuje sie w celu przygotowania sceny i widowni do orgii nucac sobie "Evrybody's going to the party nanananananana"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #9050 dnia: Października 10, 2005, 09:46:08 pm »
"Think you moron, fall of the line you... cooocroooach/ one day i will f*ck your parents!" ;] aaach niema to jak troche pozytywnej muzyki z milusim przesłaniem ;] damn Clever Sleazoid to jednak zajebcza piosenka po paro-nasto krotnym obejżeniu teledysku ;] a karaluch na bujanym koniku już wogule rządzi ;]
emm qrde wiem ze cos chcialem napisac i poprostu małą muzyczną dygresja zacząć ale mi sens uleciał jakby ;] cóż...bywa ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9051 dnia: Października 10, 2005, 10:16:45 pm »
Co do Gohy, to naprawdę nie wiem o co się obraziła. Ostatnio widziałem jąna forum PE, chyba się na nas obraziła :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9052 dnia: Października 10, 2005, 10:23:10 pm »
obrazila sie bodajze o cos zwiazanego z avatarami... nie pamietam dokladnie o co poszlo
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9053 dnia: Października 10, 2005, 10:26:33 pm »
Poszło o naszą zabawe z wymianą, Ja, His i Tant, wyperswadowaliśmy jej, że jak nie bierze udziału w zabawie, to nie musi się czepiać. Chyba tak to było.. :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9054 dnia: Października 10, 2005, 10:27:15 pm »
i jeszcze jak his powiedziala ze ona tylko zakochana w tej swojej pani major to zdjela avatara i sobie poszla... no... cos w tym stylu
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9055 dnia: Października 10, 2005, 10:29:39 pm »
Taka duża, a niestety tak się zachowuje, może ciut ostro "mówiliśmy" ale powinna wiedzieć, że to było tylko chwilowo....ehhh

Edit Może ktoś z nią porozmawia o powrocie? Jakby co tak tylko pytam...brakuje ją troszkę na forum
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2005, 10:39:51 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9056 dnia: Października 10, 2005, 11:03:54 pm »
Cytuj
Taka duża, a niestety tak się zachowuje, może ciut ostro "mówiliśmy" ale powinna wiedzieć, że to było tylko chwilowo....ehhh

Edit Może ktoś z nią porozmawia o powrocie? Jakby co tak tylko pytam...brakuje ją troszkę na forum
To nie chodziło tylko o to wydaje mi się, ona i tak już była tutaj raczej na siłę tak tylko patrząc się na zmieniające się avy i sigi a teraz (w momencie te całej akcji) zdażyła się okazja aby dać strzałę i już nie mieć przyzwyczajenia przychodzenia... tak ja to widze, bo przecież nie kierowaliście w niązadnych obraźliwych ataków or something i nie jest tak jak Musiol mówi że "przesadziliście troche", bo nie przesadziliście nic a nic.

To poprstu każdy ma jakiś sopsób na żucenie nałogu Dark M kazał sobie zapodać bana na 2 tygodnie czy miesiąc żeby się odzwyczaił i nie wchodził tutaj, i jak mu bana ściągnął marv to już mu się rzycho dzić nie chciało, Goha miała akcje z avami, a ja mam czytanie TO ;]



Cytuj
"Think you moron, fall of the line you... cooocroooach/ one day i will f*ck your parents!" ;] aaach niema to jak troche pozytywnej muzyki z milusim przesłaniem ;] damn Clever Sleazoid to jednak zajebcza piosenka po paro-nasto krotnym obejżeniu teledysku ;] a karaluch na bujanym koniku już wogule rządzi ;]
emm qrde wiem ze cos chcialem napisac i poprostu małą muzyczną dygresja zacząć ale mi sens uleciał jakby ;] cóż...bywa ;]
Tia ten singiel jednak wymiata zajebiście szczególnie gdy się ogląda klip i próbóje śpiewać razem z Kyo, bo wtedy czuje się zajebiście porównując mój angielski z nim ;] no i ten karaluch ujeżdżający drewnianego konika przezajebisty na maxa ;] tylko skozda że taki krótki track bo co to są niecałe 3 minuty ;/ to tak jak z Saku akcja ;/
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2005, 11:05:33 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9057 dnia: Października 10, 2005, 11:24:30 pm »
Gipsi chyba trafiłeś w sedno sprawy..odeszła bo jej się "przejadliśmy", tylko boję się, że większość "starszyzny" SZ postąpi ponownie...pozatym trafia tu bardzo mało userów, którzy zostają na dłużej, wyjątkiem jestem ja, który mam zamiar udzielać się jak najwięcej =P

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9058 dnia: Października 10, 2005, 11:29:06 pm »
No ja się nie czuję,żebym jakoś specjalnie bezczelna była...szczególnie przy tym jak bywam bezczelna...a o major chyba nic specjalnego nie mówiłam. Bardziej posło o to,że zaczęła się nie tylko czepiać wymiany avów,ale również wszystkich avów fanartowych i rzuciła coś w stylu,że to denne [albo może mocniej ]  czy jakoś tak.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9059 dnia: Października 10, 2005, 11:33:38 pm »
ze mna i tak bedziecie musieli sie meczyc bo nie mam zamiaru odchodzic uahahahahahahahahhaa
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"