Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172160 razy)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #8980 dnia: Października 06, 2005, 01:38:33 pm »
Cytuj
ku mojemu ździwieniu nie czytam wszystkich postów jakie zostały napisane a to już coś oznacza, na pewnoe będę tu wchodizł kilka razy dziennie, ale... no właśnie ale...
phi... to by oznaczało że odeszłem rok temu :F ale wicie fast tez odszedł a zagląda czasem to cos poczytać czy reklame przestawic :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8981 dnia: Października 06, 2005, 04:44:44 pm »
Ludzie.... mój komp... co....... co się stało z moim kompem... włączyłem go o 7 rano, żeby się rzeczy pościągały, a jak wróciłem, to zobaczyłem, że jakieś błędy w dosie są, Windowsy się wieszają przy każdym ruchu i bez ruchu, no i samoczynnie sie resetował co chwile.. po chwili dotarła do mnie okrutna prawda w postaci ciepła w nogach...... wiatrak się nie kręci O_O...... mam nadzieję, że mi się nic nie zdążyło spalić w kompie i te błędy to wynik przegrzania płyty głównej... jak nie to będzie baaaaardzo źle i nie zobaczycie mnie póki tego nie naprawie...
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2005, 04:45:29 pm wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #8982 dnia: Października 06, 2005, 04:53:03 pm »
hmm to siakis miesiac :F blędy to moga byc wirusowe bo raczej jak sie przegrzewa to sie conajwyzej resetuje albo wyłącza komp nie spotkałem sie jeszcze z komunikatem o przegrzaniu :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8983 dnia: Października 06, 2005, 04:54:18 pm »
Raczej jakby coś Ci się spaliło, to by się już nie załączył. Spróbuj wyczyścić wiatraka, bo może się zapchał kurzem?? jak nie to raczej czeka Cię wymiana na nowy.

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #8984 dnia: Października 06, 2005, 04:54:47 pm »
a ja powiem tak, nie wiem jak wam, ale mi jest zimno!  


Cooool ^.~

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8985 dnia: Października 06, 2005, 05:54:44 pm »
Cytuj
ale już od jakiegoś czasu jestem tu bo jestem... ku mojemu ździwieniu nie czytam wszystkich postów jakie zostały napisane a to już coś oznacza, na pewnoe będę tu wchodizł kilka razy dziennie, ale... no właśnie ale...
Heh też tak kiedyś mówiłam...w prawdzie jest w tym trochę racji.Ja też jestem tu po to by tylko być...też czasem się wypowiem,ale nie jest to już to samo co kiedyś...nie piszę już tak nałogowo jak kiedyś,nie czytam wszystkich postów...i co z tego?Wiesz powiem ci,że ja mam potrzebę bycia na tym świrniętym forum.Tu znalazłam swoje miejsce i nie będę z niego rezygnować choćby nie wiem co.SZ jest jak naług od którego nie można się uwolnić.Czasami wchodzi się już na forum odruchowo...i przeczyta się tych kilka postów coś napisze...ale...ja nie mogła bym zrezygnować z niego.To by było jak...hm...dajmy przykład...rezygnacja ze snu,z jedzenia albo czegoś podobnego....Jeśli już masz ochotę odejść z forum...to trudno twuj wybór...może poprostu masz coś innego ciekawszego do robienia lub dajmy na to znalazłęś inne leprze forum,ale bez ciebie będzie napewno inaczej...Nie będzie już takiego postrzelonego j-rockowca...Wiesz mam jednak nadzieję,że zmienisz zdanie^^,a jeśli nawet nie będziesz tak często na forum to chyba nic jeszcze nie oznacza?W końcu nie samym internetem człowiek żyje...są też ważniejesze sprawy/rzeczy ;)

Hehe szczerze mówiąc miało mnie tu nie być(miałam się kurować XD)...ale się za wami stęskniłam ;P...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8986 dnia: Października 06, 2005, 06:30:44 pm »
Tant-kuip nowy wiatrak...tanie są i na pewno tańsze niż płyta główna :F [więc już nie żauj]

 

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8987 dnia: Października 07, 2005, 01:13:32 pm »
Wiecie co...chyba j-rock ma jakieś uzdrowicielskie zdolność XD,wczoraj cały dzień na okrągło go słuchałam i dziś czuję się znacznie lepiej^^

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8988 dnia: Października 07, 2005, 01:58:59 pm »
no pewnie że ma. Ale uważaj !! moja choroba psychioczna (schizofrenia i rozdwojenie jaźni:P) rozwijają sie przez niego o wiele szybciej :P:P Niewie jak może mieć wpływ przy nalogowym słuchaniu:P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8989 dnia: Października 07, 2005, 04:45:33 pm »
tęsknili za mną? Nie było mnie jakieś 24,5h.... okazało się, że komputer jest poważnie uszkodzony.... konkretnie ma nieuleczalnego dałna z przerzutami.... facet do którego go zawiozłem włączył go bez żadnych problemów, czyli się naprawiło samo, jednak powiedział mi co się najwyraźniej zchrzaniło...

- Bateryjka podtrzymująca BIOS.... siadła, ale już działa..... czemu nie działała, pozostanie tajemnicą dla nas wszystkich....

- Rypie się zasilacz... koleś mówił, że od przegrzania nie powinien się tak zachowywać, ale nic nie jest pewne, a skoro już działa poprawnie to najwyraźniej tam tkwiła przyczyna (z tym, że ja go włączyłem później, jak ostygł, tego samego dnia, co się sypnął i dalej nie chodził). No ale powiem wam, że faktycznie zachowuje się zasilacz śmiesznie......... bo się resetuje komp co jakiś czas...... sprawdziłem, że to nie kabel, ale to jeszcze może być przedłużacz/gniazdko albo coś z kablami na całych dwóch piętrach mojej chaty, bo ostatnio wyskakiwały ciągle i się palą.... jeszcze nie wiem co się stało i pewnie nigdy się nie dowiem..... well who cares...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8990 dnia: Października 07, 2005, 04:54:18 pm »
...nie zasilcz ma dałna ,ale ty..a przerzutów mógł tylko od ciebie dostać..wiesz-skoro to śmigiełko sę nie kręci,to znmaczy,że nie  chłodzi...a jak nie chłodzi to zasilacz się przegrzewa i w końcu ci walnie :F

Więc może pofatygujesz tyłek i kupisz wiatraczek,ne?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8991 dnia: Października 07, 2005, 05:10:06 pm »
Zgadzam sie z His :F idz se kupic zasilacz :F

A ja dzis mialem super farta :F mielismy nie zapowiedziana kartkowke z Biologi i nie pisalem bo mialem szczesliwy numerek :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8992 dnia: Października 07, 2005, 05:11:17 pm »
Cytuj
wiesz-skoro to śmigiełko sę nie kręci,to znmaczy,że nie chłodzi...a jak nie chłodzi to zasilacz się przegrzewa i w końcu ci walnie

ehehehehe..... śmigiełko się już kręci... a nie kręciło się z tego powodu, o którym już kiedyś pisałem.... moje długie włosy, które wypadną podczas czesania, lubią przyczepiać się do moich stóp, a następnie odpadać od nich, kiedy kładę je na obudowę kompa, jak to mam w zwyczaju...... a odpadając wpadają do wiatraka heh...... wiatraczek nie działał, bo go kupka kłaków hamowała hehehehe

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8993 dnia: Października 07, 2005, 05:13:24 pm »
damn...ty masz więcej niż dałna =_= [do tego sobie ciebie jako takiego obleśnego hobbita wyobraziłam z kłakami na stopach XD ]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #8994 dnia: Października 07, 2005, 05:16:44 pm »
Cytuj
moje długie włosy, które wypadną podczas czesania, lubią przyczepiać się do moich stóp, a następnie odpadać od nich, kiedy kładę je na obudowę kompa, jak to mam w zwyczaju...... a odpadając wpadają do wiatraka heh...... wiatraczek nie działał, bo go kupka kłaków hamowała hehehehe
damn... najdziwniejsza rzecz jaką w tym miesiącu słyszałem... O_o <ale zato na innym 4um przeczytałem najśmieszniejszą więc sie równoważy jakby ;] >

zgadzam sie z His z tym hobbitem ;]
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2005, 05:22:13 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8995 dnia: Października 07, 2005, 06:00:34 pm »
Cytuj
[do tego sobie ciebie jako takiego obleśnego hobbita wyobraziłam z kłakami na stopach  ]

napisałem, że do stóp się przyczepiają? Chodziło o skarpetki, ale to mniej więcej na to samo wychodzi...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8996 dnia: Października 07, 2005, 10:43:49 pm »
ale mnie dziś ścięło...położyłam sie na chwilę a spałam tak z 5 godzin...studia są ZŁE,a wstawanie rno na wkłady jeszcze gorsze...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8997 dnia: Października 07, 2005, 11:11:41 pm »
Cytuj
studia są ZŁE,a wstawanie rno na wkłady jeszcze gorsze...

Amen siostro/bracie

Łah... nie ma to jak wyskoczyć na chwilę do kumpla i zostać tam przez 3 godziny... damn... jednak mięczak jestem, bo mną po trzech piwach macha solidnie i jeszcze jedno, a bym w klawiature trafiać nie mógł heh... a zaraz chyba walnę się spać, bo nie chcę ryzykować gry w KH jak jestem wstawiony, a w Itadaki Street mnie znowy zgonoją jak leszcza, bo ostatnio szczęścia w kościach nie mam...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8998 dnia: Października 07, 2005, 11:19:51 pm »
Ty wogle szczęścia nie masz....a u Mlecznego byłeś? To znowu cię pewnie tyłek boli :rolleyes:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8999 dnia: Października 07, 2005, 11:25:58 pm »
Cytuj
a u Mlecznego byłeś? To znowu cię pewnie tyłek boli

Tak... śmiej sie ze mnie... znowu się do mnie z Lemaxem dobierali..... dobrze, że wróciłem po trzech piwach, bo oni pewnie teraz imbirówke chleją... a po tym, to bym sie im pewnie sam oddał.... kurcze..... jednak do piwa to ja mam słabą głowę... a przynajmniej słabą w porównaniu do moich kumpli... im to 2 żywce i jeden czarny Specjal z pepsi (bez pepsi bym tego szajsu za cholere nie wypił) nie robi wogóle i są tak samo pie*dolnięci jak byli... a ja jestem wstawiony.... nie mocno (bo widzę co piszę i piszę w miare dobrym tempie bez błędów), ale odczuwalnie....
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2005, 11:28:41 pm wysłana przez Tantalus »