Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172503 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8840 dnia: Października 04, 2005, 01:36:25 am »
Kurcze... my se tu spokojnie gadamy, a tu się na nas dwóch adminów wpada.... nawet sam wielki FastRed przyszedł, żeby poprzestawiać pare linijek kodu PHP, przesunąć reklame, czy jakiś skrypt dodać....

Cytuj
to było tylko ostrzeżenie ...

Już się boje.... jeszcze jakiś milion i mi ekran wypełnisz heh....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8841 dnia: Października 04, 2005, 01:39:43 am »
albo od razu z pogrzebacza go :giggle: Po co po pikselu cię unicestwiać...

 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8842 dnia: Października 04, 2005, 01:51:23 am »
Idziesz na łatwizne...... lamerka....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8843 dnia: Października 04, 2005, 01:53:29 am »
...taaak...wiem-ty jesteś zwolennikiem "powoli i dokładnie". Po co tracić czas na pixele..może lepiej zajmę się twoimi oczkami ^^ Wtedy też monitora widzieć nie będziesz

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8844 dnia: Października 04, 2005, 01:56:43 am »
Cytuj
...taaak...wiem-ty jesteś zwolennikiem "powoli i dokładnie"

Oj tak....

Cytuj
Po co tracić czas na pixele..może lepiej zajmę się twoimi oczkami

Mmm.... to brzmi jak propozycja kolejnych tortur.... powiedz kiedy, gdzie i w jakim składzie...


Przy okazji... chyba zostawili nas samych na forum... nie powinniśmi iść spać? Chyba jutro trzeba wstać z rana... ja idę spać, więc dobranoc His...
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2005, 01:59:51 am wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #8845 dnia: Października 04, 2005, 02:35:28 am »
tja popsuj mu teraz piksel na oku :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8846 dnia: Października 04, 2005, 01:28:38 pm »
Cytuj
rzy okazji... chyba zostawili nas samych na forum... nie powinniśmi iść spać?
hardkor ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8847 dnia: Października 04, 2005, 01:30:12 pm »
No i po inauguracji....najpierw dziekan przedstawiał po koleji jakże szlachetnych gości [wszychy prawnicze]...zajęło mu to tak z 15 minut :/ Potem sobie pogadał [nie pamiętam o czy],potem pogadała sobie rektor p[cłkiem sympatyczna babka]. Następny był  przedstawiciel samorządu,a właściwie gostek ,który zastępował przewodniczącego...widać było,że jeszcze na kacu. Przewodniczący pewnie nie był w stanie przyjść :F .I "pochód" zakończła dziewczyna z jakijś organizacji ochrony studentów.

W przerywnikach pośpiewał sobie chór....nawet nieźle im to szło,ale najlepszy i tak był dyrygent...nie mogłam oprzeć się wrażeniu,że to sam Asmodeus XD. Najciekawszy utworek? Jak fceci robili tylko "du du du duuu",a panienki śpiewały..myślałam,że padnę.

Ku mojemu zaskoczeniu był jeszcze wykład [damn!]...na dodatek długi wykład,a pani ,która go wygłaszała wyglądała jak z Hogwartu...puszczali zbliżenie z kamery na screenie,a pod nią stała lampka...jak gestykulowała wyglądała jakby czarowała XD Poza tym ten czarny strój i czapeczka...hehe...było całkiem fajnie,ale każą przyjść jeszcze o 15.00,więc może zdąże zmienić zdanie...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #8848 dnia: Października 04, 2005, 01:52:45 pm »
łah ja mam inauguracje dopiero o 17 :F hmmm jakby nie mogli wczoraj zrobić <_<
ehhh dzisiaj ostatni dzień moich wakacji :( pocieszam sie faktem że miałem z was najdłuższe XD

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8849 dnia: Października 04, 2005, 02:15:05 pm »
damn...ciekawe czy o tej 15 zrobią nam już normalne zajęcia...mam nadzieję,że nie,bo to tak troche okrutnie,bezlitośnie i podla...a mówili,że universytet to uczelnia przyjazna studentom <_<  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8850 dnia: Października 04, 2005, 03:34:03 pm »
Łah... a ja jestem po pierwszych wykładach. Wpierw przyszliśmy na jakąś lekcje wprowadzającą, do jakiegoś dziwnego przedmiotu, a jak baba zacząła nam mówić co i jak, to się okazało, że to nie my tam mieliśmy być, tylko ludki z trzeciego semestru heeeehh.... wyprosili nas i musieliśmy czekać jakieś 40 minut na wykład z Chemii (2h) a potem wykład z Introduction to Enviromental Science (też 2h). Koleś od Chemii jakoś sobie nie radził najlepiej z angielskim... widać, że umiał, ale akcent ma straszny, zasób słów dość ubogi i wali czasami błędy gramatyczne. Poza tym mówi powoli i nudno heh..... a koleś od IES jest fajny, bo po angielsku śmiga jak nie wiem (10 lat w USA wykładał) i chyba więcej czasu zajęło mu wyjaśnianie trudnych wyrazów (wiedzieliście co to są "fillings" albo "estuarine"? Bo ja nie...) niż jakiś konkretny wykład. Jeszcze żeby było zabawniej jutro nie mam żadnych zajęć, bo laborki się dopiero od środka miesiąca zaczynają, a jedna godzina zajęć nam przepada hehehehehe..... póki co powiem wam, że nie jest aż tak ciężko... ciekawe co za miesiąc będę mówił heh...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8851 dnia: Października 04, 2005, 03:39:28 pm »
Ja akurat wróciłem ze szkoły. Kumpel o mały włos podłączyłby na fizyce żarówkę 12v do gniazdka ;p ciekawie by było... a w czwartek zaczynają mi się spotkania do bierzmowania :/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8852 dnia: Października 04, 2005, 03:52:58 pm »
Umnie w gimnazjum kiedyś pod nieobecność nauczyciela, kumpel zrobił za pomocą gniazdka, folii aluminiowej i zapalniczyki miotacz płomieni hehehe... fajnie to wyglądało, aż się łezka w oku kręci na wspomnienie starych lat...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #8853 dnia: Października 04, 2005, 03:53:04 pm »
Cytuj
fillings
błędnie napisane 'uczucia'? :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8854 dnia: Października 04, 2005, 03:56:03 pm »
co jest trudnego w filling? az sprawdzilem w slowniku bo nie wierzylem ze takiego prostego czegos moze tant nie wiedziec... znaczy to mniej wiecej tyle co wypelnienie (ten wyraz jest przeciez zrobiony z "fill" czyli wypelniac)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8855 dnia: Października 04, 2005, 03:57:00 pm »
damn...boje sie wlasnie ze moja mama sobie kiedys przypomni ze mialem isc do bierzmowania ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8856 dnia: Października 04, 2005, 04:06:39 pm »
Cytuj
co jest trudnego w filling? az sprawdzilem w slowniku bo nie wierzylem ze takiego prostego czegos moze tant nie wiedziec... znaczy to mniej wiecej tyle co wypelnienie (ten wyraz jest przeciez zrobiony z "fill" czyli wypelniac)

Ehhhhh.... Zell ty głąbie.. nie chodzi mi o formę Continous od czasownika Fill, bo to jest raczej oczywiste.... chodzi mi o rzeczownik "Filling" i jego liczbę mnogą, czyli "Fillings" kumasz... nie "Filling something", tylko "Mix iron and gold fillings...". Ten wyraz znaczy po polsku "opiłki".

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #8857 dnia: Października 04, 2005, 04:25:07 pm »
o w morde ! ja tez mam biezmowanie ! NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE... jakbym mial malo rzeczy do roboty w niedziele ! i jeszcze kosciol ! LITOSCI, nie ma na to jakiegos remedium ? *zerka zalotnie na His <3*


Cooool ^.~

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8858 dnia: Października 04, 2005, 04:47:02 pm »
jakiego remendium :F

U mnie nie było żadnych wykładów...kazali przyjś wszystkim,ale zajęcia mieli tylko ci,którzy mieli w planie...super...się przeszłam. Ale za to poznałam całkiem fajną dziewczynę z mojej grupy. W sumie gadałam z nią z 1,5 godziny i wydaje się bardzo ok ^^

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #8859 dnia: Października 04, 2005, 04:48:55 pm »
Ty juz wiesz o co mi chodzi... :D  :devil:  


Cooool ^.~