Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172514 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8820 dnia: Października 03, 2005, 10:01:12 pm »
Cytuj
Cytuj
Za każdym razem jak widzę opis Serge'a na GG, to mi się uśmiech na twarzy maluje. Kurcze.... ale ten człowiek musi cierpieć i żyć życie męczennika. Ma zawsze napisane "Jestem beznadziejny" albo "K**wa mać" albo "Do dupy" albo wszystko naraz..... nie ma to jak optymistycne podejście do życia hahahahahahha....
idz pna w c***j z takim zartem...albo spierdalaja na poziomki jak wolisz...
ale to nie koniecznie musi być żart... raczej przedstawienie faktów w lekko żartobliwej formie. Też to zauważyłem u ciebi choć to nei zawsze prawda, bo często masz jakieś tam chyba pozytywne.
Mnie dziwi jak ty możesz nażekać na nude ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8821 dnia: Października 03, 2005, 10:02:37 pm »
narzekam na nude...ale to bynajmniej nie powod mego zlego humoru...heh...damn....nie wiem jak wpadles na to z nuda, ale musze przyznac ze z dedukcja o chyba u Ciebie nie bardzo w porzadku ;/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8822 dnia: Października 03, 2005, 10:04:22 pm »
łąh... fajna postawa... wkurwiam sie na wszystkich i udaje emo ale nie powiem o co chodzi bo mi jeszcze przez przypadek pomoga... czad
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8823 dnia: Października 03, 2005, 10:10:35 pm »
Cytuj
łąh... fajna postawa... wkurwiam sie na wszystkich i udaje emo ale nie powiem o co chodzi bo mi jeszcze przez przypadek pomoga... czad

Serge jest dzisiaj wyjątkowo mroczny...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8824 dnia: Października 03, 2005, 10:16:15 pm »
Cytuj
narzekam na nude...ale to bynajmniej nie powod mego zlego humoru...heh...damn....nie wiem jak wpadles na to z nuda, ale musze przyznac ze z dedukcja o chyba u Ciebie nie bardzo w porzadku ;/
"niebardzo" to ty masz ryj człowieku ;/

ja pisałem jako możesz nażekać na nude zawsze w opisach, na forum w shoutach... nie chodziło mi oto że nażekasz teraz na nude tylko mówiłem o twoich opisach, w nich masz zawsze o nudzie, albo o tym jak to chu*nia jest.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2005, 10:16:44 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8825 dnia: Października 03, 2005, 10:57:47 pm »
Siergejku...jeśli już tak narzekasz ,to podaj powód,bo na ogół ludzie nie piszą,że "coś ich boli " bez powodu. A ty ostatnio ciągle masz zły humor...wywal to z siebie i może ci ulży ;)
 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8826 dnia: Października 03, 2005, 11:01:16 pm »
narazie chyba mu przeszło, a problemem było forum.... :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8827 dnia: Października 03, 2005, 11:02:24 pm »
a...no to sory...my bad Gipsi-san (pewnie przed tym moim postem pojawilo sie milion innych ale nie chcialo mi sie wciskac F5)

EDIT

His- po prostu doszedlem do wniosku ze moja egzystencja jest co najwyzej zalosna i co najwyzej bezsensowna...po prostu nie umiem robic nic co lubie...
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2005, 11:03:36 pm wysłana przez S&S »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8828 dnia: Października 03, 2005, 11:32:33 pm »
Cytuj
po prostu doszedlem do wniosku ze moja egzystencja jest co najwyzej zalosna i co najwyzej bezsensowna...po prostu nie umiem robic nic co lubie...

O rany... <patrzy na wiek Serge'a> no tak... to ten wiek... no ale doły na tle egzystencjalnym nie biorą się z nikąd i pewnie coś się stało, co przelało twą czarę goryczy. No ale nie drążmy tego, bo jak Serge tego nie chce, to go zmuszać nie będziem. Powiem ci tylko chłopcze, że dobrze cię rozumiem, bo w twoim wieku też miałem takie myśli. Jest bardzo wiele sposobów walki z takimi dołami i przy okazji załatwiłbyś nudę. Zajmij się sportem, jakimś hobby, zacznij robić coś kreatywnego. Jeżeli mówisz, że nie wychodzi ci to, co lubisz, to musisz znaleźć w sobie troche więcej determinacji i siły woli. No ale o walce z dołem, to masz odpowiednie topici.... jedna rzecz, której możesz być pewien to to, że dół mija. Druga to to, że doła łapie się z najbardziej debilnych powodów (przynajmniej ja tak mam), ale jak mam doła, to dalej jestem pogodny i uśmiechnięty, tylko wtedy troche więcej rozmyślam, snuję się po domu bez celu, słucham muzy. Nie ma sensu wyżywać się na forum, bo to przecież niegodzi się. Poza tym doceń potęgę doła, bo dół jest najlepszym magnesem inspiracji. Mi się najlepiej pisze fiki i tym bardziej wiersze właśnie wtedy, kiedy mam doła. A właśnie... chyba miałem napisać jakiś wiersz..... (...) hmm.. (...) jaki będzie rym do "pejczowanie pupy" albo do "lateksowej maski"?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8829 dnia: Października 04, 2005, 12:19:29 am »
Cytuj
dół jest najlepszym magnesem inspiracji. Mi się najlepiej pisze fiki i tym bardziej wiersze właśnie wtedy, kiedy mam doła

Załwić ci? :shifty:

Cytuj
pejczowanie pupy

zakopywać trupy...

Cytuj
lateksowej maski

zboczone obrazki :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8830 dnia: Października 04, 2005, 12:22:19 am »
Cytuj
Załwić ci?
Nie dzięki... dół się w końcu sam znajdzie, nie musisz mu pomagać...

Cytuj
zakopywać trupy... (...) zboczone obrazki
Dobra w to jesteś hehehehehe.... może powinnaś zaczać coś pisać..... wszyscy chętnie by zobaczyli coś twojego autorstwa przy wierszach, bo pewnie masz tu więcej talentu niż ja heh....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8831 dnia: Października 04, 2005, 12:24:39 am »
tylko trzeba by dać  potwierdzenie pełnoletności i coś a'la "wchodzisz na własną odpowiedzialność" :F

A ty talentu nie masz,więc to,że mam więcej jest oczywiste :lol: [jak tam dół..? XD]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8832 dnia: Października 04, 2005, 12:29:14 am »
Goha chyba się na nas obraziła..jakoś ją nie widuje teraz...widział ją ktoś??
Tant i His..jak ja lubie te wasze przekomarzanie się ze sobą..

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8833 dnia: Października 04, 2005, 12:31:59 am »
Cytuj
tylko trzeba by dać potwierdzenie pełnoletności i coś a'la "wchodzisz na własną odpowiedzialność"

Jeżeli chodzi o zgorszenie userów, to już nie wiele możesz na tym gruncie zdziałać..... wszyscy tutaj są ze spaczoną psychiką....

Cytuj
A ty talentu nie masz,więc to,że mam więcej jest oczywiste

W topicu z wierszami pisałaś coś innego heh... ale pewnie robisz tak samo jak wszyscy co czytają mojego fanfika.... męczę się miesiąc nad rozdziałem, wstawiam, a ludzie go wogóle nie czytają, tylko widząc, że coś napisałem sypią losowymi pochwałami, żebym dalej się produkował myśląc, że to do kogoś trafia....

Ale ja bym chciał przeczytać wiersz twojego autorstwa. Nawet bardzo bym chciał, bo wydaje mi się, że potrafiłabyś coś dobrego napisać. Odłóż ołówek i chwyć.. hmm.... czystą stronę w notatniku... przejdź ze mną na ciemną stronę mocy Luc.....

Cytuj
jak tam dół..?

Niestety... chyba z nim źle... dzisiaj jeszcze troche zipał, ale zapadł w śpiączke jak sobie przesłuchałem kilka kawałków AKG, a teraz nie daje znaków życia... chyba nie żyje....

Ale może spróbować mnie zdołować jeszcze raz... może ci się uda teraz....

Cytuj
jak ja lubie te wasze przekomarzanie się ze sobą..

Wiesz Musiolik.... stare polskie przysłowie mówi: "Kto się czubi, ten się okłada pejczem po pośladkach i nosi lateksową maskę".... i jest w nim wiele prawdy jak się okazuje....
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2005, 12:33:27 am wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8834 dnia: Października 04, 2005, 12:36:20 am »
Cytuj
W topicu z wierszami pisałaś coś innego heh... ale pewnie robisz tak samo jak wszyscy co czytają mojego fanfika.... męczę się miesiąc nad rozdziałem, wstawiam, a ludzie go wogóle nie czytają, tylko widząc, że coś napisałem sypią losowymi pochwałami, żebym dalej się produkował myśląc, że to do kogoś trafia....

Ale ja bym chciał przeczytać wiersz twojego autorstwa. Nawet bardzo bym chciał, bo wydaje mi się, że potrafiłabyś coś dobrego napisać. Odłóż ołówek i chwyć.. hmm.... czystą stronę w notatniku... przejdź ze mną na ciemną stronę mocy Luc.....
Ehh Tant.. uwierz w siebie, może jest w tym źdźbło prawdy, jednak ja zawsze czytam twoje fanfiki, bo to sprawia mi częściową radość..

ee Tant ile się czeka na potwierdzenie założenia konta na forum 13 ??
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2005, 12:52:20 am wysłana przez Musiolik »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8835 dnia: Października 04, 2005, 01:10:56 am »
tak z pare dni to idzie...mają mało adminów...i są tego minusy....i plusy :devil:

 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8836 dnia: Października 04, 2005, 01:13:14 am »
Cytuj
ee Tant ile się czeka na potwierdzenie założenia konta na forum 13 ??

Jeżeli nie napisałeś w swoich danych czegoś, co mogłoby zaważyć nad decyzją o aktywowaniu konta, Olena powinna się uwiną w jakieś 2-3 dni...

BTW.

Właścnie zobaczyłem coś strasznego.... piksel mi umarł na monitorze....... nieżywy piksel jest mało fajny... dobrze, że póki co tylko jeden, bo go póki co prawie nie widać, ale jak jakaś zaraza jed dopadnie to będzie mało fajnie...
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2005, 01:15:15 am wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8837 dnia: Października 04, 2005, 01:17:19 am »
ciekawe czy zgadniesz kto go ukatrupił... :shifty:

Dziś jeden pixel,jutro cały świat!
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8838 dnia: Października 04, 2005, 01:28:55 am »
Cytuj
ciekawe czy zgadniesz kto go ukatrupił...

Nie dałabyś rady zabić mi jednego piksela.... jakby coś, to zabiłabyś mi od tak co drugiego, żebym widział ekran jak przez płutno heh..

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8839 dnia: Października 04, 2005, 01:32:14 am »
to było tylko ostrzeżenie ...