Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172431 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8880 dnia: Października 04, 2005, 05:37:20 pm »
Whiskas...przecież to świństo i przeróbka <wyjmuje makrele> A nie wolisz tego...tanio "odsprzedam" :rolleyes:  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8881 dnia: Października 04, 2005, 05:38:37 pm »
ee His.. nie podrywaj mojego kiciusia.....kici kici.. mam ładną kocicędla ciebie Rikku

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8882 dnia: Października 04, 2005, 05:42:19 pm »
Musiol...nie podrywam...sam kotek wybierze [odsyłam do "Samych swoich" :F] ...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8883 dnia: Października 04, 2005, 05:51:18 pm »
tant - czyli moj slownik po prostu jakis niekompetentny bo pod haslem fillings nie ma zadnych opilkow... trza go na korki jakies wyslac bo sie rozleniwil ham jeden
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8884 dnia: Października 04, 2005, 07:04:55 pm »
qiax wrócił... czyżby jakieś święto? ja węsze tylko dzień nauczyciela ale do tego jeszce troche ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8885 dnia: Października 04, 2005, 10:13:41 pm »
może poprostu mu się nudzi, albo zatęsknił za nami.. who knows?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #8886 dnia: Października 04, 2005, 10:33:34 pm »
ehhh albo neta odzyskał ;f

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8887 dnia: Października 04, 2005, 10:57:59 pm »
damn...chyba niedługo lece spać,bo jutro mam na 7.15..obstawiamy czy zaśpię,czy uda mi się wstać ? :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8888 dnia: Października 04, 2005, 10:59:47 pm »
stawiam wszystko co mam (jakies 2,30 zl sie uzbiera) ze zaspisz
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8889 dnia: Października 04, 2005, 11:01:18 pm »
daje swoją drewnianą nogę, że zaśpisz ;)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8890 dnia: Października 04, 2005, 11:05:04 pm »
ależ we mnie wierzycie...ale mobilizuje mnie to do wstania..a wtedy "zakłady" przysyłacie do mnie paczką lub przelewem XD
 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8891 dnia: Października 04, 2005, 11:08:39 pm »
a mozna zaplacic w naturze? :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #8892 dnia: Października 04, 2005, 11:11:59 pm »
zależy w jaki sposób [uprzedzam,że jajek kurzych nie przyjmuję...ziemniaków też nie...ani chwastów itp.]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8893 dnia: Października 04, 2005, 11:27:55 pm »
Hisoka nie zaśpi.... ona jest chora psychiczna i lubi wstawać o świcie.....

SAVE THE WORLD ONCE AGAIN

Za szóstą próbą mi się udało dopiero heh...

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8894 dnia: Października 04, 2005, 11:53:52 pm »
Bleeeeeee...niema to jak Kraków i chamy z Cracovi Kraków :/ Za jakie grzechy ja zawsze musze mieć pecha?? Kurke mi chamy pocieli Fuck ...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8895 dnia: Października 04, 2005, 11:55:30 pm »
serio masz pecha, a jesteś cały?? uff dobrze, że mieszkam na zadupiu

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8896 dnia: Października 05, 2005, 12:07:46 am »
No ja cały jestem ale szkoda mojej ulubionej kurteczki bigstara :P No Wracam od laski, ide na przystanek, patrze jakichs 4 gosci w wieku 17 lat mnie obserwuje, podjeżdrza tramwaj, wsiadam, patrze a oni zaczynają biec za tramwajem na drugi przystanek ktory był nieopodal...se mysle może chlopaki myslaly że to nie ich tramwaj i sobie niewsiedli wiec teraz biegna zeby wyprzedic tramwaj...gdy tramwaj stanol wiedzialem już że niepomylili tramwaju :) Gośc zanim otwarły sie drzwi odrazu grozil mi cos przez szybe noże, mysle sobie "Koleini idioci co myślą że są kozakami bo mają nóż", drzwi sie otwarły gość wpada i....ciech!!!!! Przejechał mi nożem po rekawie i przecioł delikatnie reke, no jak żem się nie wkurwi* !!! Jak mu posłałem buta to wypadł odrazu z tramwaju (a mialem takie trepy akurat na sobie, on stal na stopniu w drzwiach) i chyba sobie troche nos przekrzywil i pokrwawił bo na bucie mi cos zostało :/ Nielubie takich sytuacij no ale jak trzeba to trzeba, jego koledzy oczywiście odrazu zapomnieli o koledze i zaczeli szybkim krokiem oddalac sie od przystanku, jeszcze jednej rzeczy mi zal mianowicie maskotki ktora dostalem od dziewczyny na nasza 9 miesięcznice, bo troche sie zachlapal krwią ;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8897 dnia: Października 05, 2005, 12:17:07 am »
cholera...toż to miałeś przygodę...współczuję, a takich to powinni do psychiatryka/więzienia/gdziekolwiek, żeby człowiek nie mógł spokojnie wrócić od dziewczyny. :/

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #8898 dnia: Października 05, 2005, 12:23:52 am »
Kurcze własnie problem jest w tym żo moja laska mieszka na drugim koncu krakowa praktycznie no odemnie to bedzie jakies 20km :D No ale miłość nie wybiera :P Ehhhh w weekend tez bylo ostro umnie na osiedlu. Ale watpie żeby to kogoś interesowalo ;) No chyba że Gipsiocha wstretnego bo wina było :P ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #8899 dnia: Października 05, 2005, 12:28:53 am »
nawet jakby mieszkała bliżej, to i tak byłaby niestety szansa na taki incydent... ehh nie rozumie takich ludzi, nudzi im się czy co?? :/