Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173798 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6680 dnia: Lipca 23, 2005, 10:06:28 pm »
niech zarzuci swoim blogiem XD

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6681 dnia: Lipca 24, 2005, 02:21:42 am »
ejjj człowiaki rozumiecie może o co chodzi w tym zmieniającym sie na dole numerem? "[ xx queries used ]" :confused:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6682 dnia: Lipca 24, 2005, 08:26:47 am »
rozumiemy. ale nie powiemy.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6683 dnia: Lipca 24, 2005, 01:18:54 pm »
ee to może ktos wyjasni? bo fakt faktem też nierozumiem zabardzo coto ;]

qrde przedwczoraj na imprezce byłem a gardło mnie jeszcze boli... koncertowanie w środku nocy na plaży robi swoje =p

a Ray jest jednak duużo lepszy niż Real ;]  <ciekawe ile osób skuma oco chodzi ;) >

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6684 dnia: Lipca 24, 2005, 01:23:51 pm »
Cytuj
ee to może ktos wyjasni? bo fakt faktem też nierozumiem zabardzo coto ;]

qrde przedwczoraj na imprezce byłem a gardło mnie jeszcze boli... koncertowanie w środku nocy na plaży robi swoje =p

a Ray jest jednak duużo lepszy niż Real ;]  <ciekawe ile osób skuma oco chodzi ;) >
eee tam mi sie chyba jednak Real bardziej podoba...

-teraz już powinni wszyscy się domyślać o co chodzi ;]-

a tak BTW to wolne chaty sąekstra ;] nie ma jak się wkręcać do kumpel nabić się zafriko, najeść się za friko i posiedzieć sobie za friko ;] w domu musze płacić ciałęm jak chce posiedziec ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6685 dnia: Lipca 24, 2005, 03:47:30 pm »
Cytuj
a tak BTW to wolne chaty sąekstra ;] nie ma jak się wkręcać do kumpel nabić się zafriko, najeść się za friko i posiedzieć sobie za friko ;] w domu musze płacić ciałęm jak chce posiedziec ;/
oj tak podpisuje sie pod tym rękoma i nogami ;] a że teraz wakacje to zawsze ktos ma wolna chate jakos ;] tylko na obiad przychodze do domu i czasem spać ;] teraz własnie czekam az mamma placki usmazy i spowrotem do kumpla sie zamelinowac ;]  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6686 dnia: Lipca 24, 2005, 08:41:07 pm »
Nie chce mi się nic robić, to się dla beki uczę japońskiego.... znaczy powtarzam to, czego się nauczyłem w tym roku.... chyba od dzisiaj zacznę wkuwać znaczki kanji przed snem.... powiedzmy 3 dziennie.... ha... i jakiś dzień w tygodniu będę poświęcał na utrwalanie wiedzy i powtarzanie materiału z poprzednich lat... może zacznę czytać elementarz dla 1 i 2 klasy podstawówki, który dostałem od pierwszej nauczycielki... łaa.... nuda to potrafi zmotywować człowieka do działania...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6687 dnia: Lipca 24, 2005, 08:52:48 pm »
ja mam wolną, do środy, wbijajcie XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6688 dnia: Lipca 24, 2005, 09:40:45 pm »
przy okazji..... 13742 (124 squares)..... pobiłem Marva khihihihi

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6689 dnia: Lipca 24, 2005, 10:55:06 pm »
ale nie nie bo ja jestem aktualnym mistrzem  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6690 dnia: Lipca 24, 2005, 10:58:46 pm »
Cytuj
Jakiego koloru jest 17 od góry i 42 od lewej piksel na zachodniej ścianie szóstego z kolei pomieszczenia w City Walls South ??
łaaa takiego hardkoru to dawno niewidzialem w triviach ;]

a z innej beczki - pobijcie mnie ;] grajac dzis w scrabble, ułożyłem wyraz ciul, w sposób hmmm delikatnie mowiąc uwłaczajacy mojej inteligencji - "ćul" ;] najśmieszniejsze że sie wszyscy zoorientowali dopiero po 4-5 turach ;]  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6691 dnia: Lipca 25, 2005, 03:56:35 pm »
hmmm.... przyjmuję zakłady: "Czy drużyna D stawi sie dzisiaj na sesji w pełnym składzie"? Kurs póki co jest 3:1 dla odpowiedzi "NIE".

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6692 dnia: Lipca 25, 2005, 04:21:59 pm »
jejeje jejeje jejeje
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6693 dnia: Lipca 25, 2005, 05:21:21 pm »
Też bym chciała mieć wolną chatę...mam już dość tego hałasu od rana,jak tylko moje siorki wstaja,to jest totalny chaos...Mogę się do kogoś wbić do końca wakacji?Nie zajmuję dużo miejsca,wystarczy mi 1metr kwadratowy ;P
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2005, 05:21:41 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6694 dnia: Lipca 25, 2005, 05:29:37 pm »
Cytuj
Nie zajmuję dużo miejsca,wystarczy mi 1metr kwadratowy
to jak sadamowi  :lol:

zell-osta z Hellsinga wyśpiewujesz? ;)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6695 dnia: Lipca 25, 2005, 05:31:23 pm »
a juz w sumie nie pamietam jak to lecialo :P ale wiem ze mi sie muzyczka w openingu podobala
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6696 dnia: Lipca 25, 2005, 05:35:44 pm »
ej tant to ile zarobimy za stawienie sie ? ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6697 dnia: Lipca 25, 2005, 05:47:28 pm »
A tam.. to że jestesteś teraz, nie znaczy, że będziesz o 21:00... no i Reavera nie ma

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6698 dnia: Lipca 25, 2005, 06:12:44 pm »
nastawilem sobie budzik to bendem

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6699 dnia: Lipca 25, 2005, 06:17:12 pm »
Jery..jakbym ja chciała,żeby jakiś cud się zdażył...i żeby Team B w końcu miał sesję....znowu będziem w tyle za Teamem A...... -_-  ''