Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172988 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6260 dnia: Lipca 07, 2005, 11:10:32 pm »
99% dal Mol...kto da wiecej...99% po raz pierwszy...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6261 dnia: Lipca 07, 2005, 11:20:55 pm »
EsEs... lol... nie skomentuję...
Swoją drogą... stwierdzam że z tym 8 kb/s uploadu nie mam serca i cierpliwości na męczenie czegokolwiek...  
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2005, 11:27:35 pm wysłana przez Goha »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6262 dnia: Lipca 07, 2005, 11:22:24 pm »
damn... czemu usuneliscie ostatnie posty glenna z sigow? tak sie fajnie patrzylo jak sie glupota po 4um paleta....
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6263 dnia: Lipca 07, 2005, 11:25:57 pm »
takie schorzenie... ze niszcze przejawy skrajnej głupoty wokoło siebie... lekarz zabronil mi przechadzać sie koło stadionów ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6264 dnia: Lipca 07, 2005, 11:28:14 pm »
Glenn...myslalkem ze ja mam dalna badzo...ale teraz uswiadomiles mi ze ty jeszce bardziej masz dalna

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6265 dnia: Lipca 07, 2005, 11:29:28 pm »
e tam... jak widziales posty glenna to na stadionach ci nic nie grozi
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6266 dnia: Lipca 07, 2005, 11:30:19 pm »
Cytuj
damn... czemu usuneliscie ostatnie posty glenna z sigow? tak sie fajnie patrzylo jak sie glupota po 4um paleta....
eee a o czym była gadka bo ja doszedłem do tego jak Sergey zażucił spama (o właśnie się skapłem teraz że Sergey wrócił z wakacji...) że "wie" czy coś takiego a pan wodogłowie coś pisał o numerah użytkownika ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6267 dnia: Lipca 07, 2005, 11:30:39 pm »
no nie wiem...to w koncu stadion arki :P  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6268 dnia: Lipca 07, 2005, 11:32:01 pm »
nowłasnie bo to jest tak samo jak z pokemonami... tam też fajniejszy jest ten  który poprostu jest fajniejszy, sie niepatrzy na numerek... to tak jakby jakiś ktoś jeszcze tego niezałapał... ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2005, 11:32:20 pm wysłana przez Morchol »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6269 dnia: Lipca 07, 2005, 11:33:29 pm »
gabczasty chleb ma seeens prawie taki jak mucha w "tfarogu"

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6270 dnia: Lipca 07, 2005, 11:33:35 pm »
Cytuj
nowłasnie bo to jest tak samo jak z pokemonami... tam też fajniejszy jest ten  który poprostu jest fajniejszy, sie niepatrzy na numerek... to tak jakby jakiś ktoś jeszcze tego niezałapał... ;]
damn... glebokie :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6271 dnia: Lipca 07, 2005, 11:35:46 pm »
mucha w twarogu, spleśniały makaron, gąbczasty chleb, posty Glenna z topicu o sigach -- znajdź niepasujący element i uzasadnij ;] zagadka dla bystrzaków ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6272 dnia: Lipca 07, 2005, 11:36:24 pm »
posty glenna bo nie maja sensu - tak wiem ze jestem genialny :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6273 dnia: Lipca 07, 2005, 11:38:40 pm »
jej w nagrode ci pośpiewam troszku Happysad'a - kieeedyś kupieee nóż, powyżynam wszystkich wkoło, kuuupie nóż zostawie tylko dwoje...tyy i jaaa<ee nie ta piosenka akurat ma zdałniony tekst ;]>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6274 dnia: Lipca 07, 2005, 11:44:47 pm »
zajebiste wlasnie...dobzre ze Happysad mi sie sciaga :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6275 dnia: Lipca 07, 2005, 11:45:49 pm »
nie znacie sie... posty glenna maja sens i sa gleboookie tylko wy macie za malo artystycznej duszy zeby zrozumiec ich przekaz...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6276 dnia: Lipca 07, 2005, 11:48:35 pm »
Cytuj
nie znacie sie... posty glenna maja sens i sa gleboookie tylko wy macie za malo artystycznej duszy zeby zrozumiec ich przekaz...
jejku chyba chodzimy do tego samego terapeuty... moj też kazał mi wten sposob tłumaczyc sie jak sie inne dzieci bedą smiały "wy niemacie artystycznej duszy i sie nieznacie... a chłopiec z różowymi kokardkami naprawde jest fajny" ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6277 dnia: Lipca 07, 2005, 11:53:14 pm »
Cytuj
a chłopiec z różowymi kokardkami naprawde jest fajny
no no widze ze znasz sie na modzie mol :D pozyczysz mi je tez?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6278 dnia: Lipca 07, 2005, 11:55:23 pm »
OK, OK...moze tak już skończycie...? Zachowujecie się teraz jak jakieś małomieskie frustraciki, którym mama zabrała resoraka. Napisaliście co chcieliście, a teraz dajcie się Glennowi wypowiedzieć.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6279 dnia: Lipca 07, 2005, 11:55:25 pm »
kokardki? ja tam wole pomponiki