Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172333 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5680 dnia: Czerwca 04, 2005, 09:04:29 pm »
ej ty mendo jedna.... to, że mam doła, nie znaczy jeszcze, że jestem kobietą... mam poprostu duszę romantyka i łatwo popadam w melancholię...  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5681 dnia: Czerwca 04, 2005, 09:14:35 pm »
Cytuj
Ożesz ty.... mam doła i to zupełnie bez powodu... ciekawe zjawisko.. może z tego powodu wiersz napiszę.... albo od razu przez okno wyskoczę, bo życie jest okrutne heh.... bardzo ciekawe... ehh.. jak ja dawno doła nie miałem....
ja tak mam bardzo często... ostatnimi czasy już wogóle bo jakoś tak się wkręciłem że sobie fajnym ziomusiem zostane... ale kiedyś lubiałem tak sobie poprostu popaść w melancholijny nastrój i uwielbiałem leżeć na łóżku słuchać muzyki i się troszke smucić... z tym że niebieżcie mnie za jakiegoś metala co się smuci o byle co i tnie się.. poprostu lubiałem taki troche smutniejszy humor wieczorami mieć... zresztą pisałem o tym już chyba w temacie "sposób na dół"czy jakoś tak;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5682 dnia: Czerwca 04, 2005, 09:18:40 pm »
ee a tak własciwie... ty tant nie na konwencie?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5683 dnia: Czerwca 04, 2005, 09:21:47 pm »
no własnie co z waszym konwentem? mieliści być chyba z Yuz iinnymi? to dziś miało być czy kiedy? bo ja nie w temacie ostatnio... niechce mi się czytać tego co piszecie :lol:''


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5684 dnia: Czerwca 04, 2005, 09:23:41 pm »
niebyłem bo jestem chory... zreszta itak niejestem w klimacie na dobra zabawe teraz...  a reszta niewiem... co wy na noc niezostaliscie tylko na dobranocke do domu? O_o
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2005, 09:24:09 pm wysłana przez Morchol »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5685 dnia: Czerwca 04, 2005, 09:30:33 pm »
o to nie ameryka leci Molowi...zaj***sta pisoenka...to nie jerzy bush lecz endrju leppej
pzoa tym...wlasnie o z tm konwentem?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5686 dnia: Czerwca 04, 2005, 09:39:25 pm »
sie Serge niejaraj każda piosenka co mi leci bo poprostu plytke cala mam wkolko puszczoną ;)

a tak wogule - ten brak ava to ava(ta)ria czy poprostu padawan się do miszcza chce przyrównać? ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2005, 09:39:58 pm wysłana przez Morchol »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5687 dnia: Czerwca 04, 2005, 10:00:11 pm »
OMG! Konwent.... wiedziałem, że o czymś zapomniałem... a tak byliśmy dzisiaj z Hisoką i de'Belial'em tam... Yuzu spotkaliśmy i faktycznie się w cosplay bawiła.... ja sobie kupiłem dwa pierwsze tomiki GTO, a potem sobie popatrzyliśmy na Soul Calibura 2 i Stepmanię... kilka ładnych plakatów i figurek widziałem... Sephiroth'a za 36 zeta, a taki badziew, że sam bym lepszego z plasteliny ulepił.... ale koszulki były fajne z FFX'a, ale mnie stać nie było ehh.... wszystko na Onizukę poszło i jeszcze się u de'Beliala zadłużyłem na 2 zeta heh

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5688 dnia: Czerwca 04, 2005, 11:03:55 pm »
łah 2 zety...rozbestwiles sie Tant...
ale jak Cie pytalem o ten konwent to to "nawet niezly" bylo jakies takie sednio entuzjastyczne :P

Mol - fajnie nie miec ava i s iac sie z tych co go maja :F

 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5689 dnia: Czerwca 04, 2005, 11:59:20 pm »
Cytuj
Mol - fajnie nie miec ava i s iac sie z tych co go maja :F
jeszcze wywal pikczurek z siga i bedzie cacy ;] pikczurki w sigach są ZŁE

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5690 dnia: Czerwca 05, 2005, 12:17:23 am »
HAR! Przeszedłem Parasite Eve 1... ale wkręcająca gra... jutro mam zamiar na Extended Game ją przejść i przy pierwszym znalezionym tool'u sobie zrobię taką giwerę, że łah... pistolet o sile bazuki, szybkostrzelności uzika i zasięgu przeciętnej wyrzutni rakiet... póki co najlepszy Survival-Horror, w jaki miałem przyjemność grać (grałem tylko w to i Resident Evil 2 i 3 heh).

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5691 dnia: Czerwca 05, 2005, 12:24:26 am »
Avatary i sigi nie są złe, tylko bardziej złe jest to że jak określił Dark M "SZ ma chyba dałna bo zmieniło się w miejsce gdzie macieje piszą co chwile jakieś bzdury żeby pochwalić się swoim nowym kolejnym tego dnia avatarem..." i coś w tym jest ale nie posiadanie avatara też jest dalekie od fajności...

Tant rzecież do takich wypowiedzi są odpowiednie tematy...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5692 dnia: Czerwca 05, 2005, 12:27:40 am »
Cytuj
"SZ ma chyba dałna bo zmieniło się w miejsce gdzie macieje piszą co chwile jakieś bzdury żeby pochwalić się swoim nowym kolejnym tego dnia avatarem..."

Ta.... dlatego zmieniam żadko...

Cytuj
Tant rzecież do takich wypowiedzi są odpowiednie tematy...

Nie mogłem się powstrzymać hehehe...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5693 dnia: Czerwca 05, 2005, 11:53:48 am »
as youy wish master Morchol ;)

Cytuj
Cytuj
Tant rzecież do takich wypowiedzi są odpowiednie tematy...


Nie mogłem się powstrzymać hehehe...
i wkasnie dla tego SZ robi sie coraz mniej fajne...teraz juiz wsyzscy siedza tylko w Warhammer shoutbox, muzyce i oftopicu
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2005, 11:54:09 am wysłana przez S&S »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5694 dnia: Czerwca 05, 2005, 01:53:13 pm »
Cytuj
i wkasnie dla tego SZ robi sie coraz mniej fajne...teraz juiz wsyzscy siedza tylko w Warhammer shoutbox, muzyce i oftopicu

Przesadzasz Serge.... jakbyśnie zauważył, to w PE też napisałem posta.. a dział ogólny był najbardziej oblegany od zawsze i zawsze będzie. Ja nie zabieram głosu w topicach na tematy, na które nie mam pojęcia, a wiele tu takich jest. W tych, w których mogę wydać opinię, już dawno odpowiedziałem, a ja nie lubię po pięć razy powtarzać tych samych rzeczy w tym samym topicu. Jak się trafi ktoś do dyskusji, to nie omieszkam jej przeprowadzić w innym dziale.  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5695 dnia: Czerwca 05, 2005, 04:42:20 pm »
no wlasnie...a w TO zawsze mozna podyskutowac

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5696 dnia: Czerwca 05, 2005, 04:57:34 pm »
Cytuj
no wlasnie...a w TO zawsze mozna podyskutowac

hmmm.. no i? To dobrze, czy źle? Mi to nie przeszkadza.. przecież nie gadamy wyłącznie w TO... w innych tematach też jest ruch

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5697 dnia: Czerwca 05, 2005, 05:50:52 pm »
waaaaaaaaaa grzebson wrocil :D :D :D O_o trzeba nadrobic zaleglosci :D  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5698 dnia: Czerwca 05, 2005, 06:20:45 pm »
Hehe..no widze,że Tant nie za bardzo rozpisał się o konwencie.A to przez to że tak szybko się zwiatrowaliście,trzeba było trochę poczekać.W sumie konwent rozkręcił się koło godz.18 więc trochę was omineło.Min:
-puszczali anime(choc nie wiem jakie bo oglądała je moja koleżanka,a sama nie znała tytułu XD)
-był turniej konsolowy...w sumie do wygrania był X-box.Wziełam w nim udział,ale w połowie odpadłam,a to tylko dlatego,że grałam bez rozgrzewki -_- ' .Graliśmy w Solu Calibura2.Później włączyli TTT,a pod sam wieczór,tak jak zresztą mówiłam ;P był Tekken5.Miałam okazję zagrać,ale w sumie po pierwszej próbie stwierdziłam,że jednak nie mam co grać,bo bez praktyki to granie na "dziko".
-był konkurs rysowniczy...ale w nim jednak nie wziełam udziału...(jakoś tak wyszło...)
-można było sobie również kupić mangi,figurki i plakaty,czy pocztówki.Ja kupiłam zakładkę z X'sa,i kilka naklejek.
Były jeszcze inne atrakcje,takie jak gry karciane,grali na kompach bodajrze w Warhammera...i równieź pakazywali filmiki z FFX-2 i coś jeszcze,ale skleroza nie boli ;P
Podsumowując to było nawet fajnie,choć powiem,że byłam na leprzym konwencie kiedyś...może gdyby organizatorzy bardziej się postarali np.dając jakieś ulotki,które informują co gdzie się znajduje i kiedy się rozpoczyna to było by naprawde nieźle.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5699 dnia: Czerwca 05, 2005, 07:31:13 pm »
czyli dalej zaluje ze mnie nie bylo -_-....fuck....czemu Gdansk?