Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172433 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5720 dnia: Czerwca 06, 2005, 03:32:49 pm »
Ej co to za szantaż!!!To wasza wina,że dostajecie mniej exp'a bo się nie staracie ;P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5721 dnia: Czerwca 06, 2005, 03:36:45 pm »
taa? a kto pierwszy probował porwać misia niby? :>

a tak BTW co z cosplayowymi zdjęciami? =p

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5722 dnia: Czerwca 06, 2005, 03:41:02 pm »
Cytuj
a tak BTW co z cosplayowymi zdjęciami? =p
Heh sama nie wiem...moja koleżanka zrobiłam mi kilka i jak się uda to będę je mieć na płycie,to wtedy pokażem na forum^^

Tak wogóle to przypomniało mi się,że jak wracałam z konwentu to jakieś cztery przystanki przed tym,na którym miałam wysiąść zaczeło padać...i niestety nie przestało.Jak doszłam do domu to byłam cała mokra...a teraz mam katar i chyba się przeziębiłam... <_<  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2005, 03:43:58 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5723 dnia: Czerwca 06, 2005, 03:54:14 pm »
Ajajaj...Tylko nam się nie rozchoruj ;) . Ale taki to właśnie dzionek był-padało od czasu do czasu. Nas też by złapało, ale w porę się zorientowaliśmy, że chmurki zaczynają się rozkręcać i przeczekaliśmy...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5724 dnia: Czerwca 06, 2005, 04:06:54 pm »
No w sumie też bym gdzieś przeczekała ten deszcz...ale rozpadało się tak,że nawet pod drzewami nie było szansy by nie być mokrym...pozatym nie było gdzie się schować,dlatego wolałam już iść w tym deszczu,bo do domu nie miałam daleko.

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5725 dnia: Czerwca 06, 2005, 04:29:26 pm »
No właśnie niestety pod koniec dnia to się chyba już na dobre rozpadało...A do tego taka zwodnicza pogoda-ciepło, mimo, że słońca nie było<wręcz idealna żeby nie brać kurtki ;) >. A tu proszę...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5726 dnia: Czerwca 06, 2005, 04:35:21 pm »
Hmm.... czy fakt, że Yuzu mówi o niedzieli, a ty de'Belial o sobocie, ma tutaj jakieś znaczenie? Czy to może tylko ja mam takie wrażenie....

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5727 dnia: Czerwca 06, 2005, 04:39:43 pm »
Hmmm...wydaje mi się, że mówimy o sobocie <ale w błędzie być mogę ;) >. To właśnie w sobotę pokapywało sobie...Ale może gubię się już w tym świecie...Oh my God! where am I? Panie Spock, prosze mnie teleportować...

<ufff ;) >

Nie "ufff" tylko ja tu jestem i pilnuję, żeby takie szatańskie sztuczki usuwać - Sierotka Marysia
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2005, 04:57:13 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5728 dnia: Czerwca 06, 2005, 04:49:17 pm »
łah.....
ale i tak wszyscy maja dałna

a mnie zajebiscie boli gardziel...,:/

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5729 dnia: Czerwca 06, 2005, 05:04:23 pm »
Konwent....gdybym miała inne buty,byłby fajny.Ale ubrałam takie dziwne buty,których dawno nie nosiłam i jeden ciągle mnie obcierał. Ale poza tym było OK. Kupiłam sobie 5 przypinek na plecak [+2 dostałam od Beliala :giggle: ] i miałam straszną ochotę na coś a'la DDR....ale stwierdziłam,że nie mam szans,bo jakiś gościu w pomarańczowej koszulce wymiatał,a ja miałam poobcierane nogi ;( .Co mi się jeszcze podobało.....SoulCalibur [czy jakoś tak].Oglądałam to,aż prąd im padł.Najfajniejszą postacią była tzw. Ivy-kobieta-seme XD

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5730 dnia: Czerwca 06, 2005, 05:06:09 pm »
Cytuj
ale i tak wszyscy maja dałna
jatezjatezjatez?? jupii ^^
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5731 dnia: Czerwca 06, 2005, 05:51:34 pm »
Cytuj
Hmmm...wydaje mi się, że mówimy o sobocie <ale w błędzie być mogę wink.gif >. To właśnie w sobotę pokapywało sobie...
Ja mówiłam o niedzieli XD,bo w drugi dzień też przyszłam ;P


Cytuj
Co mi się jeszcze podobało.....SoulCalibur [czy jakoś tak].Najfajniejszą postacią była tzw. Ivy-kobieta-seme zeby.gif
Dobrze mówisz z tym,że była to druga część,i jeden gościu wymiatał Ivy...i to nieźle,może i bym z nim wygrała,ale,że tak powiem na chama atakował i nie szło nic zrobić,pozatym byłam bez treningu...gdybym tylko miała własnego PS2...heh

Cytuj
Oglądałam to,aż prąd im padł.
Haha to było dobre :lol: oni tacy zagrani a tu pach...i prądu nie ma XD

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5732 dnia: Czerwca 06, 2005, 05:54:30 pm »
ktoś tam nawet walnął:"No to koniec konwentu" ;)

A w sobotę zaczęło lać tuż po tym jak się z tobą porzegnaliśmy i chcieliśmy iść [prawdziwe oberwanie chury,ale króciutkie],więc zostaliśmy jeszcze chwilę na DDR

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5733 dnia: Czerwca 06, 2005, 07:16:11 pm »
Cytuj
miałam straszną ochotę na coś a'la DDR....ale stwierdziłam,że nie mam szans,bo jakiś gościu w pomarańczowej koszulce wymiatał,a ja miałam poobcierane nogi

Aha.... jasne... poprostu bałaś się, że ze mną przegrasz...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5734 dnia: Czerwca 06, 2005, 07:20:18 pm »
nie-nie chciałam,żebyś sobie protezy powykrzywiał....

Ale teraz już jest spoko,bo dziś kupiłam sobie[ czyt.rodzice mi kupili ;) ]śliczniutkie,czarne butki...tylko mają dość wysoką szpilkę i mam dziwne wrażenie,że może być ciężko [nam facetom kiepsko idzie chodzenie na obcasach]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5735 dnia: Czerwca 06, 2005, 07:42:38 pm »
Heh..ja nie lubiem chodzić w butach na obcasach...i  też nie mogę...a to przez to,że od razu mi kostki puchną,wolę tradycyjne adki ;P

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5736 dnia: Czerwca 06, 2005, 07:46:17 pm »
też wolę,ale czasami nie wypada...poza tym kupiłam sobie świetne spodnie,tylko mogły by he obcierać gdybym miała w nich płaskie buty...a,że nie mam problemów z puchnięciem itp.mogę sobie na to pozwolić [ale tamte mnie tak obcierały,że tylko wypatrywałam jakiegoś mangowego krzesełka]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5737 dnia: Czerwca 06, 2005, 08:07:49 pm »
doszlem po raz kolejny do wniosku ze topic "3 slowa" nie jest ani troche 4fun... bamboocha zreszta tez nie...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #5738 dnia: Czerwca 06, 2005, 08:10:25 pm »
moge go zamknac ale za zezwoleniem załozyciela :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5739 dnia: Czerwca 06, 2005, 08:12:04 pm »
Ciekawe jak by wyglądały naze liczniki, gdyby jakiś szalony moderator wpadł na pomysł, żeby ten topic skasować, co? <uśmiech Guu>