Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170095 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4500 dnia: Maja 08, 2005, 01:10:14 am »
Ja podobnie jak Zell rozmawiam z ludźmi w sposób różny, uzależniony ściśle od tego, z kim rozmawiam. Jeżeli osoba pisze do mnie coś w stylu "hejka poklikasz? <jakiś emot>" to odpowiadam "nie" i daje bana. Jeżeli jest to chłopak, to nawet nie odpowiadam, tylko daje bana z miejsca. Jak mam dobry humor lub chcę go sobie poprawić, to na takie pytanie odpowiadam coś w stylu "Sorry, but I am an englishman and I don't know what you are writing. Can you switch your langiage please?". Rozmówca zazwyczaj się peszy i znika po 30 sekundach, a ja mam bekę z poziomu językowego, na jakim stoi nasza młodzież. Jeżeli już wdam się w rozmowę z hiphopowym babolem, to z miejsca im pokazuję, że wcale mi nie zależy na umówieniu się z nią. Reakcja jest podobna, bo dziewczyny z tej subkultury zazwyczaj nie mają przewidzianej odmowy i zachowanie tak dalekie od ustalonego stereotypami wybija je z rytmu. Jeżeli dziewczyna wykaże, że ma mózg (co się zdarza wyjątkowo rzadko), wtedy od niechcenia poprowadzę niezobowiązującą rozmowę. Jedyny taki przypadek miał miejsce, gdy niejaki Kakashi dał jakiejś ze swoich koleżanek mój numer (za co przez eony będzie doznawał niewyobrażalnych cierpień w piekle). Okazało się, że jej elokwencja była większa niż u wodorostów i umiała sklecić zdanie, które miało więcej niż 5 wyrazów. Żeby wszystko było jasne, to słuchała metalu, co potwierdza pewną niepisaną regułę, według której IQ jest powiązane ze słuchaną muzyką. Dziwne, ale prawdziwe... no ale wracając do tematu, to ja również cenie sobie moją prywatność i właściwie zawsze mam ustawione pokazywanie statusu wyłącznie znajomym. Chociaż i tam trzeba by jakąś selekcję wprowadzić, bo mi siętaki jeden kadłub naprzyksza i chce mnie poderwać. Dałem mu do zrozumienia, że nie lubię facetów, którzy mają protezy wszystkich członków, ale nie umie drań czytać aluzji i chyba będę musiał jakieś drastyczniejsze kroki podjąc w najbliższym czasie.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4501 dnia: Maja 08, 2005, 02:00:52 am »
Cytuj
odpowiadam coś w stylu "Sorry, but I am an englishman and I don't know what you are writing. Can you switch your langiage please?".
heh dobre, wyproboje przy nastepnej okazji :D tym bardziej ze w katalogu mam napisane kenny mccormick wiec jak ktos nie zna sp to sie moze nabrac :P
Cytuj
co potwierdza pewną niepisaną regułę, według której IQ jest powiązane ze słuchaną muzyką. Dziwne, ale prawdziwe...
no jak dla mnie sprawa jest jasna... teksty hh sa pisane bardzo prostym i prymitywnym tekstem i osobe inteligentna przewaznie takie teksty tylko smiesza... a ze to tekst w hh jest motorem napedowym to chyba kazdy wie i wyklucza wiekszosc ludzi ponadinteligientnych z sluchania tej muzyki... co do metalu - w tekstach przewaznie jest bardzo duzo przenosni i ukrytych przeslan ktore nie sa tak podane jasno jak w hh... i dla takiego raczej srednio inteligientnego niz bardziej czlowieka tekst taki nic nie znaczy, woli posluchac hh i sie spuszczac ze oni tak tam fajnie klna... dalej: muzyka. w hh wiadomo jak to jest, wiec idzmy dalej. heavy metal czyli wydzieranie i napierdalanie dwoch power chordow na zmiane na przesterowanej na maksa gitarce - czlowiek taki nie ma wrazliwosci na piekno jezeli mu sie to podoba... a z tego co sie orientuje to ludzie inteligientni sa bardziej wrazliwi. dalej - pop, techno - dwa skrajne gatunki muzyki, jednak cos ich laczy. maja one takie melodie ze bardzo latwo wpadaja w ucho... techno jednak oprocz tego zawiera elementy umpa umpa co gwaltownie obniza poziom inteligiencji odbiorcow z powodow wspomnianych wyzej czyli "wrazliwosci na piekno". pop jednak (jesli nie mowi sie tylko np o britnej, ale o popie jako calosci... soad tez jest popem troche) to juz jakies przejawy inteligiencji i nie podniacania sie 5 sekundowym loopem jak w hh czy umpa umpa w techno. i w sumie jest to najlepsza muzyka dla ludzi ktorzy nie trawia przesterowanych gitar bo dobry pop jest dobry a nie zly... zostal mi jeszcze rock i metal czyli jak dla mnie najlepsze gatunki muzyki - muzyka w nich moze nie wpada tak latwo w ucho jak pop czy techno, ale kawalki rockowe i metalowe trzeba "poczuc". czesto jakis utwor na poczatku mi sie nie podoba rockowy/metalowy a po kilku/kilkunastu przesluchaniach, zbadaniu tekstu i calkowitej analizie wszystkiego co sie wydobywa z glosnikow kawalek ten okazuje sie genialny... trzeba sie zzyc z utworem. wedlug mnie inteligentni sa wiec ludzie sluchajacy popu (ale tak jak wyzej, nie dziewuchy pokroju britnej... dlaczego? nie chce mi sie pisac kolejnego referatu) (muzyka dla ludzi ktorzy nie lubia przesterowanych gitar) i ludzie sluchajacy rocku/metalu (dla ludzi ktorzy lubia przesterowane gitary)... oczywiscie pominalem wiele innych posrednich gatunkow muzyki (czyli np blues, reegae, jazz, klasyka) ale wynika to z faktu ze  ich nie znam za dokladnie i ze gatunki o ktorych wspominalem wyzej to raczej glowne gatunki i nie ma sie co rozdrabniac...
uff...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Total offtopic
« Odpowiedź #4502 dnia: Maja 08, 2005, 09:47:30 am »
Cytuj
Jets coś takiego ja opcje katalog publiczny i zablokuj.Pierw zobacz kto nie znasz to zablokuj,i po problemie.
Akurat to już przetestowałam na jednym 20-latku jak podał, który od miesięcy nachodził mnie w sprawie jego adopcji. Z początku to nawet bawiło, ale na dłuższą metę jego dopytywania o nasze wspólne życie we trójkę czyli ja, on i mój przyszły mąż stało się nudne. :D  Ale najczęściej przychodzą tylko ludzie z forów lub po porady życiowe, więc nie narzekam. Napalony facet jest taką odmianą po ciężkim dniu.
Cytuj
Jeżeli jest to chłopak, to nawet nie odpowiadam, tylko daje bana z miejsca. Jak mam dobry humor lub chcę go sobie poprawić, to na takie pytanie odpowiadam coś w stylu "Sorry, but I am an englishman and I don't know what you are writing. Can you switch your langiage please?". Rozmówca zazwyczaj się peszy i znika po 30 sekundach, a ja mam bekę z poziomu językowego, na jakim stoi nasza młodzież.
Fajne, chociaż ja bym nie była taka pewna czy zawsze skuteczne, a co jak radośnie przerzuci się na ten język, że nie bedzie musiał się męczyć z trudnym polskim. :P Przynajmniej kilka z osób, które poznałam mieszkało za granicą.  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4503 dnia: Maja 08, 2005, 12:52:35 pm »
ja tam z gg nie mam problemów ... rozmawiam z każdym, kto do mnie zagada, ale że jestem zdolny, to rozmówca po 15 - 25 minutach sam mnie blokuje, czyli ogulnie fajna zabawa.......
A wy, cholery jedne, zamiast pisać długie posty, z których wynika tyle co z zawartości kosza na śmieci napisalibyście coś w końcu do NSH2.... Ciekawe gdzie się podziali ci wszyscy chętni co na początku się zgłaszali  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4504 dnia: Maja 08, 2005, 02:24:32 pm »
Cytuj
A wy, cholery jedne, zamiast pisać długie posty, z których wynika tyle co z zawartości kosza na śmieci
to oczywiscie o tanta poscie bylo :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4505 dnia: Maja 08, 2005, 02:44:20 pm »
Cytuj
Ciekawe gdzie się podziali ci wszyscy chętni co na początku się zgłaszali
jednego takiego widziałem dzis jak leczył kaca i sie zastanawiał co zrobić z niezaczęta praca semestralną z polskiego na jutro... =/

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4506 dnia: Maja 08, 2005, 03:13:33 pm »
Kurcze o ja właśnie zauważyłem(hciałem napisać spostżegłem ale za inteligętnie by to bżmiało, a niehce szpanować jednym madrym słowem bo zabardzo będzie sie wyróżniać na tle całości ;/) że moje słoneczko gg an pasku zadań ma ... wodogłowie, z tym że naserio ma kżywą główke, na "popżednim" łindołsie było normalne.

Oto skrin ;]

lipnie wyzlo ale widać ze ma uśmieh trohe bardziej na prawo ;/
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2005, 03:22:58 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4507 dnia: Maja 08, 2005, 03:18:13 pm »
oh, the tragedy...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4508 dnia: Maja 08, 2005, 05:17:10 pm »
muahahahahahahah doszlo ffx....jest po angielsku...PAL....i.....DZIALA! Po prostu madafaka joł umc!



m-jo-dzjo mjo-dzjo m-jodzjo.......nie wychodzi mi :/

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4509 dnia: Maja 08, 2005, 07:55:28 pm »
no zajefajnie :/ musze wszystkie zaległości odrobic :/ ale musieliscie tak duzo pisac :P
 

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4510 dnia: Maja 08, 2005, 08:58:02 pm »
Do Gipsiego- Od momentu kiedy przeczytasz ten post masz 5 min aby sie odezwać domnie bądz napisać sms-a. W przeciwnym razie bede zmuszony znalezć cie, zgwałcić, okrasć, splondrować (nie Ciebie tylko twoje obozowisko) a następnie zostawic zgliszcza. :D  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4511 dnia: Maja 08, 2005, 09:00:15 pm »
Cytuj
Do Gipsiego- Od momentu kiedy przeczytasz ten post masz 5 min aby sie odezwać domnie bądz napisać sms-a. W przeciwnym razie bede zmuszony znalezć cie, zgwałcić, okrasć, splondrować (nie Ciebie tylko twoje obozowisko) a następnie zostawic zgliszcza. 
i po co go zachecasz zeby NIE pisal SMSka O_o ?


Mesmerize nawet lajtowe

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4512 dnia: Maja 08, 2005, 09:01:11 pm »
Cytuj
bede zmuszony znalezć cie, zgwałcić, okrasć, splondrować (nie Ciebie tylko twoje obozowisko) a następnie zostawic zgliszcza.
eee... a gdzie tu jakas kara? przeciez dla gipsiego to jak wygrac w totka
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Spinkings

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 211
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4513 dnia: Maja 08, 2005, 09:45:53 pm »
po co gipsiego... www.katesplyground.com ... ja bym te wolał :D podobno dobra jest :] a nawet gdzies na tej stronie jest adres jej i numerek...tzn numerek telefonu :) i mozna do niej dołaczyc  :huh:  nice girl  :P  
Hejter aka Dziecko Neostrady... > faja odwaznym przez internet :]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4514 dnia: Maja 08, 2005, 10:27:07 pm »
http://allegro.pl/show_item.php?item=50663198

wersji na przerobione konsole...rotfl :D

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4515 dnia: Maja 09, 2005, 12:00:34 am »
Oliwki to dobra rzecz.
Zielone oliwki są pyszne.
Zielone oliwki z migdałami też, ale ja wolę puste.
Zielone oliwki z pastą paprykową są fajne, ale bardziej kwaśne i ciężko się je je.
Oliwki z pestkami nie są fajne, bo są często robaczywe.
Czarne oliwki nie są fajne, bo są słodkie i mdłe.
TESCO sprzedaje bardzo dobre oliwki.
Zielonych oliwek z czosnkiem nie jadłem. Kupię jak będę miał pieniądze.
Małe oliwki są lepsze od dużych bo jest ich więcej w słoiku.
Szkoda, że oliwki są drogie...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4516 dnia: Maja 09, 2005, 12:07:09 am »
Cytuj
Oliwki to dobra rzecz
nieprawda
Cytuj
Zielone oliwki są pyszne
nieprawda
Cytuj
Zielone oliwki z migdałami też
nieprawda
Cytuj
Zielone oliwki z pastą paprykową są fajne
nieprawda
Cytuj
ciężko się je je.
prawda
Cytuj
Czarne oliwki nie są fajne
prawda, tylko nie wiem po co tam slowo "czarne"
Cytuj
TESCO sprzedaje bardzo dobre oliwki
tesco wszystko sprzedaje bardzo dobre, prawda
Cytuj
Zielonych oliwek z czosnkiem nie jadłem. Kupię jak będę miał pieniądze.
sol i pieniadze? mwhahaha... sol musze cie rozczarowac ale za 2 grosze nie kupisz zielonych oliwek z czosnkiem
Cytuj
Małe oliwki są lepsze od dużych bo jest ich więcej w słoiku.
prawda
Cytuj
Szkoda, że oliwki są drogie...
mnie to i tak lotto
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Total offtopic
« Odpowiedź #4517 dnia: Maja 09, 2005, 12:24:33 pm »
Cytuj
Zielone oliwki są pyszne.
Zielone oliwki z pastą paprykową są fajne, ale bardziej kwaśne i ciężko się je je.
:sick:
Miałam kiedyś dwa słoiki w domu. Może w potrawach i na pizzy, ale same nie podzielam twojego zachwytu.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4518 dnia: Maja 09, 2005, 03:01:06 pm »
.......... no i po maturze.... czarno to widzę..... bardzo czarno.... rozszerzona matma to była krwawa łaźnia, a nie egzamin... podstawowa jak cię mogę, spodziewam siękoło 80%, ale rozszerzona to był horror, który mi się będzie śnił po nocach.... chyba 40% będzie.... na więcej nie liczę...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4519 dnia: Maja 09, 2005, 03:09:16 pm »
Oliwki to szajs....