Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170063 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4480 dnia: Maja 06, 2005, 08:59:12 pm »
A ja budyń lubie ale spycjalnie przygotowany:P Robie go wieczorem i na całą oc zostawiam odkrytego. Rano leciutko podgrzewam i pożądnie go miksuje (żeby grudek nei było) :P. Totalny wypas :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4481 dnia: Maja 06, 2005, 09:40:09 pm »
Cytuj
Robie go wieczorem i na całą oc zostawiam odkrytego...
... jak już jesssst zieloniutki i włochaty to go ssspożywasz :F

kiśluf nie lubie bo to sama mąka z wodą :P budyń ma przynajmniej mleko a galaretka eeee nie pamiętam co to było ale też ponoć zdrowa :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4482 dnia: Maja 06, 2005, 09:43:14 pm »
galaretka ma żelatynę i nie wiem, czy jest zdrowa taka.. a ja od kisieli wolę budynie i galaretki.... jak mnie napadnie to pochłaniam to litrami... a najlepsza galaretka to cytrynowa i wiśniowa... to samo się tyczy kisielu... a budyń tylko czekoladowy, bo te waniliowe i inne dziwne rzeczy to jest szajs maksymalny

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4483 dnia: Maja 06, 2005, 09:43:26 pm »
Cytuj
jak już jesssst zieloniutki i włochaty to go ssspożywasz
nie no zielony nei jest, tylko jakiś taki such posklejany, glutowaty i jak na niego patrze to mnei zbiera na wymioty :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4484 dnia: Maja 06, 2005, 09:44:35 pm »
powiedz nastepnym razem tacie zeby sie nie bawił przy twoim budyniu ;/ niechce psuc zabawy ale to moze byc niezdrowe ;/

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4485 dnia: Maja 06, 2005, 09:49:00 pm »
Cytuj
a najlepsza galaretka to cytrynowa
Ha też wolę cytrynową^^ najleprza jaka tylko mogła być ;P(aż nabrałam ochotę na galaretkę)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4486 dnia: Maja 06, 2005, 09:56:17 pm »
Co do galaretki to bez owoców nie ruszam :P
Cytuj
powiedz nastepnym razem tacie zeby sie nie bawił przy twoim budyniu ;/ niechce psuc zabawy ale to moze byc niezdrowe ;/
On raczej sie nie miesza :P Ale dla wiadomości z biologicznego punktu widzenia sperma to samo zdrowie :P Niepmiętam w tej chwili jaki ma w sobie pierwiastki i węglowodany ale ma dużo. Ponoć maseczka z nie jpoprawia cere. Niepróbowałem  :lol:  :P  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4487 dnia: Maja 06, 2005, 10:00:51 pm »
jesteś niesmaczny....


... :F

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4488 dnia: Maja 06, 2005, 10:06:42 pm »
Jak to mówią zgorszonego nic nie zgorszy:P
Ale bez kitu wszyscy o jedzeniu a ja o takim czymś :lol: :P
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4489 dnia: Maja 06, 2005, 10:37:25 pm »
wiem, że mocz ma zbliżony skład do wody morskiej... hmm... a sperma? Właściwie nie ma w nas prawie żadnych substancji szkodliwych, więc może i jest w tym prawda...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4490 dnia: Maja 06, 2005, 11:03:52 pm »
kisiel to sredniawka... budyn i galareta rzadza!!!
Cytuj
a budyń tylko czekoladowy, bo te waniliowe i inne dziwne rzeczy to jest szajs maksymalny
ale to juz jest przegiecie... tylko waniliowy!!!! czekoladowy jest taki troche nie 4fun
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4491 dnia: Maja 07, 2005, 01:05:45 am »
kapaaaaaaaaaaaaaaaaaa to ja... po winku jes wlaśnie kaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaa oaki
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4492 dnia: Maja 07, 2005, 01:56:42 am »
Sperma zawiera cukry proste (glukozę i fruktozę) oraz białko, żelazo i cynk.
Wójek Google próbował i wie co mówi :F


Tant ty tego nie czytaj TYLKO SPAĆ IDZ już prawie wpółdo 2 a ty dalej siedzisz :F
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2005, 02:18:45 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Total offtopic
« Odpowiedź #4493 dnia: Maja 07, 2005, 01:18:16 pm »
Cytuj
Mam skromne pytanie :
Czy jakiś Mietek podawał komuś spoza forum mój numer GG ? Jeśli tak to NIE ŻYCZĘ sobie czegoś takiego. Jeśli ktoś chce komuś podać mój numer to niech się najpierw mnie zapyta.
Pisze tego posta, bo w tym momencie ktoś ze mną gada i pisze, że ktoś mu powiedział, że niby jestem dobry z Silent Hilla. A nie bez potrzeby mam ustawione "Pokazuj status tylko znajomym".
Cytuj
Cytuj
moze sie poprostu spytaj zioma od kogo ma numer? :F
Powiedział, że od jakiegoś Marka. A jedynym Markiem jakiego znam na tym forum jestem ja.
Nie jesteś jedynym, któremu się coś takiego przytrafia. :D Ciekawa jestem czy to ten sam co mnie nachodzi czasem z forum konkurencji zresztą tutaj też zdaje się zagościł kiedyś. Dyskutuje zwykle o grach, a potem zadaje dziwne pytania i rozdaje numery gg ludzi opowiadając o nich plotki. Miałam już okazję dogadywać się z osobą, która przyszła się z jego polecenia dowiedzieć czemu ją obgaduję po internecie.  

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4494 dnia: Maja 07, 2005, 01:29:34 pm »
Jets coś takiego ja opcje katalog publiczny i zablokuj.Pierw zobacz kto nie znasz to zablokuj,i po problemie.

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4495 dnia: Maja 07, 2005, 02:34:35 pm »
Ja jak już ktoś nieznajomy do mnie gada zadaje jedno podstawowe pytanie "who are you??" Jak znam to gadam jak nie to blok.
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2005, 02:35:12 pm wysłana przez little »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4496 dnia: Maja 07, 2005, 03:18:56 pm »
Cytuj
Tant ty tego nie czytaj TYLKO SPAĆ IDZ już prawie wpółdo 2 a ty dalej siedzisz

Oh Marv... jak ty się o mnie troszczysz... ale nie martw się, bo 2 AM to jeszcze nie jest noc, tylko późne popołudnie...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4497 dnia: Maja 07, 2005, 03:36:17 pm »
ja tam mam takie kryteria co do nieznajomych:
osobnik pci m, ktory chce sobie tylko tak o pogadac - blok
osobnik pci m, ktory ma jakas konkretna sprawe albo chce pogadac np o grach square, soadzie czy innych rzeczach obok ktorych nie moge przejsc obojetnie - pogadam
osobnik pci z, ktory wita sie: elo, cze, poklikasz? itp - blok natychmiastowy chyba ze akurat chce sie z kogos ponabijac i mam na to czas... kiedys z takimi rozmawialem to rozmowa wygladala tak: elo/cze/poklikasz?, nastepne pytanie "masz dziewczyne?" i jak sie powie ze nie to juz sie te wszystkie cieple 13-tki napalaja...
osobnik pci z, ktory nie walnie na poczatku "elo ziom" i jakos normalnie pogada przez kilka zdan - przewaznie sie wdaje w jakas dluzsza rozmowe
osobnik pci n (nijakiej) - no z tantem to lubie czasem pogadac
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4498 dnia: Maja 07, 2005, 08:54:38 pm »
Ja sie tak niebawie jak ty. Chyba że po moim pytaniu mi odpowie że ja go niezam ale jakiś muj kumpel dał mu mój numer bo ma jakąś sprawe. Np. powymieniać sie anime, muzyką czy takie inne pierdoły.
Ostatni miałem rame. Gościówa w przeciągu dosłownie minuty zdążyła mi zadać pytania czy mam dziewczyne, z kąd jeste, ile mam lat, jak sie nazywam,jakiej muzyki słucham  :lol: Ona chyba miala jużnapisane i tylko kopiowała i wklejamła  :lol:  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #4499 dnia: Maja 08, 2005, 12:24:58 am »
Cytuj
Oh Marv... jak ty się o mnie troszczysz... ale nie martw się, bo 2 AM to jeszcze nie jest noc, tylko późne popołudnie...
może mnie z pracy wyrzuciłeś ale nadal jessstem twoim garbatym Igorkiem :giggle: <hihihihhrumhrumhihihi>