Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169860 razy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4260 dnia: Kwietnia 27, 2005, 08:11:39 pm »
hong kong jest hyba w hinah ;/ a coś mi sie zdaje że tam PSP bardziej niema niż jest ;]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4261 dnia: Kwietnia 27, 2005, 10:04:10 pm »
Aaaa O_o jak to możliwe?Zrobił mi się Guest w jak pisałam posta w temacie avatary...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4262 dnia: Kwietnia 27, 2005, 11:23:28 pm »
Cytuj
eee nocowy...serczej chlopcow lubi ;] nochyba ze przyjmiemy ze heti to dziewfwczykna to jestem sklonny sie zdogdzic ;]
wiem ze lubi ale czytaj uwazniej :F "siergiej nie lubi chlopcow Z MALYMI PIERSIAMI"... z duzymi (np.heti) to lubi
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4263 dnia: Kwietnia 28, 2005, 06:50:18 am »
jeeee i oczywiscie Siergiej dojebal i przegral aukcje....JOŁ po prostu!

Teraz walcze o wydanie dwuplytowe FFX....cala chujnia polega na tym ze aukcja konczy se wtedy kiedy jestem w szkole, ale chyba bede zmuszony sie rozchorowac.

A jak wygram to pewnie i tak okaze sie ze ja przeleje kase, a koles nie wysle plyty, albo wysle, ale Ona nie dotrze.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4264 dnia: Kwietnia 28, 2005, 08:24:17 am »
Cytuj
jeeee i oczywiscie Siergiej dojebal i przegral aukcje....JOŁ po prostu!

Teraz walcze o wydanie dwuplytowe FFX....cala chujnia polega na tym ze aukcja konczy se wtedy kiedy jestem w szkole, ale chyba bede zmuszony sie rozchorowac.

A jak wygram to pewnie i tak okaze sie ze ja przeleje kase, a koles nie wysle plyty, albo wysle, ale Ona nie dotrze.
Tak to jest, jak kupujesz na allegro. Allegro to szit. Wylęgarnia oszustów. Już raz też miałem problem z jednym kolesiem.
Kupiłem od niego rok temu FFVII (pisał, że gra jest używana ale w stanie bardzo dobrym. Jest tylko małe pęknięcie na pudełku). Za 70zł dostałem bubla. Pudełko owszem miało małe pęknięcie ale miało też duże pęknięcie z tyłu pudełka. Płytki latały sobie w nim jak w marakasach. Co do płytek to koleś chyba jeździł sobie nimi po papierze ściernym i nie działały (otwor w płytkach był tak zjechany, że wpadały one do konsoli). Napisałem maila do kolesia, żeby mi oddał kasę. Niestety facet wyjechał na mnie z mordą i zaczął mnie bluzgać. Wkońcu się zgodził, żeby odesłać mu płytki. Po czasie napisał, że wszystko działa i nie da mi kasy ani nowej gry. Powiedział, że jeśli chcę mieć te płytki to muszę zapłacić mu prowizję za wystawienie gry na allegro i koszty przesyłki spowrotem. Zapomniałem o kolesiu po jakimś czasie (i tak zablokowali mu konto mimo, że był "super sprzedawcą"). Niedawno widziałem moją grę na dwóch aukcjach w ok. tygodniowym odstępie czasu.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4265 dnia: Kwietnia 28, 2005, 10:20:54 am »
Cytuj
Co do płytek to koleś chyba jeździł sobie nimi po papierze ściernym i nie działały
Jak ja to mówie "przeleciały się"po betonie ;D

Też coś o tym wiem...najlepiej jeśli się już od kogoś chce kupić takie płytki to nie na  aukcjach...nigdy nie wiadomo co sie trafi -_- ...

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #4266 dnia: Kwietnia 28, 2005, 10:48:15 am »
taa, wiem cos o tym. chcialem mojej mamusi  :grin:  zrobic prezent na gwiazdke i kupic nowa komorke, bo ta jej to antyk. wypatrzylem jakiegos siemenska za stowke (no u nas chcieli ze 2 stowki). pogadalem ze sprzedawca (a miale tam jakies fioletowe gwiazdki, okolo 2 ts. sprzedanych artykulow, super sprzedawca, to sie nie wachalem) i zamowilem, wplacilem kase na konto... no i chyba wiecie co dalej... po miesiacu sie dowiaduje, ze telefon ulegl uszkodzeniu na poczcie. Przed tym sprzedawca mowil, ze juz na pewno dotarlo, ze zapakowal jak nalezy bla bla bla... i dupa. zarzadalem zwrotu kasy, napisalem maila i lipa. po 2 miechcach chyba napisal, ze wyjechal, i teraz mi nie odda, bo ma problemy finansowe, zaproponowal, abym cos od niego kupil. paranoja  :angry:  w koncu jednak po grozbach i napisaniu listu do alegro udalo mi sie odzyskac kase, nie cala sume ale lepszy rydz niz nic (w sumie to nie dostalem jakis 3 zł. za przelew :P). ale na Allegro i tak dalej bede kupowal  :grin:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4267 dnia: Kwietnia 28, 2005, 03:25:34 pm »
a ja dopadlem nareszcie FFX za 47 zeta Kup Teraz...JOŁ

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4268 dnia: Kwietnia 28, 2005, 04:34:50 pm »
fajnie <aplaus>ale przysłali ci już :P  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4269 dnia: Kwietnia 28, 2005, 06:22:49 pm »
ja tam nie mialem jakos nigdy zadnych problemow z allegro... a kupilem tam juz pare rzeczy
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4270 dnia: Kwietnia 28, 2005, 06:35:24 pm »
eeee....neccer penwie ze mi przyslali....10 minut po aukcji byl u mnie listonosz -_-

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4271 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:26:33 pm »
Cytuj

A jak wygram to pewnie i tak okaze sie ze ja przeleje kase, a koles nie wysle plyty, albo wysle, ale Ona nie dotrze.
Nie ciesz się za wcześnie:P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2005, 07:26:54 pm wysłana przez Neccer »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4272 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:34:41 pm »
hehe.......ja teraz ze wysle mi plyte dzis lub jutro zeby przyszla w poniedzialek.
Ale w tej aukcji muis byc jakis haczyk bo koles pokrywa koszty transportu XD i taka niska cena XD

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4273 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:39:30 pm »
Może nie ma haczyka tyko jest dobroduszny ten koleś . :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2005, 07:40:03 pm wysłana przez Neccer »

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4274 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:40:23 pm »
A ja nigdy nie kupuje w internetowych  sklepach... Nie ufam im. Musze ieć towar w ręce i obejrzeć go ze wszystkich stron zanim kupie.

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4275 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:41:37 pm »
Nie raz jest taniej i sie opłaca.Alegro Rulez:P

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4276 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:43:29 pm »
Może jest i taniej, ale w sklepie masz pewność, że cie nie okantują, a i towar możesz oblukać...  

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4277 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:45:47 pm »
Ale jak  oni cie oszukają no to policja .Chociaż bądżmy realistyczni policja nic nie da.Oszukaja cie to d*** zbita

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4278 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:48:13 pm »
Tak, ale po co sobie nerwy szarpać na policje i denerwować się bez sensu. Wole tradycjonalne sklepy :shifty: .

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4279 dnia: Kwietnia 28, 2005, 07:49:45 pm »
Cytuj
.Chociaż bądżmy realistyczni
eee ja tam zawsze jestem realistyczny... no moze z twarzy troche surrealizmem śmierdzi ale tak to... nodobra chciałes napisać badźmy realistami prawda? oł jee jak ja sie lubie czepiać pierdół yeahaaa :F

allegro "śmierdzi" bo im wisze 2 dychy za prowizje i niemoge juz sprzedawac... a jakos mi sie nigdy nieche tych 20 zeta "tracic" ;]