Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169895 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4300 dnia: Kwietnia 29, 2005, 05:38:33 pm »
powiedz zeby kupil ps2! Powiedz ze jest odtwarzacz DVD, ze jest internet bla bla bla :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4301 dnia: Kwietnia 29, 2005, 05:56:36 pm »
whoopie dzipsi bedzie na kapie :D jak beda szly teksty w stylu "mothoplor" to ja sie nie moge doczekac az wroci z najebki na forum :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4302 dnia: Kwietnia 29, 2005, 05:59:16 pm »
Gipsi tym razem spal jeszce lepszy stuff i pisz nosem  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4303 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:03:56 pm »
:] bimbimbim bimbibmbimbim bimbimbimbim ;] długi weekend bimbimbimbimbimbim a potem w środe do szkoły na skrócone pare lekcji i znowu długi weekend bimbimbimbimbimbim :]  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4304 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:05:27 pm »
a w srode ja wyjezdzam na pseudo zielona skzole na cale 4 dni -_-

a zbiorka zamiast pod szkola to pod politechnika a mi sie nie chce z kleparza pod politechnike zapierdalac :/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2005, 06:06:46 pm wysłana przez S&S »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4305 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:07:32 pm »
hihihihihhiii...bos buc... hmm w sumie moze tez sobie zrobie "zielona szkołe" :> ty to jednak czasem masz dobre pomysły :]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4306 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:15:30 pm »
jedz ze man bo ebdzie Ci latwiej piwo przemycic :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4307 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:49:11 pm »
EHM[/size]

Przeczytałem właśnie zaległe 12 stron TO. Hmm..... jakie wnioski? Że jakiś kadłub zasłużył sobie na odcięcie mu comiesięcznej dostawy stringów z moim autografem i zostanie wkrótce skreślony z listy członków mojeo oficjalnego fanclubu. Nawet mi się cytować nie chce waszych strasznych planów związanych z kotem marva i łąką, ale muszę powiedzieć. że jestem dogłębi wstrząśniety waszą postawą i brakiem moralności... hmm... może nie Hisoki, bo po niej to sie moggłem tego spodziewać hehehe...

A ty mnie tutaj His nie posądzaj o kochanków, bo to jeswt prowokacja UOP'u... ja mówiłem, że jesteś jedynym mężczyzną mojego życia.

A ja właśnie zdałem maturę z angola na 90% (rozszerzoną oczywiście) i co? mogę się już wozić z tego powodu?

Aha... modem ciągle nie działa, ale specjalnie dl;a was wbiłem tutaj przez Dial-Upa... żeby sobie TO poczytać... ehh.... zostawićwas na moment samych...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4308 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:52:29 pm »
ja pierdziele po Tobie sie podziewalem z angielskiego 150% a Ty tu co odpierdalasz? nedzne 90% :P

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4309 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:54:04 pm »
niah niah.. tant wrocił czyli trzeba zbierac rzeczy i isc na inne stoisko :F



Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #4310 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:54:57 pm »
łee 90? słaabo ;] ee dobra to jak juz posedl mozna kontynuowac obgadywanie ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4311 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:55:20 pm »
Cytuj
Że jakiś kadłub zasłużył sobie na odcięcie mu comiesięcznej dostawy stringów z moim autografem i zostanie wkrótce skreślony z listy członków mojeo oficjalnego fanclubu
nie!!!!!!!!!!!!! WSZYSTKO TYLKO NIE TO!!!!! moge nawet oddac moje protezy ale nie zabieraj mi stringow :(
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4312 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:55:56 pm »
ja bym sie bardziej martwil o fanclub ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4313 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:57:44 pm »
<whisper> ja tam w fanclubie jestem tylko dla stringow (nie mowcie tantowi bo wtedy sie dowie ze tak naprawde go nie kocham ani nawet nie uwielbiam i nie jest moim idolem)... bez nich nie widze sensu dalszego zycia... </whisper>
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4314 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:58:08 pm »
Dobra.... co było to było.... będę musiał poważnie porozmawiać z Hisoką, na temat jej dewiacji i innych krzywych ruchów, a twoją sprawę Zell dam do rozpatrzenia Fanclub'owej Radzie Starszych..

BTW. Właśnie kończę pisać XII rozdział Isog... przez to, że mnie nie było ten będzie troszkę dłuższy... normalne mają po 3 strony, a ten już ma 7 i jeszcze nie skończyłem hehehehe

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4315 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:59:28 pm »
<i tak jeszcze sobie pobiegamy po lace i polapiemy motyle z his i kotem marva jak tant nie bedzie patrzyl muahahahahahahahhaahahaha!! wiem, jestem okrutny>
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2005, 06:59:48 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4316 dnia: Kwietnia 29, 2005, 06:59:29 pm »
Ty jednak masz bardzo dałna

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #4317 dnia: Kwietnia 29, 2005, 07:49:47 pm »
Gdzieś kiedyś widziałem strone na której rużne mietki sie cieszyly że robią napisy do filmów, i inne mietki muwily tytul i że by hcieli takie napisy i te pierwsze mietki sie ścigaly kto pierwszy napisy zrobi (coby niemuwić dalniacze) teraz by mi sie ta strona w c***j pżydala, widział ktos taką strone ?


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #4318 dnia: Kwietnia 29, 2005, 08:15:54 pm »
ja widzialem....tam uciekla! Gon ja!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #4319 dnia: Kwietnia 29, 2005, 08:16:07 pm »
o kurcze....zaczynamsię bać Tanta ;( ...może zdrajca Zell mi pomoże [jak możesz-przecież mówiłeś,że Tant,to przeszłość ;( ]