Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169538 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3860 dnia: Kwietnia 20, 2005, 07:22:28 pm »
a wlasciwie to i tak najlepszy jest ananas

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3861 dnia: Kwietnia 20, 2005, 07:24:54 pm »
dobry ananas nie jest zly bo nie jest zly i jest dobry... czy jakos tak :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3862 dnia: Kwietnia 20, 2005, 07:26:41 pm »
taaa.......Zellu Morchol Cie dzis czestowal kolezanka o imieniu Marysia? :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3863 dnia: Kwietnia 20, 2005, 07:29:13 pm »
jakies liscie mi dawal ale marysi nie pamietam... chociaz po tych lisciach mi sie film urwal wiec mozliwe
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3864 dnia: Kwietnia 20, 2005, 07:30:27 pm »
liscie? Ehhhh Mothoplor mama Cie nie ucyzla zeby kolegow nie faszerowac pokrzywami?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3865 dnia: Kwietnia 20, 2005, 07:48:13 pm »
ja sobie wypraszam takie zbyt daleko idace insynuacje ;] żelowi to ja co najwyzej "hiszpańską muche" podawałem ale to było dawno i nieprawda ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3866 dnia: Kwietnia 20, 2005, 07:50:10 pm »
Cytuj
Grzybku-nie martw się...pomyśl teraz o jej wadach i po pewnym czasie ci przejdzie
hmmm ja tak próbowałem... ale to nie pomaga... przynajmniej wmoim wypadku nie poagało... poprostu jeśli jesteś z kimś długi okres czasu to nawet te wady są dla ciebie wspaniałe, zaczynasz akceptować te wady i nawet je lubić... przynajmniej ja tak miałem, dlatego tak c***j*wo trudno mi zapomnieć pewnej dałniary... ale kto wie, może im dłużej będę myślał o jej wadach to mi przejdzie... tyle że już mi "przechodzi" stosunkowo długo i nic :/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2005, 07:50:36 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3867 dnia: Kwietnia 20, 2005, 07:52:04 pm »
Cytuj
dlatego tak c***j*wo trudno mi zapomnieć pewnej dałniary...
z mongolskiego dalniara => dziewczyna. <poprawia okulary po czym zamyka slownik i idzie dalej czcic koze>
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3868 dnia: Kwietnia 20, 2005, 07:59:25 pm »
łał a mozr powieksyzmy nasza konfe o Gipsa i Tanta? bo moja kolezanka uwaza ze nikt nie jest bardzije powlaony niz ona

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3869 dnia: Kwietnia 20, 2005, 08:12:07 pm »
Cytuj
Grzybku-nie martw się...pomyśl teraz o jej wadach i po pewnym czasie ci przejdzie

mawia się, że dziewczyny się ceni za zalety, a kocha za wady... czy jakoś tak...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3870 dnia: Kwietnia 20, 2005, 08:14:58 pm »
Cytuj
Cytuj
i wbrew pozorom nie jestem dziewczynką, ale zawsze chciałem być małą dziewczynką, co rozrzuca kwiaty...
nie Ty chciałeś być tylko twoi rodzice chcieli żebyś był dziewczybnką[
Cytuj
Właśnie... wiedziałem, że będziesz mnie potrafił zrozumieć Gipsi... ty jeden dzielisz mój los...
Tak,a moi rodzice chcieli bym była chłopcem...
 

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3871 dnia: Kwietnia 20, 2005, 08:36:26 pm »
No wreszcie Tant i Gipsi mnie jako jedynie zrozumieli bylem z nia kolo pol roku i nie moge jej zapomniec :F  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3872 dnia: Kwietnia 20, 2005, 09:22:47 pm »
lol rotfl.......i co......jak nikt nie patrzyl to tzrymaliscie sie nawet za reke? łaaaaał :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3873 dnia: Kwietnia 20, 2005, 09:26:30 pm »
Pół roku.... hmm... no tak.. nie słyszałem o wielu związkach gimnazjalno-licealnych, które trwały dłużej... mówię ci Grzybek.. nie martw się... to przez co przechodzisz jest w pełni zrozumiałe i typowe... no ale nie chcę mi się o tym gadać poraz trzydziesty... poczytaj sobie posty z Kółka Filozoficznego to będziesz wiedział o co chodzi...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3874 dnia: Kwietnia 20, 2005, 09:28:59 pm »
już ci to kiedyś zdaje sie pisssałem na GG że w twoim wieku to sssą tylko zauroczenia a nie miłość... ehhh zresztą co ja gadam jak sssam jestem zimnym draniem nie wierzącym w miłość XD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3875 dnia: Kwietnia 20, 2005, 09:31:04 pm »
ehhhh...niektorzy i tak nigdy sie nie naucza :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3876 dnia: Kwietnia 20, 2005, 09:38:58 pm »
Marv ma rację.... ja nie wiem co to jest miłość do dzisiaj, to ty pewnie też nie wiesz Grzybek... ale nie bierz tego do siebie, bo nikt tutaj cię nie obraża... życzymy ci jak najlepiej i dobrze by było, gdybyś sobie jakoś z nią to wszystko ułożył... no ale dobra.. ja już lepiej zamilknę, bo teraz powinienem nad maturą pracować, a nie się wdawać w wasze spamerskie dyskusje....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3877 dnia: Kwietnia 20, 2005, 09:54:20 pm »
Cytuj
oliwki roxorz tunczyk suxorz
to chyba odwrotnie...oliwki są paskudne....tylko czarne na pizzy dadzą się jakoś przełknąć

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3878 dnia: Kwietnia 20, 2005, 09:56:51 pm »
nie znasz się... tuńczyk jest obleśny, a oliwki wymiatają.... bleee.. pizza z tuńczykiem... obraza majestatu...  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3879 dnia: Kwietnia 20, 2005, 10:00:48 pm »
Cytuj
a wlasciwie to i tak najlepszy jest ananas
to mnie zabiło <spada z krzesełka> Ananas jest wogóle najochydniejszy na pizzy

A pizza to tak na prawdę najlepsza jest z pieczarkami i ewentualnie jakimś bekonem .... kiedyś próbowałamz jakąś brokułą-zabójczo paskudne