Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169569 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3900 dnia: Kwietnia 21, 2005, 03:30:28 pm »
W_W pisał,że chce stworzyć coś zupełnie nowego...ale ja coś pewnie wymyslę...jeśli nie on to ja napiszę ciąg dalszy ;P tak jak mówisz Serdzi

Również chcem podziękować wszystkim którzy pisali,bądż dopisywali coś do NSH...dzięki wam ona istniała...i wy stworzyliście świat w którym żyły nasze kochane postacie...WIELKIE dzięki <ukłon>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3901 dnia: Kwietnia 21, 2005, 03:34:41 pm »
Cytuj
moze by tak NSH 2 osadzic w tym samym siwecie tylko ilestam lat pozniej i co jakis czas jakis drobne powizania z NSH 1?....a zreszta jak chcecie

W imieniu tych maluczkich, co to z NSH nie mieli nic wspólnego ogłaszam, że jestem przeciwnikiem takiego zabiegu. Proponuję nowy świat, nowi bohaterowie i wogóle wszystko wszystko nowe... ale oryginalne, zeby z tego fanfik nie wyszedł oczywiście...

No i oczywiście ja, początkujący pisarz harlekinów i nieleczący się grafoman, z chęcią przyłącze się do grupki zajmującej się NSH 2... Może się jeszcze Hisoka przyłączy, ale istnieje wtedy pewna szansa pojawienia się motywów Yaoi i różnych innych świństw, co to jej w głowie siedzą.... no ale zobaczymy...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3902 dnia: Kwietnia 21, 2005, 06:42:23 pm »
..... eeee... czuję się wręcz wzruszony, ze nie pojechaliście po mnie za zakończenie NSH .... No ale starałem się, żeby każdego zadowoliło......
W każdym  razie ja jestem za tym, zeby nowa opowieść działa się w innym świecie... w ten sposób wszyscy którzy nie pisali w pierwszej części będą na bierząco..... A jakieś tam niuanse do NSH 1 moga być tak, czy siak... nie widze przeciwwskazań.
Jeśli chodzi o potencjalnych autorów, to każdy może się przyłaczyć.. .bo im więcej na sbędzie tym lepiej.....
Na koniec jeszcze wypadałoby podziękować wszystkim tym, którzy razem ze mną ciągnęłi to całe NSH do końca (a w szczególności Yuz i Serdżowi).... Dzięki wszystkim niech NSH 2 będzie dziesięć razy lepsza niż pierwowzór. Amen
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3903 dnia: Kwietnia 21, 2005, 06:49:26 pm »
Cytuj
czuję się wręcz wzruszony, ze nie pojechaliście po mnie za zakończenie NSH
ja tam nie mialem za co jechac, wyszlo ci to zakonczenie reevowi :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3904 dnia: Kwietnia 21, 2005, 07:36:52 pm »
to keidy zaczynamy NSH 2?

aaaa....i na zakonczenie moze jakis tytul dla NSH?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3905 dnia: Kwietnia 21, 2005, 08:57:04 pm »
Jak to kiedy zaczynamy? Najlepiej od zaraz..... Jeśli ktokolwiek będzie miał jakiś pomysł, to nich go spisze i zaczynamy od nowa.... Ale mam taką małą prośbę... .zróbmy tą historię trochę bardziej przyziemną... wiecie.. .zadnych superbohaterów i bitew z milionami uczestników.....

A co do tytułu to ... hmm..... skoro uważacie, ze naprawde jakiś jest potzrebny, to dajmy na przykłąd "The last smile of destiny" (chociaż "Ostatni uśmiech przeznaczenia" lepiej brzmi....)  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2005, 08:58:48 pm wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3906 dnia: Kwietnia 21, 2005, 09:24:36 pm »
ej ale teraz na serio pytam. W_W podjal bys sie przerdagowania? Ja bym mogl nawet jutro polukac po wydawnictwach

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3907 dnia: Kwietnia 22, 2005, 01:11:25 pm »
O_o ..... You've gotta be kidding..... Ty wiesz ile by trzeba roboty i czasu włożyć, w przeredagowanie czegos tak obszernego? ..... Ech... Swoją drogą to mało prawdopodobne, zeby ktokolwiek wydał NSH jako książkę.....  Niech cała historia zostanie wnaszym forumowym kręgu.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3908 dnia: Kwietnia 22, 2005, 01:24:08 pm »
ehhh....skoro tak wolisz

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3909 dnia: Kwietnia 22, 2005, 01:48:37 pm »
Mały apel:
Wszystkie moje znajome fora robią "przemeblowanie". W większości zmiany są na gorsze (nowy, brzebajerzony invision itp). Błagam, chociaż Wy nie zmieniajcie tego, co i tak już jest dobre tutaj.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3910 dnia: Kwietnia 22, 2005, 02:13:06 pm »
Nie zapowiada się, żeby ktoś miał zmieniać design forum...

A wracając do NSH, to jest tam jakaś kolejka, że w jakiejś ustalonej kolejności piszemy tam posty, czy piszemy jak kto chce i kiedy chce? A tak wogóle to kiedy zaczynamy? Ja nie wiem, czy będę często siętam wpisywał, jako że mi modem siada coraz bardziej, ale zrobię co w mojej mocy, żeby byćjak najczęsciej...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3911 dnia: Kwietnia 22, 2005, 02:33:32 pm »
nie ma zadnej kolejnosci nocoty

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3912 dnia: Kwietnia 22, 2005, 02:34:24 pm »
Cytuj
A tak wogóle to kiedy zaczynamy?
jak ktos bedzie mial pomysl na jakis poczatek :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3913 dnia: Kwietnia 22, 2005, 02:39:24 pm »
<patrzy na kogos kto ma pomysl na poczatek>

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3914 dnia: Kwietnia 22, 2005, 02:54:04 pm »
<przyłącza sie do patrzenia> ChyŻO! <patrzy dalej>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3915 dnia: Kwietnia 22, 2005, 02:54:17 pm »
Ja mogę zacząć... ale najwcześniej jutro, bo dzisiaj nie dam rady...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3916 dnia: Kwietnia 22, 2005, 02:56:22 pm »
a masz pomysl kmieciu? <przyglada sie dalej>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3917 dnia: Kwietnia 22, 2005, 03:01:42 pm »
ehh.... a czy kiedyś miałem? hahahahahah... mam ogólną koncepcję na początek... ale oczywiście ja się na siłę nie wpycham... jak chcesz to zaczynaj Serge...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3918 dnia: Kwietnia 22, 2005, 04:57:14 pm »
a kto powiedzial ze ja mam :P

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3919 dnia: Kwietnia 22, 2005, 05:17:54 pm »
Skoczyłam dziś na chwilę na MF i ...jakoś wymarło.Modów nie ma,normalnych userów też prawie brak....tylko niuby jakieś