Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169493 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3780 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:39:21 pm »
może ma zły dzień z tego samego powodu co Uchiha Sasuke
Cytuj
I'm not going...my penis is in bad position

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3781 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:40:00 pm »
tu prosze pisssać bo Halfuserem sssypne :P

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #3782 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:40:04 pm »
(aleś ty )(ja dokoncze)HAM!!!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3783 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:40:36 pm »
nie zdejmiecie mu warna bo ja mu go dałem;]
dajcie mu 10 złotyh.. moze wam powie.. albo wyslijcie mu gry... ale jak niechce mowic to niech nie mowi


a wiecie co? dzis spotkala mnie najlepsza rzecz w moim życiu... ale wam nie powiem jaka...
a po zatym to w szole miałem zajebistą akcje... ale wam nie powiem jaką...
ale dzisiaj piękna dziewczyna do mnie zagadała,była poprostu śliczna i niezgadniecie nawet co do mnie powiedziała... no nie zgadniecie poprostu, a powiedzieć to wam p[owiedzieć nie moge...
świetny film dziś też obejżałem po skzole ale wam nie powiem o czym bo był poprostu cudny i nie moge wam powiedzieć...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3784 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:41:07 pm »
chyba muszę sobie coś naprawić,bo pokazuje mi się błąd,sprawdzam czy jest post,nie ma-to piszę jeszcze raz-sprawdzam...i są oba
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2005, 05:43:55 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3785 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:41:26 pm »
neccer ja nic tam takiego na mysli nie mialem wiec sie nie w pie*dalaj bo mnie wkurzasz :F  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3786 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:42:24 pm »
Cytuj
a wiecie co? dzis spotkala mnie najlepsza rzecz w moim życiu... ale wam nie powiem jaka...
a po zatym to w szole miałem zajebistą akcje... ale wam nie powiem jaką...
ale dzisiaj piękna dziewczyna do mnie zagadała,była poprostu śliczna i niezgadniecie nawet co do mnie powiedziała... no nie zgadniecie poprostu, a powiedzieć to wam p[owiedzieć nie moge...
świetny film dziś też obejżałem po skzole ale wam nie powiem o czym bo był poprostu cudny i nie moge wam powiedzieć...
a ja slyszalem dzis fajnego kawala!!! ale wam nie moge powiedziec...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #3787 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:42:36 pm »
PO co tyle Gipsi piszesz skoro i tak nam nie powiesz  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3788 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:42:38 pm »
Cytuj
(aleś ty )(ja dokoncze)HAM!!!
do kogo to było? :>
a co do tego ma Magos Edor Anioł czy jak on tam sie teraz zwie :F

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3789 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:43:07 pm »
Cytuj
a wiecie co? dzis spotkala mnie najlepsza rzecz w moim życiu... ale wam nie powiem jaka...
a po zatym to w szole miałem zajebistą akcje... ale wam nie powiem jaką...
ale dzisiaj piękna dziewczyna do mnie zagadała,była poprostu śliczna i niezgadniecie nawet co do mnie powiedziała... no nie zgadniecie poprostu, a powiedzieć to wam p[owiedzieć nie moge...
świetny film dziś też obejżałem po skzole ale wam nie powiem o czym bo był poprostu cudny i nie moge wam powiedzieć...
egzakli ;] mam nadzieje że aluzje wszyscy załapali :P powinno byc do regulaminu dopisane - "niechcesz o czyms mówić - niezaczynaj :P " ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3790 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:43:36 pm »
Cytuj
może ma zły dzień z tego samego powodu co Uchiha Sasuke

Cytuj
I'm not going...my penis is in bad position

Damn it.... zawsze się o wszystkim dowiaduję ostatni...

EDIT::

Whatever..... co się taki czat zrobił?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2005, 05:45:06 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3791 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:43:46 pm »
Cytuj
PO co tyle Gipsi piszesz skoro i tak nam nie powiesz
e... lol... gosciu nie zajarzyl czy sobie jaja robi?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3792 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:44:17 pm »
marv bo on wszystko wie o co chodzi :P bo on sam zgadl o co chodzi i sam ma taki sam porblem :P ale jak chcecie wiedziec to wiec powiem chodzi o moja dziewczyne no mozna powiedziec ze juz nie moja :/  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3793 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:44:31 pm »
Cytuj
- zbędnych komentarzy. Pisząc takowe, wydłużasz niepotrzebnie czas przebywania na forum innych użytkowników, często korzystających z modemów.
to chyba do tego sie zalicza :F

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #3794 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:44:58 pm »
jaja:P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3795 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:45:44 pm »
eee ale "zbędny" w takim znaczeniu to jest cały ten topic, jesli nie dział, wiec troche niebardzo... :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3796 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:45:45 pm »
Spokój chłopaki.. ja tu z czytaniem nie nadążam... co wy dzisiaj tacy nadpobudliwi

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3797 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:45:48 pm »
Cytuj
ale jak chcecie wiedziec to wiec powiem chodzi o moja dziewczyne no mozna powiedziec ze juz nie moja
no... czyli tak jak myslalem :P  
 
 



MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3798 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:46:02 pm »
ej nie piszcie tak szybko może co? :F

o dziewczyne? łeeee tam dlatego wole ssssamotność przynajmniej nie mam takich problemów :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3799 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:46:17 pm »
Cytuj
ale jak chcecie wiedziec to wiec powiem chodzi o moja dziewczyne no mozna powiedziec ze juz nie moja
tylko mothoplor chcial wiedziec :F

btw. grzybson du nat wory bi hapy na swiecie jest pare miliardow innych przedstawicieli plci zenskiej napewno sobie cos znajdziesz :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"