Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169495 razy)

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3800 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:46:34 pm »
ulga widze ze nikt nie zobaczyl tego co napisalem wczesniej :P  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3801 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:46:53 pm »
Cytuj
co wy dzisiaj tacy nadpobudliwi
Ja jesssstem na kawie :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3802 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:47:30 pm »
Cytuj
napewno sobie cos znajdziesz :F
eee trzymam za chłopaka kciuki zeby to jednak niebyło "coś" :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3803 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:47:50 pm »
STOP!!!! ide cos zjesc potem sobie popiszecie bo nie bedzie mi sie chcialo 5 stron zaleglosci czytac :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3804 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:47:59 pm »
AAAAAA..... chat se zrobili, czy co? Ja napiszę posta, to sięokazuje, że trzy nowe są.... czytać się wzajemnie, a nie nasuwać wiadomościami na lewo i prawo....

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3805 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:49:17 pm »
hmmm razja nie ma sie po co zalamywac :P moze napewno jakas laske znajde :D eee... tam nudy i tyle :P  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3806 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:50:58 pm »
Cytuj
moze napewno
tiaa fajniutki oksymoronik ci wyszedł :F  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3807 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:51:00 pm »
Dobrze, że ja nie mam takich problemów heh..... looser's luck jak to się nazywa.....

EDIT::

oo... Mol zaszpanował trudnym słowem... może użyję go w swojej wypowiedzi na ustnym polskim, bo fajnie brzmi... tylko nie bardzo mi pasuje sensem, no ale skad nauczyciele od polskiego mieli by je znać heheheheh
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2005, 05:53:41 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3808 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:52:09 pm »
hmmm ale nie moge sie z tym pogodzic bo dalej ja kocham :F i nie wiem dlaczego :P tak sie stalo  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3809 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:52:25 pm »
muahahahahahahhhahahhaa <glos 5 letniej dziewczynki> a ja mam zapiekanki z tunczykiem a wy nie!!!! </glos 5 letniej dziewczynki>
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3810 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:53:52 pm »
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu <tunczyk tylko na pizzy smakuje :P >

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3811 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:54:33 pm »
a wy tu o zarciu a mi sie tak jesc chce :P  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3812 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:54:39 pm »
Cytuj
hmmm ale nie moge sie z tym pogodzic bo dalej ja kocham
dupa prawda bo w tym wieku nie ma miłości :F co najwyżej mamusie możesz kochać :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2005, 05:55:06 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3813 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:55:13 pm »
skad wiesz moze jest :D  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3814 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:55:20 pm »
Cytuj
hmmm ale nie moge sie z tym pogodzic bo dalej ja kocham  i nie wiem dlaczego  tak sie stalo

[głos Lindy] Bo to zła kobieta była [/głos Lindy]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3815 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:56:03 pm »
Cytuj
<tunczyk tylko na pizzy smakuje  >
na pizzy roxuje ale na zapiekankach tez jest fpyte :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3816 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:57:11 pm »
Grzyb nie jesstes wyssstarczająco rozwinięty psychicznie żeby odczuwać tak złozone rzeczy...

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3817 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:57:35 pm »
zla jak zla ale fajna laska z niej jest :P  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3818 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:57:51 pm »
Tuńczyk nie roxuje... na pizzy to roxują oliwki i kukurydza... tuńczyk na pizzy sux...

Marv, Grzyb... zajrzyj do kółka filzoficznego... tam gdzieś koło 2, 3 strony pisaliśmy na ten temat.....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2005, 05:58:41 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3819 dnia: Kwietnia 20, 2005, 05:59:41 pm »
Cytuj
na pizzy to roxują oliwki
oliwki?!?!?!?! <biegnie do kibla oprozniajac przy okazji zawartosc swojego zoladka>
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"