Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174216 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35600 dnia: Sierpnia 07, 2010, 05:05:24 pm »
Fajnie iść na koncert ze znajomymi, wrócić z niego z podbitym okiem i sześcioma szwami na gębie. Cwaniaczki z kumplami to jednak zmora ludzkości.
;/ ... a o co poszlo ?
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35601 dnia: Sierpnia 07, 2010, 05:08:48 pm »
Fajnie iść na koncert ze znajomymi, wrócić z niego z podbitym okiem i sześcioma szwami na gębie. Cwaniaczki z kumplami to jednak zmora ludzkości.
;/ ... a o co poszlo ?
O jego eks, że z nią się kumpluje. Chciał iść na solo, a tak to wysżło ,ze 3 na mnie i jeszcze walnął mnie z zaskoczenia z boku.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35602 dnia: Sierpnia 07, 2010, 06:38:58 pm »
Idiotów typu "3vs1" nigdy nie brakuje. Temu staram się chodzić o późnych godzinach z kumplami, nigdy samemu. Współczuje, sam miałem kiedyś podobną sytuację(tyle, że bez szwów). A pobiłeś idiotę, który się rzucał? :D

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35603 dnia: Sierpnia 07, 2010, 08:09:21 pm »
Idiotów typu "3vs1" nigdy nie brakuje. Temu staram się chodzić o późnych godzinach z kumplami, nigdy samemu. Współczuje, sam miałem kiedyś podobną sytuację(tyle, że bez szwów). A pobiłeś idiotę, który się rzucał? :D
Jeszcze nie, bo musiałem od razu do szpitala iść ,bo krwotok miałem. Ale jednego z nich już wczoraj dorwał przyjaciel i go znokautował, reszta to tylko kwestia czasu.

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35604 dnia: Sierpnia 07, 2010, 09:27:21 pm »
@Chief: zaraz, zaraz... kopie w Prypeci? Ciekawe, ja takich problemów nie miałem... Na jakiej wersji Stalkera grasz? Do Dimas Moda zalecana jest 1.0005 ... Co do niewidzialnych kombinezonów - jak trzy notki zbierzesz (i przy okazji wygrasz mały wyścig z czasem), to w Jantarze pojawi się kolejny mechanik; jak mu pewne PDA przyniesiesz, to będziesz mógł bodajże ulepszyć Predatora... a przy okazji też kupić u niego m. in. egzo najemników oraz Monolitu.
Nie wspominam już o Śrubie w Magazynach - ten m. in. po dostarczeniu mu pendrive'a sprzedaje takie cudeńko jak M82A1 Barrett (amunicja? drobiazg - około 18 tysięcy za paczkę 20 kulek) oraz TAR21.
Co do broni, to chwali się też, że została w miarę sensownie rozmieszczona - taki OC-33 to można już spokojnie zdobyć na bandytach z okolic parkingu w Kordonie. Wojsko też ma broń z sensem - pamiętam, jak bodajże grając jeszcze na zwykłym OL 2.2 + Arsenal Mod, wojskowi w Agropromie i okolicach masowo posiadali amerykańskie M16, co oczywiście było dziwaczne. W Dimas Modzie takich absurdów już nie odnotowałem; armia używa standardowo AK-74, a Specnaz - AK-74M oraz AN-94.
Co do cięższych przepraw - sam miałem takie coś w bazie bandytów w Dolinie Mroku. Parę razy się męczyłem, by za każdym razem paść od twardziela w egzo i z miotaczem ognia... W końcu się udało, ale do dzisiaj z tego powodu mam się na baczności ilekroć zapuszczam się do Doliny.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35605 dnia: Sierpnia 07, 2010, 10:58:13 pm »
Przemoc jest idiotyczna. Chociaż może jestem jakiś niedzisiejszy :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35606 dnia: Sierpnia 07, 2010, 11:14:46 pm »
Cytuj
@Chief: zaraz, zaraz... kopie w Prypeci? Ciekawe, ja takich problemów nie miałem... Na jakiej wersji Stalkera grasz? Do Dimas Moda zalecana jest 1.0005 ...
Dokładnie taką mam. Przeczytałem cały temat na forum stalker.pl i kilka osób ma ten sam problem, ale nikt im nie udzielił odpowiedzi. Nie wiem ile razy złapałem windę, to było niesamowicie wkurwiające.

Cytuj
to w Jantarze pojawi się kolejny mechanik; jak mu pewne PDA przyniesiesz, to będziesz mógł bodajże ulepszyć Predatora... a przy okazji też kupić u niego m. in. egzo najemników oraz Monolitu.
Nie wspominam już o Śrubie w Magazynach - ten m. in. po dostarczeniu mu pendrive'a sprzedaje takie cudeńko jak M82A1 Barrett (amunicja? drobiazg - około 18 tysięcy za paczkę 20 kulek) oraz TAR21.
Tych pancerzy nie miałem, ale tar-21 kilka osób po sobie wrzuciło. Barreta nie widziałem, ale było mnóstwo innych ciekawostek, które niestety miały słabsze osiągi od zwykłego m4 (np. xm8 czy hk416). Najlepszy myk jaki widziałem, to dałem mechanikowi powinności do ulepszenia swd i dostałem coś gorszego niż miałem (straciłem snajperski pso w zamian dostająć większy magazynek i zwykły pso)

Cytuj
Co do broni, to chwali się też, że została w miarę sensownie rozmieszczona - taki OC-33 to można już spokojnie zdobyć na bandytach z okolic parkingu w Kordonie.
Tak, z tym, że ten PM waży dokładnie 0,00 kg ;p Ale czy ja wiem, czy broń jest rozsądnie rozmieszczona? Udało mi się zdobyć świetny sprzęt-  SVU, VAL i VSS-a podczas pierwszej wizyty w kryjówce Striełoka (było tego kilka sztuk i z żalem musiałem część zostawić).

Cytuj
Wojsko też ma broń z sensem - pamiętam, jak bodajże grając jeszcze na zwykłym OL 2.2 + Arsenal Mod, wojskowi w Agropromie i okolicach masowo posiadali amerykańskie M16, co oczywiście było dziwaczne. W Dimas Modzie takich absurdów już nie odnotowałem; armia używa standardowo AK-74, a Specnaz - AK-74M oraz AN-94.
Gdy już dopakowałem i wracałem do Kordonu by zabić Maxa Czarodzieja wojsko przy moście miało m-16tki. Potem spotykani w Czerwonym Lesie oraz przy Reaktorze także mieli amerykański sprzęt.

Ja się w ogóle dziwie, bo amerykańska broń psuję klimat tej gry. W niezmodowanym stalkerze g36, fn2000, czy taka perełka jak lr300. Zamiast tego można było spokojnie wrzucić parę sowieckich produkcji, czesi narobili trochę broni (co prawda widziałem w tym modzie cz52, ale jest parę lepszych pistoletów), można było się połasić o polskie produkcje (beryl, tantal, onyks). Parę osób narzekało na forum stalker.pl na to, że do tego moda wrzucono broń z czasów drugiej wojny światowej - m.in. pepeszę, tetetkę, stg44, mosina itp. Szczerze mówiąc, to podejrzewam, żę na ukrainie łatwiej tysiąckroć o mosina, tetetkę czy pepeszę, niż wypasiony fn2000. Może najemnicy jeszcze daliby radę załatwić sobie jakiś zachodni sprzęt, ale sekciarze monolitu?
Ale to tylko takie moje rozmyślania przed północą.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35607 dnia: Sierpnia 08, 2010, 01:01:48 am »
Angina to jest parszywa choroba jednak. Nie moge spac, mam goraczkiponad 38 stopni przez caly dzien, a w uszach slysze elektryczny pisk. Na szczescie, lekow mi nie brakuje - witamina C, ibuprofen, lek oslonowy, antybiotyk szerpkiego dzialania, brakuje mi tylko paracetamolu, ktory w moim odczucie jest lekiem na wszystko, od kataru po bialaczke. Niestety, dostane go dopiero jutro ranu, w tej chwili walczyc musze lekami niskiego kalibru.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35608 dnia: Sierpnia 08, 2010, 01:10:03 am »
Angina to jest parszywa choroba jednak. Nie moge spac, mam goraczkiponad 38 stopni przez caly dzien, a w uszach slysze elektryczny pisk.
Angina by nie była taka zła gdyby nie ten cholerny ból gardła i że po jakichś 3 dniach dmuchania nosa każde następne dmuchanie rozsadza ci bębenki. Ja właśnie wychodzę z tego, moja mama się zaraziła ode mnie niedawno, co chwilę odkrztuszam łyżki ropy.
Cytuj
Ja się w ogóle dziwie, bo amerykańska broń psuję klimat tej gry.
Ja się ani trochę nie dziwię. Zona nie powstała przecież zeszłego dnia w grze, a handlarze broni nie tylko kałachami handlują. A ci 'żołnierze' w STALKERze to owszem wojskowi, ale dawno opuszczeni przez generalicję, bez żadnych dostaw amunicji czy jedzenia, więc też mnie nie dziwi, że zbierają broń jaką tylko mogą. Oczywiście balansowanie dostępności to inna sprawa.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35609 dnia: Sierpnia 08, 2010, 01:15:40 am »
Idiotów typu "3vs1" nigdy nie brakuje. Temu staram się chodzić o późnych godzinach z kumplami, nigdy samemu. Współczuje, sam miałem kiedyś podobną sytuację(tyle, że bez szwów). A pobiłeś idiotę, który się rzucał? :D
Jeszcze nie, bo musiałem od razu do szpitala iść ,bo krwotok miałem. Ale jednego z nich już wczoraj dorwał przyjaciel i go znokautował, reszta to tylko kwestia czasu.

wniosek - okalecz sie sam, nie czekaj na kumpli :P
Kame Hame Ha

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35610 dnia: Sierpnia 08, 2010, 01:45:41 am »
Najgorsze jest to, że nieważne ile idiotów się załatwi, to zawsze na jego miejsce wskakuje 3 następnych, i tak w kółeczko... ah to całe "JP", dresy i palacze, płakać się chce.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35611 dnia: Sierpnia 08, 2010, 01:55:31 am »
od palaczy wara bo sam pale i to różne rzeczy...
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35612 dnia: Sierpnia 08, 2010, 02:00:34 am »
Najgorsze jest to, że nieważne ile idiotów się załatwi, to zawsze na jego miejsce wskakuje 3 następnych, i tak w kółeczko... ah to całe "JP", dresy i palacze, płakać się chce.
na jego miejsce nikt nie wskoczy ;) on nie JotPe, on tylko cwaniak, a tacy są gorsi ;)

a teraz idę odpocząć, bo mi łeb dalej rozsadza, oh gosh, ostatnie wakacje w Polsce a takie atrakcje mam ;P

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35613 dnia: Sierpnia 08, 2010, 02:14:48 am »
od palaczy wara bo sam pale i to różne rzeczy...
To szczerze współczuje, ja jestem wrogiem papierosów i innej wszelkiej maści nikotyny. Ale trza być tolerancyjnym, więc dla Ciebie zrobię wyjątek :P.

Musiol, na jego miejsce nie, ale Śląsk to spore miasto (chociażby w porównaniu do mojego) i prędzej czy później do miasta przyjadą buraki myślące, że są Panami świata i sytuacja się powtórzy, tyle, że nie przytrafi się to Tobie. Ach skąd tacy ludzie się biorą...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35614 dnia: Sierpnia 08, 2010, 02:25:48 am »
Mieszkam na zadupiu ;) Śląsk fakt faktem jest dużą aglomeracją, ale to w większości miasta-biedoty, ale co tam ;) 3 mniej cwaniaków będzie, zaczynam robić rekonesans wroga i wprowadzać w życie plan zemsty, ot co.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35615 dnia: Sierpnia 08, 2010, 01:23:07 pm »
ja na twoim miejscu bym ich znokautowal (obojetnie czy fizycznie czy jakims srodkiem) rozebral i nagich przywiazal do jakiegos slupa

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35616 dnia: Sierpnia 08, 2010, 02:08:17 pm »
A tam, staropolskim sposobem dostaną po mordzie ;)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35617 dnia: Sierpnia 08, 2010, 02:48:16 pm »
Cytuj
Ja się ani trochę nie dziwię. Zona nie powstała przecież zeszłego dnia w grze, a handlarze broni nie tylko kałachami handlują. A ci 'żołnierze' w STALKERze to owszem wojskowi, ale dawno opuszczeni przez generalicję, bez żadnych dostaw amunicji czy jedzenia, więc też mnie nie dziwi, że zbierają broń jaką tylko mogą. Oczywiście balansowanie dostępności to inna sprawa.
I załatwili sobie nie wiadomo skąd akurat tak mało rozpowszechniony sprzęt jak fn2000 czy lr300. Jeszcze bym zrozumiał różnego rodzaju popularne warianty ar15, ale tych lr300 to oni tam mają chyba całą wypuszczoną na świat ilość :P A przecież jest jeszcze bardzo popularny na świecie FN FAL, G3, także wszystkie chińskie TYPE. Do tego jeszcze stara skórka od mp5 (z prostym magazynkiem). Naprawdę, dziwny mają dobór broni.

Cytuj
ostatnie wakacje w Polsce
wut? przeprowadzasz się do hypsee'ego?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2010, 02:50:05 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35618 dnia: Sierpnia 08, 2010, 03:17:34 pm »
A to gdzie Hypsee mieszka? :) ja wyjeżdżam do przyjaciela do Holandii.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35619 dnia: Sierpnia 08, 2010, 03:26:37 pm »
A tam, staropolskim sposobem dostaną po mordzie ;)
malo kreatywne lepiej zalozyc kominiarki i porwac ich udawajac mafie