Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160648 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34600 dnia: Marca 16, 2010, 04:23:01 pm »
Początek FF XIII jest nudny jak cholera, więcej tam filmików niż gry. No mało fajnala w fajnalu.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34601 dnia: Marca 16, 2010, 06:22:50 pm »
W sumie już X była bardziej do oglądania niż do grania.
No cóż, ja tam jakoś nie rozmyślam dużo o XIII, pewnie dlatego że szarpię aktualnie w Bioshocka i wiem że trzynastka nie dorówna mu kimatem choćby stanęła na rzęsach...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34602 dnia: Marca 16, 2010, 09:05:03 pm »
Protip: Ten tekst aysnela był humorystyczny, jakby ktoś nie zwrócił uwagi.
Ja nie mówię,że nie był,bo właśnie był,takie wyolbrzymianie tego wszystkiego,ale jakaś prawda się w nim kryje niestety heheh.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34603 dnia: Marca 16, 2010, 11:08:21 pm »
Cytuj
Początek FF XIII jest nudny jak cholera, więcej tam filmików niż gry. Czyli jak zwykle
fix'd

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34604 dnia: Marca 16, 2010, 11:35:23 pm »
też nie wiem czemu wszyscy są nagle zdziwieni, że final ma dużo filmików i jest liniowy, od czasu 7 jakiś był inny?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34605 dnia: Marca 17, 2010, 12:31:35 am »
Ale przynajmniej do IX gra nie kazała iść tylko przed siebie jedną, łopatologicznie wyznaczoną ścieżką rzygając filmikami co jeden zakręt/walkę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34606 dnia: Marca 17, 2010, 05:57:59 am »
O właśnie, mówię o tym co Sol, ale poczekam dalej, jest lepiej w dalszych rozdziałach.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34607 dnia: Marca 17, 2010, 03:54:49 pm »
O właśnie, mówię o tym co Sol, ale poczekam dalej, jest lepiej w dalszych rozdziałach.
przy X  mialem takie nadzieje ze chociaz po pierwszej polowie gry mozliwosc eksploracji troche sie poszerzy a przynajmniej ulatwi ...
przy XII nie jest tak źle bo swiat jest spory a przynajmniej lokacje
ale nadal nie warto sie spodziewac ze SE zrobi w koncu jakiegos porzadnego finala, bo ostatnio robi na straszny odp****ol, a przy czesciach na PSone przyzwyczailismy sie jednak na cos innego
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34608 dnia: Marca 18, 2010, 09:41:15 pm »


Nie to żeby mnie do czegoś takiego ciągło...
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2010, 09:42:50 pm wysłana przez aysnel »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34609 dnia: Marca 19, 2010, 01:03:50 am »
Shit, 403 ACCESS DENIED to mój ulubiony fetysz, aysnel ! Nie wiem jak ktoś może tego nie lubieć...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34610 dnia: Marca 19, 2010, 12:47:43 pm »
Cytuj
po cos sie zapisywalem na krav mage, i jeszcze mam zamiar kupic palke teleskopowa sobie, ale przed kolesiem z bronia stojacym 2 m ode mnie ni huja nie wiem co bylbym w stanie zrobic, wiec moze wy mi powiecie ? Jestem na prawde pacyfista, wole uniknac konfliktow, ale nie pozwole zeby ktos zagrazal mojemu zyciu lub zdrowiu lub komus z kim jestem, a nie bede sie czul bezpieczniej wiedzac o tym ze kazdy bedzie mogl miec bron,  samemu nie mam powodow jej nosic i wiem ze na nic mi sie nie przyda, zgadzam sie z tym co tant napisal. Do samoobrony bron sie nie nadaje, do zalatwienia kogos na cacy jak najbardziej, wiec prosze mi nie p******* ze bede mogl sobie ja kupic dla samoobrony.

stary mozesz nawet 20 lat trenowac zajebiste sambo brazylijskie jj a i tak nie daje ci to gwarancji, zwlaszcza jak jest wiecej osob. z kazda kolejna maleja twoje szanse na obronienie sie.

jak sobie kupisz tego teleskopa, to radze ci jakos trenowac poslugiwanie sie nim, bo jak ci go jakis dresik zabierze, to nie tylko go nie odzyskasz, ale i poczujesz jak bardzo boli ni,m dostać. Możesz nawet mieć pamiątke do końca życia.

Cytuj
No ale nie spodziewam się, żeby miała być u nas jakaś tragedia, gdyby poszerzyć dostęp do broni palnej.
Mi nie chodzi o "broń dla mas", tylko zmianę obecnej sytuacji, w której o zezwoleniu decyduje komendant policji. Kolega pana komendanta dostanie, a ja nie. Jakiś czas temu była taka sytuacja, że dostał broń informator policji i potem poszedł zastrzelił w restauracji swoją lubą która spotkała się z innym kolesiem (ten też zginął). Jakiś dziennikarz wytropił, że w tym samym czasie o pozwolenie ubiegał się sędzia sądu rejonowego i tego pozwolenia nei dostał :D
Niech każdy uczciwy obywatel, nieskazany za żadne przestępstwo umyślne, po przejściu testów psychologicznych i przeszkoleniu dostanie pozwolenie. Zbóje i tak będą mogły kupić broń - ruską tetetkę albo makarona za grosze. Nie w supermarkecie, ale w sklepie. Nie każdy dzieciak, nie blokowy margines, tylko normalni ludzie.

Cytuj
Do samoobrony wystarczy pistolet gazowy, albo jakaś wiatrówka-replika Glocka. Nie chodzi o to, żeby gościa zabić w końcu - kauczukową kulką kolesia raczej nie zabijesz, a jeden strzał w mordę z tego, ba, nawet w nogę, i koleś jest absolutnie obezwładniony. A jak jeden strzał nie wystarczy, to można poprawić, jak się koleś będzie z bólu zwijał na ziemi - jeden strzał wystarczy, żeby napastnika pozbawić inicjatywy, więc zasadniczo w pojedynku nie ma różnicy, czy gość ma przy sobie broń ostrą, czy niespecjalnie.

Wiem, co Chief będzie chciał napisać, że nie chodzi o konieczność zabicia gościa, tylko o to, żeby napastnik miał świadomość, że atakując nas naraża swoje życie. No ale bronią gazową z pełną pompką i magazynkiem bym był w stanie człowieka trwale uszkodzić (oko można wybić, żebra można połamać, boję się pomyśleć co by strzał w krocze mógł zrobić) i jeszcze go przypilnować do przyjazdu policji.
Gorzej jak oni wyjmą prawdziwego glocka. W tej sytuacji rzeczywiście już wolę wyjąc teleskopa.



Cytuj
Każdy kij ma dwa końce.
Człowieku, co chciałeś napisać? Tam jest jakaś puenta?
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2010, 01:00:08 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34611 dnia: Marca 19, 2010, 12:57:49 pm »


Nie to żeby mnie do czegoś takiego ciągło...
opisz, wole nie paczyc jak ciebie do tego nie ciagnie ;x

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34612 dnia: Marca 19, 2010, 03:27:35 pm »
sobie sprawdziłem adres strony tej "fotki" co aysnel zapodał, oto początek  http://rsb.hentaiverse.net

Ja nie chce wiedzieć co tam było....

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34613 dnia: Marca 19, 2010, 04:16:12 pm »
stary mozesz nawet 20 lat trenowac zajebiste sambo brazylijskie jj a i tak nie daje ci to gwarancji, zwlaszcza jak jest wiecej osob. z kazda kolejna maleja twoje szanse na obronienie sie.

jak sobie kupisz tego teleskopa, to radze ci jakos trenowac poslugiwanie sie nim, bo jak ci go jakis dresik zabierze, to nie tylko go nie odzyskasz, ale i poczujesz jak bardzo boli ni,m dostać. Możesz nawet mieć pamiątke do końca życia.
O tym akurat wiem dosyc dobrze ;) Ja nawet przy jednym napastniku wolabym go zniechecic do walki/ zignorowac, lub spieprzyc, wszystko zeby uniknac konfrontacji, bo nawet jak sie trenuje miliard lat to jednak tylko zwieksza twoje szanse wyjscia z tego calo. Bo ciagle to wielka loteria i nawet najbardziej wprawieni moga miec pecha. Ale jednak uwazam swietnie jest cwiczyc wlasnie krav mage bo to nie jest zadna sztuka walki, i trening moze zawierac doslownie wszystko.

Cytuj
No ale nie spodziewam się, żeby miała być u nas jakaś tragedia, gdyby poszerzyć dostęp do broni palnej.
Mi nie chodzi o "broń dla mas", tylko zmianę obecnej sytuacji, w której o zezwoleniu decyduje komendant policji. Kolega pana komendanta dostanie, a ja nie. Jakiś czas temu była taka sytuacja, że dostał broń informator policji i potem poszedł zastrzelił w restauracji swoją lubą która spotkała się z innym kolesiem (ten też zginął). Jakiś dziennikarz wytropił, że w tym samym czasie o pozwolenie ubiegał się sędzia sądu rejonowego i tego pozwolenia nei dostał :D
Niech każdy uczciwy obywatel, nieskazany za żadne przestępstwo umyślne, po przejściu testów psychologicznych i przeszkoleniu dostanie pozwolenie. Zbóje i tak będą mogły kupić broń - ruską tetetkę albo makarona za grosze. Nie w supermarkecie, ale w sklepie. Nie każdy dzieciak, nie blokowy margines, tylko normalni ludzie.
Z tym sie zgadzam, tylko bez slowa "umyślne" bo tu mozna rozne rzeczy podklejac, a ustawa dotyczaca takiej sprawy powinna byc zupelnie jasna, jednoznaczna ;]
Tylko obawiam sie ze jednak pomimo tych testow i przeszkolen ciagle bedzie dochodzic do takich sytuacji jak wyzej wymieniona, tym bardziej jesli decydowac beda o tym pojedynczy nierzetelni ludzie, i np. biegly psycholog bedzie zadawal tylko rutynowe pytania i tylko pobieznie zajmowal bedzie sie kazdym przypadkiem, wystawi kwit i dowidzenia, albo po przyjeciu grubej koperty. Dopiero jak ktos wymysli najpierw porzadny system sprawdzania przyszlego posiadacza broni, przyznawania pozwolen i rzetelnego przeszkolenia, to wtedy nie bede mial nic przeciw. Ale szczerze w watpie w to zeby udalo sie cos takiego sprawnego zrealizowac. A nie chce miec tez sytuacji kiedy kazdy kto juz ma bron bedzie mogl sobie strzelac do puszek na wlasnym podworku. Juz teraz mozna sobie postrzelac na odpowiednich strzelnicach, jesli ktos chce byc taki fajny jak bohaterowie licznych filmow akcji ktore ciagle leca w tv (i o dziwo musza miec chyba jakas dobra ogladalnosc skore tego tyle ... kto to oglada ? O_o).
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34614 dnia: Marca 21, 2010, 01:15:03 am »
Cytuj
Z tym sie zgadzam, tylko bez slowa "umyślne" bo tu mozna rozne rzeczy podklejac, a ustawa dotyczaca takiej sprawy powinna byc zupelnie jasna, jednoznaczna ;]
Tylko obawiam sie ze jednak pomimo tych testow i przeszkolen ciagle bedzie dochodzic do takich sytuacji jak wyzej wymieniona, tym bardziej jesli decydowac beda o tym pojedynczy nierzetelni ludzie, i np. biegly psycholog bedzie zadawal tylko rutynowe pytania i tylko pobieznie zajmowal bedzie sie kazdym przypadkiem, wystawi kwit i dowidzenia, albo po przyjeciu grubej koperty. Dopiero jak ktos wymysli najpierw porzadny system sprawdzania przyszlego posiadacza broni, przyznawania pozwolen i rzetelnego przeszkolenia, to wtedy nie bede mial nic przeciw. Ale szczerze w watpie w to zeby udalo sie cos takiego sprawnego zrealizowac. A nie chce miec tez sytuacji kiedy kazdy kto juz ma bron bedzie mogl sobie strzelac do puszek na wlasnym podworku. Juz teraz mozna sobie postrzelac na odpowiednich strzelnicach, jesli ktos chce byc taki fajny jak bohaterowie licznych filmow akcji ktore ciagle leca w tv (i o dziwo musza miec chyba jakas dobra ogladalnosc skore tego tyle ... kto to oglada ? O_o).
Ale umyślność jest regulowana w artykule 9tym kodeksu karnego. Dotyczy sytuacji kiedy chcesz, albo godzisz się z tym, że coś złego zrobisz. Nic sobie nie dopiszą. Chodziło mi głownie o ciężkie występki albo zbrodnie, a nie np. o wprowadzenie funkcjonariusza publicznego w błąd, albo kradzież drzewa z lasu :P

Uważam, że prawo do (posiadania) broni palnej powinno być uprawnieniem, a nie przywilejem (jak jest obecnie). To państwo, w postaci organów administracyjnych, powinno udowodnić obywatelowi, (który po spełnieniu pewnych wymogów określonych w ustawie, powinien mieć możliwość ubiegania się o pozwolenie na broń palną) że nie może otrzymać tej broni, bo jednak nie spełnai przesłanek(które powinien spełniać każdy uczciwy, pelnotelni, niekarany i zdrowy psychicznie). To państwo powinno nam udowodnić, że ona nam się nie należy.
Liczba przestępstw popełnionych z użyciem broni palnej, posiadanej na mocy pozwolenia, jest tak niska, że w niektórych krajach nawet się nie prowadzi statystyk. Chociażby nasza KGP nie prowadzi tychże. Prawie każde przestępstwo popełnia się z użyciem nielegalnie posiadanej broni palnej. Wyjąwszy kilka rzadkich modeli broni, zastrzelenie kogoś z zarejestrowanego pistoletu jest jednoznaczne z zostawieniem dowodu osobistego na miejscu zbrodni.
Testy psychologiczne nie muszą badać wszelkich aspektów osobowości, a jedynie to czy mamy do czynienia z osobą o ograniczonej poczytalności czy nie. Z tym chyba nie byłoby problemu, choć wiadomo, że takie testy nigdy nie będą doskonałe.
A co do przeszkolenia - nie chodzi mi o rozbieranie kałacha w ciągu 10 sekund, ale raczej o takie ogólne zasady, które można przyswoić w dwadzieścia minut.
Nie da się zrobić idealnego przeszkolenia obronnego, w sytuacji stresowej, bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia, ale to jest nie do zrobienia z perspektywy państwa.
To tyle. Dla mnie "liberalizacja" dostępu do broni, to nie jest danie jej w ręce dresom spod bloków, tylko ludziom, których te dresy mogą kiedyś ciężko uszczerbić na zdrowiu albo nawet zabić. Bo te dresy już będą miały czym popełnić przestępstwo.

W ogóle, jak to się pozmieniało. Jak byłem mały to nie było takiego zjawiska jak dresy, HWDP, JP na tysionc procent itp. A teraz chwalą jest wyzywanie pał i w ogóle gangsterska. Sytuacja w policji się zmienia na lepsze, niestety sytuacja na ulicach zmienia się na gorsze. Dla dziewcząt dumą jest bycie puszczalską, niektóre nawet czerpią chlubę z bycia kurwą. Co to za czasy, kiedy największa obelga dla kobiety, zamienia się w komplement, a kradzieże, zabójstwa i tego typu czyny, stają się aspiracją młodego pokolenia. Na czym my chcemy budować przyszłość kraju? Na dziwce i złodzieju?
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2010, 01:20:23 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34615 dnia: Marca 21, 2010, 03:42:44 am »
Walić te wszystkie 'głębokie' flashki ! Internet potrzebuje więcej takich gier: http://www.insanecentral.com/arcade/game/400/Giraffe-Attack.html
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34616 dnia: Marca 21, 2010, 10:05:16 am »
http://www.youtube.com/watch?v=WTFQp625FqI&feature=player_embedded  O w mordę, gdyby nie przesadzone 'sparkles' to byłoby idealnie

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34617 dnia: Marca 21, 2010, 12:53:25 pm »
gdyby nie przesadzone 'sparkles' to byłoby idealnie
Mówisz o tym ? http://www.youtube.com/watch?v=QiCWrL6VjsY
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34618 dnia: Marca 21, 2010, 01:37:47 pm »
Z marcowego numeru miesięcznika "CHIP" - listy do prawnika...


Q: Od roku nałogowo ściągam filmy z rosyjskich serwerów. Płacę SMS-em i przez miesiąc mam dostęp do superprodukcji (głownie z Hollywood). Przy każdym pobraniu dostaję na mejla certyfikat legalności bo jestem tam zarejestrowany. Pobiera się błyskawicznie, jakość filmów super - mam ich na dysku ponad 100. Nie udostępniam ich nikomu, oglądam tylko z rodziną. Czy to jest legalne?

A: Artykuł 23 prawa autorskiego zezwala na nieodpłatne korzystanie bez zezwolenia twórcy z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. A zachowanie czytelnika, który  nie rozpowszechnia ściągniętych materiałów i korzysta z nich wyłącznie w zaciszu domowym - nawet w przypadku ewentualnego uznania przez sąd źródła pochodzenia utworów za nielegalne - jest zgodne z powyższym przepisem a zatem nie stanowi ono przestępstwa.



Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34619 dnia: Marca 21, 2010, 01:48:42 pm »
gdyby nie przesadzone 'sparkles' to byłoby idealnie
Mówisz o tym ? http://www.youtube.com/watch?v=QiCWrL6VjsY
Hm, no dobra, nie widziałem tego wcześniej.