Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160516 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34580 dnia: Marca 12, 2010, 11:03:34 pm »
Tak w stanach nonstop do siebie strzelają, w szwajcarii nikt nie wychodzi po zmroku z domu, a w czechach to już w ogóle nawalone "lekkimi narkotykami" pepiki strzelają do siebie z erkaemów i ergiepepanców.

Szkoda tylko, że ta osoba, której teraz chcą poskakać po głowie ma do dyspozycji jedynie telefon na którym może zdąży wystukać 997/112 ewentualnie wyprosi ich odśpiewując pieśń ich ulubionego klubu albo robiąc im loda.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34581 dnia: Marca 13, 2010, 01:20:56 am »
Nie do końca widzę potrzebę posiadania konkretnie broni ostrej. Do samoobrony wystarczy pistolet gazowy, albo jakaś wiatrówka-replika Glocka. Nie chodzi o to, żeby gościa zabić w końcu - kauczukową kulką kolesia raczej nie zabijesz, a jeden strzał w mordę z tego, ba, nawet w nogę, i koleś jest absolutnie obezwładniony. A jak jeden strzał nie wystarczy, to można poprawić, jak się koleś będzie z bólu zwijał na ziemi - jeden strzał wystarczy, żeby napastnika pozbawić inicjatywy, więc zasadniczo w pojedynku nie ma różnicy, czy gość ma przy sobie broń ostrą, czy niespecjalnie.

Wiem, co Chief będzie chciał napisać, że nie chodzi o konieczność zabicia gościa, tylko o to, żeby napastnik miał świadomość, że atakując nas naraża swoje życie. No ale bronią gazową z pełną pompką i magazynkiem bym był w stanie człowieka trwale uszkodzić (oko można wybić, żebra można połamać, boję się pomyśleć co by strzał w krocze mógł zrobić) i jeszcze go przypilnować do przyjazdu policji.

No ale nie spodziewam się, żeby miała być u nas jakaś tragedia, gdyby poszerzyć dostęp do broni palnej.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34582 dnia: Marca 13, 2010, 11:59:58 am »
teraz wiem jak sie przynajmniej obronic przed jakims nozownikiem, po cos sie zapisywalem na krav mage, i jeszcze mam zamiar kupic palke teleskopowa sobie, ale przed kolesiem z bronia stojacym 2 m ode mnie ni huja nie wiem co bylbym w stanie zrobic, wiec moze wy mi powiecie ? Jestem na prawde pacyfista, wole uniknac konfliktow, ale nie pozwole zeby ktos zagrazal mojemu zyciu lub zdrowiu lub komus z kim jestem, a nie bede sie czul bezpieczniej wiedzac o tym ze kazdy bedzie mogl miec bron,  samemu nie mam powodow jej nosic i wiem ze na nic mi sie nie przyda, zgadzam sie z tym co tant napisal. Do samoobrony bron sie nie nadaje, do zalatwienia kogos na cacy jak najbardziej, wiec prosze mi nie p******* ze bede mogl sobie ja kupic dla samoobrony.
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2010, 04:52:31 pm wysłana przez G-5864 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34583 dnia: Marca 13, 2010, 05:56:43 pm »
Nah pierwszy dzień po szkole i jakaś zdechła jestem >.>,ale w sumie nie było tak źle,muszę przyznać,że trafiłam na całkiem fajnych ludzi.Martwię się tylko o egzaminy ustne i prace kontrolne heheheh,no i o zdanie matury um.Ważne tylko,żeby być na wszystkich zajęciach i będzie dobrze (a przynajmniej tak mówią).

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34584 dnia: Marca 13, 2010, 11:24:19 pm »
Do tego co miał problemy z ME2 na jednordzenowym procesorze -
http://social.bioware.com/page/me2-patches?lang_id=1&path=masseffect2/pc/launcher/banner3/en/
Cytuj
Fixed video hitching and crashes related to single core machines.
A, patch jest angielski, więc jak ktoś zmieniał głosy (nie widzę powodu, dla którego by tego ktoś nie zrobił) to zmieni mu się też tekst w grze. I najwyraźniej tylko w polskiej wersji Infiltrator mógł używać AR, teraz nie może. I smuci mnie to, bo SMG są beznadziejne.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2010, 01:03:23 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34585 dnia: Marca 14, 2010, 08:07:05 pm »
Zdechła,ale jeszcze dycham >.<

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34586 dnia: Marca 14, 2010, 09:40:26 pm »

Offline susuwatari

  • Damn procrastinator
  • SemiRedaktor
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Damn procrastinator
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34587 dnia: Marca 14, 2010, 09:44:45 pm »
Aysnel:
Sad but true :f
If there's anything you want, anything at all...come to me.
I'll be your guardian angel!

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34588 dnia: Marca 14, 2010, 10:17:33 pm »
Z drugiej strony lepiej mieć przez pewien czas jakiś substytut, niż nic nie mieć...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34589 dnia: Marca 14, 2010, 10:33:28 pm »
W sumie aż mi na myśl przyszedł kumpel z klasy, na studniówce sam, oszalał jak zobaczył tyle dziewczyn. Ah te stereotypy, szkoda, że czasem są prawdziwe.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34590 dnia: Marca 14, 2010, 11:17:34 pm »
Z drugiej strony lepiej mieć przez pewien czas jakiś substytut, niż nic nie mieć...
o boze ...
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34591 dnia: Marca 14, 2010, 11:45:03 pm »
Wolę pościć, niż robić/mieć jakiś pseudo-substytut.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34592 dnia: Marca 15, 2010, 12:26:18 am »
Fajny masz pokój, aysnel.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34593 dnia: Marca 15, 2010, 09:43:52 am »
Dziękuje, uff dobrze, iż na zdjęciu nie ma kawałka mojego spoconego, owłosionego, tłustego brzucha... ;)


http://www.makbet.pl/artykul/2570/o-upokarzaniu-kobiet

Jakie prawdziwe...

« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2010, 10:11:49 am wysłana przez aysnel »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34594 dnia: Marca 15, 2010, 07:03:56 pm »
Eee nie ze wszystkim bym się zgodziła w tym artykule.To chyba zależy od konkretnej osoby...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34595 dnia: Marca 15, 2010, 09:14:23 pm »
Cytuj
Kobiety nie mogą wręcz żyć bez swoich cierpień i nawet jeśli bardzo się staramy i chodzimy wokół nich na palcach, mówiąc bez przerwy „kochanie”...
doczytalem do tad  :F to nie tekst dla mnie, jak sie ktos obraza o jakies pierdoly ktorych nawet nie mialo sie na mysli to j**ie mnie to ;p
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34596 dnia: Marca 15, 2010, 09:54:51 pm »
Pozyczyłem FF XIII, zobaczymy ile to warte jest.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34597 dnia: Marca 15, 2010, 11:44:32 pm »
Protip: Ten tekst aysnela był humorystyczny, jakby ktoś nie zwrócił uwagi.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34598 dnia: Marca 16, 2010, 12:57:18 am »
Z drugiej strony lepiej mieć przez pewien czas jakiś substytut, niż nic nie mieć...

Wolę pościć, niż robić/mieć jakiś pseudo-substytut.

Nie mając nic, przynajmniej nie wiesz co tracisz, hłe hłe. No po jakby tak popatrzeć, poznajesz tę swoją drugą połówkę, trzymacie się za rączki, opowiadacie sobie różne obciachowe historie, chodzicie do sklepu po bułki, czasu nie liczycie, nie śpicie po nocach a sąsiedzi narzekają na trzesący się sufit pod waszą sypialnią. W którymś momencie kiełkują Ci we łbie myśli typu: a może jeszcze jedno winko? Albo: kurna, chętnie zbudowałbym sobie jakiś domek na totalnym zadupiu, z białym płotkiem, jakimś durnym kundlem i żyli byśmy tam długo i cholernie szczęśliwie, przy kominku, na dywaniku z pejczem.... no dobra, nie wdawajmy się w detale.

I tak się wielbicie, seksicie, szanujecie i dochodzicie when suddenly coś się zwala (bonusowe punkty za zwalenie osobiście, achievement unlocked po zwalaniu całej winy na nią), po czym do głowy przychodzi Ci średnio fajna myśl, że było wchuj zajebiście, ale już nie będzie. Tzn będzie, ale nie tak, inni ludzie, inne przeżycia. Wychodzi z tego taką wędrówka, nie zawsze sensowna. Nie mówiąc o przypadkach beznadziejnych które raz tam sobie zasmakują prawdziwej miłości (czymkolwiek by ona nie była) i tak naprawdę przez resztę życia będą egzystować wyłącznie z jej posmakiem na języku.

inb4 emo tokio hotel czy co tam chcecie. Zauważyłem u brata w gimnazjum, że dziś dla szczyli chyba każde bardziej pesymistyczne niż optymistyczne refleksje, przemyślenia kończą się takim komentarzem. Pewnie, masa ludzi znajduje swoich wymarzonych, bierze ślub, zakładaja rodzinę... choć można się tylko domyslać ilu z nich jest szczerze szczęśliwych. Poznałem już sporo ludzi i wiem, że różnie z tym bywa i pary jak z obrazka ukrywają takie rzeczy, że człowiek się zastanawia, po cholerę jeszcze to ciągną. Sam nie jestem zwolennikiem celibatu czy powstrzymywania nawet krótkich, lecz ciekawych i szczerych zauroczeń, zbyt uwielbiam kobiety, ale czasem warto spojrzeć z drugiej strony... Każdy kij ma dwa końce.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #34599 dnia: Marca 16, 2010, 12:46:12 pm »
Cytuj
Każdy kij ma dwa końce.
a proca ma 3 ;x