Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163084 razy)

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32180 dnia: Maja 16, 2009, 06:48:39 pm »
Cool story, bro.

A ja zachęcam, możliwe, że taka dyskusja ożywi forum, posprzeczamy się, pójdziesz po kumpli, my po naszych i zaspamujemy to forum bezsensownymi napinkami ;p
Panie ostrożnie z takimi zartami, bo umrzemy ze smiechu i nas trza będzie ożywiać :F
[/quote]


Jeśli macie ubaw z moich postów to gitez majonez, mi to nie przeszkadza ;p


Peem ci tak. Rap to muzyka murzynskich dzielnic, slamsów.  (ewentualnie jeszcze u nas było coś takiego jak podziemie, nielegal, czasy wspólnej sceny, liroya wel pm cool lee. Tam to zakiełkowało. Tam powinno było zostać. Nie było w zamierzeniach niczym ambitnym. Dla mnie ci wszyscy hiphopowi artysci, w stylu duze pe, fisz, to takie podpinanie się pod nurt komercyjny, bardzo oportunistyczne i próba zainstnienia jako ktoś lepszy. Bez problemu można to tworzyć nie udając hiphopowca.
HH to dla mnie zaprzedana idea. Ci ktorym bylo zle sprzedali sie za kase i pierdola ze tworzą dla biednych, jak rychu peja. To taki przykład hiphopowca dla mnie. Swoją wytwórnie reprezentujesz, a nie biede.

No to idąc tym tropem po co muzyka ma być ambitna, przecież powstała z prostych rytmów które służyły tylko do tańca, zabawy. Do tego w założeniu służyła i niech tak zostanie. A duze pe, fisz czy peja to dupa a nie artyści : >
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2009, 06:50:34 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32181 dnia: Maja 16, 2009, 06:54:21 pm »
Z tego Wąskiego się zaśmiałem :}

Cytuj
Ganz ma neta, ale mówi że "pierdoli was" Sad spytałem czy mnie też, on powiedział "też" Sad
:( szkoda, przydałby się :D

Cytuj
Panie ostrożnie z takimi zartami, bo umrzemy ze smiechu i nas trza będzie ożywiać
A tam panie, zaraz umrzemy, śmiech to zdrowie :P


Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32182 dnia: Maja 16, 2009, 06:58:23 pm »
Żeby nie skminic że post Tantalusa był szyderą trzeba być zdolnym, chodziło mi raczej o te wczesniejsze Marva/Aysnela choć to wiem że to też bardziej żarty niż szczera chęć "wyplenienia plugastwa".

Jedno nie wyklucza drugiego... ;) Trochę przesadzam, ale przez wszechobecność tego całego techno-rapo-disco(polo)-chłamu to już nawet radia nie słucham, bo mi się chce wymiotować. M.in również z tego samego powodu zrezygnowałem z telewizji cyfrowej, mając już tego wszystkiego dość. Pozbyłbym się też i telewizora ale potrzebny mi do PS2. Jak pół bloku puszcza na cały regulator jakąś szmirę to nikt nie ma pretensji ale jak ja np puszczę sobie głośno (nawet bardzo) Sonatę Arcticę na kompie to zaczyna się walenie w drzwi, bo niby przeszkadzam innym. (Nawiasem mówiąc nie wiem nawet kto tak wtedy puka, bo zwykle z założenia nie otwieram drzwi ludziom, których przybycia nie uwzględniłem w planie dnia za wyjątkiem listonosza ;)). Nie przeczę, być może w całym natłoku tych śmieci są jacyś wykonawcy bądź utwory wartę poznania mimo to wątpliwe by udało im się wpłynąć na moją ocenę...
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2009, 07:00:03 pm wysłana przez aysnel »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32183 dnia: Maja 16, 2009, 07:41:39 pm »
aysnel - Tego używaj, jak chcesz radia posłuchać. Ja mam na iPhone'ie program, co z tego korzysta i jest gites majonez. Puszczasz sobie muzykę jaką chcesz i gdzie chcesz, czy to celtic, czy szanty, czy poezja śpiewana, czy japońskie przeboje. Ja i tak najwięcej słucham "RMF Baby" z tego, bo Fasolki są gites, jak wie pewnie każdy.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32184 dnia: Maja 16, 2009, 08:26:29 pm »
Znam, chodziło mi oczywiście, że nie słucham tych stacji, które odbierać można za pomocą zwykłego radioodbiornika. Z netowych słucham przeważnie anglojęzycznego AOL Radio.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32185 dnia: Maja 16, 2009, 09:28:14 pm »
Cytuj
No to idąc tym tropem po co muzyka ma być ambitna, przecież powstała z prostych rytmów które służyły tylko do tańca, zabawy. Do tego w założeniu służyła i niech tak zostanie. A duze pe, fisz czy peja to dupa a nie artyści : >
Muzyka to sztuka. Rap to jej gatunek. Dla analogii: poezja to sztuka. Są utwory poważne i są utwory rozrywkowe.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32186 dnia: Maja 16, 2009, 09:29:40 pm »
chodziło mi raczej o te wczesniejsze Marva/Aysnela choć to wiem że to też bardziej żarty niż szczera chęć "wyplenienia plugastwa".
dla uscislenia: ja mam stosunek do calej subkultury hiphopu/rapu jak butz do fury

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32187 dnia: Maja 16, 2009, 09:34:25 pm »
Cytuj
Jeśli macie ubaw z moich postów to gitez majonez, mi to nie przeszkadza ;p
ojtam pierdolish. Tu nie chodzi o ciebie, tylko o phoroom.

Ej,a w ogóle gdzie jest ten koleś, co tak nas socjologował. Na czacie gadałem z nim co mi pisał ze spotkał się z naszą gdańszańską koleżanką i ze od lat nas obserwował po to by sie ujawnic i ze nas wszystkich zna i sledzi i ze czytał total offtoppers od początku przeczytał całe w sensie i ze to nie ganz.

(stylizacja na masłowską)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32188 dnia: Maja 16, 2009, 09:42:36 pm »
Cytuj
Jeśli macie ubaw z moich postów to gitez majonez, mi to nie przeszkadza ;p
ojtam pierdolish. Tu nie chodzi o ciebie, tylko o phoroom.

Ej,a w ogóle gdzie jest ten koleś, co tak nas socjologował. Na czacie gadałem z nim co mi pisał ze spotkał się z naszą gdańszańską koleżanką i ze od lat nas obserwował po to by sie ujawnic i ze nas wszystkich zna i sledzi i ze czytał total offtoppers od początku przeczytał całe w sensie i ze to nie ganz.

(stylizacja na masłowską)
Że co i jak? Całe TO przeczytałem ja i chyba Emil, ale on jest dziwny i ogólnie dziwniejszy niż dziwny, pojawia się raz za sto lat i nikt nie wie o co dokładnie chodzi.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32189 dnia: Maja 16, 2009, 09:44:01 pm »
aaa no tak, to był _emiel

pewnie pisze prace z psychologii "Uzytkownicy (wyselekcjonowani spośród tysiąca biorących udział w dyskusjach na przestrzeni lat) forum squarezone - studium przypadku"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32190 dnia: Maja 16, 2009, 09:56:59 pm »
aaa no tak, to był _emiel

pewnie pisze prace z psychologii "Uzytkownicy (wyselekcjonowani spośród tysiąca biorących udział w dyskusjach na przestrzeni lat) forum squarezone - studium przypadku"
Nay, odnalazłem go w czeluściach internety 2 godziny temu, ma wpaść za jakiś czas na SZ.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32191 dnia: Maja 16, 2009, 09:57:48 pm »
własnie zobacyzłem jego nick w "uzytkownicy przegladajacy forum" i mnie ciarki przseszły ;p on non stop tutaj czuwa nad nami ;p jak big brader

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32192 dnia: Maja 16, 2009, 09:59:02 pm »
Że co i jak? Całe TO przeczytałem ja i chyba Emil, ale on jest dziwny i ogólnie dziwniejszy niż dziwny, pojawia się raz za sto lat i nikt nie wie o co dokładnie chodzi.
LOL ;>

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32193 dnia: Maja 16, 2009, 10:01:25 pm »
3 minuty minęły i się pojawił, haha!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32194 dnia: Maja 16, 2009, 10:02:02 pm »
Musiol, zrobiłbyś jakieś filmiki na bombaj tv :ph34r:

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32195 dnia: Maja 16, 2009, 10:04:08 pm »
Musiol, zrobiłbyś jakieś filmiki na bombaj tv :ph34r:
Jak za starych dobrych czasów? ;>

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32196 dnia: Maja 16, 2009, 10:04:48 pm »
trochę niewygodne jest przeglądanie nowych postów;/ Lipa w chuj  (Stylizacja na Gipsiego)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32197 dnia: Maja 16, 2009, 10:17:16 pm »
Nie sprowadzisz nam znowu na głowę sam wiesz kogo...? :)
ja go poproszę raz bo zieje nudą...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32198 dnia: Maja 16, 2009, 11:20:47 pm »
Nie sprowadzisz nam znowu na głowę sam wiesz kogo...? :)
ja go poproszę raz bo zieje nudą...
też bym chciał qiaxa :D

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32199 dnia: Maja 17, 2009, 12:01:31 am »
ale napisałem powyzej co on teraz mysli o skłerzone :( :( :( :( :( :(:(:(:(:(:P(:(:(:(:(: