Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163166 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32160 dnia: Maja 15, 2009, 09:26:45 pm »
Cytuj
To mój ostatni post na forum. Nie płaczcie po mnie.
YES YES YEEES !

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32161 dnia: Maja 15, 2009, 09:31:48 pm »
Cytuj
BUWiWM przysłało mi list, w którym bez uzasadnienia podaje, że negatywnie rozpatrzyło moją kandydaturę na stypendium w Japonii. Byłem dzisiaj na mieście, kupiłem pistolet, paczkę nabojów cal 9mm, brzytwę, nóż sprężynowy, mocny sznur, beczkę benzyny, zapałki, kilka żyletek i wiadro środków usypiających. To mój ostatni post na forum. Nie płaczcie po mnie.
Odwołaj się od decyzji, zaządaj uzasadnienia i sprawdź kto nad nimi stoi. I spróbuj się dowiedzieć kto dostał. COśtam mówiłeś, ze znajoma Twojej mamy czy koleżanki tam pracuje, więc powinieneś mieć takie info. No i potem przedstaw sprawe ich superwajzorowi.

skoro są instytucją państwową, to to postępowanie musi być uregulowane i kryteria doboru muszą być jawne. A jako ze sie nie dostałeś, to mozesz teraz powalczyć, co ci szkodzi. A jak nie, to powtórz wasz gdanski efekt axe ;p
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2009, 09:35:18 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32162 dnia: Maja 15, 2009, 09:55:47 pm »
Cytuj
To mój ostatni post na forum. Nie płaczcie po mnie.
O nie. Nie pozwolę, żeby drugi zawodnik nagle rezygnował z AvEx (Captain Reaver to the rescue)
I'm in Space!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32163 dnia: Maja 15, 2009, 10:12:24 pm »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32164 dnia: Maja 15, 2009, 10:33:37 pm »
Cytuj
Najpierw zrobił strugę benzyny, która mała zapalić się, kiedy ostatnia zapałka się spali. Kiedy Tant powiesił się z kieszeni wyleciał mu nóż sprężynowy. Będąc nożem za 5 zł przy upadku o ziemię ostrze wystrzeliło przecinając sznur. Nie zauważył, że na drodze ognia leżała paczka nabojów, która wystrzeliła prosto w beczkę. Eksplozja wyrzuciła Tanta z domu powodując jedynie drobne obrażenia. Minuty później przejechała go karetka, która go nie zauważyła.
Dwa dni później dostał telegram, że BUWiWM się pomyliło i wysłali mu zły list.

Nah, cały ten bajzel kupiłem dla picu, tak naprawdę chciałem skoczyć z wieżowca.

Cytuj
Odwołaj się od decyzji, zaządaj uzasadnienia i sprawdź kto nad nimi stoi. I spróbuj się dowiedzieć kto dostał. COśtam mówiłeś, ze znajoma Twojej mamy czy koleżanki tam pracuje, więc powinieneś mieć takie info. No i potem przedstaw sprawe ich superwajzorowi.

skoro są instytucją państwową, to to postępowanie musi być uregulowane i kryteria doboru muszą być jawne. A jako ze sie nie dostałeś, to mozesz teraz powalczyć, co ci szkodzi. A jak nie, to powtórz wasz gdanski efekt axe ;p

Nikogo znajomego tam nie mam, coś ci się pomylić musiało. Napisałem maila póki co, żeby podali mi więcej informacji na temat powodów związanych z odrzuceniem mojej kandydatury. Może odpiszą mi coś, co przyda mi się za rok, bo też na pewno się zgłoszę.

Plan jest zasadniczo taki, że ten rok mam zamiar jakoś konstruktywnie wykorzystać (kursy, w tym prawa jazdy, no i jakaś normalna praca), potem w lutym 2010 zapiszę się na magisterkę na Polibudę i od razu złoże swoją kandydaturę jeszcze raz. Kwalifikacje mi się dosłownie już podniosły, bo, względem tego co było w moim zgłoszeniu, mam wyższy certyfikat językowy, nie wspominając już o dyplomie. Przez ten rok poszukam też promotora tam, na miejscu, żeby w zgłoszeniu napisać coś konkretnego tym razem (bo na ich stronie cośtam widnieje, że preferowani będą kandydaci z konkretnym planem badawczym). Jako plan B mam zawsze stypendium Vulcanus, tyle że wtedy nie pojechałbym na 2 lata, ale na rok, i nie jako student, a jako praktykant w jakiejś japońskiej firmie (czyli raczej nie jako ochroniarz środowiska, a jako chemik). Na to dużo łatwiej się dostać, bo nie ma limitu rocznego i jest tu dużo mnie biurokracji, bo wszystko załatwia się bezpośrednio z japońską placówką za Vulcanusa odpowiedzialną. No ale wolałbym pojechać na magisterkę, a nie do roboty. Chociaż, może jedno drugiego nie wyklucza hehe... może udałoby mi się zarobić na normalne studia, jakbym już na tym Vulcanusie był heh.

Zastanawia mnie tylko, że dwie osoby z PG już do Japonii pojechały właśnie z BUWiWM i, z tego co patrzyłem w ich papiery, miałem od nich znacznie lepsze kwalifikacje. Oprócz tego, że faktycznie mnie to zasmuciło, to naprawdę interesuje mnie powód. Co oni mieli, czego ja nie mam? Może w Japonii nie potrzebują ochroniarzy środowiska? Może Hokudai ma jakieś wąty? Może padłem ofiarą światowego kryzysu i rząd Japonii uciął w budżecie pieniądze na mnie? A może to kolejny spisek na szczeblach ponadrządowych, uknuty przez żydów, masonów, cyklistów i Microsoft?

Cytuj
Captain Beaver to the rescue

Dawno nie rozbawił mnie post w TO, a w szczególności post od ciebie Glenn. Dostajesz 15 EXP, +2 do Charyzmy i +1 do Opanowania za to, że poprawiłeś mi humor w tym smutnym dniu.

Na czym to ja skończyłem? A tak, skakanie z wieżowca...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32165 dnia: Maja 16, 2009, 02:58:09 am »
Tant ich działalnosc jak widze jest regulowana rozporządzeniami ministra. Tak więc napisz do nich oficjalne pismo - nie maila - z zaznaczeniem na wstępie, że prosisz o odpowiedź w rozumieniu kpa. Będą wtedy mieli 1 miesiąc(a w sprawach skomplikowanych 2 miesiące, muszą cię poinformoawć, ze sprawa jest skomplikowana) na odpowiedź. Niech Ci podadzą uzasadnienie swojej decyzji, nie mogą sobie jej wziąć z dupy i jeśli rzeczywiście miałeś lepsze kwalifikacje, zażądaj wyjaśnienia. I odwołaj się od ich decyzji.
Podlegają ministrowi, więc możesz przedstawić tę sytuację ministerstwu. Nie wiem czy to coś da,ale powalczyć zawsze warto.
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2009, 03:06:05 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32166 dnia: Maja 16, 2009, 03:17:05 am »
Najpierw poczekam na maila z odpowiedzią (pewnie do poniedziałku), a jak mnie zignorują, to w sumie może faktycznie wkroczę na drogę prawną, skoro mówisz, że to ma sens. Chociaż w sumie to uzasadnienie sobie mogą wziąć z dupy, bo ja i tak nie mam jak tego sprawdzić, jako prosty obywatel.

Tak, że zmienić temat na coś bardziej optymistycznego, to ostatnio zabrałem się w końcu za borykający mnie od pradawna problem tyczący się torrentów, a dokładniej faktu, że pomimo przyzwoitego łącza uTorrent zawsze mi po kilku chwilach zamula przeglądarki i ściąga niedostatecznie prędko. Poczytałem coś w jakichśtam internetowych faqach, spaczowałem sobie jakiś plik systemowy, odhaczyłem kilka pól w ustawieniach torrenta no i proszę - zapierdala aż miło (tak od 50 do 400kbs, w zależności od swarma), a przeglądarka chodzi jak gdyby nigdy nic. Cośtam pisało, że przez to spaczowanie pliku systemowego mogą się szybciej wirusy rozprzestrzeniać, a to co odhaczyłem w uTorrencie tyczyło się chyba bezpieczeństwa... ale kogo to obchodzi? Wczoraj przez 9 godzin ściągnąłem 9.7 GB w sumie.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32167 dnia: Maja 16, 2009, 08:07:53 am »
Cytuj
Captain Beaver to the rescue

Dawno nie rozbawił mnie post w TO, a w szczególności post od ciebie Glenn. Dostajesz 15 EXP, +2 do Charyzmy i +1 do Opanowania za to, że poprawiłeś mi humor w tym smutnym dniu.

Na czym to ja skończyłem? A tak, skakanie z wieżowca...

Ale czyim kosztem  :angry:
I'm in Space!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32168 dnia: Maja 16, 2009, 11:21:10 am »
Cytuj
Najpierw poczekam na maila z odpowiedzią (pewnie do poniedziałku), a jak mnie zignorują, to w sumie może faktycznie wkroczę na drogę prawną, skoro mówisz, że to ma sens. Chociaż w sumie to uzasadnienie sobie mogą wziąć z dupy, bo ja i tak nie mam jak tego sprawdzić, jako prosty obywatel.
Jakie z dupy. To państwowa instytucja. Jak Ci napiszą, coś z dupy, wtedy pisz skargę do ministerstwa na nieobiektywe postępowanie pracowników tej instytucji. Jeśli ofkors, rzeczywiscie kwalifikacje tamtych są gorsze od Twoich.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32169 dnia: Maja 16, 2009, 12:59:16 pm »
Cytuj
No cóż black/death metal przemawia do stosunkowo nielicznej grupy wielbicieli. Co innego z rapem, techno itp. Zgadzam się , iż tą zarazę należy bezlitośnie tępić.

Zgadzam się. Powinniśmy wszystkich miłośników rapu, techno i disco polo z miejsca zastrzelić albo wysłać do łagrów, gdzie resztę życia przepracują w imię odkupienia swoich grzechów. Jak się przyjmie, można tą grupę powiększyć o miłośników dance, R&B, jazzu, muzyki klasycznej, country, poezji śpiewanej i szantów.
I koniecznie wytepic jeszcze metali.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32170 dnia: Maja 16, 2009, 01:07:25 pm »
Cytuj
No cóż black/death metal przemawia do stosunkowo nielicznej grupy wielbicieli. Co innego z rapem, techno itp. Zgadzam się , iż tą zarazę należy bezlitośnie tępić.

Zgadzam się. Powinniśmy wszystkich miłośników rapu, techno i disco polo z miejsca zastrzelić albo wysłać do łagrów, gdzie resztę życia przepracują w imię odkupienia swoich grzechów. Jak się przyjmie, można tą grupę powiększyć o miłośników dance, R&B, jazzu, muzyki klasycznej, country, poezji śpiewanej i szantów.
I koniecznie wytepic jeszcze metali.
To może wytępić wszystkich? ;>

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32171 dnia: Maja 16, 2009, 03:14:51 pm »
Cytuj
No cóż black/death metal przemawia do stosunkowo nielicznej grupy wielbicieli. Co innego z rapem, techno itp. Zgadzam się , iż tą zarazę należy bezlitośnie tępić.

Zgadzam się. Powinniśmy wszystkich miłośników rapu, techno i disco polo z miejsca zastrzelić albo wysłać do łagrów, gdzie resztę życia przepracują w imię odkupienia swoich grzechów. Jak się przyjmie, można tą grupę powiększyć o miłośników dance, R&B, jazzu, muzyki klasycznej, country, poezji śpiewanej i szantów.
I koniecznie wytepic jeszcze metali.
To może wytępić wszystkich? ;>

Dokładnie. Wiecie, tak sobie tutaj wpadam od czasu do czasu i czytam ten wasz spam bo jest interesujący, ale dziwie się że macie takie pogardliwe podejście do tych gatunków.
I pomyślałem że naspamuję. Słyszeliście kiedyś o L.U.Cu, Kanale Audytywnym albo Ego? Tam nie padają kurwy jako przecinki bo artyści mają coś do powiedzenia, zero pierniczenia o szarych ulicach, szarych bramach i szarym mydle, żadnych chcę wstąpić do policji, tylko sensowne, pełne metafor nierzadko abstrakcyjne teksty które moim skromnym zdaniem są bardziej ambitne niż większość tych z muzyki alternatywnej. W dodatku nie z jakimiś kiepskimi bitami w tle, tylko często z wykorzystaniem żywych instrumentów, jazzowej smoły czy delikatnego kobiecego wokalu.

Nie chcę tu jakiejś krucjaty prowadzić, broń Boże, zresztą wychowałem się na rockowo metalowych klimatach, ziomem nie jestem i nie będę, ale po jakimś czasie odszukując te kwiatki wśród masy gówna w stylu mezo czy peja zrozumiałem tą muzykę i tą kulturę, teraz cenię ją na równi z innymi. Jest ona gnojona na wszystkie strony przez ludzi tworzących hiphopolo czyli odmóżdżony bełkot który mozna usłyszeć odpalany z komórek w tramwajach, parkach etc. Ale słyszeć te pierdoły i mówić że hh jest do bani to trochę tak jak usłyszeć Toki Hotel i stwierdzić że rock jest durnizmem. I pewnie z techno jest tak samo, gdyby się bardziej zagłębić.

A tak w ogóle to witam wszystkich, nie bijcie po twarzy ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32172 dnia: Maja 16, 2009, 03:26:53 pm »
Może to nie temat na takie rozkminy no ale ;)

Cytuj
[..]ale dziwie się że macie takie pogardliwe podejście do tych gatunków.
Większość tu znajdujących się słucha jednak pochodnych rocka/metalu, więc taki fakt nie jest dziwny.

Cytuj
Słyszeliście kiedyś o L.U.Cu, Kanale Audytywnym albo Ego?
Nie, gdzieś obiło się o uszy, nie.

Cytuj
Jest ona gnojona na wszystkie strony przez ludzi tworzących hiphopolo czyli odmóżdżony bełkot który mozna usłyszeć odpalany z komórek w tramwajach, parkach etc. Ale słyszeć te pierdoły i mówić że hh jest do bani to trochę tak jak usłyszeć Toki Hotel i stwierdzić że rock jest durnizmem. I pewnie z techno jest tak samo, gdyby się bardziej zagłębić.
Nie no, sam posłucham hip-hopu (Beastie Boys czasem), ale problemem jak mówisz jest tutaj to, że wszystkie Vivy, MTV i 4Fun TV pokazuje, że HH to Mezo, Rychu Peja i inne Verby zmutowane, czy 52 Dębce. Tak samo jest z rockiem, czy każdym rodzajem muzyki, mass-media nadają znaczenie gatunkom, jeśli TV powie, że Verba to HH, to tłumoki tak będą uważać.
Osobną kwestią, która mnie śmieszy jest pierniczenie, że Kaliber44 czy coś tam od Magika (;P) to tru-HH a reszta mu do pięt nie dorasta. Nie rozumiem tego.

W skrócie - nie przepadam za HH bo tu niema nic dla mnie, HH kojarzy mi się z tępymi blacharami i dresami bez mózgu, sorry, taki obraz społeczeństwa słuchającego tej muzyki wykreowanego przez media.

Cytuj
A tak w ogóle to witam wszystkich, nie bijcie po twarzy ;]
No cześć :P


:edytka:

Cytuj
Nie chcę tu jakiejś krucjaty prowadzić, broń Boże
A ja zachęcam, możliwe, że taka dyskusja ożywi forum, posprzeczamy się, pójdziesz po kumpli, my po naszych i zaspamujemy to forum bezsensownymi napinkami ;p
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2009, 03:28:11 pm wysłana przez Musiol »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32173 dnia: Maja 16, 2009, 03:49:00 pm »
Cholerka jak zobaczyłem te 2 posty złapała mnie nostalgia ... ;( Panie małe Q proszę wróć!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32174 dnia: Maja 16, 2009, 04:16:32 pm »
Cool story, bro.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32175 dnia: Maja 16, 2009, 04:33:22 pm »
Ale wy wiecie, że to była szydera z tym tępieniem w moim poście tak?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32176 dnia: Maja 16, 2009, 04:37:34 pm »
Ale wy wiecie, że to była szydera z tym tępieniem w moim poście tak?
No shit Sherlock.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32177 dnia: Maja 16, 2009, 04:56:55 pm »
A ja zachęcam, możliwe, że taka dyskusja ożywi forum, posprzeczamy się, pójdziesz po kumpli, my po naszych i zaspamujemy to forum bezsensownymi napinkami ;p

<napina klate> Nah, za wąski jestem ;p
Wyraziłem tylko swoje zdanie które rzecz jasna wszystkim zwisa, ale a nuż ktoś będzie się nudził na tyle, że sprawdzi to o czym mówiłem i może mu się nawet spodoba.

Żeby nie skminic że post Tantalusa był szyderą trzeba być zdolnym, chodziło mi raczej o te wczesniejsze Marva/Aysnela choć to wiem że to też bardziej żarty niż szczera chęć "wyplenienia plugastwa".
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2009, 05:30:16 pm wysłana przez Sitheral »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32178 dnia: Maja 16, 2009, 04:59:23 pm »
:( Czyli z polemiki nici, nah, kolejny nudny dzień na tym forum.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #32179 dnia: Maja 16, 2009, 06:23:53 pm »
wąski jestem


Cytuj
łyszeliście kiedyś o L.U.Cu, Kanale Audytywnym albo Ego? Tam nie padają kurwy jako przecinki bo artyści mają coś do powiedzenia, zero pierniczenia o szarych ulicach, szarych bramach i szarym mydle, żadnych chcę wstąpić do policji, tylko sensowne, pełne metafor nierzadko abstrakcyjne teksty które moim skromnym zdaniem są bardziej ambitne niż większość tych z muzyki alternatywnej. W dodatku nie z jakimiś kiepskimi bitami w tle, tylko często z wykorzystaniem żywych instrumentów, jazzowej smoły czy delikatnego kobiecego wokalu.
Peem ci tak. Rap to muzyka murzynskich dzielnic, slamsów.  (ewentualnie jeszcze u nas było coś takiego jak podziemie, nielegal, czasy wspólnej sceny, liroya wel pm cool lee. Tam to zakiełkowało. Tam powinno było zostać. Nie było w zamierzeniach niczym ambitnym. Dla mnie ci wszyscy hiphopowi artysci, w stylu duze pe, fisz, to takie podpinanie się pod nurt komercyjny, bardzo oportunistyczne i próba zainstnienia jako ktoś lepszy. Bez problemu można to tworzyć nie udając hiphopowca.
HH to dla mnie zaprzedana idea. Ci ktorym bylo zle sprzedali sie za kase i pierdola ze tworzą dla biednych, jak rychu peja. To taki przykład hiphopowca dla mnie. Swoją wytwórnie reprezentujesz, a nie biede.

Cytuj
Cholerka jak zobaczyłem te 2 posty złapała mnie nostalgia ... ;( Panie małe Q proszę wróć!
Ganz ma neta, ale mówi że "pierdoli was" :( spytałem czy mnie też, on powiedział "też" :(

Cytuj
A ja zachęcam, możliwe, że taka dyskusja ożywi forum, posprzeczamy się, pójdziesz po kumpli, my po naszych i zaspamujemy to forum bezsensownymi napinkami ;p
Panie ostrożnie z takimi zartami, bo umrzemy ze smiechu i nas trza będzie ożywiać :F

Cytuj
Czyli z polemiki nici, nah, kolejny nudny dzień na tym forum.
Porozmawiajmy...