Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3167263 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3180 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:45:18 pm »
jakie minus? my tu mowimy o Zell Dincht v. 500 a nie Mothoplor v. 500
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3181 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:46:27 pm »
Zell Dincht 500 - sprawdzam filtr

.:EDIT:.
To działa XD

Te Zell może byś ssse nika zminił? :F bo to twoje takie... siakies...ehhh... popularne :F

Cytuj
jakie minus? my tu mowimy o Zell Dincht v. 500 a nie Mothoplor v. 500
Ssspox Zell 500 pojemności :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 07:59:01 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3182 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:02:29 pm »
ja bym sobie zmienil na Fan Stringów Gipsona i Mothoplora (w skrocie FSGiM) ale nie wiem czy mi mama pozwoli
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3183 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:11:33 pm »
ej Molu sie bawil w edycje postow...bo tma bylo ksrabson pincet :]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3184 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:14:44 pm »
Zell Dincht

[edit]
o zesz faq.... odkryli moja prawdziwa nature
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 08:15:06 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3185 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:16:04 pm »
ee ja nic nie edytowałem :/
Zell Dincht Zell Dincht ...osochodzijagby? O_o

EDiT

ktokolwiek się bawił autokorektą - ma umnie duże pifo :D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 08:16:54 pm wysłana przez Morchol »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3186 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:23:00 pm »
to nie ja... a szkoda <_<  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3187 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:29:37 pm »
oo widze że elgios po raz 3 zarejestrował się na forum... tym razem nowy nick... hmm Nemezis... brzmi lepiej niż elgios


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3188 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:32:06 pm »
a skad wiesz ze to on? w topiku o pokemonach mwoi cos do eligiosa

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3189 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:33:14 pm »
Cytuj
ja bym sobie zmienil na Fan Stringów Gipsona i Mothoplora (w skrocie FSGiM) ale nie wiem czy mi mama pozwoli

NO tak... a o mnie zapomniał.... oddawaj moje przezroczyste stringi Zell i nie licz na wiecej <odwraca się obrażony>

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3190 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:34:44 pm »
bo nie jestem idiotą...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3191 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:36:13 pm »
Cytuj
bo nie jestem idiotą...

Gispi chciał przez to powiedzieć, że modki widzą IP usera....
 

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3192 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:37:51 pm »
1. widac po stylu pisania - bez paatrzenia na punkt2 sie skapnąłem po pierwszym poscie, mimo ze bezbłędów tymrazem, tego sie nieda podrobić
2. moodzi wiidzą iiipeeee <i zielone tygrysy też ale ciiii>

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3193 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:39:34 pm »
tant - jak zrobisz zeby mogl byc dluzszy nick to cie tez dodam i to na pierwszym miejscu w rozowym kolorze
mothoplor - jak sie nie da podrobic jak sie da... wystarczy dzielic zdania w polowie enterem i w kolko powtarzac to samo tylko w innej kolejnosci  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3194 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:41:04 pm »
nawet nie sprawdząłem ip... zapomnialłem  o tym... ale jak powiedział coś do elgiosa to zczaiłe mże to on... no i pisze wtych samych topicach, i ma ten sam styl... nie wiem po co mam czytać jeszcze raz to samo... po co nowe konto? mi jakoś tam nieprzeszkadzał więc nie wiem po co się zbunkrował... lepiej się uczyć pisać posty niż co chwila nowe konto zakładać


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3195 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:45:18 pm »
a ja tam nie zwrocilem uwagi...choc ten nemezis wzbudizl moje podejrzenia :D

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3196 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:52:51 pm »
hmm wywalilbym ostatnie kilka postow w "wiek" no ale niewiem, moze ktos sie bedzie spinal ze na temat..jak ktos jest bardziej niewyzyty to niech  to moze skasuje lepiej bo syf :P :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3197 dnia: Kwietnia 04, 2005, 09:05:13 pm »
Nie widzę powodów Mol... przecież rozmowa tam była o wieku (i o moim parkinsonie, ale to są pomówienia). Chyba pozycja moderatora ci zaszkodziła, bo wszędzie widzisz spam....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3198 dnia: Kwietnia 04, 2005, 09:06:33 pm »
Cytuj
Chyba pozycja moderatora ci zaszkodziła, bo wszędzie widzisz spam....
....odezwal sie....ef

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3199 dnia: Kwietnia 04, 2005, 09:09:46 pm »
ee tfu chodziło mi o centrum powitan jakby ktos sie nieskapnal :F