Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3167457 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3220 dnia: Kwietnia 06, 2005, 03:50:19 pm »
Sołl Keliber Tół
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3221 dnia: Kwietnia 06, 2005, 04:24:34 pm »
ffx!!! chociaz turniej krola zelaznej faji 5 tez niezle brzmi... szczerze mowiac to narazie gralem tylko w te 2 pierwsze tyuly ale sadzac po przeczytanych recenzjach to zastanow sie jeszcze nad dmc3 :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Uchiha Shin

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • http://dhost.info/narutozone/
Total offtopic
« Odpowiedź #3222 dnia: Kwietnia 06, 2005, 04:34:49 pm »
Soul Calibur 2, DMC3 lub typ odemnie: ZoE2  :)  
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Spitfire

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3223 dnia: Kwietnia 06, 2005, 05:13:31 pm »
FFX, MGS3. Burnout 3
za c***j niebierz przereklamowanego GTA:SA może rozbudowane i wogole wszystko wpyte ale coztego jak po 2 tygodniach nudne jak rozgotowany szczur wodny :/

EDIT
cośtam masz dopel heartz napisane? jesli ci chodziło o KH i jeszcze tego niemasz to po1 żeś buc jest waszmośc, po2 kupse ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2005, 05:15:55 pm wysłana przez Morchol »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3224 dnia: Kwietnia 06, 2005, 05:22:02 pm »
Cytuj
po 2 tygodniach nudne jak rozgotowany szczur wodny
po 2 tygodniach? to i tak dobry jestes bo mi sie znudzilo po 3 dniach :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3225 dnia: Kwietnia 06, 2005, 05:29:19 pm »
bo ja mało gram :P 2 godzinki dziennie co drugi trzeci dzien :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3226 dnia: Kwietnia 06, 2005, 06:37:25 pm »
Nice.... nie ma to jak przez całą noc tyrać nad pracami do szkoły nie zmrużywczy oka i o 7:00 wyjsć z domu rześkim krokiem i z uśmiechem na twarzy skierować się ku szkółce mojej kochanej --_--.... a jeszcze dzisiaj nie będę spał całą noc. Heh... ciekawe, czy tak jak w Warhammerze skończy się to nagłą utratą przytomności ze zmęcznie. Ale nie! W WFRP nie ma czegoś, co ja mam! Kaaaawaaaa....... gdzie jest moja kawa... kaaaaaaaaa.... waaaaaaaaaa......

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3227 dnia: Kwietnia 06, 2005, 09:14:36 pm »
Mol - ja mialem Dopel Herza - KH tyle ze po fhałncuzku i mi sie nie chchialo zadupcac (a moze zadup*ac?) przez cala gre wq niezrozumialym jezyq.

swoja drogas Mol
Cytuj
GTA: San Andreas: Da best gejm ewa mejd
czy jakos tak to szlo :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3228 dnia: Kwietnia 06, 2005, 09:59:51 pm »
to własnie były te pierwsze 2 tygodnie :] bo jak mowie - gra świetna, ale po czasie nudna jak mało która...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3229 dnia: Kwietnia 06, 2005, 10:03:43 pm »
łokej skoro tak mowisz san

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3230 dnia: Kwietnia 06, 2005, 10:15:24 pm »
Serdzi weź T5 albo Devila3
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2005, 10:15:37 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3231 dnia: Kwietnia 06, 2005, 10:30:17 pm »
pojde chyba za kobieca intuicja YUz :P

tylko czy zeby grac w DMC3 i gow miare zrozumeic to trza garc w poprzednie czesci?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2005, 10:30:46 pm wysłana przez S&S »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3232 dnia: Kwietnia 06, 2005, 10:38:31 pm »
to jest prequel - znaczy dzieje sie przed 1 i 2, więc nie aż tak, zreszta wiadomo ze producentom zalezy na kasie i robia gry tak że komfortowo da sie grac bez przygotowania ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3233 dnia: Kwietnia 07, 2005, 02:45:49 pm »
łok źą, mam nadzieje ze dostanme cos za darmo przy kupnie słopa (przy wmontowaniu chipa zawsze cos daja ale nie wiem jak ze słopem) a jak nie to i tak se qpie

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3234 dnia: Kwietnia 07, 2005, 03:24:57 pm »
Cytuj
łok źą, mam nadzieje ze dostanme cos za darmo przy kupnie słopa (przy wmontowaniu chipa zawsze cos daja ale nie wiem jak ze słopem) a jak nie to i tak se qpie
ty co to jst słop? powiedzmi maciek bo ja zacofany jestem :/ a ty masz chyba PStwo no ne? To mnie by interesowało jakieś fajne cós co odtwarza piraty..


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3235 dnia: Kwietnia 07, 2005, 04:34:45 pm »
slop to wiejskimi slowami swap magic czyli cos jak przerobka tyle ze plytka :F wsadzasz plytke do napedu i juz ci czyta piraty
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3236 dnia: Kwietnia 07, 2005, 04:37:12 pm »
no nie tak juz bo jeszcze jakąś wajhe trzeba robić przy czym łatwo jest sobie czytnik rozwalic :/

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #3237 dnia: Kwietnia 07, 2005, 04:54:55 pm »
aż niemogę uwierzyć,że praktycznie szkołę mam z głowy...będę chodziła tak po 2 lekcje dziennie [te z których maturę zdaję],a reszte [z ogromną satysfakcją] oleję XD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3238 dnia: Kwietnia 07, 2005, 05:01:52 pm »
Cytuj
no nie tak juz bo jeszcze jakąś wajhe trzeba robić przy czym łatwo jest sobie czytnik rozwalic 
no chyba ze robi sie "wajhe" u kolesia profesjonalisty....tyle ze za 130 zeta :/
ale naszczescie bede mial maly zastrzyk gotufki w tym miesiacu

Cytuj
a ty masz chyba PStwo no ne? To mnie by interesowało jakieś fajne cós co odtwarza piraty..
ta mam pstwo...
a Ty tez kupujesz konsule?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2005, 05:02:58 pm wysłana przez S&S »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3239 dnia: Kwietnia 07, 2005, 05:27:40 pm »
no ja już konsole mam kupioną... tylko żej est w londynie bo brat kupił kilka miehow temu i będzie w maju dopiero w polsce... pstwo mam właśnie i napoczatku nie zczaiłem że chodzi ci o ten disk, z tego co słyszałem to "tą wajha" jest to że klapa ma być otwarta...

dobrze że sobie to kupujesz bo za 2 miechy powiesz czy ci dobrze działa dalej i wtedy ew. ja sobie kupie jak ci się nie będzie jeba* konsola :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?