Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3159509 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29000 dnia: Maja 25, 2008, 09:12:30 pm »
Od kiedy 4fun stał się bardziej Blog27/Pekin Motel tv przestałem go oglądac/słuchac ;]

----------------

No w Bleachu fillery to zawsze jakas fabuła a w naruciaku piękne 100-150 epów bez sensu ni składu
Nosz kurka dubel ;/
Chociarz filler o Ramenie był  zajebisty

a Ty to zapomniałeś jak wygląda przycisk edytuj? Twoje Sumienie
Spiepszaj dziadu myślałem ze sie ciebie pozbyłem w wieku 10 lat a tu masz kwa ...
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2008, 09:16:10 pm wysłana przez GLenn »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29001 dnia: Maja 25, 2008, 09:14:30 pm »
Cytuj
nie lubie ''jak się naparzają, ZUO'' po czym następuje 1x-2x-or more odcinkowy wielki ? fillier /?

CANT UNDERSTAND WHADDAYA TAKIN TO ME?
Chodzi o fillery? xD W Naruciaku to takie poboczne, lipniejsze odcinki nie związne z mangą i główną linią fabularną, aczkolwiek nie wiem czy w innych animcach polega to na tym samym ;f Ja tam czytam Naruto, ale jakimś wielkim fanem nie jestem ;f
W bajeczkach typu Narutard czy Domestos to jest to w sumie na porządku dziennym.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29002 dnia: Maja 25, 2008, 09:16:59 pm »
to to ma swoją naukową nazwę?
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29003 dnia: Maja 25, 2008, 09:36:40 pm »
Naruto jest na Jetixie całkiem przyzwoicie zdubbingowany, ale niestety tłumaczenie jest do dupy i, co ważniejsze, mamy okrojoną wersję amerykańską, która jest mniej-więcej tak dobra, jak francuski DragonBall. Głównie dlatego polska wersja jest niezdatna do oglądania.

Shaman King również był przyzwoicie zdubbingowany, przetłumaczony też całkiem nieźle, ale sama animacja była hmm... softowa, nawet jak na standardy shonen. Oglądało mi się całkiem nieźle, ale raczej z nudą, niż z pasją.

Skoro mowa o tym, co leci na Jetixie - DB, wiesz co ostatnio się tam pojawiło? Ulubiony serial sporej rzeszy anonów. Podpowiedź:


Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29004 dnia: Maja 25, 2008, 09:39:46 pm »
anime jest generalnie nudne, nie to co manga... chociaż "Slayers" jest całkiem, całkiem :]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29005 dnia: Maja 25, 2008, 09:46:55 pm »
Glenn - fillery w Bleachu byly ogolnie cienkie jak sik pająka, poza paroma konkretnymi momentami. Ale ogolnie nędza straszna.

A najlepsze anime to to z Kill Billa. Reszta filmu raczej w porywach srednia, ale po Tarantino sie wiecej nie spodziewalem.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2008, 09:47:57 pm wysłana przez Siergiej »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29006 dnia: Maja 25, 2008, 09:56:31 pm »
Cytuj
Naruto jest na Jetixie całkiem przyzwoicie zdubbingowany
Nie mam Jetixa, ale widziałem parę odcinków, Naruto brzmi jak jakiś hip-hopowy elo-ziomek, a Sasuke jak czterdziestolatek po przepiciu, no ale parę głosów ujdzie w sumie. Zresztą, czy nie pisałeś wcześniej, że dubbing jest lipny? xD Ciekawi mnie jakie głosy dostali np. Orochimaru i Gaara ;f

Ja anime kiedyś się mocno rajcowałem, teraz oglądam okazjonalnie raczej. Ale Death Note też jest całkiem całkiem ;]

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29007 dnia: Maja 25, 2008, 10:11:04 pm »
Ostatni zacząłem oglądać Elfen Lied. Dziwne klimaty... W jednej scenie nawet milusio ale zaraz w drugiej latają już urywane łby i płyną potoki krwi. Twórcy musieli chyba przechodzić ciężki okres i chcieli pewnie jakoś odreagować...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29008 dnia: Maja 25, 2008, 10:15:49 pm »
Cytuj
Nie mam Jetixa, ale widziałem parę odcinków, Naruto brzmi jak jakiś hip-hopowy elo-ziomek, a Sasuke jak czterdziestolatek po przepiciu, no ale parę głosów ujdzie w sumie. Zresztą, czy nie pisałeś wcześniej, że dubbing jest lipny? xD Ciekawi mnie jakie głosy dostali np. Orochimaru i Gaara ;f

No, bo na początku tak sądziłem, ale się da do tego przyzwyczaić. I tak uważam, że nasz kraj ma kilku naprawdę zajebistych aktorów dubbingowych (Jarosław Boberek jest przezajebisty np.), chociaż brak w nim jakichś młodzieniaszków prosto z uczelni aktorskich. Krótko mówiąc, dubbing to najmniejsza wada wydawanej u nas serii Naruto (swoją drogą, już trzeci sezon poleciał... nie, żeby w Japonii był w tej chwili chyba 14ty, czy coś...)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29009 dnia: Maja 25, 2008, 10:17:28 pm »
fak, ewakuuję się stąd ;[

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29010 dnia: Maja 25, 2008, 10:32:32 pm »
Ja osobiście nie mam nic do Anime, chociaż Naruto ostatnio przeginają z przedłużaniem niektórych momentów, wrzucając nudne retrospektywne momenty. Na dodatek po kiego grzyba wrzucili teraz filler, skoro mangi mają jeszcze zapas (choć mam teorię, że chcą wykorzystać Asumę, zanim ten nie kopcnie w kalendarz)
I'm in Space!

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29011 dnia: Maja 25, 2008, 10:48:29 pm »
Tant ja mam rozumieć, że ty SZ reprezentowałeś w Mistrzostwach Polski w Zakupach - rozumiesz galeria Bałtycka i te sprawy. Nic się nie chwalisz, no chyba żeś nie zawalił co? ;p Już po fakcie a tu cisza. ;f Tylko się nie przyznawaj żeś nas nie reprezentował.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29012 dnia: Maja 25, 2008, 10:58:28 pm »
Anouk - wbrew różnym kobiecym cechom, jakie mi są złośliwie przypisywane, ja straszliwie nie lubię robić zakupów. Znaczy, lubię robić je z ojcem, kiedy jest to kwestia wejścia do sklepu, kupienia czego potrzeba, ewentualnie naciągnięcia rodziciela na jakiś gadżet, w stylu tego mojego niedawno kupionego iRivera. Nie lubię się snuć po sklepach, przeglądać jakichś nudnych produktów i niepotrzebnie ich kontemplować, jak to mają w zwyczaju dziewczyny.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29013 dnia: Maja 25, 2008, 11:05:52 pm »
Anouk - wbrew różnym kobiecym cechom, jakie mi są złośliwie przypisywane, ja straszliwie nie lubię robić zakupów. Znaczy, lubię robić je z ojcem, kiedy jest to kwestia wejścia do sklepu, kupienia czego potrzeba, ewentualnie naciągnięcia rodziciela na jakiś gadżet, w stylu tego mojego niedawno kupionego iRivera. Nie lubię się snuć po sklepach, przeglądać jakichś nudnych produktów i niepotrzebnie ich kontemplować, jak to mają w zwyczaju dziewczyny.
Poczułam się męsko teraz... bo jestem z tobą. ;p Może i dziwne, ale bardzo mnie boli jak mama mnie ciągnie na zakupy. Jak coś kupuję to zwykle już mam w głowie jak ma to wyglądać opracowuję gdzie potencjalnie mogę to znaleźć co by czasem za dużo czasu na szukanie nie stracić. ;P
Cytuj
ewentualnie naciągnięcia rodziciela na jakiś gadżet, w stylu tego mojego niedawno kupionego iRivera
To u mnie w stylu tabletu... *_*

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29014 dnia: Maja 25, 2008, 11:09:02 pm »
Nie ma to jak pójść Lidla i wyjść z kilkoma paczkami tanich czekoladowych batoników...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29015 dnia: Maja 25, 2008, 11:15:47 pm »
Nie ma to jak pójść Lidla i wyjść z kilkoma paczkami tanich czekoladowych batoników...
bleh.... tanie czekoladowe batoniki -_-
dobrze, ze ja do sklepu nie chodze z reguły ;p

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29016 dnia: Maja 25, 2008, 11:19:42 pm »
Ja osobiście nie mam nic do Anime, chociaż Naruto ostatnio przeginają z przedłużaniem niektórych momentów, wrzucając nudne retrospektywne momenty. Na dodatek po kiego grzyba wrzucili teraz filler, skoro mangi mają jeszcze zapas (choć mam teorię, że chcą wykorzystać Asumę, zanim ten nie kopcnie w kalendarz)
Huh to zabawa z tą mnichową podobizną Naruciaka to fillery? Cholerka niedomyśliłbym się ...
Tak przy okazji ciekawe co ludzie sądzą o One Piece xD

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29017 dnia: Maja 25, 2008, 11:55:50 pm »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29018 dnia: Maja 26, 2008, 12:12:05 am »
http://www.encyclopediadramatica.com/FYIAD - pochodzenie obrazka Musiola dla niezorientowanych.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #29019 dnia: Maja 26, 2008, 01:48:46 am »
Dżizas, co ja tu robię...

Co do Naruciaków, Wybielaczy i Szaman Kłinów, to sorka, ale jak dla mnie to ssie... Takie sobie bajeczki po prostu, jak widzę w telewizji to zmieniam kanał... Co niektórzy się jeszcze zaraz zaczną Odjebanymi Agentkami podniecać...

Ktoś już wcześniej rzucił (Butz?) że najlepsze seriale to na Cartoon Network leciały swego czasu.

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"