Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162438 razy)

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24260 dnia: Czerwca 18, 2007, 12:11:07 pm »
I Mistrzostwa SZ w Piłce Nożnej, Smogu NIE będzie stał na bramce, pogra na kierownicy albo na żądle;p  tTrochę kluczowych podań dasz, podkarmisz rybki klepiąc z tyłu z pierwszej, rzucisz kilka żetonów na karuzelę. Don't hate the game;p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2007, 12:12:51 pm wysłana przez Typoon »
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24261 dnia: Czerwca 18, 2007, 01:41:06 pm »
Muahahah, mam w końcu zdjęcie klasowe ;] ponad 30 facetów na jednym foto xD i znów wyglądam jak jakiś morderca -_-

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24262 dnia: Czerwca 18, 2007, 04:04:35 pm »
Muahahah, mam w końcu zdjęcie klasowe ;] ponad 30 facetów na jednym foto xD i znów wyglądam jak jakiś morderca -_-
TITS or GTFO!  ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24263 dnia: Czerwca 18, 2007, 05:51:23 pm »
Dla mnie jedyny rozsądny sport to albo sztuki walki, Tai Chi itp. lub jakiś sport który daje naprawdę dużo adrenaliny, np. downhill. A inne sporty IMO to strata czasu a gry sportowe to bezsens, nie kumam co jest fajnego w siedzeniu z padem i gapieniu się w 22 wirtualnych pedałów biegających za napompowanym kawałkiem skóry (w tym wypadku paru polygonów i czarno-biała tekstura). To tylko moje zdanie ale jak ktoś lubi to to toleruję ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24264 dnia: Czerwca 18, 2007, 05:57:21 pm »
Bramkarze nie biegaja, kurna!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24265 dnia: Czerwca 18, 2007, 08:43:42 pm »
Zell - to sie zmienilo i to juz dawno - teraz bramkarze pelnia role ostatniego obroncy i w ogole this kind of shit ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24266 dnia: Czerwca 18, 2007, 10:26:59 pm »
Bo teraz to jest ch*jnia a nie gra ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24267 dnia: Czerwca 18, 2007, 10:28:26 pm »
Za moich czasów, piłka nożna była lepsza...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24268 dnia: Czerwca 19, 2007, 01:13:52 am »
a gry sportowe to bezsens, nie kumam co jest fajnego w siedzeniu z padem i gapieniu się w 22 wirtualnych pedałów biegających za napompowanym kawałkiem skóry (w tym wypadku paru polygonów i czarno-biała tekstura). To tylko moje zdanie ale jak ktoś lubi to to toleruję ;]
O japierdole... stary teraz pojechales po calej lini... jestes na forum jrpgie...grasz w jrpgi, najbardziej NERDowy i najnudniejszy gatunek gier swiata... myslisz ze chodzenie na zoltym ptaku po swiecie odwiedzajac kolejne miasta w ktorych dowiadujemy sie ze "pogoda ostatnio jest piekna szkoda tylko ze spehiroth ziemie rozpierdoli za dwa dni" albo "ze statuetka niejakiego dziada jest bardzo piekna i lubie ja czyscic na codzien" jest o wiele bardziej emocjonujace niz granie np. w PESa z kumplem i slodko rozjebac go 3;2 strzelajac gola w ostatniej minucie? Powiem ci ze wiecej frajdy daje gra w pilke z kumplem... tak jakos, ale to rzecz gustu dżiłanie ;]

Ale ogolnie to ci ktorzy sa przeciwnikami pilki maja racje... nie grajcie w pilke chlopaki.... footbal jest zly, jesli bedziecie grali w pilke to przyleca kosmici i was zaatakuja tak jak tych dwoch biednnych meksykanow ;/
http://www.youtube.com/watch?v=kdWrCTMuQ1M&mode=related&search=

Od teraz uwazajcie ak bedziecie chodzili po lesie bo ufo czai sie za slupami i drzewami ;/ juz w zyciu nie pojde w ciemny las ;/


EDIT;;;;
damn... moj post wyglada jakby byl napisany przez glena albo innego retarda ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2007, 01:15:24 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24269 dnia: Czerwca 19, 2007, 01:19:27 am »
Ja lubię grać w piłkę, znaczy taką.. no wiecie.. prawdziwą. Na dworze. Bez pada. Gry piłkarskie mnie przestały bawić po SWOS'ie, a meczów nie oglądam, bo mnie nudzą.

Dobra.. idę teraz spać, obudzę się o piątej rano i gdzieś od szóstej będę się uczył... powinno styknąć na egzamin... życzcie mi szczęścia.

PS. Damn, opening z Lucky Star jest genialny...

EDIT: Sami zobaczcie
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2007, 01:24:22 am wysłana przez Tantalus »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24270 dnia: Czerwca 19, 2007, 10:00:45 am »
Cytat: Smogu
zawsze jest to doza jakiegos hm... ryzyka, ze mozna zrobic sobie krzywde. ja na góralu do tej pory jedynie dwa razy rozwaliłem sobie noge ;]
Jak grasz w piłkę to możesz dostać np. piłką między oczy, albo korkiem w inne czułe miejsca. Jak grasz zawodowo to możesz zostać potraktowany butelką, nożem, tudzież petardą od jakiegoś sfrustrowanego kibica z trybuny, no i już masz ryzyko i adrenaline ;f
Cytat: Smogu
zawsze stałem na bramce, czego szczerze nienawidzę. a żeby było ciekawiej - byłem w tym cholernie dobry, bo przez całe moje granie w podstawówce i liceum pusciłem jedynie 3 bramki, w tym dwa karne; ;/ 
A Wakabayashi z Kapitana Tsubasy to nie wpuścił żadnej, ha! ;]
Cytat: Gipsi
O japierdole... stary teraz pojechales po calej lini... jestes na forum jrpgie...grasz w jrpgi, najbardziej NERDowy i najnudniejszy gatunek gier swiata... myslisz ze chodzenie na zoltym ptaku po swiecie odwiedzajac kolejne miasta w ktorych dowiadujemy sie ze "pogoda ostatnio jest piekna szkoda tylko ze spehiroth ziemie rozpierdoli za dwa dni" albo "ze statuetka niejakiego dziada jest bardzo piekna i lubie ja czyscic na codzien" jest o wiele bardziej emocjonujace niz granie np. w PESa z kumplem i slodko rozjebac go 3;2 strzelajac gola w ostatniej minucie? Powiem ci ze wiecej frajdy daje gra w pilke z kumplem... tak jakos, ale to rzecz gustu dżiłanie ;]
Ale w jRPG nie latasz bez przerwy w tę i z powrotem po kawałku trawy, tymi samymi maciejami ;] W jRPG masz pasłonujące fabuły, wspaniałe lokacje, muzykę która chwyta za serca jak np. w grze w której dowiadujesz się że "ze statuetka niejakiego dziada jest bardzo piekna i lubie ja czyscic na codzien" i wiele innych rzeczy w których w grach sportowych nie uświadczysz ;] Dlatego podzielam zdanie Dżedaj łana, ale ofkors i tak wszystko sprowadza się do gustu. A najnudniejsze są strategie na PC ;f
Cytat: Gipsi
Ale ogolnie to ci ktorzy sa przeciwnikami pilki maja racje... nie grajcie w pilke chlopaki.... footbal jest zly, jesli bedziecie grali w pilke to przyleca kosmici i was zaatakuja tak jak tych dwoch biednnych meksykanow ;/
http://www.youtube.com/watch?v=kdWrCTMuQ1M&mode=related&search=
W ogóle podobno w Meksyku odnotowuje się chyba najwięcej przypadków pojawiania się UFO...może dlatego że wszyscy mieszkańcy noszą Sombrera które kształtem wyglądają jak latające spodki...

A tak swoją drogą piłką nożną też się mocno interesowałem w podstawówce (no i jeszcze trochę później), ale raczej czynnie, bo mecze rzadko oglądałem (a rozgrywek ligowych wcale). Później już jakoś mi przeszło z braku czasu, chęci mojej i innych osób i zająłem się bardziej nołlajfową rozrywką jaką są gry wideo ;] Ale i tak miło wspominam dawne czasy na boiskach, no i czasem udaje mi się myknąc z kimś jakiegoś mecza.

Cytat: Tant
PS. Damn, opening z Lucky Star jest genialny...

EDIT: Sami zobaczcie
Nie chce mi się ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2007, 10:13:29 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24271 dnia: Czerwca 19, 2007, 10:19:57 am »
Cytuj
A najnudniejsze są strategie na PC ;f

OBJECTION! Strategie i FPP to jedyne gry do jakich się PC nadaje. Mnie ostatnio bierze na zagranie w jakiegoś C&C, bo już dawno nie ruszałem tej serii. No i HoM&M3 jest genialne, to przyzna każdy, kto chociaż raz zagrał. Civilization, StarCraft, Warcraft II, Warlords (moi ukochani), jest całkiem sporo naprawdę fajnych serii strategicznych. No i wszystkie na kompa, bo gra strategiczna na cokolwiek innego, to bardzo słaby pomysł (chyba, że na DS'a, to muszę przyznać... to chyba pierwsza platforma, po PC'ie, na którą można robić strategie).

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24272 dnia: Czerwca 19, 2007, 11:09:01 am »
Cytuj
A najnudniejsze są strategie na PC ;f
Strategie to akurat jedne z fajniejszych gier. nie widzę w nich nic nudnego. No chyba, że zawsze wybierasz plansze, gdzie przeciwnik znajduje się na jakiejś wyspie i grasz na Easy ;]
Cytuj
Mnie ostatnio bierze na zagranie w jakiegoś C&C, bo już dawno nie ruszałem tej serii.
Jak nie masz kompa na C&C3 to polecam C&C Generals z dodatkiem Zero Hour.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24273 dnia: Czerwca 19, 2007, 12:20:06 pm »
Cytuj
A najnudniejsze są strategie na PC ;f
No i HoM&M3 jest genialne, to przyzna każdy, kto chociaż raz zagrał.
grałem i smierdzi brakiem jakiegokolwiek porzadku
Cytuj
Warcraft II
;o Tant ale ty wiesz ze mamy dzis 2007 rok nie?

Cytuj
Jak nie masz kompa na C&C3 to polecam C&C Generals z dodatkiem Zero Hour.
C&C3 nie ma az takich duzych wymagan... no chyba ze probujesz grac skirmisha z brutalem to wtedy to ci zaden komp nie pomorze  (o ile przezyjesz pierwsze 5 min) bo bedzie cielo jak komary na wiosne

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24274 dnia: Czerwca 19, 2007, 02:10:09 pm »
Cytuj
;o Tant ale ty wiesz ze mamy dzis 2007 rok nie?

So? Gra jest dalej zajebista. To, że mamy 2007 nie przeszkadzało mi nie tak dawno temu spędzić kilkunastu godzin nad Warlords II (1993). Dzieciństwo spędziłem przy pierwszym Civilization heh.

Cytuj
grałem i smierdzi brakiem jakiegokolwiek porzadku

Brakiem porządku? Masz wodogłowie Mravy, nie wiem, czy ci to mówiłem ostatnio. HoM&M3 jest bliski ideałowi tego, co postrzegam jako strategię turową. Powinna wyjść wersja na DS (jakby okroić trochę animacje tych wszystkich gówien, to DS by luźno udźwignął grę taką jak HoM&M3).

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24275 dnia: Czerwca 19, 2007, 02:47:57 pm »
C&C3 nie ma az takich duzych wymagan... no chyba ze probujesz grac skirmisha z brutalem to wtedy to ci zaden komp nie pomorze  (o ile przezyjesz pierwsze 5 min) bo bedzie cielo jak komary na wiosne
Pomorze raczej nie, ale może Mazowsze...
Racja, nie ma dużych, ale jak się nie ma karty obsługującej shadery chociażby 1.1 (patch 1.5 usuwa potrzebę 2.0 chyba) to raczej nie pograsz sobie.
Na brutal jeszcze nie grałem. Muszę najpierw go na Normal rozwalić ;] A Generalsów Zero Hour to spokojnie na Hard przechodziłem. Wystarczył mi jedynie generał Tao (czy jak szło temu od broni nuklearnej) i ściana Nuke Cannon'ów z wyekwipowanymi Neutron Shells.Nikt się nie przedostał, a ja go spokojnie z pocisków nuklearnych wykończyłem ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24276 dnia: Czerwca 19, 2007, 03:19:27 pm »
Cytuj
Ale w jRPG nie latasz bez przerwy w tę i z powrotem po kawałku trawy, tymi samymi maciejami ;]
Faktycznie - nihuyah. Szczegolnie jak sleczysz kilka godzin przed TV napieprzajac ciagle "X" podczas expienia ;/

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24277 dnia: Czerwca 19, 2007, 03:42:05 pm »
ta i czasem /_\(chujowy ten trójkąt) zeby sie podleczyc albo uzupełnic mane >.>

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24278 dnia: Czerwca 19, 2007, 06:40:14 pm »
Cytat: GLenn
własnie po jakiego grzyba pic do upadłego nie dosć ze poźniej dziala sie jak spryskiwacz to na następny dzien ma sie magiczną abrakadabre czachy;/
Ta i kapcia w paszczy XD

A ja wczoraj u dentysty byłam i w lewej części twarzy czucia nie miałam...mało przyjemne uczucie ;/,no ale przynajmniej niczego nie czułam jak mi kanałowe robił brrr...

Za to dziś w końcu dostałam wypłatę ;P i jak mi się zdaję jadąc po nią przejeżdżałam koło miejsca zamieszkania Tanta ;P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2007, 06:42:46 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24279 dnia: Czerwca 19, 2007, 06:44:19 pm »
Cytuj
Ale w jRPG nie latasz bez przerwy w tę i z powrotem po kawałku trawy, tymi samymi maciejami ;]
Faktycznie - nihuyah. Szczegolnie jak sleczysz kilka godzin przed TV napieprzajac ciagle "X" podczas expienia ;/
Dlatego napisałem "bez przerwy". W piłce nożnej masz to cały czas (pomijam ustawienia taktyki przed meczem i rzuty karne), a w jRPG jednak nieporównywalnie mniej, jeśli o to ci chodzi ;]