Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162375 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24240 dnia: Czerwca 17, 2007, 10:54:03 pm »
REYEEEEEEEEEEEEEEEES!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24241 dnia: Czerwca 17, 2007, 10:57:06 pm »
REYEEEEEEEEEEEEEEEES!

ok, mimo, iż to jest TO, to tego postu w ogóle nie rozumiem ;/ WTF mate?
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24242 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:10:54 pm »
Serge sie cieszy, że real se zdobył miszcza ;] (ja tego wcale nie przeżywam ;] trza mieć dystans)
Bardziej mnie cieszy, że w FM 2006, mój Ruch Chorzów w finale Pucharu Polski wygrał z Ległą Wa-wa 6:5 ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24243 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:18:10 pm »
sporty, piłka nożna... cóż, leje na to szerokim łukiem, bo nie za bardzo mnie to obchodzi heh ;f 22 pedałów biega za kawałkiem skóry sciagnietym ze zwierzaka... what is dis szit?
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24244 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:21:57 pm »
sporty, piłka nożna... cóż, leje na to szerokim łukiem, bo nie za bardzo mnie to obchodzi heh ;f 22 pedałów biega za kawałkiem skóry sciagnietym ze zwierzaka... what is dis szit?
nie rozumiem idei picia alkoholu w wiekszych grupach, a potem idei zgonów :P ot, parenascie ludzi spotyka sie i pije i pije :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24245 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:22:51 pm »
23... sędziego nie doliczyłeś. Mnie piłka nożna jarała jakieś 10 lat temu, jak zbierałem takie szpanerskie karty piłkarski i grałem dużo w SWOS'a na Amidze 500. Teraz mnie to jakoś nie grzeje, chociaż, jak jest jakiś ważny mecz na mistrzostwach europy albo świata, to czasem zdarza mi się obejrzeć z nudów...

Cytuj
nie rozumiem idei picia alkoholu w wiekszych grupach, a potem idei zgonów

ja idei zgonów też nie rozumiem...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24246 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:26:14 pm »
to z ideą picia w grupie hmm na łacinie sie nie znam ale chyba In vino veritas albo jakos tak ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24247 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:34:44 pm »
to z ideą picia w grupie hmm na łacinie sie nie znam ale chyba In vino veritas albo jakos tak ;]

in vino veritas - prawda w winie siedzi ;f

idei zgonów tez nie kumam, ale idee picia jak najbardziej. ;]
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24248 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:36:19 pm »
własnie po jakiego grzyba pic do upadłego nie dosć ze poźniej dziala sie jak spryskiwacz to na następny dzien ma sie magiczną abrakadabre czachy;/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24249 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:38:28 pm »
własnie po jakiego grzyba pic do upadłego nie dosć ze poźniej dziala sie jak spryskiwacz to na następny dzien ma sie magiczną abrakadabre czachy;/

kurewską, nie magiczną... gdzieś ty sie chował?
KAC - Kurewska Abrakadabra Czachy....

zebyma ja takich rzeczy musiał uczyć jako przyszły nauczyciel ;/
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24250 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:39:16 pm »
magiczna też ale to zależy czy sie mowi przy dziewczynach czy nie ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24251 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:41:10 pm »
magiczna też ale to zależy czy sie mowi przy dziewczynach czy nie ;]

zalezy przy jakich dziewczynach... niektóre klną jeszcze lepiej niż faceci, i jak powiesz "Kurewska" to uwierz, nie zrobi to na nich najmniejszego wrażenia
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24252 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:42:11 pm »
tell me something about it ... jak miałem w klasnie baby co sie podniecały bo zrobiły to w maluchu ;/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24253 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:45:14 pm »
Cytuj
22 pedałów biega za kawałkiem skóry sciagnietym ze zwierzaka... what is dis szit?
Not this shit again ;/
Ten argument jest najbardziej ch*jowym i naduzywanym argumentem przeciwko pilce noznej (i w zasadzie chyba jedynym, a przynajmniej innych nie slyszalem)... Pomijajac juz fakt, ze KAZDA, chocby nie wiem jak madra i zlozona rzecz mozna sprowadzic slowami do poziomu "22 pedalow biegajacych za pilka"...
A, tak BTW. bramkarze nie biegaja za kawalkiem skory, tylko czekaja, az sam przylezie...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24254 dnia: Czerwca 17, 2007, 11:54:10 pm »
Bo te stary i spróchniałe dziady zazdroszczą nam wigoru ;] A u nich to kolana się ugniają same podczas podstawowych czynności :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24255 dnia: Czerwca 18, 2007, 12:04:07 am »
Cytuj
Bo te stary i spróchniałe dziady zazdroszczą nam wigoru ;] A u nich to kolana się ugniają same podczas podstawowych czynności

No, może spróchniały nie jestem, ale czuję spadek formy. Nigdy się specjalnie nie nadawałem do pracy fizycznej (broń boże, nie ze względu na to, że jestem anemik jakiś, czy coś, po prostu nie lubię się tak męczyć), ale teraz widzę, że jednak będę musiał coś ze sobą zrobić. Od wczoraj ćwiczę, bo muszę trochę sobie warunki poprawić (jeszcze nie jest źle, ale kilka centymetrów w pasie mi przybyło. Nie, że jestem grubas, ale do kaloryfera też mi daleko). Mleczny coś ostatnio gadał, że będzie musiał ćwiczyć, bo on jest pijus wstrętny i ma mięsień piwny strasznie duży. To będę ćwiczył razem z nim pewnie, zawsze jest to lepszy sposób na zmotywowanie się do wysiłku... (no i dochodzi tydzien DDR'a, który zaczynam, jak tylko przyślą mi moje dwa warezy).

Wczoraj trening skończyłem szybko heh... 40 pompek, 50 brzuszków i już zrezygnowałem. Wstyd i hańba... no ale pogadamy za miesiąc.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24256 dnia: Czerwca 18, 2007, 12:14:53 am »
Bo te stary i spróchniałe dziady zazdroszczą nam wigoru ;] A u nich to kolana się ugniają same podczas podstawowych czynności :P

spieprzaj dziadu ;] to że nie lubie piłki, nie znaczy, że nie lubie sportu ;f lubie - przede wszystkim kolarstwo górskie - sam sporo jezdze ostatnio na rowerze heh
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24257 dnia: Czerwca 18, 2007, 12:18:54 am »
sporty, kolarstwo gorskie... cóż, leje na to szerokim łukiem, bo nie za bardzo mnie to obchodzi heh ;f pedał jezdzi na paru plastikowych rurkach z kolkami po jakichs gorach... what is dis szit?


Told ya ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24258 dnia: Czerwca 18, 2007, 12:43:31 am »
Ja w ogóle nie czaję o co chodzi w grach komputerowych. Jakichś pedał siedzi na krześle z kawałkiem plastiku w ręce i wlepia gały w ekran... what is dis szit?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24259 dnia: Czerwca 18, 2007, 12:46:24 am »
nie na plastikowych, tylko na aluminiowych jeśli juz. i nie pedał, tylko dziecko dwóch pedałów, którymi pedałuje na złamanie karku ;] zawsze jest to doza jakiegos hm... ryzyka, ze mozna zrobic sobie krzywde. ja na góralu do tej pory jedynie dwa razy rozwaliłem sobie noge ;] a czemu nie lubie piłki - bo zawsze stałem na bramce, czego szczerze nienawidzę. a żeby było ciekawiej - byłem w tym cholernie dobry, bo przez całe moje granie w podstawówce i liceum pusciłem jedynie 3 bramki, w tym dwa karne; ;/  to sie nazwywał paradoks - być dobrym w czymś, czego sie nie znosi. dlatego tez mam do piłki taki stosunek jaki mam ;] jedyna piłka jaką toleruje to PES5;]
Kame Hame Ha