Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166586 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #240 dnia: Lipca 06, 2004, 07:18:49 pm »
Jak można wymieniać sie smsami o Final Fantasy?? :blink:  :blink:  Może mi ktoś wytłumaczy bo nie mam pojęcia o co chodzi :blink:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #241 dnia: Lipca 06, 2004, 08:40:20 pm »
oso chodzi jagby? :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #242 dnia: Lipca 06, 2004, 09:10:03 pm »
Wejdz sobie w topic o Parasite Eve 2 (Square enix topic) i tam jakiś koleś co ma buldoga na avku ma taką sygnaturke :w00t: ... wiem moja wypowiedz byla bezsensowna ale to przecie total oftopic... ale ja itak niewiem jak on sie chce wymieniac smsami o FF :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #243 dnia: Lipca 06, 2004, 10:33:35 pm »
konkretny z niego gość niema co  :lol:  Może to coś jak pokemony - zbierz je wszystkie czy coś? :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #244 dnia: Lipca 06, 2004, 10:46:23 pm »
Gotta catch em all :w00t: ... to życze powodzenia... swoja drogą jeśli mowa o smsach to nie ma bata na smsy erotyczne.. jak można tracić z 4 zł. żeby dostać od jakiejs typiary sms w którym ona sie tam produkuje i pisze rózne bzdury że ściaga majtasy itp. rozumiem że kogoś może podniecać głos kbiety i dzwoni na sex telefon... ale smsy DŻIZAZZZZZZZZ :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #245 dnia: Lipca 06, 2004, 11:01:13 pm »
i tak wiadomo ze te sms-y pisze 40 letni pan Staszek :D

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #246 dnia: Lipca 06, 2004, 11:04:57 pm »
A wiecie, że granie w Final Fantasy jest grzechem ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #247 dnia: Lipca 06, 2004, 11:08:15 pm »
mnie to nie dotyczy i tak jestem wyklety z kościoła :P (w sumie sam się z niego wyklnąłem ale to już szczegół)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #248 dnia: Lipca 06, 2004, 11:19:11 pm »
A czemu grzechem???? BTW:Ja sem ateistazasu

Ej od stasia to wy się odpie.... wporzo kolo... listonosz... czasami nawet uda mu się dojść z listem do skrzynki będąc nie pijanym... ale czy pisze smsy.. nie chyba nie....
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2004, 11:21:19 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #249 dnia: Lipca 06, 2004, 11:21:47 pm »
na jakiejśtam prokatolickiej stronie są spisy gier muzy itp zakazanych przez kościół... bzdura jakich mało
dobrze że też jestem niewiernym(tylko musze to ukrywać przed resztą rodziny, rodzice szanują moje poglądy, ale jakby się któraś babcia dowiedziała to przerąbane) :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #250 dnia: Lipca 06, 2004, 11:24:49 pm »
Heheheh co za typy zakazać to oni powinni księdzą na wsi zabaiwać sie z młodymi sztachetówami :P   a nie sie Finala czepiaja... Harrego Potera to rozumie niech się czepną ale nie Squala  :angry:

Heheh babcie to wogóle są wporzo :w00t:  Moja taka która mieszka na wsi to chyba codziennie zawija do kościoła :shu:  ... ale co tam jak nie masz za dużo życia (i nic do roboty) to idziesz sobie tam....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #251 dnia: Lipca 06, 2004, 11:28:36 pm »
no właśnie z moimi babciami ten sam problem, dzień w dzień są w kościele a tu nagle miałyby się dowiedzieć że ukochany wnuczuś nie wierzy w boga :>

a mi się ściągnął Moon Child :D napisy znalazłem wprawdzie tylko po angielsku, ale to i tak nieprzeszkadza, gdyby film był po angielsku to bym wcale nie szukał ;)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #252 dnia: Lipca 06, 2004, 11:35:50 pm »
ehhh boś jest dziadyga :P  podałem ci strone z polskimi napisami w topicu ulubiony film... lepiej po polsku... lae to i tak nic nie uratuje tego filmu :P  niespodoba ci sie i tyle...ale ogladnij caly nie wylaczaj w polowie tylko przeczekaj nawetjak sie nie spodoba :)


Staaary to moja babka czasami wyskakuje z Tekstami: "Królowa Bona to przewidziałą że kiedys tam i kiedyś tam bedzie koniec swiata i to już widać..a za komuny to wogóle było fajnie a teraz to szoda gadać..." ehhh jak ona pier#$#% to sie śmiać mi chce z niej

Sciagaj z tąd napisy i nie dystkutować mi tu nawet :P

http://animesub.info/szukaj.php?szukane=Mo...ld&pSortuj=traf
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2004, 11:39:46 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #253 dnia: Lipca 06, 2004, 11:39:28 pm »
e tam odrazu niespodoba, gust mam bardzo szeroki ale jestem "wybredny" i wole kino "ambitne", niemoge zdzierżyć filmów akcji z Segalem czy czymś w tym stylu a dobry film obyczajowy obejrzeć moge. Tak wogóle to co to za gatunek? bo ściągnąłem a nic o nim niewiem :P  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #254 dnia: Lipca 06, 2004, 11:42:25 pm »
Heh no wlasnie sam niewiem... moze obyczajowe/akcja ...wazne ze na poczatku jest troche akcji i dupsow pokroju walk i latania Hyde ...ale pozniej robi sie fajny film o przyjazni pewnej grupy ludzi... mi przypasilo naprawde swietnie... a mi sie cos wydaje ze tobie najbardziej przypasi brat Gackta (koles w hawajskiej koszuli co ma przezycia z rybka)... dlaczego?? zobaczysz sam.. ale lubi cos co i ty lubisz :P  dobra koniec spojlerow :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #255 dnia: Lipca 06, 2004, 11:42:47 pm »
morchol witam w klubie :D proponuje jakis strajk glodowy przeciwko nadmiernokatolickim babciom  :shu:  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #256 dnia: Lipca 06, 2004, 11:44:14 pm »
eee tam do puki daja nam kase sa wporzo :D .... zaraz... moja już mi nie daje... idziemy na strajk!!!!!! :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #257 dnia: Lipca 06, 2004, 11:49:39 pm »
niech wszyscy czytną sobie disclamera w moim sigu, żeby niebyło że ćpunek jestem ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #258 dnia: Lipca 06, 2004, 11:53:23 pm »
lol morchol dobry kawal :P ty i niepalenie ganji :D:D:D <zell rotfluje>
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #259 dnia: Lipca 06, 2004, 11:57:03 pm »
Heheheh i tak ma być.... lepiej sie schlać ... nie no a tak na serio to dziury po tym ma człowiek niezłe... jak czasami widze zawiasy mojego brata to dżizazzzz :shu:

Faqqq jusz sie cieszyłęm ze na soul seeku miałem przesył 40kb..sciagnałem teledysk i kapa niedziala... ehhh życie
Tak pozatym czytam topic o Harle z Chrono crossa i zobaczcie ile tam wypisuja i qiax i Mortus... a ktoś  mówił ze to ja dużo pisze :P

Aha wakacje trwają dopiero chyba z 6 dni.... hmmm pewny jesteś ze dlugo wytrzymasz :P  
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2004, 11:58:29 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?