Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165563 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2380 dnia: Lutego 18, 2005, 06:18:12 am »
Ty dydy dym dy dym

jee za 6 godzin leckyjnych plus dojazdy bede wreszcie wolny, juuupi =] <szkodda ze tylko na dwa dni :F >

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2381 dnia: Lutego 18, 2005, 08:07:07 am »
<ziew>... ale mi się nie chce iść do szkoły... do tego jeszcze mam dzisiaj sesję z tymi oszołomami z A.... rany... życie jest jednak ciężkie.... <ziew>

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2382 dnia: Lutego 18, 2005, 10:40:24 am »
zieeew ale nudna ta informatyka :/ aaarcytrudne zadanie zrobienia spisu tresci w wordzie wykonane i teraz nuda :/ a reszta klasy sie qwa tydzien meczyc bedzie...
a dzis sesja :D tant boj sie :F muahuahua

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2383 dnia: Lutego 18, 2005, 11:46:55 am »
Sto lat sto lat niech żyje żyje nam!!!
Wszystkiegto najleprzego Gipsi^^,oby się twoje wszystkie marzenia spełniły!!!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2384 dnia: Lutego 18, 2005, 02:30:04 pm »
życzymy życzymy
życzymy życzymy
i zdrowia i szczescia
i błogosławieństwa
ze strony maryji <piosenki ktorych ucza katechetopedaly rzondzom :F czemu nie mozemy miec religi z ksiedzem :/ on przynajmniej robi to bo wierzy a nie robi to bo jest pedalem i nie mogl se znalezc innej pracy, po*ebani katecheci...e czy ja odbiegam od tematu? :P >
wesołego taty i miękkich koni życze...hmm nie no nieweim czego ci zyczyc bo niewiem czego ci tam w twojej wiosce brakuje :F my to se w rumuni zyczymy chętnej owcy ale nieweim czy cie to ustawia...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2385 dnia: Lutego 18, 2005, 03:04:01 pm »
a ja to wszystko co reszta + zebys zlozyl wizyte u okulisty bo u wszystkich widzisz jedna nozke krotsza od drugiej :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2386 dnia: Lutego 18, 2005, 03:21:00 pm »
to dlatego że ma jedno oko bardziej

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2387 dnia: Lutego 18, 2005, 03:23:37 pm »
Gipsi ma urodziny? O kurcze... a ja taki nieprzygtowany, bez prezentu... hmm.... będzie coś trzeba na szybko załatwić... hmm.. <ściąga stringi, pakuję i wrzuca do skrzynki pocztowej, wysyłając na adres: "Mały Jaś ubrany w worek po ziemniakach, Dworzec Główny, Zapiprzyńsk, tadżykistan">.. co by ci tu życzyć Gipsi.. hmm... żebyś pojechał na koncert tych panów, co to się kochasz w ich plecach... żeby ci dali autograf na pośladku albo, żebyś do swojej kolekcji firmowej bielizny dodał jeszcze ciepłe pantalony Hajda... żebyś znalazł sens istnienia i kogoś, kto go z tobą podzieli... żebyś szczęśliwie doczekał wieku, w którym będziesz miał wszystkich w dupie i będziesz mógł przez całe dnie przesiadywać przed konsolą i pomykać w FFXXXVIII, żyjąc z emerytury i oszustw podatkowych... żeby ci się nigdy nie skasował Memory Card (nastraszniejszy kataklizm tego świata.... nie wiem czemu Bóg go nie zesłał na Egipcjan).... żeby władze gminy wkońcu zgodziły się na otwarcie twojej winnicy siarkowej... no i takie tam różne inne pierdołym, które ci życzyli wszyscy inni itepe itede...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2388 dnia: Lutego 18, 2005, 04:13:25 pm »
Wszystkiego najlepszego Gipsonie z Szamotuł i życzę ci zagrania w FFXXX-wersja dla pań.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2389 dnia: Lutego 18, 2005, 08:23:36 pm »
ehhh wzruszyłem się... dziękuje ;(  jestem tak wzruszony że chyba znowu zaczne wam dawać moje fotki nagie... tak wiem mówiłem że już ich nie rozdaje alem ożecie znowu prosić onie... tak wiem miałem zachować dyskrecji i nikomu o tym nie mówić że się mnie o takie foty pytaliście, ale nie martwcie się każdy z was się mie o nie pytał więc to żadna siara... wszyscy jesteście zboczuchami i macie koślawe ręcę dlatego tak wiele przyjemności sprawia wam... yyyy no sprawia wam robienie pewnej czynności którą robicie oglądając moje zdjęcia...

a teraz bez kitu.. jak to czytałem to myślałem żem i gul poleci(cokoliek to oznacza, bo poraz pierwszy w życiu użyłem tekstu "gul poleci":


Cytuj
żebyś znalazł sens istnienia i kogoś, kto go z tobą podzieli... żebyś szczęśliwie doczekał wieku, w którym będziesz miał wszystkich w dupie i będziesz mógł przez całe dnie przesiadywać przed konsolą i pomykać w FFXXXVIII, żyjąc z emerytury i oszustw podatkowych... żeby ci się nigdy nie skasował Memory Card (nastraszniejszy kataklizm tego świata.... nie wiem czemu Bóg go nie zesłał na Egipcjan)

bez kitu nie wiem czy Tant to mówił na żarty tak jak i z plecami hajda i jegho pantalonami (to znaczy pantalony Hyde to żaden żart, od kilku miechów już poluje na nie na japońskim alegro...) ale to jest to o czym marze właśnie... chce mieć żonke, dożyć emeryturki i grać i grać i grać.... a memory card to akcja jakih mało... kilka miechów temu mi padł ii to akurt ten z wszystkimi rpgami od square :/... w każdym raze dąże do tego że z życzeniami trafiółeś fpyte i od dawna już mówiłem że mimo że ja jestem Mackiem z lasu a ty licealistą inteligentnym to troche podobny do ciebie jestem.... aż ci pytko dam bonusowe moje zdjęcie w twoich stringach jak tańcze na róże od kaloryfera na korytarzu (to było wtedy jak szukałem chleba na kolacje, a sąsiedzi nie wystawili sucharów to se zatańczyłem żeby mi się weselej zrobił i smutek odleciał daaaalekooo)

anyway:
Thanx All :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2390 dnia: Lutego 18, 2005, 08:53:34 pm »
syskiego najlepsego tato....znacy sie Gipsiu

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2391 dnia: Lutego 18, 2005, 09:28:45 pm »
Lipa może niezdajecie sobie z tego sprawy ale tata maćka dziś zapoda mu wielką niespodziankę która sie mu może niespodobać, ale ja wiem co to będzie bo widziałem jak jego stary wygląda, fahowo... i to nawet bardziej niż 7cloud7, dziś napewno pżyjdzie tak nagżany jak nigdy i jak gipsy bęzie z koleżankami z pszetszkola imprezował radośnie przy pikolo i torcie on kżyknie wsyztskiego najlepszego i rozgoni impreze potem będzie jak zwykle ;/.

A tak pozatym to życze żeby twoje steropianowe kończyny ci wymienił NFZ na plastikowe eleganckie modele, żeby twoje hiphopówki niewstydziły się wyprowadzać cie z wuzkiem na spacer, żeby mama ci niekazała sukienek nosić i różowyh wstążek, żeby ci napruty tato tyh sukienek wieczorem nieściągał i cie nieuczył "tehnik" rodzinnyh, żeby koledzy niżucali cie kamieniami i niedźgali kijami ubrudzonymi w kupie, żeby jamnik sąsiada nietańczył z tobą "asereje" ,żebyś znalazł wkońcu czapeczke tak dużą aby skryła twoje wogogłowie, żeby "wujek" dał ci wkońcu haribo zadarmo tak od serca, żebyś kolorowy telewizor dostał, i nowe kadridże , a tak pozatym to ostatnio widziałem w TV że jakiś kościuł błogosławi małozeństwa seksualne więc możesz się do nih zgłosić z tym gosciem co mi niego zdjęcie zapodałeś i wtle był słoń czy cos takiego.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2392 dnia: Lutego 20, 2005, 03:50:31 pm »
Kakashi ju bastard... nie rozpowszechniaj mojego numeru GG, po twoich ciepłych koleżankach z łaski swojej.... dzisiaj sobie czytałem Angel Sanctuary, a tu nagle rzuciły się na mnie trzy napalone nastolatki z GG... jedna z nich przedstawiła się jako Alicja, którą przysłał kto? KAKASHI... zrób to jeszcze raz, a zginiesz śmiercia bolesną i malowniczą...

EDIT::

dobra... zwracam honor... spodziewałem się jakiejś idiotki, a ta twoja koleżanka nie jest taka w ciemie bita, jak inne, które do mnie zagaiły... ale chyba od dzisiaj i tak będę banował, każdego nieznajomego/każdą nieznajomą, która/który do mnie napisze, bo mam złe wspomnienie z jedną taką dresiarą i nie mam ochoty poznawać nowych ludzi za pomocą komunikatorów
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2005, 04:12:48 pm wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2393 dnia: Lutego 20, 2005, 06:48:57 pm »
Wiem co czujesz ja też ignoruje nowe znajomości komunikatorowe :F dlatego częsssto sssiedze w ukryciu.
Kiedyśśś kumpel podł sssie za panienke ale zanim doszło do jakiejś powaznej rozmowy popełnił mały błąd i sssie zdradził XD teraz jak pisze do mnie ktośśś kogo nie znam to nie odpowiadam <_<  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2394 dnia: Lutego 20, 2005, 07:00:47 pm »
"pokazuj status tylko znajomym" i mam luz nie kumam waszego problemu :F jak komus zalezy zeby "poklikac" o peji i pogodzie to niezagada do kogos niedostepnego przeciez :P <czasem niedziala ale splawianie samo w sobie moze byc zabawne =] >

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2395 dnia: Lutego 20, 2005, 07:02:47 pm »
albo " nie pokazuj wiadomosci od nieznajomych " i luzik jest :F



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2396 dnia: Lutego 20, 2005, 07:49:15 pm »
jak iedyś zawsze lubiłem gadać z tymi ludzmi co do mnie piszą a mnie nieznają.. zawsze im wkręcałem jakieś głupoty że mieszkam z 26 letnią dziewczyną i się masturbowałem zawsze dotykając jej bielizne aż pwnego razu mnie złapała i pokazał mi co naprawde oznacza być żądną kobietą...
ale rozbrajają mnie ludzie którzy piszą po nic... Geez nierozumiem naprzykłąd tego że jakiś koleś napisał coś do mnie.. wkleje wam całą rozmowe...

Cytuj
3898346 (9-02-2005 23:44)
ja pierdzile
3898346 (9-02-2005 23:44)
i duzo buraków wierzy ci
Gipsi (9-02-2005 23:44)
eeee
Gipsi (9-02-2005 23:44)
ale w co?
Gipsi (9-02-2005 23:44)
w to ze mam mame?
Gipsi (9-02-2005 23:44)
czy w to ze mnie tato koha?
Gipsi (9-02-2005 23:46)
aha no to wporzo
Gipsi (9-02-2005 23:46)
tschus

nie wiem o ch*j mu chodziło.. czy komentował mój opis czy co -_-' po co zagadywac żeby pytać o bzdury, niektózy nie mają co robić...

jan ajbardziej lubie gadać z tymi hip hopófkami i im opowiadac jak to kocham biegać po łące i puszczać latawce albo łapać motyle w siatke a one ci mówią że to ciekawe hobby i ogólnie są zjebane...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2397 dnia: Lutego 20, 2005, 08:15:25 pm »
Kto znajdzie 3 różnice i nie dossstanie zawału otrzyma odemnie WIEEEELKIE ciacho :F
Polecam raczej od 18 lat :P

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2398 dnia: Lutego 20, 2005, 09:43:36 pm »
Widziałam to kilka tygodni temu, jakoś mnie nie wzruszyło, ale nie polecam w ciemnym pokoju :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2399 dnia: Lutego 21, 2005, 06:46:14 am »
juuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiii do szkoły idymy :D
juuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiii 2 sprawdziany mamy :D
juuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiii na 7 rano mamy :D
juuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiii niezdążyliśmy już :D


a ten link od Marva to kiedyś widziałem i się wystraszyłem nawet :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?