Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161014 razy)

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23480 dnia: Maja 18, 2007, 11:17:28 pm »
Cytuj
damn it, tego to człowiek się dowiaduje o sobie;]
damn it, tego to człowiek się dowiaduje o... Musiole ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23481 dnia: Maja 18, 2007, 11:25:04 pm »
To wszystko szczera prawda Iniuria, nie okłamalibyśmy cię. Uważaj na Musiola, ledwo się go spuści z oka i zaraz go można przyłapać gdzieś, obściskującego się z jakąś panienką/jakimś facetem. Trzymaj go krótko lepiej, najlepiej przywiąż do kaloryfera np. bo jak się rozbestwi, to nie ma przebacz...

Swoją drogą, kupiłem Singstar Osiemdziesiąt's i jest taki se... może byłby trochę lepszy, gdyby płytka nie była doje**na maksymalnie (musiałem skopiować, żeby działało) i teraz mi 7 tracków nie chodzi (w kilka fajnych np. Zbigniew Wodecki - Chałupy Welcome To heh...).

BTW. Apropo tego singstara... Madonna - Material Girl, poziom easy, 9300/10000 na dzieńdobry... jestem śpiewak jak bum cyk cyk...
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2007, 11:26:03 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23482 dnia: Maja 18, 2007, 11:29:49 pm »
To wszystko szczera prawda Iniuria, nie okłamalibyśmy cię. Uważaj na Musiola, ledwo się go spuści z oka i zaraz go można przyłapać gdzieś, obściskującego się z jakąś panienką/jakimś facetem. Trzymaj go krótko lepiej, najlepiej przywiąż do kaloryfera np. bo jak się rozbestwi, to nie ma przebacz...


pf, mówisz tak, bo odrzuciłem Twoje zaloty, zazdrośniku jeden, jeszcze tak mówisz, bo jesteś zły, że jestem hetero ...

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23483 dnia: Maja 18, 2007, 11:42:02 pm »
Cytuj
zaraz go można przyłapać gdzieś, obściskującego się z jakąś panienką/jakimś facetem.
xD raczej ze swoim plejem :P

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23484 dnia: Maja 18, 2007, 11:44:34 pm »
Cytuj
zaraz go można przyłapać gdzieś, obściskującego się z jakąś panienką/jakimś facetem.
xD raczej ze swoim plejem :P
to dajcie mi TV i nigdzie nie wyjdę -_-

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23485 dnia: Maja 18, 2007, 11:47:25 pm »
Cytuj
to dajcie mi TV i nigdzie nie wyjdę -_-
to jak nie masz TV, to zagraj w tego szatana ^^

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23486 dnia: Maja 18, 2007, 11:58:02 pm »
Cytuj
pf, mówisz tak, bo odrzuciłem Twoje zaloty, zazdrośniku jeden, jeszcze tak mówisz, bo jesteś zły, że jestem hetero ...

Po tym jak odbiłeś mi Chiefa, nie mam ci do powiedzenia w tej kwestii. Na początku myślałem, że jesteś inny, że zależy ci na moich uczuciach i że się o mnie troszczysz.. no ale wyszło szydło z worka, już nigdy nie będzie tak jak kiedyś T_T... ty zimny, nieczuły szowinisto...

Losowe refleksje na temat dnia dzisiejszego

Elite Beat Agents zaczęło mnie wkurzać... straciłem swój magiczny skill, już nie potrafię kręcić tych cholerny kółek i ciągle się wywalam na prostych momentach.... (no ale 11 S'ek na Hard ROCK'u jest hehe).

Inna refleksja, na temat gier z DS'a: PW:AA>>>>>>>>>>>>PW:AA - Justice for All...

Jeszcze inna refleksja: MPH ssie pauke, już jestem za połową i ani razu nie miałem potrzeby używania na przeciwników broni innej niż zwykły karabinek.

Refleksja na temat dnia dzisiejszego: łał, dzisiaj jedna dziewczyna w tramwaju ciągle się na mnie patrzyła z lekkim rumieńcem i szeptała coś do koleżanki. Pewnie byłbym bardziej zadowolony, gdyby nie to, że to były gimnazjalistki. No ale i tak, w sumie co się dziwić.. jestem piękny... (what is that sound? Czyżby ktoś to chciał zaquote'ować? NO WAI)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23487 dnia: Maja 19, 2007, 12:04:17 am »
Refleksja na temat dnia dzisiejszego: łał, dzisiaj jedna dziewczyna w tramwaju ciągle się na mnie patrzyła z lekkim rumieńcem i szeptała coś do koleżanki. Pewnie byłbym bardziej zadowolony, gdyby nie to, że to były gimnazjalistki. No ale i tak, w sumie co się dziwić.. jestem piękny... (what is that sound? Czyżby ktoś to chciał zaquote'ować? NO WAI)
hahaha ... one się z Ciebie śmiały ... czyli, że norma totalna ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23488 dnia: Maja 19, 2007, 12:11:21 am »
Nie nie i jeszcze raz nie, ty wredny prześmiewco. Podobałem się tej gimnazjalistce i twoje bezczelne pomówienia tego nie zmienią. A teraz, zmieńmy temat, np. znowu zacznijmy cię obgadywać.

Ej Iniuria, wiedziałaś, że Musiol wytatuował sobie moje imię na lewym pośladku? Ale potem usunął operacyjnie i teraz na lewym ma "Chief" a na prawym "Roberts"...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23489 dnia: Maja 19, 2007, 12:19:23 am »
Nie nie i jeszcze raz nie, ty wredny prześmiewco. Podobałem się tej gimnazjalistce i twoje bezczelne pomówienia tego nie zmienią. A teraz, zmieńmy temat, np. znowu zacznijmy cię obgadywać.

Ej Iniuria, wiedziałaś, że Musiol wytatuował sobie moje imię na lewym pośladku? Ale potem usunął operacyjnie i teraz na lewym ma "Chief" a na prawym "Roberts"...
tia, a na środku 'was here' ... nie ma nic, może poręczyć sama ;]powiem Ci, że jakbyś przylazł do mojej klasy, to to, co gadamy tutaj, to w mojej klasie to nic, meheheh

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23490 dnia: Maja 19, 2007, 12:42:02 am »
Cytat: Tantalus
Nie nie i jeszcze raz nie, ty wredny prześmiewco. Podobałem się tej gimnazjalistce i twoje bezczelne pomówienia tego nie zmienią. A teraz, zmieńmy temat, np. znowu zacznijmy cię obgadywać.
Kurde, te tramwaje mają jakąś magiczną moc, może jakieś afrodyzjaki do nich ładują, bo to już druga sytuacja gdy to ci się przydarza: http://squarezone.pl/forum/index.php?topic=918.340 (post z 25 listopada, 4 akapit od końca, jak dobrze że mam taką dobrą pamięć ;f)
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2007, 12:43:07 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23491 dnia: Maja 19, 2007, 01:45:58 am »
Cytuj
Kurde, te tramwaje mają jakąś magiczną moc, może jakieś afrodyzjaki do nich ładują, bo to już druga sytuacja gdy to ci się przydarza: http://squarezone.pl/forum/index.php?topic=918.340 (post z 25 listopada, 4 akapit od końca, jak dobrze że mam taką dobrą pamięć ;f)

O_O Permanentna inwigilacja!! To przerażające, że można takie szczegóły zapamiętać. Ale tak, to faktycznie drugi raz, a właściwie trzeci, jeżeli mam być konkretny. Z tym, że te dwa wcześniejsze wypadki dotyczyły jednej osoby, konkretnie studentki UG (wiem, bo wysiadała na przystanku przy uniwerku). Raz jeszcze udało mi się nawiązać kontakt wzrokowy z młodą gotką raz... ale gimnazjalistka mi się pierwszy raz przytrafiła hehe...

Swoją drogą, jestem frajerem, bo jakoś nie potrafię zbyt długo utrzymać kontaktu wzrokowego. Ale teraz nie, jeżeli znowu mi się taka sytuacja zdarzy, to nawet nie mrugnę. W końcu i tak najpewniej tej osoby nigdy więcej nie zobaczę, a jeżeli nawet, to wyłącznie przejazdem hehe... chociaż, może warto by jakąś bajerę przygotować hehehe...

Dobra, a tak na serio, to ja naprawdę się za strasznego przystojniaka nie uważam, nie jestem narcyzem i, wbrew krążącym po internecie plotkom, nie mam też skłonności metroseksualnych heh... no ale nie mam też kompleksów i jestem całkiem pewien, że byłbym w stanie oczarować dziewczynę, gdyby naprawdę mi na tym zależało. Raz, że ładne dziewczyny chodzą nie raz z prawdziwymi marginesami/oblechami, a dwa, że jeżeli mogłem spodobać się takiej Hisoce, to chyba musi coś znaczyć hehe... problem polega na tym, że jestem nieśmiały, to po pierwsze, po drugie, przebywam w środowisku w którym wszystkie fajnie dziewczyny są zajęte (vide, moja uczelnia), gdzie dziewczyn jest deficyt (vide, moi kumple hehe) albo gdzie ich imiona kończą się zwykle na jpg lub gif (vide, moje drugie życie w internetach).

Damn, ale narcystycznie zabrzmiał ten post, pomimo tego, że wcale nie miał. Dla rozluźnienia atmosfery powiem wam tylko, że trudno jest podrywać dziewczyny, jak się ma drewnianą nogę i mackę zamiast lewego ramienia, tak jak ja....

EDIT:: No i masz, Yume rzucił linkiem z KF i jakoś tak spontanicznie napisałem tam posta na 10k znaków. Co prawda, zaczynam się już bać, bo ledwo skończyłem pisać, to qiax się pojawił i pewnie jak jutro rano wstanę, to będę miał odpowiedź zbudowaną z 40 kłotów. No cóż, to tak samo dobry sposób spędzania czasu jak inny... ale teraz trza lecieć do wyra, bo zaraz się zaczyna "The Grim Adventures of Billy & Mandy", czyli moja ulubiona kreskówka z Cartoon Network.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2007, 03:10:08 am wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23492 dnia: Maja 19, 2007, 10:11:38 am »
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33666 hm... Smogu dostanie orgazmu ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23493 dnia: Maja 19, 2007, 10:20:36 am »
No, z tym, ze to juz bylo wiadome tak z tydzien ;p mozna sie bylo tylko zastanawiac, czy to bedzie StarCraft 2, czy World of StarCraft ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23494 dnia: Maja 19, 2007, 10:35:58 am »
No, z tym, ze to juz bylo wiadome tak z tydzien ;p mozna sie bylo tylko zastanawiac, czy to bedzie StarCraft 2, czy World of StarCraft ;]
mnie to akurat nie interesuje, więc jestem lekko po tyle

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23495 dnia: Maja 19, 2007, 10:39:37 am »
wiadome było, ze bedzie starcraft ;f w końcu co innego Blizzard mógłby ogłosić w Korei - kraju, gdzie starcraft to niemalże religia ;]
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23496 dnia: Maja 19, 2007, 02:13:00 pm »
moze wrescie bedzie mial normalna grafike <.< hmmm na skrinach wyglada calkiem jak Earth 2k-ilestam

Cytuj
wiadome było, ze bedzie starcraft ;f w końcu co innego Blizzard mógłby ogłosić w Korei - kraju, gdzie starcraft to niemalże religia ;]
bardziej sie spodziewalem diablo 3 niz sc no ale skoro warcraft ma 3 czesci (i moze bedzie mial wiecej) to czemu ni starcraft

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23497 dnia: Maja 19, 2007, 04:52:16 pm »
Coś mi się przypomniało odnośnie tego co napisał Tant wyżej.
Mam ostatnio ochotę zapaść się pod ziemię.Jak nie jeden to drugi T.T,najpierw jeden kolega z pracy powiedział mi przez gg,że mu się podobam i chciał by coś więcej,no to ja mu wytłumaczyłam,że nie ma co liczyć i możemy zostać w stosunkach koleżeńskich...tylko mi się wydaje,że to do niego nie dotarło tak jak należy.
A wczoraj okazało się,że jeszcze jeden znajomy napisał mi też przez gg taką kwestię ;/ i temu też będę musiała tłumaczyć...heh,niech mnie ktoś zastrzeli.
Czy u chłopaków nie istnieje coś takiego jak "koleżanka/przyjaciółka"?Tylko od razu kandydatka na dziewczynę....

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23498 dnia: Maja 19, 2007, 05:49:48 pm »
damn <idzie wyrzucic do kosza kwiaty i pierścionek>

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23499 dnia: Maja 19, 2007, 05:55:24 pm »
XD God mniej litość