Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161559 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21900 dnia: Lutego 07, 2007, 11:11:17 am »
biorąc pod uwagę częstotliwość ataków i akcji szpiegowskich, to chyba się jie przejadło :/

Przed chwilą komp zakomunikował ,że "kabel sieciowy odłączony"...a po chwili sam go sobie podłązył :D

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21901 dnia: Lutego 07, 2007, 11:18:14 am »
To może pora na nowe wyzwania? Bloodwars, Travian?;] A może...Hattrick? ^.^
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21902 dnia: Lutego 07, 2007, 01:02:18 pm »
A moze tak Tibia co ;> ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21903 dnia: Lutego 07, 2007, 01:16:35 pm »
Jeez... Moja kotka ma ruję i mnie wkurwia jak nigdy... Tym razem zabieram ją na krojenie, nie ma co.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21904 dnia: Lutego 07, 2007, 02:40:52 pm »
Wydaje mi się, że Grisznak ma charakter podobny do qiax'owego... a dwóch qiax'ów na jednym forum, to łamanie praw fizyki... musieli się zacząć gryźć (i nie wróże Griszowi wyjścia z tej walki zwycięsko hehehe).

Słaby ze mnie allegrowicz. Jak coś nie ma opcji Kup Teraz, to zazwyczaj nie kupuję. Nie dlatego, że przegrywam aukcję, czy coś... poprostu ją przesypiam heh. Zapominam o tym, że miałem się wcześniej obudzić, żeby aukcji popilnować i mi przepada, jak ta dzisiejsza (2 mici do Singstara za 84 zeta? Rozsądna cena).

Nie chwalę się tym, co się ostatnio na PG dzieje, bo nawet się nie ma czym chwalić. Szczęśliwa passa się skończyła i teraz już mam nóż na szyi - ludzie mieli rację mówiąc, że to najtrudniejsza sesja na moim kierunku. Coś w tym jednak było, jak mówiłem, że facet od organicznej dobrze by wyglądał w mundurze SS (His by go polubiła). Zbója z chemii organicznej, którego pisałem 2 dni temu, zdały 3 osoby (na 27), w tym jedna dziewczyna z wyższego roku i jeden włoch z wymiany studentów. Jutro mnie czeka egzamin z ekonomii... wydaje mi się, że jest do zdania, ale matma i dwie chemie mogą mnie zabić... jest niefajnie, ale mogę się jeszcze wilizać z tego. Wyniosłem pewne doświadczenie ze zbója z organicznej, teraz wiem jak się nauczyć na drugiego...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21905 dnia: Lutego 07, 2007, 03:16:18 pm »
Mialem jeszcze cos napisac odnosnie wczorajszego flejma, ale jak zobaczylem ile napisaliscie postow, to az zwatpilem ;] odniose sie tylko do jednego fragmentu. Pisalem gdzies tam cos o tym, ze kupowanie brylantow i innych ch*jni za kupe kasy jest tak samo debilne jak kupowanie krzemowego gowna wewnatrz plastikowego kloca za 2399. I jakis DarkButz czy inny Musiol rzucal sie, ze to jawne swietokradztwo, czyli najezdzanie na PS3. A czy nie jest jasne, ze chodzilo mi po porstu o jakakolwiek konsole? A ze PS3 jest najdorzsze, to ja nic nie poradze - jako przyklad sluzy najlepiej zwlaszcza w takiej sytuacji. A plastikowym klocem z krzemowym gownem w srodku sa wszystkie konsole next-gen (no - Wii moze nie jest klocem tylko klockiem). I wszystkie sa tak samo niewiarygodnie brzydkie, ze ci ktorzy je projektowali powinni zostac spaleni na stosie w trybie natychmiastowym. Az ciezko ocenic ktora najbrzydsza - chlebak, toster, czy dekoder polsatu ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21906 dnia: Lutego 07, 2007, 03:30:08 pm »
Cytuj
A czy nie jest jasne, ze chodzilo mi po porstu o jakakolwiek konsole? A ze PS3 jest najdorzsze, to ja nic nie poradze - jako przyklad sluzy najlepiej zwlaszcza w takiej sytuacji. A plastikowym klocem z krzemowym gownem w srodku sa wszystkie konsole next-gen

W sumie to pisałem we wcześniejszym poście. Ale to nie zmienia faktu, że jesteś fanboyem Bill'a Gates'a i masz jego plakat nad łóżkiem hehe...

Cytuj
Az ciezko ocenic ktora najbrzydsza - chlebak, toster, czy dekoder polsatu ;]

Najładniejsze jest PS3, bez gadania. Ale tylko w wersji deluxe...

Swoją drogą, zielona herbata jest git. Ostatnio sobie kupiłem jakąś zieloną herbate liptona i se parzę codziennie heh...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21907 dnia: Lutego 07, 2007, 03:32:03 pm »
heh Tant-moja najtrudniejsza sesja to będzie właśnie ta w tym czerwcu :/ Straszny syf.  I na dodatek prawo,a tylko jeden fuhrer'o-podobny się znalazł. Reszta większości to cioty :/ A dzikan jest przeciwko karze śmierci...co  za wydział.


Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21908 dnia: Lutego 07, 2007, 04:01:09 pm »
IMO najbrzydsze jest Wii, jest małe, ale brzydkie. X0 ma jedynie ten plus, że są wymienne przednie panele. Jak dla mnie podoba się najbardziej PS3, choć nie powiem, 'palcuje' i kurzy się niemiłosiernie ;/ Ale na szczęście są już odpowiednie folie ochronne. Ogólnie konsole jakoś nigdy nie był ładne, choć jeśli miałbym wybierać wybrałbym.... chyba poczciwego "szaraka". Taki niepozorny szary prostokąt ;] Najbrzydszą konsolą na jakiej było dane mi grać to NES (mówię o stacjonarkach).

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21909 dnia: Lutego 07, 2007, 04:06:37 pm »
najbrzydszy ze wszystkie to jest chyba Xbox pierwszy. Dżyzaz. X360 jest brzydki, ale plus dla MS ze nie jest brzydszy od poprzednika jak to ma miejsce w przypadku Ninny i Sony. Z nieco mniej optymistycznej perspektywy - brzydszej konsoli zrobic sie nie da, wiec tez nie ma czego specjalnie chwalic ;D Z poprzedniej generacji ladny byl PS2 slim w wersji Satin Silver. Genialnie to wyglada. Ale o PS3 sie juz tego nie da powiedziec ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21910 dnia: Lutego 07, 2007, 04:18:32 pm »
PS2 był fajny w kolorze Błękitnym, bundle pack z GT4.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21911 dnia: Lutego 07, 2007, 04:21:14 pm »
Ech...ja Was naprawdę nie rozumiem...Chcecie nawrócić cały świat na swoją wybraną konsolę ? Darujcie już sobie te tanie hasełka typu "Xkloc360 ssie pauke z połykiem :O" czy "Sony ssie pauke :O", bo to już jest nudne i żałosne (i to nie tylko moje zdanie). Niech każdy trzyma się swojej wybranej konsoli i się zamknie. Jak na rynku były PS2, X-BOX i GCN to nie widziałem tutaj jakoś żadnych kłótni co lepsze. Weźcie więc zamknijcie te swoje gejmspoty, IGN czy onlygejms i wyjdźcie na dwór, Ja nie latam po całym forum z opisami "Wii wymiata, X360 jest chujowe, a PS3 śmierdzi kapustą", bo nie mam po co. Nie obchodzi mnie Wasze zdanie na temat konsol Nintendo, ale wkurwia mnie jak ktoś siedzi i gnoi wszystkie konsole na każdym kroku, a swoją czci przy wybudowanym ołtarzyku z fotką twórcy konsoli.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21912 dnia: Lutego 07, 2007, 04:31:19 pm »
K.O.! (bo nie całkiem PERFECT...)

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21913 dnia: Lutego 07, 2007, 04:33:36 pm »
Widzę,żę tu znowu konwersacja na temat konsol.Ja i tak kupię PS3 bo zawsze kupuję konsolki z Sony. Moj kumpel ma X360 i ponoć ma super grafe.

Kurcze,kolana mnie tak napieprzają,ledwo na treningu trenuje,ale w sobtę jest turniej więc trzeba wytrzymać.

Swoją drogą, zielona herbata jest git. Ostatnio sobie kupiłem jakąś zieloną herbate liptona i se parzę codziennie heh...
Ja tam sobie ostatnio robię truskawkową herbatę z Liptona,extra  ;D

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21914 dnia: Lutego 07, 2007, 04:36:09 pm »
<Spogląda na sig Viviego> .... ożesz kurna ;/ na prawej obronie? ;/ nienawidzę grać na obronie ;/ bleeeeeeeee

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21915 dnia: Lutego 07, 2007, 04:38:54 pm »
<Spogląda na sig Viviego>Ej, fuj, nie...tylko nie piłka nożna ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21916 dnia: Lutego 07, 2007, 05:03:24 pm »
Dla was zmieniłem swojego siga i ava(tylko fajnie,że już od tygpodnia miałem sobie zmienić siga & ava).

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21917 dnia: Lutego 07, 2007, 05:32:47 pm »
Hmm, a jaki turniej, Vivi? Może w Głogowie? Tylko dzień nie pasuje, bo ja mam turniej o mistrzostwo województwa, tylko w niedzielę;]
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21918 dnia: Lutego 07, 2007, 05:36:56 pm »
Cytuj
Ech...ja Was naprawdę nie rozumiem...Chcecie nawrócić cały świat na swoją wybraną konsolę ? Darujcie już sobie te tanie hasełka typu "Xkloc360 ssie pauke z połykiem :O" czy "Sony ssie pauke :O", bo to już jest nudne i żałosne (i to nie tylko moje zdanie). Niech każdy trzyma się swojej wybranej konsoli i się zamknie. Jak na rynku były PS2, X-BOX i GCN to nie widziałem tutaj jakoś żadnych kłótni co lepsze. Weźcie więc zamknijcie te swoje gejmspoty, IGN czy onlygejms i wyjdźcie na dwór, Ja nie latam po całym forum z opisami "Wii wymiata, X360 jest chujowe, a PS3 śmierdzi kapustą", bo nie mam po co. Nie obchodzi mnie Wasze zdanie na temat konsol Nintendo, ale wkurwia mnie jak ktoś siedzi i gnoi wszystkie konsole na każdym kroku, a swoją czci przy wybudowanym ołtarzyku z fotką twórcy konsoli.
a mnie nie obchodzi Twoje zdanie na temat mojego zdania (lol, jak to brzmi) o next-genach. Jestes nudny i zalosny. O.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21919 dnia: Lutego 07, 2007, 05:51:07 pm »
Ej a jaka sygnaturke mial Vivi? Chce zobaczyc ;]

a x360 wyglada ladnie. Chyba najbardziej mi sie podoba z wszystkich next genow.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?