Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165395 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2120 dnia: Stycznia 02, 2005, 07:10:42 pm »
C :D
po A bedzie cie miec za jeszcze iwekszego lumpa, a do B by sie blizna przydala :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2121 dnia: Stycznia 02, 2005, 07:44:05 pm »
3 odpowiedź najbardziej do ciebie pasuje :)

kurde ale masz fajnie że idziesz na studniówke Tant :)  ja też miałem iść ale nie ide... buuuu ;(  a co do waszych matur z warhamer shout boxa to onem nie niestety nie obejmujją bo u mnie w budzie były już matury przed wigilią i ja dzięki wam już miałem matury... teraz będę musiał chodzić całe 10 dni do budy.... a co do matury to jak u was jest taka sama jak u nas to 3 dzień jest cholernie trudny :/  więc uważaj na dodatkowy przedmiot... bo może i u was  pierwsze 2 dni będą banalne a 3 masakryczny...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2122 dnia: Stycznia 02, 2005, 08:07:58 pm »
kurde.......pozyczta ktos kase na memorke bo roznosic ulotki mozna od 16 lat i ni ma jak zarobic.
Zell - kieliszek czy lampka jeden c***j :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2123 dnia: Stycznia 02, 2005, 09:06:36 pm »
tak? to sproboj sobie wypic 10 kieliszkow wodki i 10 lampek tegoz trunku :F
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2005, 09:23:22 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2124 dnia: Stycznia 03, 2005, 09:41:56 am »
Heh...widzę,że prawie wszyscy Sylwka spędzili na piciu napojów alkocholowych....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2125 dnia: Stycznia 03, 2005, 03:00:16 pm »
badz co badz sylwester wraz z urodzinami to najlepsze okazje do picia... to zle? co innego gdybysmy byly jakimis 50-letnimi zulami pokroju gipsona ktory pija do lustra bo nie ma z kim...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2126 dnia: Stycznia 03, 2005, 03:15:15 pm »
Cytuj
badz co badz sylwester wraz z urodzinami to najlepsze okazje do picia... to zle? co innego gdybysmy byly jakimis 50-letnimi zulami pokroju gipsona ktory pija do lustra bo nie ma z kim...
Nie powiedziałam,że to źle...

A tak apropo to ma ktoś może FF9?Bardzo bym chciała,jeśli ktoś ma możliwość przegrać mi pierwszą płytę w wersji pal(lub wszystkie płyty,jeśli ktoś może)...ładnie proszę ;(  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2127 dnia: Stycznia 03, 2005, 03:20:42 pm »
Hmmm z tego co wiem to mają: ja :F, Heti, Fala, Kakashi... eeee nie wiem kto jeszcze komu wysssyłał :P ale reszta też ma tylko niekce sssie przyznać :shifty:
Wysssłał bym ci ale proponuje znaleść kogośśś kto mieszka w TM będzie taniej :F
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2005, 03:22:23 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2128 dnia: Stycznia 03, 2005, 03:28:13 pm »
cholera... ale jestem na siebie wkór***ny...... cholerny sylwester.... położyłem się o 3 nad ranem, wstałem o 9 i wyglądałem jak na własnym pogrzebie.... Mam taką głupią przypadłość, ze mam strasznie słąby łep, ale niezależnie od tego ile wypije, nie mam nigdy kaca...... no i żeby było śmieszniej dostałem miesięczny szlaban na wszystko poza nauką......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2129 dnia: Stycznia 03, 2005, 04:31:46 pm »
to trochu lipnie masz W-w :P

Offline akodo_ryu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2130 dnia: Stycznia 03, 2005, 04:36:12 pm »
ha, a ja w tym roku się nie schlałem. mało alkocholu, mało problemów dnia następnego :D.. za to dostałem rozstroju rzołądka...
-----------------------
a co do studniówek - studnióka fajna rzecz :D
odpowiedź C ;)

- See you soon, bro.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2131 dnia: Stycznia 04, 2005, 07:10:38 pm »
właśnie napisałem posta nr. 30000.... szybko nam poszło, co nie?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2005, 07:11:12 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2132 dnia: Stycznia 04, 2005, 07:29:30 pm »
no cos kolo roku...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2133 dnia: Stycznia 04, 2005, 08:15:25 pm »
łał nieźle... ponad rok pisania...

a ja dzisiaj byłem u fryzjera i wyglądam jak jakaś ciotowata dziewczynka którą tatuś molestował.... czyli coś jak jakiś jrockowiec którego kiedyś miałem na avku... takie szare tło było i on był czarno biały... z grzywką koleś z pasemkami... ehhh znowu tatuś będzie mnie gwałcił....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2134 dnia: Stycznia 04, 2005, 08:21:07 pm »
Nie martw sie ja też tak wyglądam XD tylko passsemek ssse oszczędziłem :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2135 dnia: Stycznia 04, 2005, 08:45:28 pm »
Ja mam włosy podobnej długości i jakości, jak bishonen z mojego avka... tylko kolor jeszcze nie ten (z mocnym naciskiem na JESZCZE)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2136 dnia: Stycznia 04, 2005, 09:07:59 pm »
Cytuj
Ja mam włosy podobnej długości i jakości, jak bishonen z mojego avka...
k.....k......kkk........ke?!?!?!? faq.... niektorzy to maja szczescie....

[edit]
faq... zamiast ke sie zrobila siakas taka buzka....
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2005, 09:08:59 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2137 dnia: Stycznia 04, 2005, 09:37:04 pm »
ja chchailem se zrobic wlkosy na Sephirotha (przemlaowac na bialo) ale sie mama nie zgodzila -_- a zajebiscie bym wygladal.......(jak ciota :P)
qrde....anosialem wlasnie referat z fizyki...jkos dziwnie sie czuje

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2138 dnia: Stycznia 04, 2005, 09:48:31 pm »
eee... serdzej to ty tez masz wlosy po kolana? :shu: faqq... taki serdzej ma a ja nie :cry:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2005, 09:48:51 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2139 dnia: Stycznia 04, 2005, 09:57:28 pm »
A ja dziś z nudów zaczełam od nowa czytać NSH...hehe jestem już na trzeciej stronie.Jak zaczełam to czytać to łojezu...masakra...te początkowe faktycznie jakieś takie lipne były...aż wstyt się przyznać...ale od czegoś trzeba było zacząć.Wogóle to jak przeczytałam jednego posta gdzie było napisanie coś o szamoczących się zombiach to się od śmiechu nie mogłam powstrzymać. :lol: tak przez 10 minut turlałam się po stole i powietrza nabrać nie mogłam...normalnie ten tekst był powalający...a tym bardziej jak wyobraziłam sobie te zaombiaki  :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2005, 10:00:16 pm wysłana przez YUzuriha »