Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165364 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2100 dnia: Stycznia 01, 2005, 04:07:42 am »
ehh ze mnie to jest zwyrol nawet po sylwku musze na sz zajrzec... u kumpla i bylo nawet zajebiscie i az sie dziwie ze mi az tak do glowy nie poszlo O_o 2x 0.7 absolwenta (no co... ja nie jestem taki gipson ze wypije 5l wodki i ma "letka" kape :F) na 4 osoby i ja sie caly czas zachowywalem jak normalnie...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2101 dnia: Stycznia 01, 2005, 04:22:04 am »
A coś ty sie tak rozpisssał wszędzie :P


Cytuj
2x 0.7 absolwenta na 4 osoby i ja sie caly czas zachowywalem jak normalnie...
Może ciebie weźmie później ... np rano sssie nawalony obudzisssz :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2102 dnia: Stycznia 01, 2005, 04:24:47 am »
no bo wszedzie mialem cos do powiedzenia :F
a pozniej juz mnie raczej nie wezmie... bo zaczelismy pic o 17... i gdzies kolo 12 bylo z deka "fajnie" ale jeszcze nie robilem jaskolek na srodku drogi ani nic :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2103 dnia: Stycznia 01, 2005, 04:26:14 am »
Heheh to ja mam taki opóźniony zapłon...jak byłam u koleżanik na urodzinach i napiłam się szampana(były to dwał łyki)to dopiero na drugi dzień podziałało i miałam dziwny humorek :lol:  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2104 dnia: Stycznia 01, 2005, 04:28:46 am »
dwa łyki? O_o ... to ja znam dziewuszke co po jednym browcu zachowuje sssie jak po 5... ale 2 łyki?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2105 dnia: Stycznia 01, 2005, 04:32:04 am »
ee? czyli istnieja ludzie ze slabszym lbem niz ja O_o a poza tym kto pije szampana na urodzinach? :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2106 dnia: Stycznia 01, 2005, 04:32:40 am »
To tak jest jak się nie pija często...ale ja mam słabą głowę ;) do takich rzeczy

Edit
No bo to była 18-nastka
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2005, 04:33:50 am wysłana przez YUzuriha »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2107 dnia: Stycznia 01, 2005, 04:36:59 am »
eeee wiele osssób pije szpana w różnych okazjach... pewnie dlatego że jessst tani :F
Ja osssobiście mimo małej masssy mam mocny łeb ale mam też blokade w ilości pitego trunku: góra 10 kielonków i dalej nie moge przełknąć :F a brofców to może ze 3 wypije i tak pije 1 w 30min i każdy następny o te 30min wiecej :F mam za mały żołądek i pęcherz poprosstu :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2108 dnia: Stycznia 01, 2005, 04:43:26 am »
Cytuj
ale mam też blokade w ilości pitego trunku: góra 10 kielonków i dalej nie moge przełknąć
to jest pojencie wzgledne... przekonalem sie o tym dzisiaj.... w normalnych kieliszkach 0.7 to na 4 kilka/nascie kolejek jak sie nie leje do pelna a w tych kieliszkach (kielichach?) co dzis pilismy to bylo na 4-5 kolejek.... a ja myslalem ze wszystkie kieliszki sa takie same
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2109 dnia: Stycznia 01, 2005, 04:47:50 am »
to były pewnie setki :F
a ja licze w 0.7 :P bo w 1.0 to wyjdzie 7 kieliszków <_<

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2110 dnia: Stycznia 01, 2005, 08:54:41 am »
Lipa miałem wolfs Rina i bleach obejżeć, bo nigdzie nielazłem, i po obejżeniu jednego ep (gdzieś pierwsza wtedy była) poszłem do WC na dole i mnie Kuzyn i Wujek zwineli na kielona bo niemielu już z kim pić (muj stary sie skończył szybko jak nigdy ;] a inni goście to dla tyh dałnów pikusie) Te dałny już hyba ze 2 litry na głowe wypili jeszcze 0.7 wytżasneli, i trzymali mnie aż obaliliśmy te 07(Smirnof ;V) i jeszcze 0,5(Bols hyba ;F) i opowiadali o wojsku... o Matko każde zdażenie zwojska po 6 razy... potem sie kłucili kto miał gożej... a po tej 0,7 wujek wpad w rybe i już tam został, a Kuzyn nic ;/ Dalej Napierniczał żebym szedł do wojska i te 0,5 męczyliśmy ... A największa hała była że jedyną zapitą była woda mineralna gazowana z reala, więc ja musiałem pić na "suho" i całyczas smak wódy czułem, Ale na szczeście miałem na stanie sok "pomidor ostry piepż i czili" pżygotowany na święta, i jak wypiłem kartonik to niedość że sie niezżygałem to powruciłem, i teraz już jest wszystko OK, tylk jakies taie uczucie mam że sie zaraz do sufitu pżyczepie :/. Znowu Wolfsa nieobejżałem ;]


BTW:Kiedyś słyszałem o litrowyh flaszkah .. ale umnie "nafśi" takih niema...
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2111 dnia: Stycznia 01, 2005, 07:46:49 pm »
omFg.... gdzie ja jestem? oo.... na SZ... właśnie się... obudziłem... poszeDŁem spać <hic> koło 8:00... wcześniej zwracając matce naturze to co miałem w żołądku... nie pamiętAM ile wypiłem... relatywnie mało... cztery piwa, kielICHa i dopełniłem EFektu winem samoróbką... jednak <hic> mam słabą głowę.... <hiccup> no ale.... czego się dziwić... po kimś... <hic> kto właśCIWie NIe pije.... ma ktoś coŚ do picia? Bo mnie suszy zdeka....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2112 dnia: Stycznia 01, 2005, 07:53:49 pm »
buehuehue szkoda ze dzis sesji nie ma :D ciekawie by bylo i tant by zobaczyl jak to fajnie jest jak ja prawie zawsze gram na kapie :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2113 dnia: Stycznia 02, 2005, 12:42:53 pm »
to musi byc ciekawe przezycie :P a ja tam nie pije :P strasznie slaby jestem :P  tylko kieliszeq szampana :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2114 dnia: Stycznia 02, 2005, 04:02:43 pm »
eee... kieliszek szampana? o ile sie orientuje to szampana sie pije w lampkach :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2115 dnia: Stycznia 02, 2005, 04:04:26 pm »
jakto powiadaja co wies to obyczaj :F <ee ale fakt faktem sie pije w lampkach>

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2116 dnia: Stycznia 02, 2005, 04:15:21 pm »
Jak ktośśś nie ma lampki może użyć żyrandola :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2117 dnia: Stycznia 02, 2005, 06:22:15 pm »
hmm... od rana chodzi za mną jakaś myśl... jakbym zapomniał o czymś ważnym... o czymś.. strasznym.... o czymś o czm powinienem pamiętać... hmm... <koncentracja>..... oł maj GAD... JUTRO.... JU-JUTRO.... JUTRO SĄ LEKCJE.. NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE..... mam to w zwieraczu.... nigdzie kurna nie idę...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2005, 06:24:22 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2118 dnia: Stycznia 02, 2005, 06:28:28 pm »
szit, musiales przypominac :/ moze wszyscy w domu by zapomnieli i bym nie poszedl :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2119 dnia: Stycznia 02, 2005, 06:45:28 pm »
hmm... zastanawiam się, co jutro wkręcić wychowawczyni... jest kilka opcji:

a) Schlałem się w trupa i obudziłem się dopiero po trzech dniach
b) Kolega trafił mnie rakietą w ryj i dopiero jutro wychodzę ze szpitala
c) Byłem w ferie w Tajlandii i jestem jednym z 80 zaginionych polaków

co by tu wybrać...