Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160502 razy)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19720 dnia: Grudnia 14, 2006, 01:10:08 pm »
Cytuj
Zief, pograłem w Castlevanię i Animal Crossing, kret radził mi umyć ręce po wyjściu z kible  Teraz ide spać';]

aha, nie zasejwowaless przed wylaczeniem ds'a. No nie ładnie. JaK tak dalej bedziesz robic to on zawsze bedziesie pojawiac

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19721 dnia: Grudnia 14, 2006, 01:55:49 pm »
MUUAAHAHAAHAHAA !!! Kurde tydzień szukałem kluczyków do mojej szafki, w której trzymam wszystkie gry i płyty, już planowałem ją rozwalić aby dostać się do środka. Heh na szczęście była trochę źle zamknieta i przy próbie otwarcia na chama to otworzyła się bez oporu. A dziś już znalazłem kluczyki heh.

Edit:
Cytuj
Niech się dowie kazdy maciej na świecie że laruku jest najcudowniejszym bandem we wszechświecie! ^___^
Co to ten larucośtam ?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2006, 02:01:56 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19722 dnia: Grudnia 14, 2006, 02:13:49 pm »
Cytuj
Ale jak komuś kto pierwszy raz pyta o swój avatar, mówi się, że ma chu*nie
Nie było to powiedziane osobie która jest na forum/forach od nie dawna.
Cytuj
Mi albo innym uzytkownikom by to wisiało, ale komuś kto nie zna tego forum taka odpowiedź może wydawać się agresywna.
Musiol powiedział o co w tym chodzi...
Cytuj
Można przecież powiedzieć komuś, że ma słabego ava i uzasadnić to jakoś porządnie
Damn, nie wiem jak można się na kogoś obrażać za skrytykowanie ava. Przeciez Gipsi nie wrzucił nic bezpośrednio na nikogo tylko na kawałek jakiegoś obrazka. Ja osobiście nigdy bym się nie obraził nawet gdyby ktoś powiedział że mam najgorszą chu*nie na forum. Jeżeli ktoś nie potrafi znieść takiej krytyki to niech w ogóle nie pyta o opinie albo niech sam się dostosuje. Gdyby ktoś zwrócił się do mnie osobiście jakoś obrażliwie to co innego. Ja największą wagę przywiązuje do tego co kto pisze i jak się zachowuje na forum, a nie jakie ma avatary i sygnatury i sądze że tak samo robi tutaj każdy;]
Temat avatary służy właśnie do pisania swoich opini na temat avów i jakby tak każdy, każdemu miał się tak dokładnie tłumaczyć dlaczego jakiś av się niepodoba to Lol.
No ale sądze że całe nieporozumienie jest zby błache żeby ktoś naprawdę poczuł się urażony i wszystko dalej będzie ok.
 

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19723 dnia: Grudnia 14, 2006, 02:34:55 pm »
Yume cholera co z tobą jest ostatnio, że taki poważny jesteś. Ja nie chciałem rozniecać dalej tego flame'a o pare marnych pixeli. Ale widze, że wzięłeś to zbyt poważnie, cholera chcesz, żebym ci oddał ? Ya ? ;]
Cytuj
Nie było to powiedziane osobie która jest na forum/forach od nie dawna.
To już tymbardziej nie tłumaczy Gipsiego a wręcz przeciwnie, ale jeśli cholera ktoś nie zna Gipsiego to nie wie jak brać to jego "niesamowitą chu*nie w avie".
Cytuj
Musiol powiedział o co w tym chodzi...
Ale ty kurde chyba nie skumałeś o co mi chodzi. Mi chodzi właśnie o to, że tej wypowiedzi nie trzeba brać na poważnie ale skąd cholera Grisznak miał to wiedzieć ?!
Zresztą uważam, że Grisznak zachował się i tak gorzej i zbyt arogancko.
Cytuj
Temat avatary służy właśnie do pisania swoich opini na temat avów i jakby tak każdy, każdemu miał się tak dokładnie tłumaczyć dlaczego jakiś av się niepodoba to Lol.
Nikt od nikogo tego nie wymaga ale miło by było gdyby ktoś czasem uzasadniał dlaczego jakiś av mu się podoba ale nie jest to konieczne.

Ale musisz się zgodzić chyba, że dało się tej głupiej sytuacji uniknąć chyba. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19724 dnia: Grudnia 14, 2006, 02:50:49 pm »
Cytuj
Yume cholera co z tobą jest ostatnio, że taki poważny jesteś. Ja nie chciałem rozniecać dalej tego flame'a o pare marnych pixeli. Ale widze, że wzięłeś to zbyt poważnie, cholera chcesz, żebym ci oddał ? Ya ? ;]
Cytuj
Nie było to powiedziane osobie która jest na forum/forach od nie dawna.
To już tymbardziej nie tłumaczy Gipsiego a wręcz przeciwnie, ale jeśli cholera ktoś nie zna Gipsiego to nie wie jak brać to jego "niesamowitą chu*nie w avie".
Cytuj
Musiol powiedział o co w tym chodzi...
Ale ty kurde chyba nie skumałeś o co mi chodzi. Mi chodzi właśnie o to, że tej wypowiedzi nie trzeba brać na poważnie ale skąd cholera Grisznak miał to wiedzieć ?!
Zresztą uważam, że Grisznak zachował się i tak gorzej i zbyt arogancko.
Ale...zazwyczaj zanim się ktoś zarejestruje na forum to raczej sprawdza jacy są tutaj ludzie i jakie mają podejście od innych, nie ? Zresztą nawet jak Grisznak tutaj już był od dawna zarejestrowany to mógł najpierw co nieco posprawdzać, żeby samemu nie wyjść właśnie na buraka. Poza tym jakby był dobrym obserwatorem to by widział :
a) licznik postów Gipsiego
b) status Gipsiego na forum
Raczej to znaczy, że Gipsi nie jest jakimś flejmerem, jego ton jest akceptowany tutaj i nie zrobił tego, żeby go obrazić. Poza tym mnie już mniej bawi to jak się zwrócił do Gipsiego w temacie o avatarach, ale jego tekst "Dla ciebie, per Pan". To mnie najbardziej rozbawiło. Szukać w internecie szacunku to jak szukać miłości życia w burdelu.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19725 dnia: Grudnia 14, 2006, 03:00:56 pm »
Cytuj
"Dla ciebie, per Pan"
to bylo zajebiste ;D

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19726 dnia: Grudnia 14, 2006, 03:10:16 pm »
Cytuj
Yume cholera co z tobą jest ostatnio, że taki poważny jesteś
Kurde, dlaczego tyle osób mówi że jestem poważny. To pewnie przez avy. Widać że jednak zwraca się na nie dużą uwagę XD
Cytuj
Ja nie chciałem rozniecać dalej tego flame'a o pare marnych pixeli
Nie chciałeś, ale roznieciłeś w poprzednim poście;]
Cytuj
Ale musisz się zgodzić chyba, że dało się tej głupiej sytuacji uniknąć chyba. ;]
Wszystkiego da się uniknąć, niestety nie wszystko można przewidzieć;]
Cytuj
Poza tym mnie już mniej bawi to jak się zwrócił do Gipsiego w temacie o avatarach, ale jego tekst "Dla ciebie, per Pan".
No ja myśle że było to spowodowane tym że Gipsi użył sformułowania smutny chłopiec w topicu DMC;f No ale można to było przecież obrócić w żart;]

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19727 dnia: Grudnia 14, 2006, 03:13:15 pm »
Cytuj
Szukać w internecie szacunku to jak szukać miłości życia w burdelu.

Niewiem dlaczego to mi sie bardzo spodobało :D

Cytuj
Ale...zazwyczaj zanim się ktoś zarejestruje na forum to raczej sprawdza jacy są tutaj ludzie i jakie mają podejście od innych, nie ? Zresztą nawet jak Grisznak tutaj już był od dawna zarejestrowany to mógł najpierw co nieco posprawdzać, żeby samemu nie wyjść właśnie na buraka. Poza tym jakby był dobrym obserwatorem to by widział :
a) licznik postów Gipsiego
b) status Gipsiego na forum
Raczej to znaczy, że Gipsi nie jest jakimś flejmerem, jego ton jest akceptowany tutaj i nie zrobił tego, żeby go obrazić. Poza tym mnie już mniej bawi to jak się zwrócił do Gipsiego w temacie o avatarach, ale jego tekst "Dla ciebie, per Pan". To mnie najbardziej rozbawiło. Szukać w internecie szacunku to jak szukać miłości życia w burdelu.

Też prawda. Wogole nie wiem po co byla "rozgrzebywać" tamten temat.

BTW paskudny dzis dzień ;(

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19728 dnia: Grudnia 14, 2006, 03:16:21 pm »
znaczy się odnośnie tej afery z paniem Grisznakiem, to raczej nie była do uniknięcia, bo Gipsi przecież się nie zmieni i nie będzie używał bardziej wyrafinowanych zwrotów "od tak sobie" ;]
oczywiście pan Grisznak okazał się mówiąc kolokwialnie prostakiem z manią wielkości i za bardzo się przejął całą sprawą..... no ale mniejsza z tym Ja tu tylko sprzątam i mam szlaban ;/
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Grisznak

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #19729 dnia: Grudnia 14, 2006, 03:52:08 pm »
I się porobiło...
Zwróci człowiek uwagę na pewien styl wypowiedzi i już wyjdzie na nie wiadomo co. Nie widzę powodu, dla którego miałby zareagować inaczej - bo może i jestem tu od niedawna, ale czy nie mam prawa wymagać czegoś?
Zaś co do zwrotu "per pan" - czy bez użycia "emotikonki" nikt nie rozumie ironii?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19730 dnia: Grudnia 14, 2006, 04:03:21 pm »
Cytuj
I się porobiło...
Zwróci człowiek uwagę na pewien styl wypowiedzi i już wyjdzie na nie wiadomo co. Nie widzę powodu, dla którego miałby zareagować inaczej - bo może i jestem tu od niedawna, ale czy nie mam prawa wymagać czegoś?
Zaś co do zwrotu "per pan" - czy bez użycia "emotikonki" nikt nie rozumie ironii?

Te 4um jest jakie jest i oczywiscie jego urzytkownicy. Myslisz ze jak przyjdziesz i napiszesz ze ci sie nie podoba moj styl pisania to przestane. Rozumiem od modów ale z jakiej okazji ciebie. Zbóżyłesh nasiom charmoniem :D I cio my teras zrboic ?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19731 dnia: Grudnia 14, 2006, 04:16:26 pm »
Cytuj
Nie widzę powodu, dla którego miałby zareagować inaczej - bo może i jestem tu od niedawna, ale czy nie mam prawa wymagać czegoś?
Czyli jak idziesz na imprezę ze swoim kumplem do jego znajomego (którego na oczy nie widziałeś) i coś Ci nie pasuje to też zaczynasz "wymagać", żeby to zmienił ?
Cytuj
Zaś co do zwrotu "per pan" - czy bez użycia "emotikonki" nikt nie rozumie ironii?
A czy jak powiem kumplowi "spierdalaj" bez uśmiechu i żartobliwego tonu to zrozumie żart ? Nie sądzę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19732 dnia: Grudnia 14, 2006, 04:55:42 pm »
'nuff said! Dosc flejma ;]

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19733 dnia: Grudnia 14, 2006, 04:58:03 pm »
dajcie mu warna :D 20% zeby mial. Kiedys mi tez tak zrobiliscie  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19734 dnia: Grudnia 14, 2006, 04:59:10 pm »
Ehh...Ahym.

Grisz - ołkidołki, nie wiem ile masz lat, pewno >20 prezentujesz się jak prezentujesz, szanuje to. Ale zrozum, nikt raczej nie lubi jak ktoś chce coś w nim zmienić, na siłę.
Hint: nie czepiaj się zbytnio, serio, przymykaj czasem oko ;]

Agrias - nie, bateria mi zdechła, a potem ROM dostał zwiasu. Ale kret jest pojebany ;/


Ja tylko dodam, że Sol też był kiedyś uber poważny, Ash też.... Przywykniesz, serio ;]
(Tant mnie zabije, jak nam uciekniesz od redakcji :P)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19735 dnia: Grudnia 14, 2006, 05:09:03 pm »
Cytuj
Agrias - nie, bateria mi zdechła, a potem ROM dostał zwiasu. Ale kret jest pojebany ;/

Bateria i tak jest bardzo dobra, bo dlugo wytrzymuje. Zostawilam na 6h złączonego i zył, oczywiscie przedtem jeszce gralam ok. 3h  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19736 dnia: Grudnia 14, 2006, 05:09:15 pm »
Cytuj
Agrias - nie, bateria mi zdechła, a potem ROM dostał zwiasu. Ale kret jest pojebany ;/
Ja trzymam DSa zawsze pod ładowarką. A zwiechy to strasznie rzadka rzecz. Ja powiedziałem temu kretowi "Whatever...", opieprzył mnie, powiedział, że ma mnie w dupie i poszedł. Mam nadzieję, że już poszedl sobie w cholerę. Teraz nie chce mi się tego sprawdzać. Wogóle to Animal Crossing jest tragicznie monotonny...Zbierasz skamieliny, zanosisz do identyfikacji, wkładasz do muzeum/sprzedajesz je, gadasz ze zwierzakami (ludźmi ich ciężko nazwać), łapiesz ryby/owady, zanosisz je do muzeum/sprzedajesz, kupujesz nowe rzeczy. I to wszystko można zrobić w jakieś...10-20 minut.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19737 dnia: Grudnia 14, 2006, 05:11:29 pm »
Ja długo nie ładowałem, a w samochodzie ciężko o ładowarke :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19738 dnia: Grudnia 14, 2006, 05:36:02 pm »
Cytuj
Zbóżyłesh nasiom charmoniem :D I cio my teras zrboic ?
ni hooya nie zrozumialem ;f



Cytuj
dajcie mu warna 20% zeby mial. Kiedys mi tez tak zrobiliscie
gdyby za takie cos byly warny to qiax mial by od 2 lat bana ;f

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19739 dnia: Grudnia 14, 2006, 05:44:48 pm »
Ej no, nawet ja nauczyłam się podchodzić do was z rezerwą... W rzeczywistości nie jesteście taką banda kadłubków na jaką wyglądacie ;] Kwestia czasu, kwestia czasu... Q to w sumie dla mnie legenda niepojęta, ale chyba domyślam sie, o jakiego człowieka chodzi.
Nie czytuję IW, więc Grisza za bardzo nie znam, ale podoba mi się sposób postrzegania przez niego niektórych rzeczy (stereotypów dokładnie). Kwestia czasu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2006, 05:48:18 pm wysłana przez Goha »