Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163360 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18020 dnia: Października 03, 2006, 06:17:32 pm »
Cytuj
Ale kij z tym, mature z infy i tak zdaje.

Nie polecam. Chyba, że masz wszystkie komendy pascalowskie wryte na pamięć. No i potrafisz pisać algorytmy takie tradycyjne, do rozwiązywania problemów, bo faktycznie, nie wszystko piszę się tam na kompie. Część trzeba na kartce robić. Informatyka to nie jest fajna rzecz do zdawania.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18021 dnia: Października 03, 2006, 06:29:09 pm »
lepsza Fiza rozszerzona czy infa?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18022 dnia: Października 03, 2006, 06:51:14 pm »
Cytuj
Nie polecam. Chyba, że masz wszystkie komendy pascalowskie wryte na pamięć. No i potrafisz pisać algorytmy takie tradycyjne, do rozwiązywania problemów, bo faktycznie, nie wszystko piszę się tam na kompie. Część trzeba na kartce robić. Informatyka to nie jest fajna rzecz do zdawania.
Pierwsze primo - Bede pisal infe jako dodatkowy.
Drugie primo - W zwiazku z brakiem fakultetu planuje chodzic na jakies korepetycje, wiec nie pojde tak "na jana", w dodatku moze w trzeciej klasie mi sie uda zalapac na fakultet do drugich klas.
Trzecie primo - Chce po maturze isc na jakies studia zwiazane z informatyka, a ze oprocz matmy (to akurat mam bardzo dobrze opanowane) punktuja fizyke lub infe, to zdecydowanie wole to drugie.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18023 dnia: Października 03, 2006, 06:52:27 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
eeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.............
Ciekawe stwierdzenie, mógłbyś nie co bardziej rozwinąć tę myśl? :F
nie lubie zanudzac jak Tant o szkole wiec okresliłem swoje uczucia jednym słowem... rozwinieciem bedzie fakt ze pod koniec pierwszego roku studiow wybralem sobie specjalność Informatyka w Zarządzaniu... okazało sie jednak ze było za mało chetnych i kierunek w tym roku nie powstanie <.< bede wiec musial studiowac kierunek ktorego niekcialem bo szkoda zeby 3k,- (za 1 rok) poszło sie kochać
Marv... PO JAKIEGO c***ja POSZEDLEŚ DO TEGO DEBILNEGO JAŃSKIEGO
Jański ?? tak sie moj wychowawca nazywa 0.o

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18024 dnia: Października 03, 2006, 10:18:04 pm »
Cytuj

Cytuj
oczywiscie tego nie lubie
Oczywiście to nikt tego nie lubi. Ale chodzi mi o same imprezy, których głównym zamiarem jest picie, a efektem między innymi upicie/opicie się...?
Nie. Nie uczeszczam na takie imprezy ktorych celem jest glownie picie a efektem ma byc upicie.

Cytuj
Cytuj
Zawsze sobie obviecuje po zbyt obfitej kapie ze juz nie pije tak duzo na kolejnych imprezach i przez jakis czas to dziala, ale pozniej kiedys znowu sie zapominam... i dzieje sie to samo...
Nie chcesz ale to robisz? O_o .... Wiesz już chyba jakie słowo mam na myśli... uzależnienie... (dobra nie rozpisuję się lepiej)


Nie rozsmieszaj mnie. Nie wiesz chyba czym jest uzaleznienie i nie wiesz chyba czym jest imprezaw gronie przyjaciol na której dstepny jest alkohol.
Uzalezniony od alkoholu nigdy nie bede z dwoch powodow: pierwszy - alkohol moze zrujnowac zycie nie tylko tobie ale i twoim najblizszym.
drugi - poprostu nie lubie alkoholu. Nie lubie pic sobie "piwka do filmu"czy tez z kumplami machnac browca do meczu... jakos srednio mam na to ochote... jak jestem w pubie to elegancko piwo smakuje, ale zebym w domu sobie otworzyl i sie napil to nie... nie... i jeszcze raz nie.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2006, 10:18:40 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18025 dnia: Października 03, 2006, 11:08:46 pm »
Gipsi - ja też nie specjalnie lubię pić. Na imprezach chętnie, żeby sobie poprawić humor, ale nie zdażyło mi się jeszcze wypić piwo, czy czegoś takiego od tak, w domu w samotności*. Pije właściwie tylko na imprezach i sporadycznych wypadkach "dla towarzystwa", kiedy jestem u kumpla albo z grupą wbijemy do knajpy niedaleko uczelni, to jednego browca wypiję.

Inna sprawa, że gdybym dorwał butelke miodu pitnego, to bym jej pewnie pełnej z rąk nie odstawił. Uwielbiam to pić, bo jest pyszne poprostu...

Jutro jest pogibany dzień, bo idę na uczelnie o 12ej tylko po to, żeby odebrać index (bo czegośtam nie miałem), a potem wracam tam na jeden wykład na 16tą i do 19tej siedzę heh... będzie się niedługo fajnie wracało w ciemnościach, jak się listopad zacznie...

PS.
* ...a nie chwila, raz mi się zdażyło, jak w lecie wróciłem spocony i zmęczony z meczu, a w domu nie było nic zimnego do picia oprócz piwa (ojciec kupuje często). Wypiłem wtedy jedną butelke albo możliwe nawet, że nie do końca

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18026 dnia: Października 03, 2006, 11:14:53 pm »
No ja jutro mam pierwsze wyklady w zyciu wiec pewnie umre... dzis na oficjalnym rozpoczeciu roku byl taki maly mini wyklad trwajacy z pol godziny i ja juz umieralem to co sie bedzie dzialo jak oni mi beda poltorej godziny sapac... ja umre ;/ Na pewno mnie poryje niesamowicie i bede jak Tant pisal posty na 498 tysiecy znakow o tym jak to nauczycie prowadzil lekcje ;]
Ja niechceeeeee do budy ;/ Pol roku przerwy to miazga jednak jest...


Zell moze cie tym zaskocze ale zeby zdwac mature z informatyki potrzebne są niestety rączki ;/ Bez nich ani rusz przy komputeze. Oczywiscie moglbys zastosowac swoj prezny i gibki jezyk aczkolwiek wtedy nie zmiescilbys sie w okreslonym czasie.

EDIT:::
Wow jedna sekunda roznicy miedzy moim a amrvovym postem ;]
I do tego mam jeszcze Deja vu zwiazane z tym...
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2006, 11:16:43 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18027 dnia: Października 03, 2006, 11:14:54 pm »
Cytuj
Marv... PO JAKIEGO c***ja POSZEDLEŚ DO TEGO DEBILNEGO JAŃSKIEGO

Bo:
1. Kciałem studiowac w Chełmie
2. Uczelni szukałem dopiero w połowie wrzesnia (20 mialem rozmowe ;p) a janski przyjmowal do konca wrzesnia
3. Jestem po ekonomach więc jestem do przodu w przedmiotach ekonomicznych
4. Kciałem szkołe prywatną bo jest w nich lzej ;p

pierwszy rok byl niczego sobie troche zamotana szkola ale w/e a w drugim juz wogole nie wiem co do czego i z czym sie je... nie wspominajac ze nie mam ciagle 5 wpisow ;f


Cytuj
Jański ?? tak sie moj wychowawca nazywa 0.o
tak sie nazywa seria prywatnych polskich uczelni w czym jedna jest na ukrainie

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Total offtopic
« Odpowiedź #18028 dnia: Października 03, 2006, 11:20:23 pm »
Cytuj
Nie rozsmieszaj mnie. Nie wiesz chyba czym jest uzaleznienie
Wiem, i nie powiedziałam, że ty jesteś uzależniony tylko że to tak zabrzmiało (choć na forum nie możemy mówić o brzmieniu). Bo zaiste brzmiało to dziwnie... ~
Cytuj
poprostu nie lubie alkoholu. Nie lubie pic sobie "piwka do filmu"czy tez z kumplami machnac browca do meczu...
x) No taa... lubić alkohol='popijać piwko do filmu' haha dobre...
Lubisz alkohol tylko źle zprecyzowałeś to zdanie. Może> nie lubisz popijać go bez okazji - tak to rozumiem.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18029 dnia: Października 03, 2006, 11:29:32 pm »
łah....rozmowy o pseudo-alkoholizmie ;] najso :P z chęcią poczytam :P

Anouk - ja to nie wiem co w tym takiego ze na imprezie sobie ktos dorosły popije duuzo więcej.....o alkoholizmie by moglo sie mowic jakby pil przy kazdej okazji, nudzi mu sie=pije, gra=pije...cokolwiek, ale ie żebym Cię atakował :P
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2006, 11:31:07 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Total offtopic
« Odpowiedź #18030 dnia: Października 03, 2006, 11:30:57 pm »
Cytuj
z chęcią poczytam
A może coś powiesz? ? <.< Temat ciekawy.. u_u

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18031 dnia: Października 03, 2006, 11:52:38 pm »
Taczdys

Ten gadżet podobno umożliwia dzwonić za darmo z kompa przez 300 minut w tygodniu. Mam to z wiarygodnego źródła, ale nie sprawdzę, bo nie mam mikrofonu, a mój Win2k aktualnie ma gorsze dni. Jak ktoś jest uzbrojony w mikrofon i działa na ikspeku, to niech obada ten system, bo jestem ciekaw jak to w praktyce wygląda.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18032 dnia: Października 04, 2006, 12:01:41 am »
Ja nie przepadam za alkoholem ale czasem jak jest okazja czyli imprezka czy inna podobna okazja to nie mam nic przeciwko wypiciu paru dla rozluźnienia. Oczywiście nie do tego stopnia , żeby się upić , zataczać , czy tracić całkowicie film a na następny dzień budzić się w jakimś dziwnym miejscu obrzyganym. Ale , żeby było miło to nie mam nic przeciwko paru piwkom chociarz i bez tego jest dobrze.
A tak w ogóle to niewiele pije , góra raz na kwartał może. Bo ja prowadze zdrowy tryb , życia i nawet jakbym chciał czasem coś wypić to sam siebie powstrzymuje chociarz wiem , że mogłoby być "lepiej". Nie mam nic przeciwko jak inni biorą pare piw , ale oczywiście nie lubie widoku znajomych , którzy nie kontaktują się już ze światem i wyglądają jak zombie. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18033 dnia: Października 04, 2006, 06:56:57 am »
Cytuj
Lubisz alkohol tylko źle zprecyzowałeś to zdanie. Może> nie lubisz popijać go bez okazji - tak to rozumiem.
ahahahhahaha...nie watpie, ze wiesz lepiej od Gipsa co ON lubi, a czego nie ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18034 dnia: Października 04, 2006, 09:03:42 am »
Na tym polega różnica. Uzależniony znajdzie okazję zawsze.



Ja też już nie używam tak jak w okresie 17-19 lat, kiedy się z grupką po szkole szło do pubu niemal co dzień, ale nie mieliśmy też nawyku picia na górce chełmskiej (raz zaledwie mi się zdażyła meta...).
Dzisiaj nawet jak mi w domu postawią kielicha przy jakiejś rodzinnej imprezie, to odmawiam (ostatnio na weselu kuzyna jak mi nalali 50tkę, tak stała pełna przez cały czas, mam nadzieję, że nikt tego nie wypił XD), bo nie mam na to ochoty (reguła wielu osób - nie lubimy wódki, bo jest paskudna, ale w towarzystwie najbliższych kumpli wchodzi). Lubię chmiel, ale też mi się nie chce. Ale jakiegoś dwójniaka czy trójniaka, czy wspomniane olkowe wino, szklaneczkę do kolacji - jak stara babcia - jeśli tylko coś jest, to z wielką ochotą.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18035 dnia: Października 04, 2006, 04:43:46 pm »
pisanie z zabandażowaną ręką sux ;/
to tak tylko, jakby kogoś interesowało moje życie :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18036 dnia: Października 04, 2006, 04:47:23 pm »
Cytuj
pisanie z zabandażowaną ręką sux ;/
to tak tylko, jakby kogoś interesowało moje życie :P
A co ? Nadwyrężyłeś nadgarstek w swojej prawicy ? ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18037 dnia: Października 04, 2006, 04:47:40 pm »
życie ? to ty takie cos masz? myslalem ze jak tant mieszkacie na SZ ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18038 dnia: Października 04, 2006, 04:59:04 pm »
Cytuj
Cytuj
pisanie z zabandażowaną ręką sux ;/
to tak tylko, jakby kogoś interesowało moje życie :P
A co ? Nadwyrężyłeś nadgarstek w swojej prawicy ? ;]
nie :F w lewej ręce stłukłem kość ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18039 dnia: Października 04, 2006, 05:07:55 pm »
Jakiś chłopak pisze lickę z historii na temat Kresów. Albo raczej na temat wysiedlenia Polaków z tamtych okolic i te pe. Jakoże moja babcia też stamtąd pochodzi, jakaś profesor, która spisywała babcine relacje poleciła mu do nas przyjść i pogadać. Ale siedzi tu już chłopak od godziny a zamiast konkretów ta opowiada mu o mało istotnych szczegółach tej tragedii, jaka jej się stała (jak to ona mówi), czyli o tym jak została ranna i jak jej ropa z płuc waliła... Czyli typowe podejście emocjonalne.
No to powodzenia chłopcze, jak nie zaczniesz po tej godzinie zadawać pytań, to kthxbye...
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2006, 05:08:53 pm wysłana przez Goha »