Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163451 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18000 dnia: Października 02, 2006, 10:27:35 pm »
bo to kobiety ;]

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Total offtopic
« Odpowiedź #18001 dnia: Października 02, 2006, 10:30:10 pm »
Cytuj
Uhu, Anouk jest mniej miła niż normalnie. Eh te dziewczyny, jednego dnia są wesołe jak skowronki, a drugiego by cie siekierą zdzieliły.
Tylko piszę co myślę <_< A to nie zawsze musi być miłe i pochlebiające.. Szczera opinia z mojej strony spotkała się z dziwną reakcją..
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2006, 10:31:00 pm wysłana przez Anouk »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18002 dnia: Października 02, 2006, 10:37:37 pm »
Tylko żartowałem Anouk, chill...

Wale to, idę spać.... dopiero pierwszy dzień studiów, a ja już czyję, że ten semestr to będzie piekło.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18003 dnia: Października 02, 2006, 11:26:59 pm »
Cytuj
Cytuj
ant zygajacy ktory mi przypomina moj wyjazd w ostatni weekend w gory gdzie caly dzien przelezalem w luzku zazygalem koldre moja i dziewczyna musiala myc ja ;] Cudownie spedzona noc w akompaniamencie dziewczyny... i kibla ;] cudenko,... i te okrzyki/dzwieki podczas zygania ktorych by sie nie powstydzil songoku z Dragon Balla;]
O.o poważnie lubisz takie 'zabawy' ? o-m-g... <.<
Takie zabawy czyli to co opisalem w poscie? zyganie po piciu alkoholu?
Nie, tak naprawde oczywiscie tego nie lubie, nie nawidze, boje się tego -uzyłem poprostu zartobliwego tonu by nawiazac do Tantowego posta i aby pokazac ze ja tez przezywalem te chwile co Tant lub po prostu podobne. Wiesz... taka ironia.
W rzeczywistoscie nienawidze zygac co jest raczej oczywistym, nienawidze sie struc czy cos takiego. Gdy zygam to najczesciej lzy mi plyna do oczu i czasem naprawde mnie to boli, do dziewczyny caly czas mowie mimowolnie ze ja kocham i ze dziekuje jej ze jest przy mnie w tak chujowych chwilach, co chwile ja przepraszam za to ze teraz jest jak jest i "zwiezam" sie jej w tych chwilach ze "ja juz niechce"...
Tak, nienawidze zygac. To oczywiste. Zawsze sobie obviecuje po zbyt obfitej kapie ze juz nie pije tak duzo na kolejnych imprezach i przez jakis czas to dziala, ale pozniej kiedys znowu sie zapominam... i dzieje sie to samo... dlatego dziekuje ze w takich chwilach jest kolo mnie dziewczyna... bo sam bym ku*wa umarl.
Teraz dostalas prawdziwa odpowiedz mojego stosunku do "takich zabaw" jak to ujelas...

Cytuj
Wale to, idę spać.... dopiero pierwszy dzień studiów, a ja już czyję, że ten semestr to będzie piekło.
Ja dzis bylem tylko na rozpoczeciu.... ale po tak dlugiej przerwie od szkoly zabilo mnie to i tak ;/ Zasnalem juz z poltorej godziny temu i teraz sie przebudizlem gdy pochodzilem po domu... pewnie zaraz i tak pojde juz spac calkowicie.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2006, 11:36:07 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18004 dnia: Października 02, 2006, 11:36:09 pm »
oj a ja czuje ze ten tydzien napewno bedzie fukd up ;/ i to pewno dla mnie (hate maturalna klasa ;/)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18005 dnia: Października 03, 2006, 11:17:35 am »
No co jest z wami miśki, w pierwszej chwili myślałem że już po stronie, nie róbcie tego więcej, bo ktoś jeszcze walnie na zawał serca  :)
Cytuj
bo to kobiety ;]

Z pewnych naukowych żródeł wynikło że kobiety są największą zagadką ludzkiej cywilizacji, widać coś w tym musi być :F  
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2006, 11:21:41 am wysłana przez RadicalDreamer »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18006 dnia: Października 03, 2006, 11:52:45 am »
eeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.............

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18007 dnia: Października 03, 2006, 12:07:06 pm »
Cytuj
eeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.............
Ciekawe stwierdzenie, mógłbyś nie co bardziej rozwinąć tę myśl? :F  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18008 dnia: Października 03, 2006, 12:54:12 pm »
Cytuj
No co jest z wami miśki, w pierwszej chwili myślałem że już po stronie, nie róbcie tego więcej, bo ktoś jeszcze walnie na zawał serca  :)
Cytuj
bo to kobiety ;]
Z pewnych naukowych żródeł wynikło że kobiety są największą zagadką ludzkiej cywilizacji, widać coś w tym musi być :F
Mi sie wydaje ze faceci sa rownie wielka zagadka...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Total offtopic
« Odpowiedź #18009 dnia: Października 03, 2006, 03:47:17 pm »
Cytuj
Z pewnych naukowych żródeł wynikło że kobiety są największą zagadką ludzkiej cywilizacji, widać coś w tym musi być
U_U
Cytuj
oczywiscie tego nie lubie
Oczywiście to nikt tego nie lubi. Ale chodzi mi o same imprezy, których głównym zamiarem jest picie, a efektem między innymi upicie/opicie się...?
Cytuj
Zawsze sobie obviecuje po zbyt obfitej kapie ze juz nie pije tak duzo na kolejnych imprezach i przez jakis czas to dziala, ale pozniej kiedys znowu sie zapominam... i dzieje sie to samo...
Nie chcesz ale to robisz? O_o .... Wiesz już chyba jakie słowo mam na myśli... uzależnienie... (dobra nie rozpisuję się lepiej)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18010 dnia: Października 03, 2006, 03:54:44 pm »
chill out chick gryps ma poprostu pamiec jak sitko i zdarza mu sie zapominac ;)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Total offtopic
« Odpowiedź #18011 dnia: Października 03, 2006, 04:10:28 pm »
Cytuj
gryps ma poprostu pamiec jak sitko i zdarza mu sie zapominac
Ale co zapominać? Tam do jego słabej - jak wnioskuję po wypowiedzi - pamięci nic nie mam. ^^

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18012 dnia: Października 03, 2006, 04:29:47 pm »
Cytuj
chill out chick gryps ma poprostu pamiec jak sitko i zdarza mu sie zapominac wink.gif
pytanie za sto punktow - jak bardzo dałn Glenna przekorczyl sakle down-o-metru

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #18013 dnia: Października 03, 2006, 05:01:35 pm »
sakla szaleje, się dynda na lewo i prawo ;]

wysiadanie z autobusu zeby sobie haftnąć przy przystanku i wsiać do nastpenego z powodu bolu brzucha męczącego cały dzien jest średnio elo ;/

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18014 dnia: Października 03, 2006, 05:18:31 pm »
Cytuj
Cytuj
eeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.............
Ciekawe stwierdzenie, mógłbyś nie co bardziej rozwinąć tę myśl? :F
nie lubie zanudzac jak Tant o szkole wiec okresliłem swoje uczucia jednym słowem... rozwinieciem bedzie fakt ze pod koniec pierwszego roku studiow wybralem sobie specjalność Informatyka w Zarządzaniu... okazało sie jednak ze było za mało chetnych i kierunek w tym roku nie powstanie <.< bede wiec musial studiowac kierunek ktorego niekcialem bo szkoda zeby 3k,- (za 1 rok) poszło sie kochać

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18015 dnia: Października 03, 2006, 05:23:05 pm »
Syf, ja mam to samo, tyle ze w mniejszym wydaniu - na fakultet z infy jest za malo osob, a do 3 klas nie moge pojsc bo maja zajete wszystkie stanowiska... Ale kij z tym, mature z infy i tak zdaje.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18016 dnia: Października 03, 2006, 05:34:07 pm »
zomg zell ciebie juz ladnie popiescilo ? z infy? i co na kartce napiszesz program ? u mnie 1 kumpel na cała szkole chcial pisac infe i w koncu nie pisze bo po glębszym zastanowieniu stwierdził ze wszystkie klepki ma  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18017 dnia: Października 03, 2006, 05:57:57 pm »
Nie, namaluje im cos w paincie to odrazu zdam.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18018 dnia: Października 03, 2006, 05:57:59 pm »
Glenn - LOL mature sie pisze na kompach, o ile sie nie myle, ma sie 3 zadania  

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18019 dnia: Października 03, 2006, 06:15:18 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
eeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.............
Ciekawe stwierdzenie, mógłbyś nie co bardziej rozwinąć tę myśl? :F
nie lubie zanudzac jak Tant o szkole wiec okresliłem swoje uczucia jednym słowem... rozwinieciem bedzie fakt ze pod koniec pierwszego roku studiow wybralem sobie specjalność Informatyka w Zarządzaniu... okazało sie jednak ze było za mało chetnych i kierunek w tym roku nie powstanie <.< bede wiec musial studiowac kierunek ktorego niekcialem bo szkoda zeby 3k,- (za 1 rok) poszło sie kochać
Marv... PO JAKIEGO c***ja POSZEDLEŚ DO TEGO DEBILNEGO JAŃSKIEGO