Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163583 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17920 dnia: Września 30, 2006, 12:58:09 am »
Cytuj
Cytuj
ja głosowałem na Zidane.darzyłem go sympatią od kiedy zagrałem w tą część FF na PS2

hmm..... codziennie dowiadujemy się czegoś nowego...... ;]
WW, eh...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17921 dnia: Września 30, 2006, 01:04:06 am »
Cytuj

Wogóle ten koleś jest niezły przypał.. mam nadzieję, że wróci, bo jest kurcze zabawny hehe...
Niezly przypal? Nie masz pojecia co mowisz... bys widzial jakie ja PM dostaje od niego to bys dopiero zobaczyl co to znaczy niezly przypal ;/ Okey pytanie za 10 punktow... niech odpowiada kazdy kto ma ochote... o co chodzilo Gosi w jej poscie? ;]
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2006, 01:04:29 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17922 dnia: Września 30, 2006, 01:05:19 am »
Cytuj
Nie masz pojecia co mowisz... bys widzial jakie ja PM dostaje od niego to bys dopiero zobaczyl co to znaczy niezly przypal

Dostałeś PMke od niego?! Pokaż!!! Pokapokapokapokapokapokapokaa.......
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2006, 01:05:49 am wysłana przez Tantalus »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17923 dnia: Września 30, 2006, 01:09:01 am »
Gips, przeczytaj jeszcze raz co zacytował WW i powiedz mi co w tym cytacie jest nie tak. Bo ja nie widzę nic poza tym, że kolo dostał grę w łapy, jak miał już czarną, a nie szaraka.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2006, 01:09:21 am wysłana przez Goha »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17924 dnia: Września 30, 2006, 01:25:49 am »
Kwestia interpretacji, Goha. "tą część na ps2", może faktycznie znaczyć że koleś grał na czarnulce w orginał z psx po prostu, chociaż analizując jego wcześniejsze wypowiedzi, raczej wątpiłby w jakieś logiczne przesłanki tego posta ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17925 dnia: Września 30, 2006, 01:27:14 am »
Ja się na początku zastanawiałam, czy tytuły mu się nie powaliły, ale chyba nie  >_>

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17926 dnia: Września 30, 2006, 01:35:17 am »
Cytuj
Kwestia interpretacji, Goha. "tą część na ps2", może faktycznie znaczyć że koleś grał na czarnulce w orginał z psx po prostu, chociaż analizując jego wcześniejsze wypowiedzi, raczej wątpiłby w jakieś logiczne przesłanki tego posta ;]
Nie no skoro gral w FFX-2 to faktycznie ma ps2
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2006, 11:15:20 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #17927 dnia: Września 30, 2006, 01:43:32 am »
gif? moze adresata pomylił ty nie masz zadnych gifow ;F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17928 dnia: Września 30, 2006, 01:50:49 am »
Dobra akcja... dawno tu takiego typa nie mieliśmy.... niech posiedzi z nami, będzie się z kogo śmiać.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17929 dnia: Września 30, 2006, 01:57:13 am »
Nie no on poprostu pewnie zaczyna forumowe zycie, wiec nie jedzcie po nim... bo ja juz widze te zgryzliwe uwagi... sam tez pewnie bede jakies zucal, ale prosze was jesli nie trzeba to nie stwarzajcie ;]

Cytuj
   gif? moze adresata pomylił ty nie masz zadnych gifow ;F
Wtedy jeszcze mialem chyba gifa... Kon! ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17930 dnia: Września 30, 2006, 02:09:19 am »
O w ryjek renifera  O_o  . Nie znałem was z tej strony  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17931 dnia: Września 30, 2006, 02:11:26 am »
Cytuj
O w ryjek renifera  O_o  . Nie znałem was z tej strony  ;)
Cofnij się kilka (dziesiąt ? kilkaset ?) stron TO w tył to zobaczysz naszą prawdziwą naturę ;f
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17932 dnia: Września 30, 2006, 02:17:27 am »
Już kiedyś chciałem zacząć czytać offtopa całego od początku ale przeczytałe kilkanaście stron i miełem dość. ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17933 dnia: Września 30, 2006, 10:29:35 am »
Ja nie próbowałam tego nigdy (cały przeczytac ke? straszność) Jak zawsze przyjezdzam do domu na weekend to i tak mi się multum postów wysypuje wysypuje i mam o czym poczytać^^

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #17934 dnia: Września 30, 2006, 10:30:39 am »
ejjj też grałem w FFIX na ps2 dopiero bo jakos nigdy plejki jedynki biedny niemialem =p
i tak jak Gips pisał - dajcie mu troche luzu to będzie wracał i jeszcze troche smiesznie bedzie ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17935 dnia: Września 30, 2006, 11:02:44 am »
"nie karmić trolli" ?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17936 dnia: Września 30, 2006, 01:22:00 pm »
Yoruno jest magiczny koleś... jakie on posty strzela, to aż miło popatrzeć... mam nowego idola, będę musiał od kolesia wydębić fotke i wrzucę sobie w avatar zamiast Kuja'i.

Obudzono mnie dzisiaj o 11ej, żebym jakieś cholerne panele wnosił na drugie  piętro. Półtorej tony musieliśmy w dwoch wnosić, ze 60 paczej tego było. Padam na ryj, bolą mnie dłonie i ramiona.... a jeszcze dzisiaj na impreze idę (Agatka urodziny miała niedawno)... nie dość, że będę miał jutro zakwasy, to jeszcze kaca.... a miałem dokończyć artykuł =_=

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17937 dnia: Września 30, 2006, 02:20:38 pm »
ahahahahhaaha XD co za odpał ^_^  ja tam rozumiem wszystko ale zeby napisac bahamut przez ch albo bohater przez ch? to ju er nie w moim zakresie pojęciowym  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17938 dnia: Września 30, 2006, 02:25:47 pm »
Cytuj
ja tam rozumiem wszystko ale zeby napisac bahamut przez ch albo bohater przez ch?

SearchButton mi powiedział, że "bochater" często Morchol pisał. No i Dark M oczywiście, ale on chyba specjalnie robił te błędy później.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17939 dnia: Września 30, 2006, 02:27:24 pm »
Cytuj
ahahahahhaaha XD co za odpał ^_^  ja tam rozumiem wszystko ale zeby napisac bahamut przez ch albo bohater przez ch? to ju er nie w moim zakresie pojęciowym
Stary, przecież ty jestes taki sam jak on... no moze przez ostatnie 2 miesiace sie podciagles, ale pracowales na to prawie trzy lata ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?