Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163662 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17880 dnia: Września 28, 2006, 11:55:00 pm »
to co ty tu jeszcze robisz :F
 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17881 dnia: Września 29, 2006, 12:02:07 am »
Ja jestem niegrzeczne dziecko ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17882 dnia: Września 29, 2006, 12:03:33 am »
z tym stwierdzeniem polemizowałbym ;F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17883 dnia: Września 29, 2006, 12:11:57 am »
Hmm.. No dobra... Moge byc niegrzecznym doroslym.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17884 dnia: Września 29, 2006, 02:51:31 am »
Cytuj

<_<
>.>
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2006, 02:51:40 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17885 dnia: Września 29, 2006, 07:05:41 am »
Cytuj
i właśnie wchodze do mojego B1
Wyciales sobie latajace skrzydlo z kartonu o rozmiarach B1? Ale hardkor!
Cytuj
na karę nazwę Cię molem. czy czujesz sie ukarany??
Oż....no czuje sie czuje....tego nie  zniose :( Farewell! Odchodze! ;/
 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17886 dnia: Września 29, 2006, 10:49:12 am »
Smogu has erned 300exp and 10g  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17887 dnia: Września 29, 2006, 11:16:43 am »
Cytuj

Cytuj
na karę nazwę Cię molem. czy czujesz sie ukarany??
Oż....no czuje sie czuje....tego nie  zniose :( Farewell! Odchodze! ;/
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=1563&st=0

Bye-Kyu


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #17888 dnia: Września 29, 2006, 03:02:16 pm »
sie mi tu tak szpetnie od moli nieprzezywac farfocle jedne ;/ papatki Sergi ;]

damn jeszcze sie okami niesciagnelo... 78.8% ;/ ale wsumie itak mam teraz guildwars do wymęczenia ze az tak nierobi ;] ktoś juz może w okami miał szanse pograć?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17889 dnia: Września 29, 2006, 03:03:43 pm »
Cytuj
na karę nazwę Cię molem. czy czujesz sie ukarany??
BTW.ja mam mole w domu :F Ale tata je prawie wytępił wywalając wszystko co było otwarte z szafek. Tzn. to były takie moje "jedzeniowe" i nie tykały [może nie zdążyły ubrań].

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #17890 dnia: Września 29, 2006, 03:19:21 pm »
ee "mole jedzeniowe" to chyba nie mole już... ale ja sie tam nieznam ;]

o łał... nowa sygnatura mi pokazuje statystyke sprzed paru miesiecy... sweet  
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2006, 03:20:33 pm wysłana przez Morchol »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #17891 dnia: Września 29, 2006, 04:08:52 pm »
Cytuj
Cytuj

<_<
>.>
>..<
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2006, 04:09:08 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17892 dnia: Września 29, 2006, 05:44:20 pm »
Z cyklu "Tantowy blog":

Jestem zmulony od wczoraj. Mogę winić pogodę, bo sie jakoś rozstroiła, jest pochmurno, powietrze jest ciężkie i wieczorami pada deszcz.... ale wydaje mi  się, że ja cholera za długo sypiam. 10-11h snu to chyba troche dużo, co? Powinienem spać krócej, to może miałbym chęci do.... hmm.. wogóle chęci do czegogokolwiek heh. A tak snuje się po domu albo idę do kumpla i snuję się u niego. Jak człowiek idzie spać o 5AM i budzi się o 3PM, to potem przez cały dzień się nic mu nie chce. Dobrze w takim razie, że się studia zaczynają, bo może zmuszą mnie do robienia czegoś konstruktywnego.

PS. Do tego zacząłem cieniować w T5. Zupełnie straciłem synchronizacje i pomysł na rozegranie walki. Grałem wczoraj jeszcze w Q3, to byłem najgorszy na serverze. Zero orientacji przestrzennej, głupie błędy, strzelanie z rakietnicy jak koras i zero płynności w ruchach myszki. Nie jest ze mną najlepiej czyli że heh... może się starzeję?

Z cyklu "Tantowe opowieści z jego uczelni":

HA! Jestem fajny, bo jako jeden z nielicznych mam komplet autografów w indeksie. W poniedziałek go odbieram z dziekanatu i już się żadnym egzaminem, zbójem ani poprawką martwić nie muszę. Jestem fajny....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17893 dnia: Września 29, 2006, 05:50:03 pm »
Cytuj
Jestem fajny....
niebardzo ;/
Cytuj
papatki Sergi ;]
;*  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17894 dnia: Września 29, 2006, 05:51:15 pm »
Cytuj
sie mi tu tak szpetnie od moli nieprzezywac farfocle jedne ;/ papatki Sergi ;]

damn jeszcze sie okami niesciagnelo... 78.8% ;/ ale wsumie itak mam teraz guildwars do wymęczenia ze az tak nierobi ;] ktoś juz może w okami miał szanse pograć?
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=899&st=180

przed ostatni post ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17895 dnia: Września 29, 2006, 06:17:05 pm »
Cytuj
10-11h snu to chyba troche dużo, co? Powinienem spać krócej, to może miałbym chęci do.... hmm.. wogóle chęci do czegogokolwiek heh. A tak snuje się po domu albo idę do kumpla i snuję się u niego. Jak człowiek idzie spać o 5AM i budzi się o 3PM, to potem przez cały dzień się nic mu nie chce. Dobrze w takim razie, że się studia zaczynają, bo może zmuszą mnie do robienia czegoś konstruktywnego.
Dokladnie, mam tak samo... I to jest w sumie jeden z powodow, dla ktorych lubie okres miedzywakacyjny - mam mniej wolnego czasu, przez co bardziej go doceniam i lepiej go wykorzystuje.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Total offtopic
« Odpowiedź #17896 dnia: Września 29, 2006, 07:23:05 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj

<_<
>.>
>..<
<_>
What the...?
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2006, 07:26:41 pm wysłana przez Anouk »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17897 dnia: Września 29, 2006, 07:27:19 pm »
nah, przypomnał mi sie Kirby Dance ;]

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #17898 dnia: Września 29, 2006, 07:29:09 pm »
spoko widzialem juz ludzi z tamim zezem ;p

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17899 dnia: Września 29, 2006, 09:08:08 pm »
Cytuj
Jestem zmulony od wczoraj. Mogę winić pogodę, bo sie jakoś rozstroiła, jest pochmurno, powietrze jest ciężkie i wieczorami pada deszcz.... ale wydaje mi się, że ja cholera za długo sypiam. 10-11h snu to chyba troche dużo, co? Powinienem spać krócej, to może miałbym chęci do.... hmm.. wogóle chęci do czegogokolwiek heh. A tak snuje się po domu albo idę do kumpla i snuję się u niego. Jak człowiek idzie spać o 5AM i budzi się o 3PM, to potem przez cały dzień się nic mu nie chce. Dobrze w takim razie, że się studia zaczynają, bo może zmuszą mnie do robienia czegoś konstruktywnego.
Mi najlepiej pasuje od 8 do 10 h snu, a 9 to optimum.
Chociarz ładnych pare ostatnich lat spałem po 6 h i jakoś się trzymałem. To jednak wole te 9 h. ^^ I kiedy śpie 11 godzin lub wiecej to sie czuje gorzej niż po 9.
Najlepiej spać regularnie , codziennie tyle samo i nie wiecej niz 10 h .
Po prostu wstaję po 9 h i ani chwili dłużej i nie mam z tym problemu.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...