Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165043 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1700 dnia: Grudnia 02, 2004, 02:27:32 pm »
Nie uwierzycie mi...słuchałam sobie właśnie Gackt-Secret garden i właśnie chciałam posłuchać czegoś innego,a mój tata z takim tekstem do mnie "Czemu wyłączyłaś,to była taka ładna melodia" O_o <-taka była moja reakcja....nie przypuszczałam,że mojemu ojcu spodoba się kiedykolwiek j-rock....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1701 dnia: Grudnia 02, 2004, 02:52:46 pm »
Cytuj
Nie uwierzycie mi...słuchałam sobie właśnie Gackt-Secret garden i właśnie chciałam posłuchać czegoś innego,a mój tata z takim tekstem do mnie "Czemu wyłączyłaś,to była taka ładna melodia" O_o <-taka była moja reakcja....nie przypuszczałam,że mojemu ojcu spodoba się kiedykolwiek j-rock....
 ;(
ehhh aż sobie załączyłem tę piosenke... kurcze już dawno jej nie słuchałem, kocham ją :wub:
moja ulubiona nutka Gacka i jedeyna której znam słowa i moge normalnie śpiewqać (nie znam tylko 1 zwrotki) jest wyjebana i klip z napisami oglądałem po kilka razy dziennie i śpiewałem wraz z napisami ehhh piękna, mimo że na początku jak ją usłyszałem to to mówie "Faq co ci ludzie widzą w muzyce tego Gackta" to była druga piosenka jaką słyszałem... ale po kilku przesłuchaniach oszalałem i to chyba najczęściej grana piosenka jaką kiedykolwiek miałem... rodzice czasami nucą bo leci tak często że się przyzwyczaili... a naet mój brat "palacz maxymalny" maniak housu i innej clubowej muzyki przycisza swoją muze gdy ja słucham Secret Garden... nie raz też sobie podśpiewuje :)  ehhh kurde włączyłem tę nute i wbiły się wsponienia z przed roku... a jak będzie śniego to już wogóle się rozczule :)  ehhh wyjeb*na;]

heh a Tant i reszta ekipy sobie ze mnie żarty robią :P  ja tu biedny umieram a wy się podśmiewacie :D  ale bez kitu niezłe to było z takiej kropki => . <= w 3 sekundy robiła siętaka => O < no i pozniej tylko sciekalo i sciekalo;]
a to chyba nie bylo znamie bo nie miałem żadnego znamienia w tym miejscu... wiem że rano w ten sam dzień przyczaiłem że mam jakiś strupek... i to pewnie to zdrapałem... ale kurde ciekło...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1702 dnia: Grudnia 02, 2004, 02:57:34 pm »
O_o kosssmici zrobili ci przeszczep organów wewnętrznych ke?  

Offline Pavel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1703 dnia: Grudnia 02, 2004, 02:59:56 pm »
O w morde wrócilem do domu ze szkoly zmarnowany i zmęczony ale coś mnie cieszy. :grin:  
Według mnie każdy człowiek pownien potrafić nie tylko śmiać się z innych ale również z samego siebie.
--------MOJE MOTTO--------

Używaj prezerwatyw, co godzinę rodzi się NAUCZYCIEL !!

SZKOŁA JEST JAK MEDIAMARKT POWINNI TEGO ZABRONIĆ !!!

.. . . . . . . . . . . . . ... . .. .... . . .. . .. . . . .. . .. . .. .... .. .. . . . . ..... ..... . .. Co? Zaczęło kropić?!

Gra: Lineage 2/Serwer: Escape/Nick: PavelPL/LVL: 36/Rasa:Elven/Profesja: Elven Wizard/Kox: Dookoła Cruma Tower

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1704 dnia: Grudnia 02, 2004, 03:00:15 pm »
Cytuj
O_o kosssmici zrobili ci przeszczep organów wewnętrznych ke?
Hm...Marv to może być prawdopodobne O_o

Offline Pavel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1705 dnia: Grudnia 02, 2004, 03:01:12 pm »
Jutro idę z koleżankami na basen !!! :grin:  
Według mnie każdy człowiek pownien potrafić nie tylko śmiać się z innych ale również z samego siebie.
--------MOJE MOTTO--------

Używaj prezerwatyw, co godzinę rodzi się NAUCZYCIEL !!

SZKOŁA JEST JAK MEDIAMARKT POWINNI TEGO ZABRONIĆ !!!

.. . . . . . . . . . . . . ... . .. .... . . .. . .. . . . .. . .. . .. .... .. .. . . . . ..... ..... . .. Co? Zaczęło kropić?!

Gra: Lineage 2/Serwer: Escape/Nick: PavelPL/LVL: 36/Rasa:Elven/Profesja: Elven Wizard/Kox: Dookoła Cruma Tower

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1706 dnia: Grudnia 02, 2004, 03:19:23 pm »
to pozdrow kolegow :F

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1707 dnia: Grudnia 02, 2004, 03:52:18 pm »
pozdrow Rysia :P ;)
a Gipsowi zrobili trepanacyjne zapłodnienie przez klate O_o tylko niewiem czy kosmici czy rodzina :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1708 dnia: Grudnia 02, 2004, 03:53:39 pm »
Cytuj
tylko niewiem czy kosmici czy rodzina

hmm... a jaka różnica? hehehehe

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1709 dnia: Grudnia 02, 2004, 05:15:55 pm »
Cytuj
Z OSTATNIEJ CHWILI
Znaleziono ciało osiemnastolatka......Otrzymaliśmy informację, że tą zagadkową sprawę przejeło FBI i Organizacja Ochrony Praw Dziecka



Cytuj
Gipsi siedzi nieruchomo wpatrzony w monitor przez kilkanaście godzin i każdy nowy ruch sssprawia zerwanie ciagłości tkanki zylnej i krwotok



Cytuj
Mi też coś ciurkiem leci tylko że nie z klatki piersiowej a z krocza ze śmiechu. Jakaś żółta ciecz

 =]

Cytuj
taaa... normalnie jakbym widzial jak S.P.E.R.M.A. powoli zaczyna wracac na nogi  ale to powoli do czasow swietnosci jeszcze spooooooro

bardzo spoooooooooro...szkoda ze za naszych czasow nie bylo takiego tematu...ale pewnie i tak bysmy w nim nie pisali :D

Cytuj
A propos avatara brat mi zrobił z ukrycia zdjecie w toalecie

 :grin:

Cytuj
eee serdzej musze ci wyjawic brutalna prawde... jak to mawiaja life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas... ty nie masz rodzenstwa... JESTES ADOPTOWANY!!!!!!!!!!!

<ARD sie popłakał>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1710 dnia: Grudnia 02, 2004, 05:52:38 pm »
chlip chlip chlip.....ale ja nie wiem kto mnie adoptowal. Nie znam mojej mamy jest abrdzo dalekoi.....te 14 stopni schodow to za duzo

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1711 dnia: Grudnia 02, 2004, 06:12:24 pm »
nie martw się ze nie znasz twojej mamy... wiesz czemu nie masz się martwić?... bo za tymi 14 stopniami mieszka dwóch miłych panów którzy aż za bardzo się lubią...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1712 dnia: Grudnia 02, 2004, 06:18:33 pm »
No nie...to już szczyt wszystkiego...przeglądałam sobie zdjęcia Gackta i siedziała koło mnie moja starsza siostra.W pewnej chwili powiedziała,że on wygląda jak aniołek.... ke?(w sumie może miała trochę racji :grin: )
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2004, 06:19:37 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Pavel

  • Soldier
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1713 dnia: Grudnia 02, 2004, 06:40:35 pm »
No właśnie gdybyś zszedł po tych 14 schodach to dowiedzial bys brutalnej prawdy.Między innymi że jestes zorbitem ufokiem pochodzacym z orbity. I jeszcze wielu innych rzeczy.
 
Według mnie każdy człowiek pownien potrafić nie tylko śmiać się z innych ale również z samego siebie.
--------MOJE MOTTO--------

Używaj prezerwatyw, co godzinę rodzi się NAUCZYCIEL !!

SZKOŁA JEST JAK MEDIAMARKT POWINNI TEGO ZABRONIĆ !!!

.. . . . . . . . . . . . . ... . .. .... . . .. . .. . . . .. . .. . .. .... .. .. . . . . ..... ..... . .. Co? Zaczęło kropić?!

Gra: Lineage 2/Serwer: Escape/Nick: PavelPL/LVL: 36/Rasa:Elven/Profesja: Elven Wizard/Kox: Dookoła Cruma Tower

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1714 dnia: Grudnia 02, 2004, 06:42:34 pm »
a wiec chyba wezme sraczkowata pigulke i dowiem sie ze Heeti ma autyzm
Cytuj
nie martw się ze nie znasz twojej mamy... wiesz czemu nie masz się martwić?... bo za tymi 14 stopniami mieszka dwóch miłych panów którzy aż za bardzo się lubią...
dzieki za wiadomosc ale o tym ze u mnie po podworkq szwedaja sie dwa psy to od dawna wiem :P

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1715 dnia: Grudnia 02, 2004, 06:59:20 pm »
Cytuj
a wiec chyba wezme sraczkowata pigulke i dowiem sie ze Heeti ma autyzm
Heti ma autyzm? to chyba tez bede musiał wziac pigułke i to zobaczyc :F



Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1716 dnia: Grudnia 02, 2004, 07:04:34 pm »
ta bo Heti zyje we wlasnym swiecie odinstalowanym przez biala pigulke na przeczyszcznie :F

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1717 dnia: Grudnia 02, 2004, 07:13:04 pm »
to ma mastablastamegahiperwypasnoskrabsonoagaitowowypaśny świat....trza tam zajrzec :F



Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1718 dnia: Grudnia 02, 2004, 08:19:11 pm »
damn... jak ja nie znosze na allegro hodzenia i patrzenia na rzeczy na ktore narazie nie mam kasy i narazie moge sie jedynie slinic jak panierowany ogorek... podaruj zellowi slonce 2 - rozpoczete
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1719 dnia: Grudnia 02, 2004, 08:22:13 pm »
mam 13 groszy - chetny :> ?