Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165023 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1660 dnia: Listopada 30, 2004, 09:54:09 pm »
Eeeee O_o  Gipson ty za małolatami latasz....a mnie mówiłeś co innego...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1661 dnia: Listopada 30, 2004, 11:44:55 pm »
Cytuj
Eeeee  Gipson ty za małolatami latasz....a mnie mówiłeś co innego...

nie no, cieple 60-tki  też Gipson uwielbia ;)

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1662 dnia: Grudnia 01, 2004, 03:35:07 pm »
yeah! wreście przeszłem tą gre co Selphie podała w HUMOR :P :D :F



MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1663 dnia: Grudnia 01, 2004, 06:20:33 pm »
ja też :P zajeło mi to pół godziny ale niezła jest :P a ossstatni etap najlepszy XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1664 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:09:21 pm »
Heh niezła akcja właśnie była
siedziałem sobie na SZ i czytałem posty i tak się doknąłem za klatke piersioą i czuje że centralnie na środku, tuż pod szyja mam siakąś kropke, myśle że to może siakiś strupek, albo pryszcz kij wi co... no to nawet na to nie patrząc tak sobie zdrapałem.... no i tak sobie siedze i po 5 minutach znowu się chciałem podrapać... nagle czuje że coś mam jakby przyklejonego do skóry zjeżdżam niżej palcem, i to się ciągnie w dól... pohylam głowe patrze a tu moja biała koszulka Polski z tyłu z napisem "Pawlica" i z boku na rękawie "Lech niejedno razem" wygrana w konkursie Leha... (haha musiałem się pohwalić że nie tylko wina pijam) jest cała z krwi... odchylam koszulke a tu taki pas kriw zeschniętej zez cały tułów... fak!!! co jest kufa poszedłem do kuchni to zmyć ale ta pieprzona krew nadal cieknie... cały czas mam namoczone ręczniki kuchenne na sobie ale co chwila się robią czerwone i wymieniam... jak z takiej małej dziurki wielkości tego===> .  <== może lecieć tyle krwi:/ fak szok i tak dalej... no i kiedy przestanie w końcu lecieć... dżizyzzz wogóle to co ja zdrapałem z klatki pierrsiowej że tyle krwi leci :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1665 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:26:07 pm »
to pewnie jakaś tetnica, która odchodziła bezpośrednio od serca.... ciesz się ostatnimi chwilami swego życia Gipsi.... zawsze będę cię ciepło wspominał <wypłakuje się w misia>..... ['] R.I.P [']

hej... robimy zrzutę na transfuzję dla Gipsiego? I na siakiś specyfik, którym mu będzie można załatać tą dziórę w klacie... Cekol może...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2004, 08:27:55 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1666 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:26:16 pm »
O_o człewieku you are fakyn fraking me out  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1667 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:41:55 pm »
hehehehehe dobre Tant... naprawde dobre... tym bardziej że czuje jak mi się w głowie kręci i jakoś tak jak zapieprzam na klawiarce to mi sie palce rozmazują.. czuje się jakbym był na kapie... ale utrzymujmy wersje że to od tego że od 17 bez przerwy siedze na kompie... wątpie żebym przez taką ilość utraconej krwi się tak dziwnie czuł... bo mimio że ona cały czas leci to lic małym ciurkiem a nie jak w siakichś filmach.... tak to napewno przez to że długo przed kompem siedze...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1668 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:42:37 pm »
Gipson to ty może se jakieś znamie zdrapałeś? O_o albo co...

EDIT
Gipsi to raczej nie od siedzenia na kompie...ja potrafię siedzieć cały dzień i nic mi nie jest...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2004, 08:44:03 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1669 dnia: Grudnia 01, 2004, 08:46:34 pm »
Gipson niektorym starczy strata kolo kieliszka krwi zeby sie zaczeli dziwnie czuć wiec wiesz :P
YUz ma raczej racje, jakies znamie musialo to byc czy coś takiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1670 dnia: Grudnia 01, 2004, 09:03:35 pm »
Mam do was pytanie:
Pewnie każdy słyszał już o bardzo popularnym zresztą "Jasiu" znanym przeważnie z dowcipów z nauczycielkami i nie tylko... Ale ostatnio często słyszę takie dowcipy i mam takie pytanie, czy jakby taka postać na prawdę istniała to wybralibyście ją na prezydenta?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1671 dnia: Grudnia 01, 2004, 09:32:22 pm »
heh... to jest pytanie nie do Total Offtopic, ale bardziej do Kółka Filozoficznego.... albo nawet do Głupich Pytań... nie potrafię na to odpowiedzieć...

Gispi... w dawnych czasach ludzi leczono upuszczajac im krew, bo to pobudza organizm do.... do czegoś tam pobudza (kurcze... kiedy to ja miałem biologię ostatnio...)... jest więc pewna szansa, że przeżyjesz...

Z OSTATNIEJ CHWILI

Znaleziono ciało osiemnastolatka, który zmarł na przed ekranem komputera na skutek wykrwawienia. Z autopsji wynika, że młodzieniec został dźgnięty ostrym przedmiotem w okolice klatki piersiowej, a jego śmierć była zapewne powolna i bolesna. Policja podejrzewa samobójstwo, ponieważ komputer, przed którym przebywała ofiara w momencie śmierci, wlączony był na stronie znanej w pewnych kręgach sekty satanistyczno-neonazistowskiej Skłerzołn. Przywódca owej sekty (niejaki Fast R.) dementuje oskarżenia, jakoby śmierć ta miała jakikolwiek związek z jego ugrupowaniem. Władze rozważają również, że związek z jego zgonem mógł mieć fakt, że wychowywał się w rodzinie patologicznej. "Rodzice trzymali go w klatce i nie dawali mu jedzenia przed dłuższy czas" mówi znajomy nieżyjacego White W. "Michał (imię zmieniono) żył we własnym świecie i przebierał się za dziewczynki kiedy nikt nie widział". Policja odmawia głębszych wyjaśnień. Otrzymaliśmy informację, że tą zagadkową sprawę przejeło FBI i Organizacja Ochrony Praw Dziecka.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2004, 09:33:46 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1672 dnia: Grudnia 01, 2004, 09:35:04 pm »
Cytuj
Organizacja Ochrony Praw Dziecka.

Chyba zwierzat raczej :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1673 dnia: Grudnia 01, 2004, 09:42:40 pm »
Cytuj
Gipson niektorym starczy strata kolo kieliszka krwi zeby sie zaczeli dziwnie czuć wiec wiesz
Mi wyssstarczy łyzka :P



Gipsi siedzi nieruchomo wpatrzony w monitor przez kilkanaście godzin i każdy nowy ruch  sssprawia zerwanie ciagłości tkanki zylnej i krwotok :P  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1674 dnia: Grudnia 01, 2004, 09:55:23 pm »
Cytuj
Gipsi siedzi nieruchomo wpatrzony w monitor przez kilkanaście godzin i każdy nowy ruch sssprawia zerwanie ciagłości tkanki zylnej i krwotok 

:lol: :ROTFL: :D

Cytuj
tak to napewno przez to że długo przed kompem siedze...
no to juz wszystko jasne :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1675 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:07:10 pm »
Niech się do mnie zgłosssi ktoś znający łacine albo conajmnie posiadajacy słownik polsko-łacińssski -_- poczeba mi przetłumaczyc kilka wyrazów <_<
być może też będzie poczebna pomoc kogoś kto potrafi dobrze opisssywać possstacie...eeee... typu Bahamut :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1676 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:16:41 pm »
Cytuj
Z OSTATNIEJ CHWILI

Znaleziono ciało osiemnastolatka, który zmarł na przed ekranem komputera na skutek wykrwawienia. Z autopsji wynika, że młodzieniec został dźgnięty ostrym przedmiotem w okolice klatki piersiowej, a jego śmierć była zapewne powolna i bolesna. Policja podejrzewa samobójstwo, ponieważ komputer, przed którym przebywała ofiara w momencie śmierci, wlączony był na stronie znanej w pewnych kręgach sekty satanistyczno-neonazistowskiej Skłerzołn. Przywódca owej sekty (niejaki Fast R.) dementuje oskarżenia, jakoby śmierć ta miała jakikolwiek związek z jego ugrupowaniem. Władze rozważają również, że związek z jego zgonem mógł mieć fakt, że wychowywał się w rodzinie patologicznej. "Rodzice trzymali go w klatce i nie dawali mu jedzenia przed dłuższy czas" mówi znajomy nieżyjacego White W. "Michał (imię zmieniono) żył we własnym świecie i przebierał się za dziewczynki kiedy nikt nie widział". Policja odmawia głębszych wyjaśnień. Otrzymaliśmy informację, że tą zagadkową sprawę przejeło FBI i Organizacja Ochrony Praw Dziecka
Z OSYTATNIEJ CHWILI 2 :F
niejaki Tantalus dopuscil sie poprowadzenia sledztwa na wlasna reke i dotarl do chlopaka/dziewczyny/zwierzatka denata, neijakie Zella D, zwanego w kregch sekty "Kogucikiem". Powiedzial on ze powodom dla ktorego jego chlopak popelnil samobojstwo bylo to ze jemu, Kogucikowi, niejaki skrabson (recydywista) ukradl stringi, podarowane pzrez denata w dniu 4 urodzin (jesli ktos widzial rozowe, drewniane, zardzewiala stringi z pomponikiem proszony jest o kontakt pod numer 7557),  na ktore denat zarbial poprzez 3 godzinna abstynencje od napojow.......gazowanych. Ow skrabson jest poszukiwany przez MO i KGB. Jesli ktos widzial skrabsona (nei opsizemy wygladu bo  go nei znamy) proszony ejst o kontakt z redakcja policji.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1677 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:21:23 pm »
ej gipson daj mi te reczniki z krwia to ja sobie wycisne :F <szczerzy kly>
tant, gpm - roxujecie :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1678 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:23:56 pm »
Cytuj
Niech się do mnie zgłosssi ktoś znający łacine albo conajmnie posiadajacy słownik polsko-łacińssski
Ewentualnie moze być i japońssski <_<  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1679 dnia: Grudnia 01, 2004, 10:25:53 pm »
Tanti uczy sie japonskiego od 2 lat ale on ejst zaangaowany w poszukiwania skrabsona