Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163249 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14280 dnia: Maja 10, 2006, 07:17:40 pm »
wcale nie chlałam. Wdychałam czyjś dym papierosowy, leżałam na sofie i nic nie musiałam robić. Stan totalnego lenistwa...choć właściwie trzeba ruszyć tyłek, bo niedługo sesja.

A o sesji naszego teamu nic nie wiedziałam-żadko wchodziłam na SZ i tylko na chwilę [przeglądałam offtopic]. Następnym razem, Tant daj mi jakoś znać :P A resztę przepraszam.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14281 dnia: Maja 10, 2006, 07:35:43 pm »
Cytuj
wcale nie chlałam. Wdychałam czyjś dym papierosowy, leżałam na sofie i nic nie musiałam robić

Nie wysilaj się... i tak ci nikt nie uwierzy alkoholiczko jedna...

Cytuj
Stan totalnego lenistwa...choć właściwie trzeba ruszyć tyłek, bo niedługo sesja.

Tegoroczna sesja to nie będzie nic fajnego.. powiem nawet, że będzie agresywnie niefajna. Ogólnie niby nie ma tego wszystkiego wiele, ale:

a) Mikrobiologia - ze 2 tony tekstu do wkucia, bo tego zrozumieć się nie da
b) Matematyka - czyli mission impossible, bo muszę zdobyć 27/40 pkt z kolokwium z macierzy (chociaż może possible, bo macierze wyglądają póki co na łatwe)
c) Informatyka - niby łatwa, ale że prowadzi ją debil, a zaliczenie podobno ma być na kartce papieru i sprowadzać się ma nie do algorytmiki, czy czegoś innego, co spodziewać by się można na tym przedmiocie, ale do statystyki, czyli regularnej matmy.
d) Chemia Fizyczna - O_o... jak to zaliczę, to będzie naprawde nieźle... to jest chartkor poprostu i ni cholery nie kumam tego przedmiotu...
e) Meteorologia - Ehe... to bedzie zabawne... byłem na 1 wykładzie w całym semestrze, a mamy 2 w każdym tygodniu... muszę se szybko skołować notatki, bo zaliczenie tego debilizmu to wyzwanie, któremu bez nich nie podołam...

W skrócie szanse na zdanie całej sesji są dosyć nieduże, a na zdanie jej w pierwszych terminach mniejsze niż 0. Zresztą... co ma być to będzie, więc nie ma się co martwić na zapas....

Cytuj
Następnym razem, Tant daj mi jakoś znać

Próbowałem cię wezwać telepatycznie, ale twój mózg był poza zasięgiem... obalałaś pewnie trzecią krowe Smirnoff'a i podrywałaś striptizerki w klubach go-go.
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2006, 07:36:34 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14282 dnia: Maja 10, 2006, 08:00:37 pm »
ok...ale striptiserki podrywam na trzeźwo, więc to nic nie znaczy.

Moja sesja też będzie parszywa:
-logika-tu jeszcze z górki, bo wszystko rozumiem i jest takie...logiczne
-etyka-nasz zboczony wykładowca mnie bardzo lubi i jako,że iode na egzamin ustny nie mam co się przejmować
-ekonomia - mam zamiar wyciągnąć 3 z samych obecności
-prawo rzymskie- i tu zaczynają się schody, bo trzeba rzucać łaciną na prawo i lewo...ogólnie jest trudno i podobno oblewa tak z pół roku w I terminie
-powszechna historia prawa i ustroju-horror. Test wielokrotnego wyboru z pytaniami o same pierdoły. Np może się trafić bytanie w stylu : "Kto był przy podpisywaniu dokumentu "takiego i takiego"?". Ostro przerąbane.
łacina-mam jeszcze koło ze wszystkiego i do zaliczenia 80 paremii z odmianą i formami gramatycznymi...syf...

 

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #14283 dnia: Maja 10, 2006, 08:29:25 pm »
A ja mam mature :>>
Jutro egzamin ustny z polaka, we wtorek Angielski - żeby tylko zaliczyc polski i do wtorku codziennie będę pił - Ang. to banał przy polskim ..
A wam życze powodzenia, zwłaszcza tobie Hisoka na ustnym :>
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14284 dnia: Maja 10, 2006, 08:41:24 pm »
haha! powinieneś życzyć powdzenia temu, to ze mną wejdzie. Wchodzi się parami i podobno jak jakiś chłopak wejdzie z jakąś jego "ulubienicą", to ona ma 1 pytanie ,a chłopak przekrojówkę :] [a paru już uważa,żę to ,że ze mną wejdą poprawi ich sytuację...nie mam zamiaru wyprowadzać ich z błędu :shifty:]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14285 dnia: Maja 10, 2006, 10:45:08 pm »
Cytuj
etyka-nasz zboczony wykładowca mnie bardzo lubi i jako,że iode na egzamin ustny nie mam co się przejmować
Now, that's cheating....
Cytuj
a paru już uważa,żę to ,że ze mną wejdą poprawi ich sytuację...nie mam zamiaru wyprowadzać ich z błędu
Now, that's evil.....

cheating + evil = the essence of Hisoka....



 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14286 dnia: Maja 10, 2006, 11:02:45 pm »
zamiasty 'cheating' wstawiłbym 'kinky', bo ten przymiotnik jednocześnie pasuje do pierwszego cytatu i jest również integralną i całkiem ważną częścią składową Hisoki. Znam ją troche, to wiem

Chciałem dzisiaj skończyć rozdział Isog'a i nawet napisać coś do tego humorystycznego czegoś, co nie będąc w pełni władz umysłowych zacząłem. Jednakże jestem tak tragicznie zmulony, że bez namysłu idę spać... chyba jeszcze wezmę gorącą kąpiel, bo w końcu czasem trzeba...

BTW. Golenie się bez lustra jest niefajne... dobrze, że mojej twarzy się już nie da zepsuć...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14287 dnia: Maja 10, 2006, 11:05:40 pm »
czy ja wiem czy takie "cheating" ...w końcu to nie moja wina :]
Co do evil muszę się zgodzić  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14288 dnia: Maja 10, 2006, 11:16:02 pm »
Cytuj
Golenie się bez lustra jest niefajne... dobrze, że mojej twarzy się już nie da zepsuć...
Ja ostatnio brzytwę widzialem, za 93 złote niestety. Ale wtedy mogłbyś zaryzykować ;)  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14289 dnia: Maja 10, 2006, 11:18:17 pm »
Cytuj
czy ja wiem czy takie "cheating" ...w końcu to nie moja wina
"chitować" można w sumie też niezależnie od własnej woli.... w twoim przypadku to taki trochę odruch bezwarunkowy i naturalna reakcja organizmu chyba heh.... (sounds like Tant.......)

Damn, ale życie jest jednak jebnięte. Otóż w niedziele, zamiast iść na osiemnastkę koleżanki i naśmiewać się ze schlanych w trupa dałnów, będę musiał iść na przyjęcie komuni-jne (przyjecie komuni-styczne? Przyjęcie komuni-zmu?) mojego kuzyna. Czyli zamiast prowadzić inteligentne konwersacja na tle oparów alkocholowyh, będę musiał znosić towarzystwo wszelakiej maści jebniętych wujkłów i cioć.......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14290 dnia: Maja 10, 2006, 11:34:55 pm »
nie powiedziałabym ,żeby to była reakcja mojego organizmu....prędzej to reakcje innych organizmów na mnie :F

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14291 dnia: Maja 10, 2006, 11:45:02 pm »
Cytuj
nie powiedziałabym ,żeby to była reakcja mojego organizmu....prędzej to reakcje innych organizmów na mnie
No tak, ale coś w twoim organizmie musi powodować taką reakcję u innych organizmów. Mój ksiądz zapewne ochrzciłby to zjawisko nazwą w stylu "nasienie zła" tudziesz, "zalążek szatana w ludzkim sercu" .....
zresztą wizard mówi tak samo jak ja, a z wizardem nie ma co dyskutować, bo on zawsze ma rację

 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14292 dnia: Maja 11, 2006, 12:10:13 am »
Cytuj
Golenie się bez lustra jest niefajne... dobrze, że mojej twarzy się już nie da zepsuć...
phi ja tam sie moge golic z zasłonietymi oczami wisząc z głową w dól ;f... ale to pewnie dlatego ze sie gole na sucho z precyzją co do włoska ;p

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #14293 dnia: Maja 11, 2006, 06:55:49 pm »
LOL - zdałem ustny z polaka na 75% ! A bałem się, że nie zdam bo uczyłem się od 13 do 17, a egzamin miałem o 17.40 XD LOL :D
Browarek dla wszystkich !
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14294 dnia: Maja 11, 2006, 09:46:05 pm »
to gratulacje w takim razie i życzę powodzenia na nowej drodze życia.
wizard też ci winszuje, chociaż z tego co słyszałem ustna z polaka matura to niezbyt duże wyzwanie
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14295 dnia: Maja 11, 2006, 11:21:18 pm »
http://dojo.fi/~rancid/loituma__.swf - dla wszystkich co lubią monotematyczne solówki w wykonaniu mangowych panienek z porem w roli drugoplanowej :F
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14296 dnia: Maja 12, 2006, 03:44:18 pm »
http://media1.yourdailymedia.com/theultimatecompilation2.wmv
Jeśli po tym filmiku ktoś nie będzie wiedział co znaczy "owned" czy "pwned" to ma wielkiego dałna.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14297 dnia: Maja 12, 2006, 03:58:40 pm »
http://www.filefactory.com/get/v3/f2.php?f=446d85

Wygląda cudownie.
PS3 kosztuje 600 dolców.
Buty Raidena.

[z cykly HAJKU]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14298 dnia: Maja 12, 2006, 04:07:15 pm »
Dobrze, że Sony pozostało jednak przy klasycznym Dual Shock'u, bo bumerang wyglądał biednie. Oczywiście wszyscy hamerykanie się czepiają, że "za drogi". Ojej...zamiast trzech PS3 kupią sobie teraz tylko dwa ! I że gry będą kosztować nie 40$ a 60$ ! TRAGEDIA ! Nie zapominajmy, że przeciętny nastoletni hamerykańczyk dostaje ok. 100$ miesięcznie, o ile nie tygodniowo. Oczywiście też czepiają się motion sensora wbudowanego w pada do PS3 twierdząc, że to zrzynka z <gasp> Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (sheesh...z każdym dniem ta nazwa wydaje mi się coraz bardziej kretyńska). Taa...niech się czepiają, że PS3 jest zrzynką z <gasp> Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, bo też jest konsolą do gier... Twierdzą, że na PS3 nie pokazują żadnych gier...tylko czekam aż zacznie <gasp> Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimaniaków k**wica chwytać jak zobaczą pełne możliwości PS3.

EDIT
Na litość boską, czemu te Metal Gear'y mają głosy jak krowa i czemu Raiden biega w obcasach ?!
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2006, 04:17:55 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14299 dnia: Maja 12, 2006, 05:44:17 pm »
Nie wiem dlaczego Raiden ma buty na obcasach. Jak on te akrobacje w nich robi?
A Metal Geary pewnie mają głosy na modłę ED209 z Robochłopa, tak mi się na myśl nasunęło.